doki-doki sylwester 2010

Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Re: doki-doki sylwester 2010

Postautor: Piżmak » 25 paź 2010

Dobrze - pytanie do wszystkich zebranych i chętnych do przyjazdu - co robimy z osobami z listy rezerwowej, bo jakby nie było są zawieszone w swoich decyzjach...
Moje zdanie jest takie: ubikacja i tak będzie zapchana po brzegi i czeka mnie haziel na zewnątrz w krytycznych przypadkach i tych mniej, więc ja wciągnęłabym na listę jadących wszystkie osoby z listy rezerwowej, które of course nie są ograniczone innymi czynnikami - jak rodzice, brak kasy, inne plany ze znajomymi. Po prostu proponuję by wyrazić zgodę na wspólne spędzenie sylwestra z nami na przykład Tsukush, która ma chęci i możliwości. I oczywiście pozostałym osobom, które są w takiej sytuacji jak Tsukuhi tylko czekają na nasza decyzję.
Zagłosujmy może jakoś rozsądnie albo niech każdy się wypowie uzasadniając swoją decyzję.

Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 25 paź 2010

Beniak pisze:Materiały video w miarę możliwości 720p, bo przy tak dużym ekranie zwykłe typu 640x352 wyglądają źle - rster bywa wielkości paczki fajek :roll:

mów mi jeszcze.. mam co mam.. nawet nie wiem jakie rozdzielczosci.. ale jak tlyko jest taka mozliwosc to staram sie jak nalepsze jakosciowo rzeczy sciagac..

achhh no to brac ich. .a co tam..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 25 paź 2010

Razem z Ali zdecydowaliśmy, żeby się wstrzymac jeszcze do końca października, stąd gorąca prośba, żeby wszyscy jeszcze nie potwierdzeni z listy podstawowej dali ostateczną odpowiedź do 31.10.2010, jak również wszystkie osoby z listy rezerwowej mające 100% pewności, że będą :arrow: PM do Alibaby. W pierwszej kolejności z listy rezerwowej będą wciągane osoby,
Piżmak pisze:które są w takiej sytuacji jak Tsukuhi tylko czekają na nasza decyzję.
[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 26 paź 2010

Jeszcze wam trochę potruję, Piżmak mówi, że w zdecydowanej większości nie wiecie, w jakie gniazda jest wyposażony Wasz sprzęt. Jeśli chodzi o podłączenie audio, to najmniejszego problemu nie będzie. Poniżej zamieszczam szybki kurs interfejsów graficznych:

Obrazek
D-SUB - najstarszy i najpowszechniejszy interfejs do przesyłania obrazu z dwukrotną konwersją - Najpierw na wyjściu D/A (sygnał cyfrowy zmieniany na analogowy), następnie A/D na wejściu, stąd wyraźna różnica w jakości wyświetlanego obrazu w stosunku do połączeń w pełni cyfrowych. Powszecnie stosowany w starszych kartach graficznych i monitorach CRT - dużych szklanych i ciężkich

Obrazek
DVI-D - w pełni cyfrowy interfejs, pozbawiony wad poprzednika - stosowany w nowych kartach grafiki i monitorach LCD - płaskich

Obrazek
HDMI - rozwinięcie standardu DVI-D - interfejs ten umożliwia dodatkowo przesyłanie dźwięku do 8 kanałów włącznie. Pojawił się wraz z ekranami wysokiej rozdzielczości - HD czyli mogących wyświetlac obraz ze źródeł 720p (tzw. małe HD 1280x720), 1080i (1920x1080 z przeplotem) oraz 1080p (tzw. Full HD 1920x1080) W części odpowiadającej za obraz jest w pełni kompatybilny z poprzednikiem zapewniając tą samą, bardzo dobrą jakośc obrazu.

Tyle wykładu. Teraz możecie posprawdzac jakie gniazdka macie w swoich laptopach i czy jesteście chętne je zabrac na imprezę. Czekam na odpowiedzi.
[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:
Awatar użytkownika
v3nom
Co to jest dorama? o_O

Postautor: v3nom » 02 lis 2010

mogę przywieść eeeboxa ma wyjście HDMI (i tylko takie) i w teorii powinien odtwarzać materiał HD co w praktyce wygląda zupełnie inaczej. Zaorać go ze dwa razy muszę to może mu przejdzie czkawka. Tyle mogę zaoferować jeśli chodzi o sprzęt.

