doki-doki sylwester 2010

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: doki-doki sylwestra 2010

Postautor: evelinux » 07 paź 2010

kumpela moja sie ejszcz epyta czy w razie czego jest tam gdzie zostawic auto, w sensie ze od strony wewnetrznej ogrodzenia xD sirota sie sama zapytać chyba boi ;P

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 07 paź 2010

v3NOM - na warunki pogodowe niestety wpływu nie mam, ale liczę na śnieg- bardzo!!!
Domek jest ogrodzony od strony wjazdu i na posesji można postawić przynajmniej dwa duże auta. Skoro V3nom będzie jechał autem(dobrze zrozumiałam?) to mamy jeszcze jedno wolne miejsce na autko:) Ready, go start!!!Bić się:) (Evel:)!!!)
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

lol. a ktos jeszcze chetny na to miejsce? tzn.. jesli bedzie duzo śniegu to ona nie pojedzie autem. pojedziemy wtedy pociagiem. jak nie ebdzie sniegu to pojedziemy autem..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
v3nom
Co to jest dorama? o_O

Postautor: v3nom » 07 paź 2010

Skoro V3nom będzie jechał autem(dobrze zrozumiałam?)
Tak samochodem

no jak ktoś się jeszcze wybiera autem tak jak ja, to obowiązkowo łańcuchy i jakaś łopatka. Wiecie jak to jest za miastem i do tego widzę że domek w lesie. A jak ktoś jest odważny to może zabrać sanki to sobie kulig zrobimy :P
Piżmak zorganizuj łopatę na miejscu to zrobimy iglo
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Piżmak zorganizuj łopatę na miejscu to zrobimy iglo

Łopat ci u nas dostatek, a swoją drogą kulig byłby świetnym pomysłem,tylko sanek tyle nie mamy:( Kto będzie spał w iglo? Evel jak V3nom przypędzi autem( a przypędzi z tego, co mówi), to na wasze autko znajdzie się miejsce:)
Obrazek
Awatar użytkownika
v3nom
Co to jest dorama? o_O

Postautor: v3nom » 07 paź 2010

Piżmak pisze: swoją drogą kulig byłby świetnym pomysłem,tylko sanek tyle nie mamy

ja mam na pewno jedną sztukę, a jak poszukam to może i 2 się znajdą. W ostateczności worek z sianem i wio! A może będzie promocja na sanki w tesco :)

Jest ktoś chętny do iglo? Ilość miejsc ograniczona :D
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

gadałam z beniakiem i powiedział, że sanki może w jeden dzień zrobić,więc problem sanek rozwiązany:)

Jeśli chodzi o iglo, to wypadałoby zacząć lepić przed imprezą, bo potem chyba mało kto będzie miał siły:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 07 paź 2010

hmm, jakbym się z kim zabrała po drodze to i ja sanki mogłabym wziąć;p bo w pociagu ciężko by było to tachać xD Tak na wszelki wypadek powiem po raz setny że tak, będę na sylwku;p
Obrazek
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 07 paź 2010

No ja też bede,zabiorę ze sobą kilka trunków do pojedynku z Azzel:)..iglo kulig.. hmm robi się ciekawie:),przebieranie za Hwarangi.. coś jeszcze?.. chce się na takim sylwestrze bawić!:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Pino i będziesz się bawić:) Przebieranki jakieś? Hmm zdradźcie trochę szczegółów:) Azzel sanki będą - nie martw się o nic:) Chociaż jakbyś się z kimś zabrała na pewno byłoby wygodniej...
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

przebieranki!! ja chcę przebierankiii!! licze na to, że zobaczę w końcu Kells w stroju księcia kaszany..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

no coś kiedyś gadałyśmy na chacie o przebierankach :)
Alcheon zajęty: nie powiem kto chciał się za niego przebrać:)
Obrazek
..też mam coś w planach ale się boje!
licze na to, że zobaczę w końcu Kells w stroju księcia kaszany.

Lol ja tez chce to zobaczyć!, a ty Evel za ciacho ze Sungkyunkwan Scandal? jaskrawo żółte wdzianko, wachlarzyk i masz przebranie
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

w jaskrawożółtym mu nie do twarzy było.. jak ciacho to tylko róż.

PS. widzę, żeś sobie sypnęła gifem z sypaniem solą xD boskie to było.
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 07 paź 2010

No taaaaak.... Cholera jasna i skąd ja teraz w moim rozmiarze zbroję wezmę... ostatnio sprawdzałam i w H&M były same eMki..... Życie jest podłe... Muszę lepiej pilnować tego co plotę na chacie.... chyba.... :P
:volli:
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Muszę lepiej pilnować tego co plotę na chacie.... chyba....

:twisted: hihih :twisted:
zawsze możesz się Volli przebrać za Pippi:) dwa kucyki i dres! to twoja zbroja :)
LOL ja mam w planach młodziutką Dukman, bo jak wstaje rano to mam podobnego fryza! z perulka nie byłoby problemu..woreczki na nogi i gotowe przebranie:)

jak ciacho to tylko róż.

może być róż :)
Obrazek

Wróć do „Spotkania”