doki-doki sylwester 2010

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: doki-doki sylwestra 2010

Postautor: evelinux » 30 sie 2010

noo calkiem calkiem.. ale fakt sie dowiedziec by trzeba bylo czy tam grzeja w tych domkach.. ewentualnie jak stoi kwestia pokoi. trzeba tam bedzie po prostu jutro zadzwonic.. jak skoncze moja jutrzejasz akwizycje to moge tam jutro przedzwonic i sie dowiedziec.

kells pisze:tylko żeby miejsca bylo wystarczająco

noo miejsce to jedna z podstaw.. dlatego na poczatku mowilam o jakiejs salce malej.. bo trudno zebysmy sie gnietli cala sylwestrowa noc i siedzieli jeden na drugim.

kells pisze:(jakas toaleta by sie przydala, niekoniecznie na zewnątrz;d)

xD kells. .zabijasz.. zabijasz mnie xD

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 30 sie 2010

moja mama stwierdziła, że chyba chora jestem, że mnie puści. fml bfsyabvsbhskbghsdkabh super. >.>
ale do Sylwka jeszcze trochę czasu, postaram się ją przekonać.
fmlfmlfmlfmlfmlfmlfmlfmlfml.
D;
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 30 sie 2010

Kells prawi dobrze bo te małe budowate cosie - miały kible i łazienke na zewnątrz więc chodzenie z mokrą głowa w ciemną jesienną noc już nie było zbyt ciekawe >< Ale reszta już była ok, no i te domki naprawde na dole jakaś kupa ludzi na pewno by się zmiesciła ale czy jest ogrzewanie~~who knows? ogólnie chyba musimy patrzeć za miejscami pomiędzy Łodzią a Wawą bo do tych dwóch miast chyba większość ma jeszcze względny dojazd, więc jakby ktoś coś jeszcze znał w tamtych okolicach~~?
Evel pytaj się, zawsze to już jakiś krok w stronę czegoś^^ Nawet jak nas chociaż z 5-6 się zbierze będzie fajnie^^

http://www.dresso.pl/index2.html
zerknęłam za stronką tego, są fotki tam jak wyglądają pokoje czy coś ale nie ma nic odnośnie ceny nie wiem czy się nie zmieniła, trzeba pytać chyba, no i tam są jakieś sale w tym ośrodku, w raie czego można od razu się wypytać co za ile czy coś~~

aa, Kibou, próbuj, w razie czego moeże rodzina chce pogadać z kimś dorosłym czy coś to nie byłby problem by ich uspokoić że my porządni ludzie i będziemy się o ciebie troszczyć^^ chlejusy jakieś nie jesteśmy chyba by się nas bać czy coś xD
Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 30 sie 2010

Moje miasto można zaliczyć "między Łódź i Warszawę". I nie ma tu nic poza jeziorami, bo w tej części Polski trudno o coś innego. Nie mówię, że jezioro w Sylwestra się przyda, bo raczej nie będziemy pływać, a tańczyć i dobrze się bawić. A jak coś, to zawsze możemy jakiś kulig wymyślić. Albo zagrzebać pod grubą warstwą śniegu tych, co nie kochają Szajni. :D
I raczej jest ładnie tu, skoro prezydent ma swoją rezydencję.
A czy ciekawie zimą?
W Sylwestra to co innego jest ważne.

Kibou, taaa, znam to, moja mama wszędzie widzi sektę. :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 30 sie 2010

moja mama widzi gwałcicieli więc em... >.>
postaram się ją urobić, dobrze, że wcześnie zaczęłam. mam nadzieję, że da się przekonać. Azzie, jak coś to im powiem, że mogą z tobą pogadać czy coś. sankyu~ ^^ <3
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Kibou pisze:moja mama widzi gwałcicieli więc em... >.>

powiedz jej ze laski sie nie gwałcą xD a my jesteśmy z przewaga lasek raczej..

Kibou pisze:postaram się ją urobić, dobrze, że wcześnie zaczęłam. mam nadzieję, że da się przekonać. Azzie, jak coś to im powiem, że mogą z tobą pogadać czy coś. sankyu~ ^^ <3

ze mna tez moga jak coś xD <zawsze jak cos to ja starsza od Azzie jestem xD - nie zebym sie tym chlubiła czy cos..>

boom_boom pisze: Albo zagrzebać pod grubą warstwą śniegu tych, co nie kochają Szajni. :D

yeah.. jestem ZA! shinee world! xD nie ma jak SHINee kozplej xD

no to zadzwonie jutro sie cos dowiedziec.. dam znac pozniej.. i szukacjie dalej jakis fajnych miejsc :) kto ma czas..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

um, czyli w razie czego pasuje większości takie umiejscowienie?

