doki-doki sylwester 2010

Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Re: doki-doki sylwester 2010

Postautor: Piżmak » 04 lis 2010

Spoko Eggie - w razie jakichkolwiek pytań - pytajcie śmiało - tu bądź na pm - ja też przestaje ogarniać:) Szalone te dni ostatnio:)

Obrazek
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 06 lis 2010

Beniak pisze:Akire - twój sprzęt będzie sprzężony z tym gorszym projektorem (visuale - mam nadzieję, że pod tym linuchem jest coś a'la winamp z wizualizacjami do odtwarzanej muzyki - będzie pełnił funkcję "świateł dyskotekowych") i z systemem audio.

Mam nadzieję, że wasze komputery będą w zadowalającej kondycji, gwarantującej stabilną pracę.

Noo, nie wiem co to jest "coś w stylu winamp", i myślę, że nie ma ;p Osobiście używam "czegoś w rodzaju foobara" do muzyki i "czegoś w rodzaju odtwarzacza video" do video. To drugie chyba ma jakieś wizualizacje, ale w życiu tego nie używałam. Może do sylwestra się w tym poorientuję ;) (właśnie odkryłam wizualizacje w tym pierwszym, ale zwiesiły mi kompa, omg).

Również mam nadzieję, że mój komputer będzie w zadowalającej kondycji, gwarantującej stabilną pracę.
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 06 lis 2010

a coś w stylu windows media player? (to tez ma wizualizacje)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 06 lis 2010

evelinux pisze:a coś w stylu windows media player? (to tez ma wizualizacje)

Jak sama nazwa wskazuje WMP nie działa na linuksie, tylko na systemie operacyjnym windows. Można zawsze odpalić virtual boxa, na nim zainstalować windowsa i tam puszczać muzykę, ale byłby to przerost formy nad treścią.

Co do wizualizacji, zawsze można puścić teledyski lub pokaz slajdów z ulubionymi aktorami/piosenkarzami/zespołami.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 06 lis 2010

aa bo to linux jest.. ookej.. to sie tego nie doczytałam :ashamed:
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 29 lis 2010

evelinux pisze:a moze na miejscu ustalimy sobie jakąś jedną playlistę, skoro będziemy tam juz co najmniej jeden wieczór przed i na spokojnie sobie naszych ulubieńców i ulubienice powybieramy?

Rozmawialiśmy o tym wczoraj z Piżmakiem i Tsukuszem. Konkluzja: "to się nie uda". Osoba didżejująca powinna odczytywać nastoje bawiących się, aby serwować im to, co w danej chwili będzie ich rajcować. Tego się nie da zrobić "przed". Z kolei każda impreza z wolnym dostępem do komputera, kończy się totalną kakofonią - wolę już sylwester w radiu Zet.

Czy któraś z was nie opiekowała się szkolnym radiowęzłem/dyskoteką na sali gimnastycznej? To są idealne referencje. Nie bać się i pisać, bo będę zły.

Sprawa druga to prowiant na dni przed i po - składka obejmuje sam "bal". Pewnie coś się zostanie na kolejny dzień, ale zapewne nie wystarczy. Propozycje:
1. każdy sobie;
2. zrzuta;
3. ktoś nam zasponsoruje :mrgreen:
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 29 lis 2010

Sprawa druga to prowiant na dni przed i po - składka obejmuje sam "bal". Pewnie coś się zostanie na kolejny dzień, ale zapewne nie wystarczy. Propozycje:
1. każdy sobie;
2. zrzuta;
3. ktoś nam zasponsoruje

Ja już zrobilam skarbonkę po imprezową, na ewentualne śniadanko jak by zabrakło ze składki:)
wiec pewnie jakaś zrzutkę najlepiej na miejscu zorganizować:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 29 lis 2010

Pino pisze:
1. każdy sobie;
2. zrzuta;
3. ktoś nam zasponsoruje

Ja już zrobilam skarbonkę po imprezową, na ewentualne śniadanko jak by zabrakło ze składki:)
wiec pewnie jakaś zrzutkę najlepiej na miejscu zorganizować:)

Tak, tylko to trzeba wcześniej zrobić imo, bo 01.01.2011 może być problem z zaopatrzeniem w tej zapadłej dziurze (możemy zabezpieczyć bułki do dopiekania i mieć "świeże", bądź odpiec zamrożony wcześniej chleb). Ze świeżością innych artykułów nie powinno by problemu, jeśli je kupimy przed sylwestrem.
[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 29 lis 2010

no tak ,tez tak uwazam.. zawsze mozna jakies zupki chinskie zabrac xD zupek chinskich nigdy malo xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 01 gru 2010

Chciałabym się dogadać w sprawie dojazdu. Doszły mnie słuchy w jakimś innym wątku, że wszyscy są już poumawiani z dojazdem i zostałam na lodzie ;p A tak serio, to może zróbmy to oficjalnie, żeby było wiadomo, co? Kto bierze auta i skąd? Koleżanka Evel z tego co wiem jedzie autem i ma fulla, tak?

