doki-doki sylwester 2010

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: doki-doki sylwester 2010

Postautor: evelinux » 03 sty 2011

A więc, Toruń, powiadasz, Volli? :> oki, zapamiętam.

OGŁOSZENIE:
załadowałam zdjęcia od Beniaka, więc podam linki, ale może zrobilibyśmy jedną zbiorówkę, i podali w jednym miejscu wszystkie linki do zdjęć.. jeśli bylibyście za tym, to proszę lądować swoje zdjęcia (najlepiej zabezpieczcie je hasłem żeby nie wpadły w ręce przypadkowych internautów i przesyłajcie mi linki i hasła do nich na PM, a ja to właduję w plik worda i wam poślę każdemu na PM cały pakiecik, oki?) piszcie czy tak możemy zrobić.

na megaupload wchodzicie na "menadżer plików" i tam macie spis plików które załadowaliście, druga ikonka z prawej strony to "edytuj informacje o pliku" - klikacie na nią i macie na dole "zabezpiecz plik hasłem" i wpisujecie hasło.

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 03 sty 2011

Jaaaaaaaaaka jestem zła!!! Napisałam metrowego posta o was wszystkich i mi go wcięło, bo nie byłam zalogowana i dałam wstecz!!!
Co mnie wkurza, to fakt, iż tak pięknie was już nie opisze jakbym chciała, bo to już będą inne słowa:(
Więc postanowiłam, ze to będzie telegraficzny skrót myślowy: coś na zasadzie - osoba - cechy.

Starto:

Tsukusz - filantrop poświęcający nawet swoje gardło, by zadowolić słuchaczy, niesamowicie dobra i uczynna dziewczynka.
Piniacz - mały człowiek z wielkim duchem,którego ma się ochote cały czas tulać, dobre zuo zwizualizowane pod postacią reki w horrorach.
Volli - pięknie wysławiająca się kobieta, czarujący towarzysz papierosa i narrator wielu zabawnych opowieści. niech w 2011 roku palec ten najmniejszy będzie z Tobą:)
Evel - ciepły, uśmiechnięty króftowy człowiek,o głowie przepełnionej pięknymi pomysłami.
Kajaczek - kobieta o dwóch twarzach, głosie jak dzwon i o wybitnych tanecznych talentach.
Reira - tajemnicza , ujmująca postać o niespotykanym poczuciu humoru .
Akire - kobieta , która przy zetknięciu z podłogą wychodzi obronną ręką i nogą z opresji, szczera i wyjątkowa dziewczyna.

Tyle rzuciło mi się na 1 plan:) Drugi plan odpowiedzialny był za aranżacje układów tanecznych, horrorowy klub dyskusyjny , pływanie statkami i wiele dobrej zabawy.

Dziękuję wszystkim za przybycie i możliwość spędzenia wyjątkowego sylwestra razem:)

Plotusiowi i Marianowi dziękuję za to, że dotrwali do końca i decybele nie wpłynęły na ich komfort:)

Dziękuję także Evel za jakże praktyczny prezencik, który sprawił, że przypomniałam sobie jak to jest być dzieckiem, za wejściówkę.

Dziękuję Piniaczowi za to, ze jest:) a także za Judokę, że pamiętała....a ubranka niepotrzebnie dziergałaś po nocach, bo lepiej wygląda rozebrany:) I za grę w karty:) ( mimo, że potem udawaliśmy, że śpimy:) )

Dziękuję Tsukuszowi, że zapuściła ost z champa - dzięki niej wiem, co to znaczy totalny brak snu i super zabawa.

