doki-doki sylwester 2010

Tsukush
Przyklejony do ekranu

Re: doki-doki sylwester 2010

Postautor: Tsukush » 02 lis 2010

Jeeee , jestem na liście sylwestrowej !! <jupi> <mega zaciesz> ! xd Dziękować bardzo za przyjęcie <3

Maj słit dooki xD Ok to teraz powiedzcie czy mogę się na coś przydac ? co mogłabym zabrać ze sobą itd. tak czytam , że ze spraw technicznych raczej się nie przydam ... bo mój komp to żal... delikatnie ujmując , no ale może w jakiś inny sposób pomocna będę :)

(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 03 lis 2010

Hm, no jak napisała Reira ja oczywiście biorę mojego laptopka. Wyjścia ma s-video i to takie normalne do monitora (mój zewnętrzny monitor jest LCD i takie ma, nie zgadza się opisem ;p) czyli d-sub. System operacyjny w idealnym stanie, nie licząc tego że to Linuks, więc albo będzie działał całkiem dobrze albo całkiem *nie* będzie działał - nie próbowałam go jeszcze z rzutnikami, ale z zewnętrznym monitorem albo telewizorami jest ok.
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 03 lis 2010

daydreamer4 pisze:Czy mamy jakoś przemyślany program atrakcji? Czy idziemy na żywioł? xP

no si si.. każdy wymyśla jakąś swoją zabawę :) ja robię (hmm 3 pytania wymyśliłam) azjatycka wersję Milionerów xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 03 lis 2010

Ok, podsumuję więc sprzętowe zmagania.

Azzel - twój sprzęt będzie sprzężony z lepszym projektorem (teledyski, sekwencje video itp.) oraz oczywiście z systemem audio.

Akire - twój sprzęt będzie sprzężony z tym gorszym projektorem (visuale - mam nadzieję, że pod tym linuchem jest coś a'la winamp z wizualizacjami do odtwarzanej muzyki - będzie pełnił funkcję "świateł dyskotekowych") i z systemem audio.

Mam nadzieję, że wasze komputery będą w zadowalającej kondycji, gwarantującej stabilną pracę.

Daydreamer4 - zapraszam do uważnej lektury moich postów (całe 7).

Pozostali - dziękuję za oferty i namawiam do przywożenia swoich komputerów/dysków/whatever.

OGŁOSZENIE

Konkurs DJ-ski wciąż otwarty - nie bać się, pisać.
[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 03 lis 2010

a moze na miejscu ustalimy sobie jakąś jedną playlistę, skoro będziemy tam juz co najmniej jeden wieczór przed i na spokojnie sobie naszych ulubieńców i ulubienice powybieramy?
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 03 lis 2010

Kto pyta nie błądzi, prawda?
A po za tym w twoim poście stoi właśnie:
SEXTO: Cokolwiek innego.
Krzycz tu w temacie bądź PW

TO gdzie mam pytac, jak nie tu?
A twoje posty przejrzałam, ale mam upierdliwa naturę i zawsze 100 pytan o wszytsko. Niestety nie mam sily, ani czasu czytać kazdego posta dokladnie i mam prośbę żeby skrobnąć do mnie na PW nawet rzucając tylko linkiem do posta, jeśli pojawiłoby sie coś nowego ważnego.
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 03 lis 2010

Oi, nie nerwować się, dziś będę ogarniać wszystko i jakieś pm pójdą może wkrótce informacyjne po konsultacjach z organizatorami^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 04 lis 2010

daydreamer4 pisze:

Kto pyta nie błądzi, prawda?
A po za tym w twoim poście stoi właśnie:

TO gdzie mam pytac, jak nie tu?
A twoje posty przejrzałam, ale mam upierdliwa naturę i zawsze 100 pytan o wszytsko. Niestety nie mam sily, ani czasu czytać kazdego posta dokladnie i mam prośbę żeby skrobnąć do mnie na PW nawet rzucając tylko linkiem do posta, jeśli pojawiłoby sie coś nowego ważnego.

Chodziło mi o stronę audiowizualną przedsięwzięcia, która została dokładnie opisana tu:

viewtopic.php?f=38&t=2612&start=195#p85963" onclick="window.open(this.href);return false;

więc:

daydreamer4 pisze:Ja mogłabym wziąć moje kochanie czyt. mój laptop xP, niestety jest tyci i gdyby 18 osob chcialo coś na nim oglądać, musiałoby przywieść szkła powiekszające ^^ Ale ma czytnik kart, usb i napęd CD/DVD tylko wejścia HDMI brak, nawet tego DVi-D czy coś, a moja próba podłączenia go do telewizora HD zaowocowała samą wizją bez foni - ale jeśli ktoś przywiózłby głośniki.....

ta wypowiedź była bezzasadna w świetle tego co tam napisałem i nic ponadto - tzn. nie chciałbym aby Twoja "upierdliwa natura" dawała o sobie znac w kwestiach już objaśnionych. w całej reszcie nieomówionych tematów obowiązuje nadal

Azzel pisze:Oi, nie nerwować się, dziś będę ogarniać wszystko i jakieś pm pójdą może wkrótce informacyjne po konsultacjach z organizatorami^^

