doki-doki sylwester 2010

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: doki-doki sylwestra 2010

Postautor: evelinux » 10 paź 2010

proponuje ażeby jakiś mod zedytowal mojego pierwszego posta i rowniez tam dodal tego powyzszego. zeby to sie potem w tlumie nie zgubilo.

proponuje przygotować jakieś konkursy dla umilenia sobie czasu.. proponuję konkurs typu milionerzy z zakresu wszystkiego co ma zwiazek z japonią i koreą (muzyka, kultura, dramy, filmy itp - moze bez historii bo to malo kto ma o tym pojecie). mozemy sie np umowic ze kazdy przygotuje dwa zestawy 15 pytań po 4 mozliwe odp do kazdego pytania i drobny upominek dla osoby ktora bedzie zgadywala.. moze byc cos wlasnorecznie zrobionego.. no juz wasza inwencja.. mi np Pino kiedys zrobila wlasnorecznie puzzle z Kang Ji Hwanem wiec mozliwosci sa tak wielkie jak wasza inwencja tworcza. w kazdym razie noo.. mysle ze to ciekawy pomysl.. moze ktos ma jakies pomysly na zabawy? i co myslicie o moim?

oo.. albo cos na kształt "jaka to melodia" mozna by zrobic xD

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 10 paź 2010

Czyli jako przeciętny zjadacz chleba udający się na imprezę, założywszy, że wpłaciłam wcześniej pieniądze nie muszę brać nic? Do jedzenia? Alco? Własny kubek z Dexterem?Śpiwór? Karimata?
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 10 paź 2010

Reira pisze:Czyli jako przeciętny zjadacz chleba udający się na imprezę, założywszy, że wpłaciłam wcześniej pieniądze nie muszę brać nic? Do jedzenia? Alco?

Si

Reira pisze:Własny kubek z Dexterem?Śpiwór? Karimata?

To musisz zabrac.
[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 10 paź 2010

proponuje przygotować jakieś konkursy dla umilenia sobie czasu..

oj tak:) trzeba będzie pomyśleć, ale mamy dużo czasu zrobimy burze mózgów; coś wymyślimy!
ja zabieram grę planszowa do pojedynku pijackiego z Azzel :) (ciekawe która pierwsza padnie- gra planszowa z nieograniczona ilością graczy! )
EDIT
o zapomniałam -dla Volli tez szykuje zestaw maltretujący! dostaniesz małego Bidamka jak się postarasz!
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 10 paź 2010

No to Beniak rozporządził:) Mam nadzieję, że wszystko już nabiera kształtów i jest dla was jasne:)
Konkursy - wspaniały pomysł Evel!!! W szczególności - jaka to melodia ...I tak sobie pomyślałam - puszczamy 1 dźwięk...i las rąk w górze.
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Piżmak pisze:W szczególności - jaka to melodia ...I tak sobie pomyślałam - puszczamy 1 dźwięk...i las rąk w górze.

no też o tym pomyslalam pozniej.. trzeba bedzie wtedy zrobic tak ze np gracze wybieraja sobie dziwnie zatytulowany kawalek i ten gracz co sobie go wybral to zgaduje po prostu.. bo inaczej by nie szlo..

poza tym.. zaczelam sie przygotowywac do cosplaya..
Spoiler! Obrazek
widać podobieństwo? :giggle: :giggle: :giggle:
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

widać podobieństwo?

Evelinux mobilizujesz mnie!! zaczynam prace nad strojem:)
ten fryz genialny:)!!
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

lol.. wiec chyba jednak do sylwestra nie obcinam wlosow xD haha.. nie zebym planowala ale to nigdy nic nie wiadomo xD mesle ze ty jako jabol bedzies zmiala wiekszy zgryz ;PP ale.. hwajting! jak cos to mam jeszcze peruke a la Momo na zbyciu..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 10 paź 2010

widać podobieństwo? :giggle: :giggle: :giggle:

Podobieństwo? Padłam jak zobaczyłam fotkę...ja bardzo można się upodobnić do postaci...i buźkę masz też taką miła jak on:)
Ja mogę jedynie Lenonem być z SS-a, bo noszę okulary i bez nich nic nie widzę...

A z konkursem z melodią pogadam z Beniakiem, czy nie da rady zrobić takich świecących diodek na dotyk. Ktoś będzie znał odpowiedź wciska diodkę i wiemy już kto odpowiada. Tak przynajmniej nie ma tego stresu, że musisz sama wybierać piosenkę i odpowiadać z musu na zadane pytanie o tytuł bądź wykonawcę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

mesle ze ty jako jabol bedzies zmiala wiekszy zgryz ;PP ale.. hwajting! jak cos to mam jeszcze peruke a la Momo na zbyciu..

tylko ja za Jabola się nie przebieram; Azzel już sobie zaklepała! jak coś to peruka z czarnymi włosami by mi się przydała:),ale jest postęp plecak Dukman z wyposażeniem prawie gotowy:) tylko ten strój!
No nie ścinaj włosów!
to może konkurs na najlepsze przebranie - tylko jaka nagroda! -Azzel dostanie pewnie szarlotkę od Eggie, a reszta?:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 10 paź 2010

omg, jak się rozkręcamy tu xD muszę to wszyyystko przemyśleć xD Ale będzie fajnie, doczekać się nie mogę^^ W ogóle Pino, powinnyśmy oglądać Scandala grając w drinking game, oczywiście z jabolami :D <ahh, już widzę ze przed sylwkiem serio przejdę sie po monopolach i kupię jabole:D oi, będę musiała sobie poprzypominać trochę plakietki:D>
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 10 paź 2010

