doki-doki sylwester 2010

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Re: doki-doki sylwestra 2010

Postautor: Maura » 30 sie 2010

Ogólnie okolice Włocławek-Płock.

No faktycznie tam jest sporo takich ośrodków, moja mama za młodu często na obozy w tamte okolice jeździła :P
Tylko no.. tam mi się wydaje jet fajnie latem- jakieś jeziorko, las i te sprawy. Zimą już chyba niekoniecznie ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 30 sie 2010

Pewnie tak, ale też komuś może się nie chcieć ciągnąć całą Polskę znad morza w góry, na jeden dzień, na kpopowy sylwester.

Zresztą zależy, bo może ktoś by chciał dłużej zostawać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 30 sie 2010

osobiście zależy mi na cenie, 2 dni to człowiej jakoś by przeżył w lesie, tyle że to zima wiec nawet tak ze względów zdrowotnych nie bardzo dało by się. I opcja Evel dobra i Lady, tyle ze chyba wszędzie zastrzegli sobie że w specjalne okazje cena do ustalenia~~ moze zróbny na pierwszej stronie liste osób które piszą się na 100% by wiedzieć na ile osób szukać czegoś? bo jakby się dało znaleźć cos od razu na nas wyszstkich to by było super, a jak nie to patrzeć trzeba po paru domkach/pokojach.
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 30 sie 2010

noo jakies takie belejakie osrodki czy domki to chyba raczej nie bardzo.. chodzi o to zeby tez byla jakas atmosferka.. iwec zdalo by sie zeby w takim miejscu bylo w miare schludnie.. zeby byla normalna lazienka czy ubikacja.. no i troche miejsca do choćby potańczenia.. nie musimy aż tak strasznie po kosztach leciec przecież.. bedzie nas z pare osob do tego.. no u mnie bylyby 2 osoby.. ja i kolezanka..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 30 sie 2010

Azzel, ja nie wiem, czy jestem na 100% chętna, nie jestem, to zależy od lokalizacji. Pewnie w niejednym przypadku od tego zależy.

Wiesz, specjalne okazje, no w Bieszczadach na pewno jest to ważniejsze, bo w góry się JEŹDZI w Sylwestra, a z zadupia się ucieka ;)
Czy coś. :P
Poza tym to są moje okolice, trochę znajomych ojca, więc kto wie. Ale też się na nic nie upieram.

Ogólnie zamiast (dobra, OPRÓCZ) listy, lepsza będzie dyskusja w tym wątku pt: "atrakcyjność vs. cena vs. lokalizacja" ;)

Poza tym jak będziemy szukac, to nie rudery, a miejsca, w którym i potańczę, i się umyję, i nie będę się brzydzić.
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

noo jak nic z tego nie wyjdzie to tez się przecież nie stanie nic wielkiego.. ale fajnie by bylo kjakby nam wypaliło :)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

No mi Lady nie robi różnicy np. miejsce, wiadomo, chce móc się umyć itd. ale jeśli chodzi o mapę Polski to jestem otwarta i wybrzydzać nie bede, a co doosób pewnych - ekhe, jak sie zadeklaruje 12, znajdzie się coś na te 12 a okaże się y, zwłąszcza że jednak ma zamiar zjawić się 20 to moze być problem że się nie da, najlepiej osoby którym różnicę robi miejsce niech wybiorą tereny pasujące. A jeśli chodzi o cenę - Evel zwykle się liczy od osoby a nie od domku stąd to co bardziej mnie interesuje to koszty zwłąszcza w sylwka, gdzie moze być w cenniku 30zł/os a dadzą ci 70 - bo to sylwester - różnica jest nie? zwłaszcza ze 2 noclegi przydać się mogą. Więc co do twojej dyskusji Lady: atrakcyjność - bez róznicy, miejsce - bez róznicy, cena - decyduje dla mnie. W końcu chce jechać by sie z wami dobrze bawić, a z dobrymi ludzmi radość bedzie i w jakiejś dziurze.
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

eee.. przeciez sa ceny za domki.. jak nie jak tak?
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
sunshine
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Postautor: sunshine » 30 sie 2010

na pewno można by się jakoś zgadać w tym względzie.. ale to nie ja będę samochodem tylko moja kumpela.. niezrzeszona na doki Spoiler! chora fanka FTIsland xD

Już zrzeszona, jak to ślicznie nazwałaś. I tam zaraz chora, raczej obsesyjna...xP

