doki-doki sylwester 2010

Awatar użytkownika
v3nom
Co to jest dorama? o_O

Re: doki-doki sylwestra 2010

Postautor: v3nom » 11 paź 2010

evelinux pisze:lol. ale liczymy na to ze na miejscu nam ładnie pięknie opowiesz tą skomplikowaną historyję.. a tak w ogole.. to siedzisz ty ty w azji? bo nie widze zeys sie nam tu gdzies poza tym tematem udzielał..

Konkretnie w Japonii 8)

Na razie ograniczyłem się do J-movie przeglądam i szukam ciekawych pozycji których jeszcze nie widziałem. Na więcej na razie brak czasu :grumble:

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 11 paź 2010

To zajrzyj w działkę j-filmów Snake się ucieszy bo jednak bieda i pustki tam trochę panuje xD

a ja zgaduję odnośnie kto cię tu przyciągnął - Piżmak?;p
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 11 paź 2010

no no.. Azzie dobrze prawi. Snake'owi zrobisz przyjemność a nam pozwolisz poznać swoje gusta i guściki xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 11 paź 2010

v3nom pisze:Będzie paragon, będzie wszystko jasne. W zależności od ilości koszt to około 100-120 zł. I podejrzewam że wspólna pula. To pytanie do ORGA ??

Pewnie że dobrze.
[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 12 paź 2010

Przeczytałam dopiero teraz wątek, pisałam już coś tam na szałcie, ale widzę, że tu ustalenia poszły daleeeeko przede mnie. I co teraz co teraz? :> Bo ja się nie mogłam zdecydować, jako, że miałam już nagraną inną imprezę ze znajomymi z którymi jeżdżę co roku, ale w sumie myślałam nad tym, żeby ich olać.

Czy lista jest już totalnie zamknięta czy można mnie jeszcze wcisnąć? Czy też mam lobbować ludzi ze znakami zapytania, żeby się zdecydowali?

//uzupełnię zaraz pierwszy post o informacje zbierające, ne.
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Re: doki-doki sylwester 2010

Postautor: Piżmak » 12 paź 2010

Dzieki akire za uzupełnienie info na pierwszej stronie - teraz przynajmniej nie będziemy błądzić:)
Czy cię przygarniemy? Jasne, że tak - przecież ty nasza jesteś, ne?:) Jedna osoba różnicy w tym momencie nie robi - zresztą im bliżej sylwestra tym bardziej będą się klarowały plany różnych ludzi i co za tym idzie - zmieniały. Ktoś może zrezygnować, ktoś może stwierdzić, że niemoc go ogarnęła, rodzice komuś nie pozwolą itd. Ludzie są w różnym wieku na tym forum i zależni w większości przypadków od żywicieli, swojej pracy dorywczej lub stałej itd:)
Obrazek
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 12 paź 2010

A ja mam takie pytanko ... Bo tak już jakiś czas , przeglądam sobie ten wątek o sylwestrze i nie przeczę , że już dawno chciałam napisać czy mogę się do tego pomysłu dopisać . Widzę lecz, że juz chyba macie określoną liczbę miejsc i dla mnie się nie znajdzie ... ?? Mogę spać jak coś w wannie jeśli wygodna xD właściwie to jeszcze moje dwie koleżanki z Baki chciały by się przyłączyć .. co wy na to ,żeby było większe grono ??
(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 12 paź 2010

Tsukush ja to najchętniej bym was wszystkich przygarnęła, ale też chciałabym się liczyć ze zdaniem innych , którzy jadą-czy im pasuje czy wyrażają zgodę itd. Nie mówiąc o tym, że Beniak mnie zabije:)
Wypowiedzcie się:)
W ogóle dziewczyny i chłopaki:) Tworzę listę obowiązkową i rezerwową by mieć pojęcie kto na sto procent a kto się waha w dalszym ciągu, dlatego proszę wszystkie osoby, które mają ochotę przyjechać, by napisały do mnie Prywatną wiadomośc o treści- jadę na 100 procent albo zastanawiam się . Muszę określić liczbę osób zadeklarowanych i liczbę osób że tak powiem rezerwowych i wtedy łatwiej mi będzie odpowiadać np. Tsukush
Obrazek
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 12 paź 2010