Miałam mówić ze w razie czego Evel organizatorka nawet bardziej reprezentatywna jest ale oczywiścicie jak najbardziej można ze mną rozmawiać^^

Co do miejsc - widziałam jakieś np gospodarstwa agroturystyczne ze stadninami więc mozliwe jest coś takiego, ale moze być droższe niż typowa uczniowska zajazdówka. Jak ktoś ma czas niech popatrzy ja już za poszukiwaniami niestety nie wyrobie:/ Ale miło że jakiś już chyba wyraźniejszy cel widać^^
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 30 sie 2010

boom_boom pisze:Albo zagrzebać pod grubą warstwą śniegu tych, co nie kochają Szajni. :D

no to się poczułam wyproszona z imprezy^^
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 30 sie 2010

evelinux pisze:
Kibou pisze:moja mama widzi gwałcicieli więc em... >.>

powiedz jej ze laski sie nie gwałcą xD a my jesteśmy z przewaga lasek raczej.. ..

nie?? :paranoid: :confuse:
Azzel pisze:Kells prawi dobrze bo te małe budowate cosie - miały kible i łazienke na zewnątrz

no way!
kells pisze:
boom_boom pisze:Albo zagrzebać pod grubą warstwą śniegu tych, co nie kochają Szajni. :D

no to się poczułam wyproszona z imprezy^^

buuu :puppy: naprawdę nie kochasz?
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 30 sie 2010

margot. pisze:
kells pisze:no to się poczułam wyproszona z imprezy^^

buuu :puppy: naprawdę nie kochasz?

No to się również czuję wyproszona~~

Ogółem bardzo mi się wasz pomysł podoba, ale kiedy spytałam mamy o pozwolenie, to powiedziała, że chyba żartuję == A potem: 'Do Sylwestra jeszcze dużo czasu. Spytaj później.' I teraz nie wiem co myśleć.
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

margot. pisze:naprawdę nie kochasz?

mg, kells, trza było siedzieć cicho, tak jak dotychczas...^^ no nie kocham-i to jest naprawde delikatnie powiedziane:D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Lusia pisze:Ogółem bardzo mi się wasz pomysł podoba, ale kiedy spytałam mamy o pozwolenie, to powiedziała, że chyba żartuję == A potem: 'Do Sylwestra jeszcze dużo czasu. Spytaj później.' I teraz nie wiem co myśleć.

lol.. czyli są szanse na pomyślne rozwiązanie tej sprawy xD

kells pisze:
margot. pisze:naprawdę nie kochasz?

mg, kells, trza było siedzieć cicho, tak jak dotychczas...^^ no nie kocham-i to jest naprawde delikatnie powiedziane:D

no ale ty kochasz szupa dżuniory.. to chyba moze ci byc wybaczone..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

eh, ja ich właściwie też nie kocham, śniegu też nie kocham ale mam nadzieje ze wybaczycie nam nasze braki:p ludzie, jak wam miejsce pasuje, bo póki co widze zewolicie sie spotkac na śniegu i w nim zakopywać przez całą noc xD <czyżbyśmy przeszli do opcji - szukamy pola na którym stawiamy iglo?>
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

azz, a starczy nam miejsca w tych domkach? w srodku to w takich domkach nigdy za duzo miejsca nie ma, wiem z doswiadczenia:D te sale tam na tym osrodku wygladaja kusząco, ale watpie ze by nam jakąś udostępnili... pzrede wszytskim to trzeba się zorientować, czy to w ogóle działa w zimie i czy jest ogrzewanie...i kible WEWNATRZ:D

kurcze, ni ema któras z was jakies wypasniej duzej chaty ktora by nas wszystkie pomiescila, ewentualnie dzialki/domku letniskowego, nieistotne gdzie?:D ale by koszty spadly, łohoho:D
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

no własnie dla części jest istotne gdzie:/ kible w tych trójkątych są/z prysznicem chyba/, a miejsca na parterze - poprzerzuca się wszystko w taki sposób że wszyscy się pomieszczą. <zależy ile nas będzie, ale 30 osób nie przewiduje> chyba ze moja perspektywa wtedy gimnazjalistki była inna,no. w ośrodku już mniej miejsca chyba - nie wiem jak te pokoje 4osobowe bo ze zdjeć kiepsko widać.
moja chata mimo centrum to sie buduje no i by nie pomieściła tyle ludu :o
Obrazek

Wróć do „Spotkania”