doki-doki sylwester 2010

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Re: doki-doki sylwester 2010

Postautor: Azzel » 19 gru 2010

Nooo, mój jabol jest w stanie rozkładu jeszcze i nie wiem ile uda mu się złożyć do sylwka więc hmmm~~ właściwie nie wiem;p ale boję się że Piniacz mnie zabije jak nie bedzie mógł pic jabola bez jabola xD

Obrazek
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 19 gru 2010

Moje dresiwo też już jest gotowe xD prawie... martwię się teraz że bluza mi nie przyjdzie do świąt.... jeszcze babcia musi obszyć i w ogóle, w ogóle dużo pracy .... Teraz ćwiczę skłony i specjalnie dla Piniacza nogę na ścianie hahaha LOL xD
(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 19 gru 2010

Również i ja melduję, że jestem w proszku i nie mam pojęcia czy uda mi się złożyć strój do kupy, należy jednak brać pod uwagę ewentualność, że nie. Również boję się Piniacza, więc staram się jak mogę, ale najzwyczajniej w świecie mogę nie zdążyć... Tak więc zawczasu w razie czego błagam o wybaczenie...
:volli:
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 19 gru 2010

akire pisze:mogę przyjść w dżinsach i tiszercie? ;p
Tak, tak, nikt Cię za to nie rozstrzela. Prawda jest taka, że jak się jedzie pociągiem na wieś, to lepiej być w czymś wygodnym. Tym bardziej, że pewnie czeka nas jeszcze przeprawa przez zaspy śnieżne i odśnieżanie drogi do wychodka, czy inne atrakcje wymagające rozsądnego, ciepłego stroju, który ew. może się zniszczyć, jak np. kulig....?
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 19 gru 2010

jak dobrze pójdzie będę mieć dwa przebrania i piżamę od Tsukusza Knagura! jak coś to moge na wieczór pożyczyć KIC KIC KIC!; dla Kells specjalnie wezmę uszy renifera :)! dokup sobie nosek Rudolfa^^, a w śniegu ulepimy ci bałwana i nazwiemy go Siwon!

Bolerko w cekiny już mam ;leginsy cekinowe może dojdą! ( przebranie do Teamu DJów)
..od jutra zaczynam ćwiczenia kaskaderskie... mam nadzieje ze tym razem nie spadnę ze schodów! tak ja to było w przypadku robienia stroju Hwaranga!
Tsukusz skłonów nie robimy!
Tak więc zawczasu w razie czego błagam o wybaczenie...

WYBACZAMY!!
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 19 gru 2010

ooo Pinux ma TEN podpis xD hahah!

a w ogóle to ja sie na kulig nie pisze raczej.. myślę, że moim zatokom zabawa na świeżym powietrzu póki co raczej nie posłuży.. no i liczę na to ze śnieg stopnieje jako ze mamy jechać autkiem.. i chcemy nim DOJECHAĆ..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 20 gru 2010

Reiro i Evel, być może wyobrażacie sobie tą siedzibę tak:
Obrazek
Pragnę Was uspokoić, że tak nie jest. Drogi w okolicy są w zdecydowanej większości czarne i 100% przejezdne. W sąsiedztwie naszej parceli, jest jeszcze kilkanaście domów całorocznych, z których ludzie codziennie dojeżdżają do pracy i to cywilnymi autami, a nie 4x4, więc spokojnie.
Reiro, nie chciałbym odnieść wrażenia, że uważasz, że wszystko co poza dużym miastem to wieś i bez traktora ani rusz - notabene 4 dni temu byliśmy w Łodzi i stwierdzam, że tomaszowskie i okoliczne drogi są zdecydowanie lepiej odśnieżone niż te w centrum ŁDZ. Odnośnie wygodnego stroju, to owszem, jak komu pasuje, ja też nie wyobrażam sobie podróży w przebraniu, ale strój w plecaku jak najbardziej, zwłaszcza, że przynajmniej jedną noc każdy będzie tam spał, więc jakieś bety i tak zabrać trzeba.
Evel - roztopy, to ostatnia rzecz, jakiej nam trzeba, wierz mi, że wtedy dopiero może być problem z dojazdem ostatnim odcinkiem drogi gruntowej - jakieś 500m, bo po prostu będzie tam okrutne błoto, a na ten moment jest w miarę gładko i bez problemowo można dotrzeć. Ogólnie nie ma co dramatyzować z dojazdem - wszystkie drogi wlotowe do Tomaszowa od strony Radomia, Warszawy, Katowic, to drogi krajowe z pierwszą kat. odśnieżania, od strony Łodzi DW713 ma drugą kat., ale tam z kolei jest spory ruch, więc na bieżąco jest rozjeżdżane przez samochody, z resztą 4 dni temu ta droga była czarna i miejscami sucha, więc jeszcze raz apeluję o nie panikowanie, w końcu śnieg to normalne zjawisko o tej porze roku.
[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 20 gru 2010