Okej ja rozumiem wszystko oczywiście . bo mogłam się tez obudzić wcześniej ale miałam zaplanowany wyjazd do Anglii do znajomych ... ale pomysł ten Doki dokowy jest tak świetny , że wprost nie mogę się oprzeć, coś innego takiego fajnego :) Dlatego też poczekam cierpliwie aż , reszta się określi co do wyjazdu :)

z Baki powiadasz . . .
No właśnie z Baczki , one są nie groźne dziewuszki xD i baaardzo chcą pojechać :)
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 12 paź 2010

Nie chciałabym nikogo stresować.... a może bym chciała :twisted: .... ale:

Prawda jest taka, ze w tym wątku piszemy od jakiegoś czasu i były osoby takie jak Azzel czy Piżmak, które się wszystkim zajęły i włożyły dużo wysiłku w organizację, a tutaj jakieś nowe osoby się zgłaszają na gotowe. Jeśli nie przeszkadza to wyżej wymienionym to ok. Nie chciałabym, żeby potem z tego powodu ktoś się poczuł niedoceniany.

Moim zdaniem najlepiej zrobić tak, że jak ktoś ze zdeklarowanych osób się wykruszy to będzie lista rezerwowa i ktoś z niej ew. wskoczy. Mnie osoby z Baki nie przeszkadzają, ale nie wiem, czy będą miały z kim pogadać. Bo na doki z osób co jadą kojarzę, co kto lubi, co ogląda i jakie ma preferencje, a poruszanie jakich tematów grozi kalectwem :mrgreen: . A osoby nikomu nieznane mogą czuć się wyobcowane i to też należy wziąć pod uwagę.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 12 paź 2010

Reira pisze:Bo na doki z osób co jadą kojarzę, co kto lubi, co ogląda i jakie ma preferencje, a poruszanie jakich tematów grozi kalectwem :mrgreen: . A osoby nikomu nieznane mogą czuć się wyobcowane i to też należy wziąć pod uwagę.

mysle ze pierwszenstwo powinny miec osoby z doki i te ktore juz od dawna zglaszaly chec wziecia udzialu w imprezie.. poza tym.. BAKA jest taka duża i zorganizawana.. i sami nie wpadli na taki pomysl? nie chce nikogo dyskryminować czy wyobcowywać ale moim skromnym zdaniem.. lepiej sie bede czula w swojskim gronie.. a jak maja byc swojaki to swojaki..choc jak bedzie Kajak i Kells to juz mi sie gęba smieje.. no i Kibou bym chciala w koncu na żywo poznać i stwierdzić że jest z niej tkai krejzol jak myślę że jest xD xD xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 13 paź 2010

Jak już prosiłam wcześniej - muszę zrobić listę. Piszcie mi tu szybciutko na PM czy jedziecie na 100 procent, czy się wahacie, bo istnieją jakieś tam okoliczności...Ja sobie na podstawie tego stworzę listę rezerwową i będzie wiadomo czy ktoś się jeszcze wbije czy nie...Chociaż z drugiej strony - by nie było tak jak Reira mówi - by nikt nie czuł się wyobcowany, nie w temacie, niezainteresowany albo jak odlud totalny po prostu. Nas jest dużo...tzn was, bo ja jeszcze nie mogę powiedzieć, że jestem nie wiadomo jak starym bywalcem dokidoki i wiadomo, że jak Piżmak pyta o coś, to już większość ludzi przynajmniej z chata wie, że mam sto pytań w zakresie k-popu najczęściej i odpowiadamy sobie, łapiemy kontakt między sobą itd. Wiem, że baka tematycznie jest odwrócona o 180 stopni - Japonia i Korea. To nie jest złe, tylko jak dokowiczów przypędzi powiedzmy 18 -stka i każda z nas rozkręci się na tyle, by paszcza się nie zamykała, to nie wiem czy osoby spoza nie zginą w tłumie i nie poczują sie jakby niechciane. podziałoów nie chcę tworzyć, - daleka jestem od tego, ale znów sytuacji , że trójeczka bawi się we własnym gronie, dalej jakaś zagubiona 2 we własnym też nie chcę czegoś takiego. Bawimy się razem. Na ten moment jest nakreślona liczba osób -18. Piszcie do mnie jak wasze decyzje wyglądają, to wtedy ja powiem na ilu osobach zamykają się pewniki a ile osób wskoczyło na rezerwową listę.
Mam nadzieję, że wyłonicie cenne informacje z tego mojego natłoku myśli:)
Obrazek
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 13 paź 2010