PS: sake już pracuje :)
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 02 lis 2010

Będzie nas 18 osób, a jeśli chodzi o sprzęt, to mam wieści jedynie od Maury, Azzel, V3noma...Ludzie - piszcie proszę jeśli możecie użyczyć jakiś sprzęt na tę jedna wyjątkową noc, bo inaczej zostaniemy bez fonii i wizji...
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 02 lis 2010

Problem w tym, że ja ani nie mam sprzętu, ani nie mam go jak wieźć -_-
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 02 lis 2010

Ja dysponuję netbookiem, którego podstawową zaletą jest to, że jest różowy. To jest jedyny sprzęt przenośny którym dysponuję... Mogę wziąć jakby co... Nie jest to szczyt szczytów techniki i za Chiny Ludowe nie potrafię się pozbyć dziwnego efektu przy odtwarzaniu obrazu - jakiegoś takiego rozmytego rozpikselowania [sterowniki do Della - koszmar], ale ma za to HDMI. Więc jakby co to tego... Tylko zaznaczam że mercedes to nie jest.
:volli:
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 02 lis 2010

Ja mogłabym wziąć moje kochanie czyt. mój laptop xP, niestety jest tyci i gdyby 18 osob chcialo coś na nim oglądać, musiałoby przywieść szkła powiekszające ^^ Ale ma czytnik kart, usb i napęd CD/DVD tylko wejścia HDMI brak, nawet tego DVi-D czy coś, a moja próba podłączenia go do telewizora HD zaowocowała samą wizją bez foni - ale jeśli ktoś przywiózłby głośniki..... No ale pewnie i tak go wezmę - o tak o, żeby nie umarł z tesknoty xP (albo na odwrót ^^)
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 02 lis 2010

Akire i Azzel pewnie wezmą ze sobą laptopy, tylko jest to dla nich tak oczywiste, ze nawet tego nie piszą :-) Ja też mam lapa, ale nie da się na nim odtwarzać muzyki przez mini-jacka, bo jest zepsuty, nie wiem, czy jest jakiś inny sposób, żeby odtwarzać przez niego muzykę. Ma wejście d-sub do rzutnika, hdmi brak.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 02 lis 2010

[be]day[/b], głośnki to ja mam takie tyci to ja kcos to tez moge wziasc..

Eggie pisze:Problem w tym, że ja ani nie mam sprzętu, ani nie mam go jak wieźć -_-

ale ta pani bedzie cisnęła z dwoma szarlotkami przecież.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 02 lis 2010

evelinux pisze:[be]day[/b], głośnki to ja mam takie tyci to ja kcos to tez moge wziasc..

Eggie pisze:Problem w tym, że ja ani nie mam sprzętu, ani nie mam go jak wieźć -_-

ale ta pani bedzie cisnęła z dwoma szarlotkami przecież.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Właśnie dlatego nie mam gdzie mojego wyimaginowanego sprzetu gdzie zmieścić. ^^
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 02 lis 2010

No ja już Beniakowi pisałam ze wezmę kompa, musze go trochę tylko uporządkować i do serwisu dać, mam nadzieje ze go uprzątnę w miesiąc xD biedaczysko robi coraz dziwniejsze wybryki ;/ a ja prawdopodobnie bede jechała z sylwestra do wro od razu więc laptopa i tak zabiorę.
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 02 lis 2010

Ok, to ja nie biorę kochania ; ) Bo jeszcze kazdy weźmie coś i bedzie za dużo dobra na tak mało czasu ^^ Co za dużo to niezdrowo, prawda? Ale może po nagrywam trochę muzyki, filmów czy czegoś - na wszelki wypadek ;) Czy mamy jakoś przemyślany program atrakcji? Czy idziemy na żywioł? xP
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 02 lis 2010

Dayjak masz jakieś propozycje to pisz do Ali bądź Beniaka^^ na pierwszej stronie będę aktualizować info, no i jakieś pm niedługo pójdzie w świat^^
Obrazek

Wróć do „Spotkania”