Czekamy :)
[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 04 lis 2010

Faktycznie - nie ma powodów by się dąsać, bo już mamy dwa komputerki, za co oczywiście Azzel i Akire jestem ogromnie wdzięczna:)
Evel jeszcze se sobą weźmie dysk przenośny czy jakoś tak i będzie cacy.
Odnośnie zabaw i gier to czy mogłabym poznać jakieś szczegóły na PM, jak by to miało wyglądać? Ile osób może uczestniczyć? Jaka tematyka pytań itd...ja obiecuję nie występować w nich, więc raczej mogę poznać bliżej repertuar że tak powiem:)

Day wiem, ze rzadko ostatnio bywasz , więc jakbyś miała jakieś pytania to kieruj je do mnie - odpowiem na bank, mimo, że zakres mojej wiedzy technicznej jest znikomy:) Popytam na spokojnie Beniaka przy papierosie, no stres, i napisze co będziesz chciała tylko wiedzieć:0 Wielkość twojego ekranu w kompie nie ma znaczenia, bo jakby był , to zostałby podłączony pod duuzi rzutnik, więc looz każdy zobaczy tam swoich ulubieńców nawet z końca pokoju:)

Tsukush - widzę, że wyrażasz chęci pomocy - cóż zależy kiedy planowałabyś przyjechać:)Jeśli chwile wcześniej, to zawsze przyda się pomocna ręka do strojenia domu w sylwestrowe jakieś bzdety albo przy przyrządzaniu potraw:) Napisz kiedy przyjeżdżasz to ja ci napisze w czym ewentualnie mogłabyś pomóc:)

repertuar - w sensie filmiki i mv-ki i co tylko macie na kompach - pomyślałam, że można by było jakąś może przynajmniej listę swoich ulubionych piosenek zrobić. Dlatego mam propozycję - jeśli wy tu zebrani chcecie usłyszeć coś konkretnego, nie bójcie sie piszcie do Piżmaka listy życzeń na pm - ja postaram się pościągać mp trójeczki. Jeśli czegoś nie będę mogła znaleźć - odpisze na pm i zastanowimy się czym to zastąpić bądź gdzie to znaleźć...Może tak być? A i listy życzeń takie rozsądne - nie tysiąc piosenek - błagam:)
Obrazek
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 04 lis 2010

Tsukush - widzę, że wyrażasz chęci pomocy - cóż zależy kiedy planowałabyś przyjechać:)Jeśli chwile wcześniej, to zawsze przyda się pomocna ręka do strojenia domu w sylwestrowe jakieś bzdety albo przy przyrządzaniu potraw:) Napisz kiedy przyjeżdżasz to ja ci napisze w czym ewentualnie mogłabyś pomóc:)

Hm... to wszystko zależy od tego czy pojadę na święta do mojego ojca do Anglii ( a mam nadzieję , że nie ) jeśli pojadę to wtedy, wrócę pewnie odrazu na sylwestra, a jeśli nie pojadę to myślę, że nie będę miała nic specjalnego do roboty i mogłabym bym wcześniej na miejscu. Ja określę się w miare szybko co i jak, mam nadzieję:)
(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Jak już będziesz wiedziała Tsukush co i jak z tym wyjazdem do twojego taty, to napisz mi8 pmk-ę, bo to nie jest nagląca sprawa na ten moment:) Jak wylądujesz u nas w dzień sylwestra, to też nie będzie żadnej tragedii:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 04 lis 2010

A kto mi powie, gdzie mozna i czy już można i czy już ktoś wpłacił kasę? ^^
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 04 lis 2010

Ja nie wpłacam do ostatniej chwili, jakby się coś miało zmienić. (Np. głowną rozrywką miałby się okazać rozbierany poker :D) A info do wpłat dostaniesz, jak napiszesz pmke do Beniaka lub alibaby. Termin jest do któregoś tam grudnia, więc jeszcze sporo czasu.
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

QUINTO: Pieniądze.
Składamy się na:
1. Kosz z dobrami wszelakimi dla właścicielki.
2. Na to co zjemy i czym będziemy to popijali
3. Na to co będziemy pili, czyli piwo, wino, wódka (jeśli ktoś lubi likier amaretto itp. mało standardowe alkohole :arrow: we własnym zakresie)
4. :?: Dekoracje, cuda wianki, petardy :?:
5. Zaproponuj...
Wszystko powinno się zamknąc w 70 Polskich Wonach i taką ustalam składkę. Wszystko sobie na koniec porachujemy i ewentualne różnicę rozliczymy. (czyli 40zł składka+30zł domek+ dojazd we własnym zakresie)
Będzie specjalny numer konta do wpłat - każdy kto potwierdzi obecnośc via PW dostanie w odpowiedzi numer tegoż.
Termin ostateczny wpłat: 20.12.2010

Prosze Eggie - wsio jak na dłoni:)

P.S. Pokera Reiro nie będzie - nie licz na to:) Chyba, że same zrobicie sobie taka rozrywkę:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 04 lis 2010

alibabo, mogę tylko powiedzieć gomen, bo ja generalnie nie ogarniam od dłuższego czasu -_-
Niczego zresztą.
www.annyeongtozamalo.wordpress.com

Wróć do „Spotkania”