doki-doki sylwester 2010

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Re: doki-doki sylwester 2010

Postautor: Azzel » 12 gru 2010

Tak Day j, k, ch-rock na pewno znajdę^^ <koreański death metal to chyba tylko jak wszyscy będą spali będę w stanie zapuścić;p> Wang Lee Homa mam z 2 płytki jak mnie pamięć nie myli, jak byś napisała jakie według ciebie najlepsze to mogę ściągnąć, poprzeglądam nawet trochę bardziej wątek chiński, jakąś część tam ściągałam, ale jak zarzucisz konkretnymi zespołami to będę wiedzieć czego szukać^^ <Gemini na pewno jest;p> A wyzej wymienione koreańce - dziewczyny - sprawdzajcie co macie bo ja nie mam nic z tego :D jak mówiłam, u mnie tylko Bisty, Shajnie i jeszcze nawet gdzieś Arashów płyta :D
Evel - na płyty nie ma co nagrywać, marnowanie płyt jak dla mnie xD No i Szynek czy JYJów coś w takim razie pościągam, no a te zespoły - zdaje mi sie że lepiej po płytach lecieć, DJ później wyczają przy jakich piosenkach ludzie się najlepiej będą bawić czy coś^^ Choć ulubione songi mogłyby się już też przydać~~

Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 12 gru 2010

w propozycjach drogie panie podajemy zespół i pisoenki tego zespolu po tytułach jakie wam odpowiadają. jak podacie same zespoly to bedizemy wybierac to co sie nam podoba z nich. i niekoniecznie to bedzie akutat to co sie wam podoba.. wiec prosimy o konkrety.
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 12 gru 2010

Ok rozumiem, że w przypadku zespołów z duzą dyskografią to moze mieć sens ale przy takich Mblaczkach biednych to mozna by określić piosenki których sie NIE lubi XPPP (One better Day - DNW!) ale ok. Wszystko rozumiem i postaram się przygotować coś w tym stylu. Tylko jutro... wyedytuję tego posta czy coś, bo dzisiaj już się zmywam - jutro pracowanie ;_;
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 14 gru 2010

o wiele by to wszystki ułatwiło pracę.. szczególnie, że nie musimy akurat znać tych zespołów o których mowa.. wiesz.. a jak każdy powie jak ty ze chce wszsytkie pisoenki danego jakiegos tam zespolu oprocz jednej czy 2 to nie sposob bedize cos wybrac..bo kazdy ma jakis swoj inny "ulubiony"

[edit]

chcialam tlyko dodac ze wypelniajac ankietę jordiego sie przyłożyłam i przesluchiwalam kazda pisoenkę i podociągałam parę pojedyńczych kawałów, i tych z działu remizy też: klik i PM-ki do 2PM And SNSD - Caribean Bay CABI Song oraz IU - Good Day.

a także Super Dziuniorów Bad Girl, It's You, Pajama Party - wedle zaleceń kellsa
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 15 gru 2010

Ja sie chyba poddaję ... Zaraz zasnę na siedząco a czeka mnie jeszcze zakuwanie ale ok... trzeba sie wziąc za listę bo inaczej nic z tego nie wyjdzie (w nawiasach podaje albumy):
Wiec:
MBLAQ - przynajmniej, Oh Yeah, G.o.od Luv,(Just blaq), Y, Running&Running, Bang Bang Bang (Plan B Fugitive OST)
Tiara: Bo Peep, Like the first time/처음처럼 (The absolute first), Time to love 1 i 2 (z Supernovą), I go crazy 'cause of you (Braking heart), Yayaya (:D)(Temptastic)
SS501: Deja Vu -Cały singiel, Love lIke this, Obsess (Rebirth), Wuss Up (KyuJong solo -Collection), Want it, U R Man (U R Man)
BBang: Lies, NumberOne, With U, 반짝반짝/Twinkle Twinkle, ガラガラ GO! GD: Hearbreaker, Breath, TOP: Turn it up, Sungri: Strong Baby,
2ne1: Fire, Try to copy me, Lollipop ^^
After Shool: AH, Bang,
2pm: I hate U - Lounge MIX, 10 of 10, Angel, MY EARS CANDY ^^^^ xP
Kara: Mister, Wanna, Lupin,
Wonder Girls: So Hot, Tell Me
Moje gwazdki czyli Supernova: Superstar(koreanska lub japonska), Kimi dake wo zutto, Lalala (Time to Shine), Crazy crazy (Ai kotoba Single), Rock Up(J.P Reborn)
Oneway: Magic
Hyuna: Change
F.cuz - Cićki xP(Jiggy)
B.E.G: Abracadabra (pewnie wszyscy mają ^^)
Jo Kwon&Whale: Dunk Shot
W Bisty, Ukissy, Szynki i inne boysbandy jesteśmy zaopatrzeni ^^