A także dziękuje Bistom, że towarzyszyli nam przez te dni - rano, po południu i w nocy - dostałam esa, że chłopaki odsypiają teraz - nie martwcie się:)

Dziękuję Beniakowi - za wytrwałość w kuchni, techniczne sprawy i ten jakże piękny taniec z łańcuchem:)

To by było na tyle:) Jeszcze raz wielkie dzięki:)
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

a ja mam popowrotowego doła jak stąd do Japonii.. wszystko robię jak automat. nie wiem czego dziś uczyłam dzieciaki na angielskim.. nie wiem co robiłam cały dzień.. poza tym ze ściągałam plakaty ze ściany by zrobić miejsce na cale stado Yamapow i Ciastek.. i jednego TOPa. i w ogóle mam problem z powrotem do rzeczywistości.. :(
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 03 sty 2011

Evel :*
Ale za to masz genialnego awatara ^^
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

haha, Pinux mnie namówiła bo najpierw miałam ze zdjęcia wc topa ava zrobionego..

chciałam jeszcze dodać co do wymiatających haseł tego sylwestra:

Obrazek
[oglądamy horrora i ja mówię:] Creepy.
[na co któryś z panów od ali:] A co to znaczy "creepy"?
[na co znów ja:] Creepy... to znaczy... scary!

dodam że Pinux robiła za creepy i jej ręka się co chwilę wynurzała na ekranie...

[edit]

moja sciana po sciagnieciu plakatow.. jak powiedze Alibabowe to dam zdjecie PO metamorfozie.
Obrazek

a ze zdjęć Beniaka powstał gif z Piżmakiem i Tsukuszem :D
Spoiler! Obrazek
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 03 sty 2011

W końcu się dowlekłam do komputera ;) Nawet nie wiecie jak mnie boli, zderzenie z rzeczywistością ; (
Trochę malo obecna byłam, zdaję sobie z tego sprawę ale bardzo sie cieszę ze jednak zdecydowałam się do Was przyjechać i z Wami świętować ;) Dziękuję wszystkim za wspaniałe rozpoczęcie Nowego Roku :*:*:*:*

Pozdrawiam serdecznie wszytskich, a zwłaszcza Reirę i naszą bliźniaczą bluzeczkę xD, Azzie i Volli i ich szalone prezenty (jak mogłam zapomnieć Gwiazdkowego wiaderka - shame on me ;_;), Akire za jej entuzjastyczne podejscie do moich failowatych układów xP.
Kajak, kells, Evel, Pino, Eggie - mam nadzieje ze uda nam sie jeszcze nadrobic braki na innych spotkaniach ;)

Sciskam i buziam Maurę ;* - do kolejnego spotkania i nie daj sie niedoszłym studentom japonistyki ;)

And special thanks goes to:
Tsukusz - bo za cholerę nie umiem wyrzucić z głowy:
Nalej mu tu kawy Damian,
stara no kup kicię, jedną mi kup kicie
koty są ułomne!
XPPPP
Best fake subs ever ;P i za Lightless o północy <33333

I oczywiscie do gospodarzy: za sprzęt, organizację, wyżywienie i zakwaterowanie ^^^^^ - za całokształt. Bez Was to nie było by możliwe ;)

Dokiego Roku! Hej :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 03 sty 2011

Nowa opowieść po-wigilijna:

31.12.2010 - Telekspres.
tititiiiriititiriiritiiitii
Krzysztof Ibisz gospodarzem sylwestra z Polsatem.
tririirritititiriritiiririitit
Sylwester z Jedynką będzie z playbacku, nagranie zrealizowano 15 grudnia.
tiritititriiriititiriiti
Telewizyjna Dwójka wita nowy rok we Wrocławiu, jedną z gwiazd wieczoru Mrozu.
trriititiriritirtirititiriit

sztssstztssztsszstsstzsstsstzsstzsstsztssstztszsststztstsztsstsz

czyli

Obrazek

Meanwhile in Tresta, łódzkie...

So beautyful my girl-s

Obrazek

say no no no

Obrazek

I don't know (ajdana)

Obrazek

szory, szory, szory, szory, neken, neken, neken, neken, badżio, badżio, badżio, badżio,

Obrazek

Lucifer, daj tą faje!!!

Obrazek

Ringdingdong, ringdingdong

Obrazek

Coś mi we wsi jebło, jebło - oo

Obrazek

Turn it up now, turn it up now.

Obrazek

Po imprezie dochodzę do wniosku, że mózg to przeżytek, teraz na TOPie jest piach, najlepszego sortu oczywiście tylko z pustyni kota.

