doki-doki sylwester 2010

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Re: doki-doki sylwestra 2010

Postautor: Azzel » 07 paź 2010

omg, ludzie, bo zła myśl po głowie mi chodzi i za Jabola się jeszcze przebiorę <no i wezmę ze sobą kupę jabłek i jaboli co by pobić Pino w każdy sposób xp> przerobię moją lnianą kieckę z czasów słowiańskich, a nawet miałam duży workowaty męski strój xD w ogóle mam duuużo lnu <a oni coś ala len chyba noszą nie liczący tych bogatych wdzianek>...omg, ja przecie nienawidzę przebieranek :omg:

Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 07 paź 2010

Właśnie miałam napisać, że nie pamiętam kiedy ostatnio zaliczyłam imprezę przebieraną, ale przypomniałam sobie, że ostatnio na sylwestrze przebieraliśmy się za postaci ze sztuk Szekspira i z Dynastii... a ja byłam wyjątkowo grubą Królową Tytanią... Gruby Archeon mi się nie widzi, ale jakby go tak z Go Do połączyć to może coś by z tego wylazło... [taka hybryda, bo brody sobie nie doprawię - o nie!] ... ... ... nieważne z resztą... po prostu - LOL . Ja na razie mówię tak... - słowo się rzekło - kobyłka u płota...

Hmmmm.... Chat to jest zło w czystej postaci... to nie jest nawet przedsionek - to jest piekło właściwe, to jest Otchłań... i same Lucyfery na nim... niewinne dusze na pokuszenie wodzą, do zguby prowadzą... Idę się podsmażyć *wchodzi na chata*
:volli:
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 07 paź 2010

omg, ludzie, bo zła myśl po głowie mi chodzi i za Jabola się jeszcze przebiorę <no i wezmę ze sobą kupę jabłek i jaboli co by pobić Pino w każdy sposób x

a to o tym też gadaliśmy, to widzie cie na sylwestrze przebrana za Jabola hehe ,w planach tez mam jabłka pokoju, i ewentualnie jakiś jabłecznik:)tak żeby nie na przebrana Azzi się rzucić, co na te ciacho z jabłkami:) moja tajna broń w pojedynku to Strong Apple :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 07 paź 2010

największy problem będę miała chyba z zarostem jesli chodzi o Jabola... no i o te jakieś 20cm mniej xD pojade do domu obczaje moje lny bo troche ich mam, ale nie powiem najlepiej by było jakby wyczaić kolorystykę brąz i granat xD <omg, zaczynam się w to wkręcać :omg: > Zaczne szukać peruki xD będe musiała w końcu jej zakrecić włosy i wymodelować na jabola lol ;D chodza mi po głowie jego czarno-szare szatki ale kurcze - wtedy chodzi zbyt roznegliżowany a u mnie to nie wyglądałoby dobrze ;p <aaaa, jesteście zue przez te przebieranki xp mam nadzieje że Evel dołączy jako rozpustnik do mnie;p
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 08 paź 2010

Haha, fajne pomysły, za co by się tu przebrać....
Jako matka chrzestna Scandala nakarmię własnoręcznie robioną szarlotką każdego, kto się przebierze za postać z dramy ^^

Ile w koncu tej kasy, co ostatecznie i ile mniej więcej osób? Niech mi ktoś to streści, bo zaspamowana zostałąm ^^ I jakby ktoś jechałz okolic Olsztyna, ew północy wschodniej, niech da znać :)
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 08 paź 2010

Składka tak myślę około 30 złotych nie więcej. Nawet niech nas będzie z 10 osób,to za 300 złotych już się kosza ładnego kupi:) Zresztą ja się zbyt optymistycznie nastawiam zawsze do wszystkiego, więc jak beniak dziś wróci z pracy to porozmawiam z nim na ten temat dokładnie:)Jak ktoś się przebierze za to straszydło w czerwonym make-upie ( to wyżej zdjątko) to nie wpuszczam, bo się będę bała. Jeśli ktoś zamierza być jabolem, to niech się zaczyna bać, bo mogę się rzucić:)
Zwłaszcza po ostatnich odcinkach...może być gwałt..ownie:)
Liczba osob..hmm..policzę te osoby, które wiem, że deklarowały się - Eggie, Reira(jak będzie w Polsce), Kajak, Azzel, Evel, koleżanka Evel, Volli, Pino,V3nom,Apsik, Beniak, Ja,Daydreamer, Maura, Rikli, Zima(?), Kells, Kibou(?) - wychodzi 18 sztuk:)
Jeśli kogoś ominęłam proszę się dopisać:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 08 paź 2010

Cyli 3 dychy na żarcie? A ile za ten dom?
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 08 paź 2010

3 dychy dla pani ktora nam domek daje.. czyli za dom :hug:
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 08 paź 2010

nie źle...3 dychy za całość - za domek, ogrzewanie, wodę, możliwość pozostania niezależnie od ilości dni...Dziś nie będę logicznie pisĆać bo kumple przyszli i pare butelek pękło z okazj urodzin jednego z nich, ale w 3 dychach zamyka się cały domek:) Reszta we własnym zakresie;)
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

no plus na jakies rpzekaski i zarelko sie tez chyba zlozymy.. tak mysle?
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 08 paź 2010

evelinux pisze:no plus na jakies rpzekaski i zarelko sie tez chyba zlozymy.. tak mysle?

na procenty ^^
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

no ale chyba nie na pusty żołądek te procenty pójdą co nie? chyba nie chcemy zeby nam ktos obraz Kijka z projektora zarzygał.. ;P
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 08 paź 2010

Ja już wiem, że będę w Polsce, ale rozumiem, że oprócz domku trzeba coś jeść, umawiamy się, ze każdy przynosi we własnym zakresie? Będą tam jakieś naczynia, czy sztućce trzeba samemu przynieść i kubki itd. Ile w końcu tam zostajemy? Bo przydało by się coś do jedzenia/picia na "dzień po"?
Awatar użytkownika
v3nom
Co to jest dorama? o_O

Postautor: v3nom » 09 paź 2010

Z racji że będę zmobilizowany i pewnie trochę wcześniej na miejscu to mogę przygotować i przywieść kilka rzeczy.
Co mogę zaoferować:
strogonowa (jeśli wszyscy lubią) lub inne treściwe danie co byście nie popadali - około 7kg.
Tradycyjną sałatkę warzywną około 4 kg.
10 L wina z białych winogron - słodkawe bardzo dobre sam robiłem :)
Jak chcecie to mogę zrobić sake (wino ryżowe) około 5-7L
Do wódeczki ogórki i kiełbaska do przegryzania. (wedle uznania)

Jeśli ktoś by się pisał na takie coś to ściepa narodowa i przywożę co trzeba. Rozliczamy się na podstawie paragonów :) Wino jest gratis :P Jak By ktoś miał specjalne życzenia to piszcie najlepiej na PW. Listę można modyfikować.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 09 paź 2010

Też bym szczerze wolała się rozliczyć. Jak ktoś ma daleko, to nie za bardzo może sobie pozwolić na wiezienie nie wiadomo czego [jak ja to ciasto przywiozę dla mego Jabola to w dalszym ciągu tajemnica, heh] ja jak ktoś ma blisko, to mógłby kupić napoje, co trzeba i potem byśmy się kasą podzielili
No, chyba że bardzo nie chcecie :P.

Wróć do „Spotkania”