Wang Lee Hom (jak ja mam coś wybrać jak zaczynam go słuchać to wsiakam ;_;)
Najnowszy album chyba sie u was znajdzie? Ale jakby coś: Do U Love me, Mei (18 Martial Arts), Ya Birthday, Girlfriend (Unbelievable), Ai De De Ti, Wo Wan Quan Mei You Ren He Li You Li Ni (Heartbeat), Gai Bien Zi Ji, Cockney Girl (Change Me)

Doki Doki Remiza pełna gębą... i... nic sie nie pouczyłam ;/
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 19 gru 2010

ok, pewnie to głupie pytanie, ale... czy obowiązuje jakiś dress code? chcę się upewnić, bo wolę byc ostrożna po tym jak w zeszłym roku moja kumpela wywaliła w wieczorowej sylwestrowej sukience na imprezę sylwestrową, która okazała się byc w duchu... 'LUMP-PARTY':D:D:D śledziłam cały wątek dość uważnie, i chyba nigdzie nie było mowy o ciuchach, więc rozumiem, że normalnie się odziewamy?:)
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 19 gru 2010

Nie no, w syklwka ma być chyba bal przebierańców? Dziewczyny już kombinują ciuchy, ja jeszcze się rozglądam za peruką.... :P
Ale jak nic nie masz, to sie chyba nic nie stanie, bo moje jest strasznie żałosne :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 19 gru 2010

no moje przebranie raczej nie wypali. ja zakładam taką najs czarną bluzkę tunikowatą, co specjalnie na sylwka kupiłam i zamówiłam na allegro śmiechową opaskę z czółkami xD myśle, że dress code to obciach na całego, tak generlanie co nie? ma być śmiechnie i zabawa na całego..

Spoiler! Obrazek
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

nie no, wlansie przez 'dress code' rozumiem czy sa w planie jakies przebieranki czy nie, a nie strojenie sie w suknie ze studniowki^^ moze zle się wyrazilam, sry:D

no ale wlasnie w tym sęk ze mi nic o zadnych przebierankach nie bylo jak dotąd wiadomo, a teraz to już i tak trochę za pozno:<
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

mam jeszcze moja rozową peruke na Momo z Together jak chcesz xD tlyko kella przekonaj zeby sie za księcia kaszanę przebrala i masz parę xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 19 gru 2010

Ja się nie przebieram, już wystarczająco dziwnie wyglądam na co dzień. Ale w dresach też nie planuję przyjść. Mam nadzieję, że jakoś wtopię się w tłum (stanę gdzieś pomiędzy tekturową palmą i szwedzkim stołem :-) )
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

czy w planie są tekturowe palmy?:D:D

anyways, evel, powaznie rozwazalam przebranie się za księcia kaszanę, ale chyba prędzej wyszłaby mi momo, bo jest łatwiejsza (chyba ze masz na zbyciu długi granatowy płaszcz ze złotymi pagonami lol)

reira, dlaczego ni ew dresach? przyjdz w dresie, zrób sobie palemkę na głowie (motyw palmy robi sie popularny, widze;d) i będziesz robić za hotaru:DDDD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

koniecznie niech to b edzie czerwony dres! okrągłe okulary, dwa kucyki i już jesteś panią dobre serce i jednocześnie spadkobierczynią mafijnej rodziny ktora ratuje złe dzieci i nawraca na DOBRO :D kto, wie moze sie nawet jakiś ZUY Kame przypałęta?

kells, tak sie składa że niedawno taki właśnie wyrzuciłam.. ehh ;P
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 19 gru 2010

Ja też koniec końców nic nie mam :P Więc będziemy bez przebrania paradować ^^
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 19 gru 2010

ja też nic nie mam i nie będę mieć bo nie lubię, mogę przyjść w dżinsach i tiszercie? ;p
Obrazek

Wróć do „Spotkania”