doki-doki sylwester 2010

Tsukush
Przyklejony do ekranu

Re: doki-doki sylwester 2010

Postautor: Tsukush » 13 paź 2010

Piżmak jeśli miała bym jechać sama to jasne ja jestem dalej za tym żeby jechać na tego sylwestra :) ta propozycja o dziewczyny z baki była taka hmm.. a gdyby się udało to czy mogły by jechać ? coś w tym stylu. Ale jeśli rzeczywiście jest to problem żebym nawet ja jechała bo z jakiegoś powodu jest już za późno bądź nie ma miejsca to będę musiała z przykrością oczywiście powiedzieć trudno , to moja wina mogłam wcześniej się obudzić :) ale mimo wszystko ciągle czekam na waszą decyzję :)

(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 13 paź 2010

Piżmak daj znać np. na pm kto się potwierdził, kto niepewny, to będę uaktualniać posta na samym początku, będzie mogła Tsukush podglądać jak tak tam sytuacja się rysuje z miejscami. Nie wiem czy czas będzie ok, ale moze byśmy zrobili tak ze do końca listopada trzeba się już zadeklarować na 100%?
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 13 paź 2010

nie znam tych twoich kolezanek i tak dlaej ale generlanie jak słysze hasło BAKA to mi sie cos robi..ale to tylko i wylacznie moja wlasna osobista niechec do tego co tam sie wyrabia..

Azzie, ja mysle ze nawet jakbym miala sama i na piechote tam dojsc w burzy snieznej to bym to zrobila..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Nie martw się Evel to nie tylko Twoja osobista niechęć ... Ja je właśnie tam poznałam bo takie spotkanie wynikło właśnie z Baki a , że moja siostra tam siedzi to mówię pójdę zobaczę co i jak i poznałam dwie na prawdę świetne dziewczyny, nie mam do nich żadnych zastrzeżeń no ale ja je znam więc się mogę mądrzyć , wy ich nie znacie dlatego rozumiem wasze poruszenie , jedna dziewczyna z Baki to moja najlepsza przyjaciółka od czasów podstawówki ... Ale ok myślę , że dam sobie już z tym na spokój skoro mają być jakieś nie przyjemne sytuacje potem jeśli o nie chodzi, więc jak gdyby teraz rozpatrzcie tylko moją osobę do wspólnego spędzenia sylwestra jeśli można xD <prosi ładnie >
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 13 paź 2010

nie to żebym od razu dyskryminowała je czy coś. .w końcu ja tez przywlekę koleżankę.. (ale w sumie ona jest połowiczną inicjatorką pomysłu xD ). ja po prostu nie lubie forum BAKA. tyle. poza tym to oni najpierw mnie tam znielubili wiec nie mam wyrzutow zadnych z tego powodu ze ich nie lubie.. twoje kolezank ina pewno sa bardzo fajne.. no ale jakby nie patrzec pierwszenstwo powinny miec osoby z doki.. skoro to maja byc doki doki sylwestra..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Tsukush
Przyklejony do ekranu

No dokładnie zgadzam się, dlatego też , na początku nie narzuciłam jakby tego , że one mają jechać i koniec! Nie , nie to nie tak po prostu bardzo chciały więc zapytałam się czy taka możliwość istnieje , wiem , że są z tym problemy dlatego rezygnuje z tego pomysłu , bo w tak jak powiedziałaś Evel to jest Doki doki Sylwester:) a ja już dłużej nie chce robić problemów i Spamować nie potrzebnie dlatego też poczekam , aż się sytuacja sama rozwinie :) Ogólnie dzięki dziewuszki , że rozpatrujecie w ogóle mój pomysł , jako taki nie wypalony troszkę , no ale zawsze warto było zapytać xD
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 13 paź 2010

Tsukush - jak zaciągniesz tutaj koleżanki to nie będzie źle w końcu^^ może im się tu spodoba również;p Na razie poczekajmy na to ile osób sie zadeklaruje i będziemy rozważać co dalej^^ <ja uprzedzeń nie mam jakiś chyba ale wiadomo że w razie czego ludzie z doki mają jednak pierwszeństwo, czyli ty również;)> Jeszcze dosyć dużo czasu mamy wiec jak ci się nie śpieszy Tsukush z odpowiedzią <wiadomo, ludzie sobie chcą ustalać plany w razie czego>, to czas przyniesie może jakieś nowe rozwiązania;)
Obrazek
Tsukush
Przyklejony do ekranu

I dziękuję Ci baardzo Azzel za Twoja odpowiedź :) i mi się humor poprawił bo mam nadzieję jako taką , że może coś się ułoży :) mamy dopiero październik więc może się to jeszcze jakoś dobrze ułoży :)
Awatar użytkownika
v3nom
Co to jest dorama? o_O

Postautor: v3nom » 14 paź 2010

Dotarła do mnie prawidłowa odpowiedź

KONKURS ZAKOŃCZONY

Gratuluje zwycięscy!