Jeśli chodzi o mnie to są trzy opcje:
1) dołączam się do jakiegoś auta (preferowana ;p) - oferty? :>
2) zabieram swoje auto JEŻELI zbiorą się jeszcze min. 2 a najlepiej 3 osoby - niestety moje dziecko pali 8/100 więc kasowo (ściślej studentom w porównaniu z pociągiem) nie opłaca się w mniej niż 3 osoby
3) jeżeli żadna z opcji nie wypali to kulam się pociągiem/autobusem jeszcze nie wiem jak.

Co do żarcia to nie mam zdania :P Zawsze możemy założyć, że po imprezie będziemy jeść resztki plus wziąć każdy na siebie jakieś produkty (każdy je co innego, ja np. jak sobie wezmę kilogram serka wiejskiego to przetrwam wszystko). Przepraszam za brak konkretów, postaram się pomyśleć jeszcze nad tym wszystkim kiedyś, bo teraz to za bardzo nawet nie wiem w jaki dzień tygodnia jest sylwester ;p

Niestety nie nadaję się na DJa, mówię, żeby nie było, że nikt się nie odzywa w tej kwestii, z powodu mojego chronicznego niezdecydowania.
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 01 gru 2010

Jeszcze jedna kwestia - dla osób zmotoryzowanych, jak chcą jakieś mapki dokładniejsze to Beniak mi coś jeszcze podesłał wiec w razie czego piszcie do kogoś - Beniaka czy mnie, to doślemy.
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 01 gru 2010

A więc tak: Jak pisała Azzel - jadę autkiem, na pewno. samotnie jak na razie, jestem z Zabrza (jakieś pół godziny od Kato - jakby ktoś nie kojarzył) jak będę jechać... ciężko powiedzieć bo nie przeglądałam trasy - ząłozyłam ze pojade jak mnie GPS poprowadzi (wiem, jestem leń xP)
Chętnie kogoś zabiorę ze sobą (ale proszę - w jakiś realnych odległościach xP) jednak muszę ostrzec że prawdopodobnie będę nieco ograniczona czasowo. Będę jechać 31 rano i wracać 2 (też raczej rano xP) Niestety, praca ; ( No ale z powrotami to juz zawsze można się inaczej dogadać. Jeśli ktoś by się chciał zabrać, to piszcie : )

Żarełko... ja bym była za zrzutą na 1 porządny posiłek dla wszytskich ;P ale w sumie nic nie stoi na przeszkodzie coś sobie wziąć ulubionego na przegryzkę ^^

Co do DJowania... też jestem okropnie niezdecydowana i ... od jakiegoś roku jestem trochę na bakier z ostatnimi trendami ;P
Obrazek
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 01 gru 2010

Z żarełkiem, to faktycznie trochę kibel, bo na sylwestrze będzie jakiś wybór i każdy coś dla siebie znajdzie, ale w Nowy Rok jeden gar dla wszystkich może się nie sprawdzić, bo ktoś tam nie je mięsa, jajek, sera, ogórka, whatever. Ciężko będzie wszystkim dogodzić. Mogę zrobić dużo ciasta do pizzy i wtedy każdy sobie wybierze dodatki na swój kawałek.
[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 01 gru 2010

Z pizzą dobry pomysł. A na wiele osób to nawet nie taki kosztowny.
Obrazek
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 01 gru 2010

Zgadzam się pizza dobry pomysł, ciepła herbatka z cytrynką i pizza to chyba dobre będzie dla nas na drugi dzień :) Ja myślę , że jak ktoś będzie miła ochotę na coś ''swojego'' co lubi , czy jada na co dzień, to może niech po prostu weźmie ze sobą i tyle. Nie wiem ile kto tam wcina, ale na bank jakieś resztki z samego Sylwestra nam zostaną, więc z głodu nie umrzemy :)
(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->

Wróć do „Spotkania”