Ja oczywiście rozumiem wasze poruszenie i tak jak napisałam wcześniej , będę czekała cierpliwie na waszą decyzję , bo tu nie chodzi o to tak jak Reira napisałaś , że na gotowe chcemy się wbić absolutnie:) przyznałam , że to moja wina bo mogłam się obudzić wcześniej jak widziałam , że taki wątek powstał , ale miałam zaplanowanego sylwestra już w Anglii ... i po dłuższym namyśle stwierdziłam , że wole z wami ! heh :p No ale jeśli nic z tego nie wypali to trudno ... ale zapytać się mi nie zaszkodzi , tak sobie pomyślałam :) Jeśli chodzi o dziewczyny z Baki to wiem , że dały by sobie radę , my zawsze dzielimy się tym co się dzieje u nas na doki i u nich na bace , swoją drogą racja dziwne , że nie wpadli na podobny pomysł , choć z tego co widzę to na Bace nie ma raczej tak uściślonych więzi jak u nas xD heh więc może to dla tego :) No to czekam dalej jak to sie potoczy i nie myślcie źle , że tu Tsukush się wbija na gotowca xD po prostu chce z wami się dobrze bawić O! :)
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 13 paź 2010

Tsukush podoba mi się twoje podejście...a spytam jeszcze o jedną rzecz - jakby udało się wcisnąć, ale tylko ciebie - nadal wyrażasz chęć?
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 13 paź 2010

Huh, jeśli chodzi o kolejne osoby - cóż, jak na początku pisałam, żeby osoby się zadeklarowały to było ze nie wiadomo gdzie nie wiadomo za ile więc nie mozna się deklarować, a teraz cóż - po ptokach, byłam pewna że przy takich kosztach to wielu ludzi by chciało jechać bo na prawdę się opłaca. Gdyby od razu zadeklarowało się powiedzmy tych 20 ludzi - można by było szukać czegoś większego a teraz... Powiem jedynie tyle ze jeśli mamy spędzić ok. 3 nocy w tyle osób... już nie mówię o spaniu, to naprawdę nie jest problem. ŁAZIENKA, to dopiero będzie miejsce oblężenia przez te dni, zwłaszcza ze zdecydowana większość składu to kobiety:p chyba będziemy musieli sobie wykopać jakie gorące źródła i po japońsku się kąpać ;p <zapytam się z ciekawości... w łazience jest boiler? czy normalnie woda ciepła? będzie zabawnie oi tak xD>
Jeśli chodzi o bakowe osoby to muszę niestety powiedzieć, ze...hmmm... może być dla nich to mała rozrywka jechać do osób które się znają, ciężko wkręcić się w grupy, które juz wiedzą o czym ze sobą fazować, z własnego doświadczenia wiem, chociażby dlatego, że sama teraz na studiach jestem nowa i ciężko gadać z ludźmi, którzy mają swoje juz grupki od jakiś 3lat >< Gdyby tu same zajrzały przywitały się i pogadały z ludźmi trochę, myślę ze przy wolnych miejscach mogłyby mieć świetną zabawę jakby poczuły doki klimat:), na razie zobaczymy jak z potwierdzeniami przyjazdu, ale jakoś tak nie sądzę by się dużo zwolniło do tego czasu...
Obrazek

Wróć do „Spotkania”