P.S. do Akire
http://www.youtube.com/watch?v=bE47er6qnqg
To nas budziło w sylwestrowy poranek
[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

hahaha! boskie to było, Beniak xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 03 sty 2011

So beautiful my girls i na zdjęciu siedzi Marian - hahahha. nie wiem co on na to, ale to dobry człowiek - wymierzy tobie Beniaku łaskawa kare.
Tekst o scary był tekstem horroru o fejsie i ippo:)

Evel - któryś z panów od Ali - leżę i się turlam:)

Tak Evel - z tymi koloniami masz rację - zgadzam sie w 100 procentach z Tobą:0
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Piżmak pisze:Evel - któryś z panów od Ali - leżę i się turlam:)

aż to sobie zwizualizowałam xD no cooo..?! ale srsly.. tak ich zdominowałyśmy nieładnie.. że aż dziw że się na śmierć nie zanudzili z nami... i naszymi k-obsesjami.. naprawdę, podziwiam chłopaków za odwagę pojawienia się na tkaiej imprezie.

Piżmak pisze:Tak Evel - z tymi koloniami masz rację - zgadzam sie w 100 procentach z Tobą:0

buu.. buuu.. ale to jest straszne.. byłam dzis totalnie nie do życia.. a co dopiero uczenia dzieci angielskiego..

[edit]

i jak obiecałam.. PO -
Obrazek Obrazek - na dole poduszka od Lusi :D
Obrazek
JAPAN:
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 04 sty 2011

Chyba nadeszła i na mnie pora żeby napisać coś od siebie. Czytam te wasze piękne wypowiedzi i tak mi ciepło na sercu bo tak sobie myślę, że to spotkanie było dla nas takim wspaniałym przeżyciem i na pewno nie zapomnimy go nigdy:)

Chciałabym zacząć od tego, że dzięki temu iż taki pomysł z sylwestrem w ogóle powstał na doki i że ja się zdecydowałam jechać i się starałam żeby do tego doszło, to właśnie dzięki temu wszystkiemu udało mi się poznać taką wspaniała osobę jaką jest Piżmak. I właśnie ja uwielbiam taki moment w moim życiu gdy tworzą się niespodziewane okazje do tego by poznać kogoś kto potem okazuje się być Ci kimś bliskim, pisze o tym bo to właśnie jest jeden z tych wspaniałości jakie dał mi ten pomysł sylwestrowy. Dziękuję Ci Piżmaku, że przygarnęłaś Tsukusza tak ciepło <i teraz rozpoczynam gale podziękowań xD >

Evel Kochana ma pomysłowa czarująca zawsze uśmiechnięta osóbko ja już mówiłam jestem pełna podziwu dla Twojej pracy jaką włożyłaś by dla nas coś przygotować nie mogę wyjść z podziwu.... ten Siwon z tą koronką z serwetki z obrusu wigilijnego ehh.. jednym słowem Every day I shock! <3

Piniaczu Dziewczyno Biniowa, kochany mały krasnalku <3 Jesteś jedną z tych osób za które dziękuję losowi, że postawił na mej drodze. Rozbawiasz mnie strasznie, przynosisz mi Coldrex i każesz mi go pić, ubijasz Taemina jakimś mieczem, dajesz mi Siwofona co w ogóle było dla mnie jakieś omg.... nie mogę przestać się na niego gapić ( aż mi się bateria rozładowała xD ) Dziękuję Ci że mogłam Cie poznać, zobaczyć na własne oczy tą biegającą po lesie za goblinami osóbkę :) Obiecuje , że obejrzę więcej dram z inspektorkiem xD

Eggie Moja bratnia duszo Szynkowa, wspólny taniec Intoksikiejsion, wspólne klęczenie przed ekranem jak po cichaczu Szynki włączałam i każdą możliwą wersję Mirotica ( potem usłyszałam tylko " Tsukusz obrzydziłaś mi Mirotica'') i nasz powrót do domu, podróż pełna wrażeń xD miałyśmy czytać Super Express a tym czasem przegadałyśmy całą drogę ( jeśli moje rzępolenie można było nazwac mową) a tak btw ten facet co obok mnie siedział chyba miał nas dość xD Nie mogę się doczekać kolejnego spotkania i zagrania w grę od Evel! już zebrałam dla nas uczestników xD oczywiście jesteśmy w niezwyciężonej ekipie Miśka! ehh co tu dużo mówić Eggie kochajmy Szynki oni nas połączyli , dziękuje im za to i kocham jeszcze mocniej <3