Przyczaiłam się, przeczytałam to coś też napiszę... a co! xD

Primo - termin - LOL - to się w zasadzie wczasy z sylwestrem robią... xD i powiem szczerze, że dobrze... bo... ja nikogo w zasadzie osobiście nie znam... A jak już kilka razy wspominałam - nieśmiała ze mnie osoba [ ciiiiicho tam... xD ]. Więc byłabym nawet chętna wcześniej się zjawic... [hmm... mogę?] Będzie czas się przywitać i wstępny rekonesans towarzyski zrobić - nie mówiąc już o pomocy w przygotowywaniu całej imprezy... I tak większość pracy i odpowiedzialności spada na Alibabę i Beniaka [wiem jak to jest - sama urządzałam sylwestry ... hmmm i inne imprezy - niezależnie od zadeklarowanej i realnej pomocy zawsze najwięcej narobi się "gospodarz"].

Tertio - prowiant... - i to jest chyba najlepsze rozwiązanie... Ja pewnie coś jeszcze - jakiś drobiazg czegoś dobrego przywiozę ze sobą - powiedzmy... specjalność domu... Bo mimo wszystko - łyso tak jakoś przyjechać i nie wyciągnąć wałówki z plecaka [pozostałość po mieszkaniu w akademiku] - przyzwyczajenie drugą naturą człowieka... No - ale to już rzeczy ponadprogramowe są...

Na marginesie - odnośnie zastawy... lol - papierowe talerzyki to dobry pomysł... Znaczy dobra alternatywa dla zastawy... Bo przywiązywanie się do jednego i tego samego sztućca czy talerza nie zdaje egzaminu. Nigdy.

Co do własnego pichcenia... hmmm... ja umiem trochę gotować... i mogę... nawet jeśli nie na sylwestra to w dni przed - późne obiadki itp.. menu do ustalenia [może być np. Pasta xD ] - tylko - tu się pojawia pytanie o sprzęt kuchenny... bo jeżeli np. jest piekarnik i odpowiednia ilość naczyń [chociaż w to chyba wątpię] to nawet pijanego kurczaka bym mogła... [to dla mięsolubów....]

Quatro - imprezy towarzyszące - nie wiem co mnie podkusiło, ale raz kozie śmierć - zamówiłam perukę. Konkursy - jak najbardziej - pomijając że jest fun to jeszcze integruje... Chociaż - mi to słoń na ucho nadepnął i pewnie porażka będzie - ale co tam... xD / Hmmm... trzeba pomyśle nad innymi... Mi chodzi też po głowie np. zabawa w państwa - miasta z zuuupełnie innymi kategoriami niż są przyjęte - ale to chyba na wieczór przed - a nie samego sylwestra... HI hi - kombinowanie nagród też mi się podoba - lol - chyba nawet wiem co ewentualnie wykonam...

Quinto - pieniądze - dobre rozwiązanie... tylko... jak rozliczymy v3noma - zakładając, że tego strogonowa i sake przywiezie... ? Z puli składkowej czy osobno?

Sexto - KIM U DIABŁA JEST v3nom?
:volli:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Volli pisze:Sexto - KIM U DIABŁA JEST v3nom?

lol.. człowiekiem-zagadką z Krakowa (ponoć)

noo.. wiec tak.. konkurs na najlepszego dramowego kozpleja myślę, że już jest ustalony x znaczy sie kazdy sie przebiera i jazda xD trzeba by bylo pomyslec o kategoriach ktore beda oceniane..

pomysl na miasta państwa, villi, też bardzo fjany i chyba wiem co masz na mysli xD moze to byc fajna gra tak jak mowisz na jakis wieczor "przed". mozemy sie umowic ze w parach np bedziemy przygotowywali jakies zabawy.. jedna para, jedna zabawa. bo w koncu nas jest parzyscie.

ale będzie fajnie!
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
v3nom
Co to jest dorama? o_O

Postautor: v3nom » 11 paź 2010

Volli pisze:Quinto - pieniądze - dobre rozwiązanie... tylko... jak rozliczymy v3noma - zakładając, że tego strogonowa i sake przywiezie... ? Z puli składkowej czy osobno?

Sexto - KIM U DIABŁA JEST v3nom?

Będzie paragon, będzie wszystko jasne. W zależności od ilości koszt to około 100-120 zł. I podejrzewam że wspólna pula. To pytanie do ORGA ??

Kim jestem :confuse: To skomplikowane :confused:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 11 paź 2010

jezeli chodzi o mnie i o moja kolezanke to my sie w winko swoje zaopatrzymy.. wiec nas nie liczcie do puli pędzonego wina. // no mooooze, ewentualnie sie skusze jak juz nam naszego zabraknie a wszyscy inni będą jeszcze zywi xD w kazdym badz razie moja kumpea na pewno nie bedzie sie na nie pisala, bo ona raczej nie bedzie duzo pila z racji problemow zdrowotnych. wiec mysle ze spokojnie moge za nia odpowiedziec w tej kwestii. (i sie nie obrazi ze to robie xD)

v3nom pisze:Kim jestem :confuse: To skomplikowane :confused:

lol. ale liczymy na to ze na miejscu nam ładnie pięknie opowiesz tą skomplikowaną historyję.. a tak w ogole.. to siedzisz ty ty w azji? bo nie widze zeys sie nam tu gdzies poza tym tematem udzielał..
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „Spotkania”