Beniak pisze:Evel - roztopy, to ostatnia rzecz, jakiej nam trzeba, wierz mi, że wtedy dopiero może być problem z dojazdem ostatnim odcinkiem drogi gruntowej - jakieś 500m, bo po prostu będzie tam okrutne błoto, a na ten moment jest w miarę gładko i bez problemowo można dotrzeć. Ogólnie nie ma co dramatyzować z dojazdem - wszystkie drogi wlotowe do Tomaszowa od strony Radomia, Warszawy, Katowic, to drogi krajowe z pierwszą kat. odśnieżania, od strony Łodzi DW713 ma drugą kat., ale tam z kolei jest spory ruch, więc na bieżąco jest rozjeżdżane przez samochody, z resztą 4 dni temu ta droga była czarna i miejscami sucha, więc jeszcze raz apeluję o nie panikowanie, w końcu śnieg to normalne zjawisko o tej porze roku.

nie ja mam tu słowo głosu tylko moja koleżanka ktora tym autem bedzie kierowala.. wiec jak ona sie bedzie bala jechac przy takim sniegu to nawet drogi krajowe z 1szą kat odśnieżania nic nie wskórają..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Ok, chowam się do jamki. Jednak drogę macie chyba i tak najlepszą z możliwych DK1 i pod Piotrkowem rozjazd w prawo na DK8, czego chciec więcej. Sprawny samochód, zimowe opony w dobrym stanie i w drogę.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

aha, koleżanka moja się pyta, na jaką wioskę sie mamy kierować jak wjedziemy do Piotrkowa? (to jes tmoje bojowe zadanie się tego od ciebie dwoeidzieć :D tzn przy wyjeździe z niego na co mamy jechać xD ookey.. ja juz dziś nic nie piję xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 20 gru 2010

Jezu, ja mam takiego stracha, że nie mogę. Sama, zero poczucia orientacji O.o I jeszcze te tragiczne pociągi, matko....
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Na żadną wioskę, tylko na Warszawę, a do Piotrkowa w ogóle nie wjeżdżacie, pod Piotrkowem jest rozjazd - prosto jest Łódź A1 na niebieskiej tablicy, a lekko w prawo Warszawa DK8 na zielonej tablicy, Jakieś 35km za tym rozjazdem jest pierwszy zjazd na Tomaszów, dokładnie na 354 kilometrze tej drogi (te biało-czerwone słupki co sto metrów po prawej stronie) na światłach dajecie w prawo i jedziecie cały czas prosto przez las jakieś 3km. To jest wjazd do Tomaszowa, pierwsze rondo prosto i jesteście w alejach, cały czas prosto aż do świateł (1), tam skręcacie w prawo i zaraz są następne światła, na nich prosto, rondo (2) też prosto i dalej tak jak droga główna prowadzi - z górki, przez most, lekki łuk w lewo i za nim długi w prawo, wyjeżdżacie z Tomaszowa i jedziecie przez las, cały czas prosto, przez tory. Za torami 200m wieś Smardzewice, ją też przejeżdżacie prosto, aż do skrzyżowania na łuku w lewą stronę (3), na którym odbijacie prosto, za jakieś 150m kończą się zabudowania i wpadacie do lasu, pod górkę, na szczycie lekko w prawo i w dół, od razu na końcu lasu w prawo i jakieś 500m drogą gruntową. Meta - na pewno poznacie. :mrgreen:

A tu link do targeo
http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,28,21 ... 10bf88381e

P.S.

Jutro - 21.12.2010 o 22-giej "Pod Gradobiciem Pytań" na shoucie z Piżmakiem i Beniakiem, pytajcie o wszystko odnośnie organizacji, atrakcji itp.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

omo.. aż sie pogubiłam.. o_O haha! ale spoko to ta pora dnia, lub raczej nocy xD dzięki Beniak. przesłałam koleżance.. zobaczymy jak ona sie w tym odnajduje. innymi slowy jak wjedziemy w głuchy las to raczej dobrze a nie źle xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 20 gru 2010

Ja jadę pociągiem z Łodzi, prawdopodobnie 31.12.2010. Pociągi będą w Tomaszowie o:
10:03 (pociąg z Poznania)
14:37
17:29
20:01 (ze Szczecina)
Jak ktoś będzie przejeżdżał przez Łódź lub miał tam przesiadkę to się możemy zgrać, żeby łatwiej było po nas przyjechać na dworzec. Lepsze to, niż kursować po 1 człowieka.
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 22 gru 2010

Proszę o dokładne informacje odnośnie przyjazdu - dzień, godzina, przystanek docelowy - kierować do mnie na PW lub GSM maksymalnie do 28.12.2010 - później jesteśmy offline. Postaramy się skoordynować wasz odbiór.

Wróć do „Spotkania”