Szczegóły 31 Grudnia :mrgreen:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 14 paź 2010

eeee... pfff.. a kto zgadł?
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 25 paź 2010

Wstawiam mały apdejt - po spotkaniu w Łodzi, Reira słusznie zauważyła, że należy podac do ogólnej wiadomości brak internetu, TV itp. w lokalizacji.

Sprawa kolejna, to ustalenie osoby odpowiedzialnej za media (muzyka i teledyski). Potrzebny jest ktoś, kto silną ręką zaprowadzi porządek w tej kwestii - nie do zniesienia jest sytuacja, gdy co chwila ktoś inny zmienia piosenki, bo ta co leci jest zła w jego subiektywnym odczuciu, co w połączeniu z poluźnieniem alkoholowym skutkuje najczęściej zmianami repertuaru co 1 minutę - jednym słowem potrzebujemy DJ-a lub -ów.

Technikalia dotyczące spraw AV:

AUDIO:
Wzmacniacz 5x50W, kolmny 2x230W, 1x70W, 2x150W czyli system 5.0 - suba brak, wszystkie wartości mocy w RMS. wejścia: 2xS/PDIF, 1xCoax. 3xChinch stereo, więc z podłączeniem źródła nie będzie problemu

VIDEO:
1. Projektor 720p - natywna rozdzielczośc 1280x720, przekątna obrazu ca. 100', wejścia: 1xHDMI, 1xD-SUB, 2xComponent.
2. Projektor Made in China - natywna rozdzielczośc 800x600, przekątna obrazu ca. 100', wejście D-SUB.

Jak widac z powyższego, potrzebne będą dwa komputery do obsługi AV - ja swoich nie udostępniam. Jeden z nich dobrze by było jakby miał HDMI, bo po D-SUB obraz jest wyraźnie gorszy. Postarajcie się jakoś dogadac w tej kwestii.

To tyle z po-weekendowych przemyśleń, Pils był bardzo dobry, ale Dunkel lepszy. :P
[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 25 paź 2010

to kto bierze komputer do plecaka? :> (chcialoby sie rzec)
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

evelinux pisze:to kto bierze komputer do plecaka? :> (chcialoby sie rzec)

Przecież wiele z was ma laptopy, trzeba tylko wybrać kto i co zabiera. Potrzebne są też duże zbiory muzyki i teledysków, zwłaszcza, że youtube nie będzie.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 25 paź 2010

Beniak pisze:
evelinux pisze:to kto bierze komputer do plecaka? :> (chcialoby sie rzec)

Przecież wiele z was ma laptopy, trzeba tylko wybrać kto i co zabiera. Potrzebne są też duże zbiory muzyki i teledysków, zwłaszcza, że youtube nie będzie.

:omg: :omg: :omg: no dobra.. nie mam lapa to akurat nie pomyślałam o tym oto fakcie :omg: :omg: :omg: juz widzialam jak dzwiga w plecaku mojego stacjonarnego.. ehh glupota nie boli... co do duzych zbiorow.. mam dosc spote.. i dysk przenosny wiec moge to sprzatnac na dysk zewnetrzny xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

evelinux pisze: :omg: :omg: :omg: no dobra.. nie mam lapa to akurat nie pomyślałam o tym oto fakcie :omg: :omg: :omg: juz widzialam jak dzwiga w plecaku mojego stacjonarnego.. ehh glupota nie boli... co do duzych zbiorow.. mam dosc spore.. i dysk przenosny wiec moge to sprzatnac na dysk zewnetrzny xD

No i tego typu urządzenia są mile widziane na USB oczywiście. Materiały video w miarę możliwości 720p, bo przy tak dużym ekranie zwykłe typu 640x352 wyglądają źle - rster bywa wielkości paczki fajek :roll:

Wróć do „Spotkania”