Auto będzie, ale tylko w momencie jak zostaniemy dzień dłużej bo inaczej to się jazdy nie podejmuję, no way. Noooo, a Bieszczady to fajny pomysł i w dodatku raczej niedrogi
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 30 sie 2010

hmmm, w sumie jezioro las etc. średnia sprawa, ale hej, czy mi nie zamierzamy okupować tych domków 24/7? ;D w końcu nasze hobby jest w czterech ścianach... ;P
no i tak - ja bym nie stawiała na morze/góry, bo właśnie dla niektórych to będzie przejechanie całej polski, a jeśli moja podróż ma trwać więcej niż pobyt tam - sorry, spasuję... i chyba dla wielu osób by tak było. okolice bliższe centrum polski - jak najbardziej. a jak wybierzemy właśnie miejsce mniej typowe na zimę i sylwestra - powinno być taniej? mi też zależy na cenie właśnie, jeśli mam jechać. bo generalnie jestem za ;)
atrakcyjność? byleby nie wyglądało jak ubikacje w szkole, wiecie chyba co mam na myśli ;P ale prysznica z masażem nie potrzebuję, więc generalnie byleby było gdzie się kimnąć i umyć porządnie ^^ ah, no i zjeść coś ciepłego! a tak to nawet upiec coś można, zwieźć takie czary różne... noo
generalnie pomysł na plus, byleby niska cena, środek nie obrzeża polszy, standard... standardowy, do życia taki : D
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Ja wiem! Sulejów! centrum polski jak nic! mekka uczniowskich wycieczek integracyjnych xD Czyli jest jezioro, ale i tak wszyscy zostają w domkach w jednym celu xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 30 sie 2010

no ja jestem też generalnie za ale to od wielu rzeczy zależy i bądźmy szczerzy, na tym etapie ciężko cos powiedziec. no i u mnie zawsze chodzi o pieniądze, bo ja wiecznie ich nie mam O.o najcętniej to bym wszystkich zaprosiła do siebie na darmowy nocleg :rolly: ale nie wszystkim pasuje zapewne na sama północ jechac, rozumiem, rozumiem^^ jak gdzies w centrum to jest jeszcze szansa ze dałabym radę, będę obserwowac ;D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Azzel pisze:Ja wiem! Sulejów! centrum polski jak nic! mekka uczniowskich wycieczek integracyjnych xD Czyli jest jezioro, ale i tak wszyscy zostają w domkach w jednym celu xD

ekhm.. na sylwestra to nam jezioro raczej potrzebne nie bedzie xD co do środka Polski.. to jest już jakiś pomysł.. a raczej pomysł na kompromis :) wiec tak coś w okolicach Łodzi by musiało być, co nie? noo <patrzy gdzie ten Sulejów> noo.. noo.. a masz tak jakieś znajomości Azzie czy tylko tak strzelasz?

sunshine pisze:Już zrzeszona, jak to ślicznie nazwałaś. I tam zaraz chora, raczej obsesyjna...xP

Auto będzie, ale tylko w momencie jak zostaniemy dzień dłużej bo inaczej to się jazdy nie podejmuję, no way. Noooo, a Bieszczady to fajny pomysł i w dodatku raczej niedrogi

ejj no nie wszyscy muszą od razu zostawac.. moga sobie pojechac a my sobie zostac na jeden wiecej nocleg czy cos.. no i Bieszczady mogłyby być fajne.. nigdy tma nie bylam.. ale glos ogółu mowi.. "środek"

a ty mi tu zlej opinii nie rób tylko migiem idź się TUTAJ przywitać
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 30 sie 2010

u mnie sprawa wygląda na dzień dzisiejszy tak, że piszę się na wszystko, byleby nie za daleko -tzn. jakieś mozre nei wchodzi w grę. sylwester w tym roku wypada w piątek, nowy rok w sobotę, to i jakoś na poniedziałek wrócić trza, a morze tak daleeeekooo... także jestem za środkiem polski, za górami też, bo względnie blisko:)

cena... trudno powiedzieć jak będę stała finansowo za kilka miesięcy, ale jest dużo czasu więc skoro wiem, że taki sylwester się szykuje, to mogłabym spróbować zaoszczędzić.

jeśli chodiz o atrakcyjność miejscówki, to nie gra ona dla mnie żadnej roli, w sylwestra i tka się zwykle siedzi w 4 scianach, pije i tanczy, wiec...;d tylko żeby miejsca bylo wystarczająco, no i warunki jako takie (jakas toaleta by sie przydala, niekoniecznie na zewnątrz;d)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

http://meteor.turystyka.pl/dresso,sulejow.html

początek gim - ośrodek, koniec gim, domki trójkątne, liceum - te budy okropne xp
typowo wystarczajace dla uczniów warunki:p w sensie - najfajniejsze sa te domki trójkątne, tam jest miejsc na ok 6 osób - ale zmieści się dużo ludzi - ale chyba nie da rady na zime, chyba ze są ogrzewane, łazienka w środku tez, więc mozna np 2 takie domki brać, cena niezła - tylko pytanie - czy można w sylwester. wiem ze byłam tam w licku na poczatku października <zwykle to głownie taka pora na wyjazdy szkolne> i w tych budach było raczej zimno, ale domki drewniane... moze jedna lepiej bo w ośrodku na pewno grzeją. Zerknęłam na połączenia - jesli macie dojazd do łodzi to potem pksem mozna bez problemu dojechać reszte, wiec wydaje mi się ze połaczeniowo w razie czego jest całkiem niezła opcja, nie wiem jak wy to widzicie.
Obrazek

Wróć do „Spotkania”