I Moje kochane Trio Kells Akire Kajak Szalone kobiety, największe fanki Suju jakie znam xD już mi brakuje waszych krzyków i tańca xD jesteście takie Krejzoleee że ja wymiękam przy was xD Kells Moja bratnia dusza Siwonowa jego druga żona , jedyna osoba z którą mogę się podzielić Siwonem <3 Akire Twoje wygibasy na podłodze wymiatały i fazaa na Kija!!!! matkoo jak ja kocham o nim gadać xD i JongKey rządzą xDDDDDD <3 Kajaczek szalona kobitka , wesoła fazowiczka Suju przyznam , że nie sądziłam, że będziesz aż taka szalona ! masz takie niewinne zdjęcie na Fejsie xD ale ja uwielbiam szalonych ludzi bo z takimi nie da się nudzić xD Dziękuję wam strasznieeeeee za wasze towarzystwo i Suju! to było piękne przeżycie xD

Maura, Azzel , Reira Miło mi było poznać Grupę Trzymającą Władzę do której zawsze będę miała szacunek i postaram się czynić zgodnie z waszą wolą xD Maura dziękuję Ci, że w końcu przekonałaś się do moich parodii xd " co mam włączyć? i słysze takie coś Azz" Bistyyyyy" ok zalączal Bisty, skończyły sie więc pytam " co mam włączyć " Azz "' Bistyy" za 30 min pytam " co włączyć ...'' i nie muszę chyba mówić jaka była odpowiedz xD jednym słowem Bisty wygrały w tego Sylwestra!. Dziękuję wam, że mogłam was poznać osobiście i przykro mi, że nie mogłam pożegnać się z Reirą, Maura i Volli.... mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy:)

Volli , Day Day cieszę się, że dotarłaś do nas szczęśliwie, przyznam, że martwiłam się o Twój dojazd ale jak zwykle wszystko dobrze się skończyło <3 Volli kocham Twój śmiech taki cichutki niewinny i byłaś w Barczewie! Jak będziesz znów odezwij się proszę do mnie ! Volli spokojny człowieczku, cieszę się , że mogłam poznać Cie osobiście mam nadzieję, że będzie nam dane jeszcze się spotkać i pofazować na Oródka xD liczę na to ! Dziękuję Ci Day za to, że dojechałaś szczęśliwie, może i nie udało nam się spędzić ze soba tyle czasu ile by się chciało ale wierzę, że nadrobimy to na następnym spotkaniu! I wtedy nie pozwolę Ci tak wcześnie pójść spać!! <3

Beniaku, Marcinie , Piotrze Oj nasi chłopcy! Dziękujeee wam cholernie za wasza wyrozumiałość nie wierzę w to, że daliście rade tym wszytskim rozkrzyczałym baba! Jesteście wspaniali mam nadzieję że i z wami uda mi się jeszcze spotkać kiedyś:) Beniaku dziękuję Ci za DJ'ke była wspaniała, tak mi było smutno jak już ją rozebrałeś na części pierwsze.... Dziękuję za Pizze, za to, że z nami się tak świetnie bawiłeś ja w ogóle Tobie mogłabym dziękować bez końca i za wiele jeszcze innych rzeczy ale nie będę tu prywatnych spraw wyciągała, w końcu to mowa ma być o Sylwestrze xD W każdym razie Dziękuję Ci z całego serca za wszystko jesteś wspaniały :) i jesteś mistrzem w Przechodzeniu pod Kijem!! <3

