doki-doki sylwester 2010

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Re: doki-doki sylwester 2010

Postautor: Azzel » 12 gru 2010

1. UWAGA!!! wpłaty na Sylwester należy dokonać do 20.12.!!! Kto nie dokona takowej wpłaty zostanie skreślony z listy Sylwestrowej!

2. Proszę przesyłać do mnie propozycje muzyczne <zespoły, płyty - wystarczą same nazwy> - jeśli chcecie muzykę jaką lubicie, jak nie, to będziecie skazani na muzykę moją, Ali, ewentualnie Akire, jeśli będzie miała zasoby jakieś na laptopie. <chyba nie chcecie jakiegoś mrocznego koreańskiego death metalu słuchać :D :D >
DJami oficjalnie zostały: Pino, Tsukush i Piżmak.

3. Czy są jakieś ustalenia odnośnie przejazdów?

Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 12 gru 2010

ja bede miala swoj dysk zewnetrzny wiec i cala moja muze i wszystkie livey.. chyba z enie chcecie albo sie boicie podlaczac moj dysk do swojego kompa..

przejazdy.. na 90% my zabieramy autem kajaka i kells.. no chyba ze nie bedzie sposobu na jechanie autem bo bedzie jakas szklanka na drodze albo bedzie tyle sniegu ze tylko pług bedzie jezdzil to jedziemy pociagiem..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 12 gru 2010

Evel - ja tylko potwierdzę to, ze chcemy bardzo ten dysk przenośny, o którym wspominałaś, ponieważ naprawdę nikt nie przesłał swoich muzycznych propozycji jak do tej pory:)
Obrazek
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 12 gru 2010

Nom, jak ma być kpopowo to ja mam tylko suju, szajniów i trochę ukissów, poza tym jakieś pojedyncze kawałki paru gerlsbendów i tyle. Więc jak ktoś kocha na przykład tupiemy to niech powie w co konkretnie się zaopatrzyć, bo nie chce mi się przegrzebywać przez tony piosenek każdego zespołu. (Oczywiście mam też pełno wspaniałej normalnej muzyki ale cholera, nikt tego nie będzie pewnie chciał słuchać XD).
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Ja mam dużo nienormalnej muzyki której nawet Maura nie koniecznie by posłuchała więc... khem... a po reinstalce bede miała 300gb wolnego miejsca więc naprawdę możecie pisać, no:p poza tym - komp czasami zaczynał mi wariować przy podłączeniu 3rzeczy na raz więc wolałabym żeby większa część była już na dysku. <tyle ode mnie>

Akire a ty sie z kimś w końcu zgadywałaś odnośnie dojazdu? Pogadaj może z Day?
Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 12 gru 2010

Tylko zróbcie mnóstwo zdjęć , potem pokażcie całemu doki jak się bawiliście ,no i pilnować mi tam Eggie i evelinux -czyli duetu pań E żeby zbytnio nie rozrabiały moje dziewczyny
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 12 gru 2010

thon, kocham cię normalnie ^^ Jak przyjdzie pora, to wrócimy na PM :P

Ja bym chciała TVXQ w każdej postaci - czy to się liczy jako propozycja, czy muszę wszystkie detale wyłuszczyć w odpowiednim PM do kogos? :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

jak mi podeślesz Eggie na pm gdzie mogę jakby co ściągnąć co i jak to będę wdzięczna ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

oj laski.. badajcie ile mam muzy na dysku w chwili obecnej.. jak ktos cos ponad to chce to wtedy dawać znaki Azzie.. oki? po co ona ma sciagac cos co ja mam juz.. szkoda jej czasu..

>>>klik<<< + F.T.Island "Beautiful Journey"

i mv-ki >>>klik<<<
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

No tak, to nie masz DBSk i nie masz FT Island beautiful journey ^^
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

pare DBSK-aczy mam.. a jakie konkretnie chcesz? FTIslandow poszukam. [edit] ściąga się FTIsland
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Wysłałąm już Azz jakies wskazówki, DBSK co sie nawinie, niczym nie pogardze chociaz wiadomo, do szybkich lepiej sie tańczy ^^
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Dobra, zróbmy inaczej. Ktokolwiek chce coś niech pisze tu w temacie - co dokładniej - zespoły, płyty czy piosenki, Piżmak i Evel sprawdzą czy mają coś u siebie czy nie, jesli nie, to ja to dociagnę, nie mam ostatnio problemów z netem i nawet nie najgorzej ściaga mi sie wszystko w domu czy we Wro więc nie powinno z tym być problemu. Do 27grudnia najpóźniej proszę dawać swoje propozycje - ja musze mieć trochę czasu na dociagniecie rzeczy a dziewczyny będą musiały obmyślić playlistę.
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 12 gru 2010

<chyba nie chcecie jakiegoś mrocznego koreańskiego death metalu słuchać :D :D >

Nie widzę przeciwskazań ^^
Przepraszam znowu jestem niedoczytana i nie wiem kto co zabiera, więc nie wiem jak stoimy z zasobami ale dorzuciłabym Mblaqi, BBangi, Gdragona, After School, Tiarki, SSki, 2NE1, Wonderki, 2PMki ^^^ i rożne takie znane one-hit-wonders (Abracadabra? XD) :D Cpopem nikogo stresować nie będę ale... bierze ktoś Wang Lee Homa ?!?!
Zastanawiałam sie nad wzięciem mojego dysku ale to faktycznie bez sensu zeby podłączać 100 tyś dysków do jednego laptopa, a po za tym mam taki bajzel w muzyce że lepiej zeby nikt tegona oczy nie ogladał ;PPP No i mam nadzieje ze moją "różną, dziwną" muzykę znajdę u Azzel xP

I ot tak zapytam: jrock anyone? xD
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

daydreamer4 pisze:ale dorzuciłabym Mblaqi, BBangi, Gdragona, After School, Tiarki, SSki, 2NE1, Wonderki, 2PMki ^^^ i rożne takie znane one-hit-wonders (Abracadabra? XD) :D Cpopem nikogo stresować nie będę ale... bierze ktoś Wang Lee Homa ?!?!

ale kochana, konkretnie proszę.. jakie piosenki jakiego zespolu, z jakiego one są albumu ewentualnie.. ja sie nie znam na tiarkach.. i nie mam pojecia co to.. np. wiec napisz swoja lsite pisoenek i artystow przy jakich chcialabys sie bawic i zapodaj konkretnie :)

Azzie, muzyke zawsz emoge na dvd ewentualnie nagrac.. ale z liveami bedzie juz gorzej bo za duzo by zajmowaly zeby na plytki pchac
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „Spotkania”