Jeszcze na koniec chciałabym powiedzieć, że dziękuje wam za te ciepłe słowa jakie pisaliście wyżej, na prawdę nie wiem co powiedzieć... jesteście wspaniali wszyscy razem i każdy z osobna <3 Dziękuję, że doceniliście nasze starania i w ogóle chce już zawsze być waszym DJ xD Moi Kochani dzięki tak wspaniałemu postępowi jakim jest stworzenie internetu mogliśmy się poznać , przeżyć niezapomniane chwile i być może zaprzyjaźnić między sobą:) cieszmy się z tego co mamy! Do następnego :smitten: :glomp:
(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 04 sty 2011

Tsukush pisze:ten Siwon z tą koronką z serwetki z obrusu wigilijnego ehh.. jednym słowem Every day I shock! <3

xD everyday i shock too xD ejj to jes tjuz nowy slang.. jakeśmy z kajakiem jechaly pociagiem z kato do domu to chyba ze 3 razy paddło "everyday i shock!" xD

Tsukush pisze:Piniaczu Dziewczyno Biniowa, kochany mały krasnalku <3 Jesteś jedną z tych osób za które dziękuję losowi, że postawił na mej drodze.

ja mam kompletnie tak samo.. Ona jest po prostu niesamowita..

Tsukush pisze:i w ogóle chce już zawsze być waszym DJ xD Moi Kochani dzięki tak wspaniałemu postępowi jakim jest stworzenie internetu mogliśmy się poznać , przeżyć niezapomniane chwile i być może zaprzyjaźnić między sobą:) cieszmy się z tego co mamy! Do następnego :smitten: :glomp:

:** i zawsze nim bedziesz po prostu nie weim co bym zrobila jakbym nie trafila tu na dok ii was nie poznala.. a wracajac do Piżmaka.. co tu wiele mowic.. okazało sie ze na żywo jest jeszcze ciekawszą osobą niż na gadu xD xD xD (nie wiedziałam ze to w ogóle możliwe..)

w ogole.. fggfdlkgnfd,jvk.. jaki podpis słodki mas.z..

___________________________________________________________________________________________________
widzę że sie zdecydować nie możecie.. więc rozesłałam już swoje i beniakowe zdjecia. mam nadzieje ze nikogo nie pominęłam, jednak w razie takiej gafy z mojej strony proszę o PM. no i czekam na resztę zdjeć od was, aparatowców :)
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 04 sty 2011

Mam chwilę czasu więc postanowiłam też coś napisać, bo tyle jest mówione tutaj miłych rzeczy i w ogóle a ja tak strasznie nie umiem robić takich długich podsumowań, więc cóż, przepraszam, że nie będzie aż tak personalnie :S

Przede wszystkim jak już chyba mówiłam, jestem pod wielkim wrażeniem zdolności organizatorskich, to mój pierwszy sylwester w którym po prostu wszystko ktoś zorganizował za mnie - bardzo to dziwne doświadczenie XD Ale jednocześnie niesamowicie to podziwiam, bo wiem ile z takimi rzeczami jest zachodu. Piżmaczku, Beniaku, Tsukuszu - po prostu :melt: :melt: :melt:

W ogóle tak czytam czytam i jednak nikt nie ma reakcji wymiotnych za Szudżu jeszcze ^__^ Z jednej strony trochę mnie to dziwi XD z drugiej myślę, że to po prostu dostałyśmy natchnienie od Shisusa jako ambasadorki światłości by nieść wam radość i głupiość naszych chłopców ;D (jaki bojsbend takie fanki, nie zapominajcie o twarzy Siwona z wrotkami).

To może tak w skrócie - dzięki wszystkim za fantastyczną imprezę, było dokładniej tak fajnie jak miałam nieśmiałą nadzieję, że będzie :D
Day, mój kpopie! Mam nadzieję, że teraz jednak ośmielisz się wstąpić na jakieś spotkanie :P Piżmakuuu (i Beniaku) - strasznie fajni jesteście, serio cieszę się, że was poznałam. Tsukusz, generalnie co do jongkeya to JA CIEBIE TEŻ ;D :hug: Evel omg dziewczyno jestem pod wrażeniem, ile Ty tych rzeczy zrobiłaś i cholera full professional, weź Ty się gdzieś zatrudnij gdzie wykorzystasz te swoje zdolności :D Eggie yay, ale fajna jesteś, znaczy spodziewałam się, ale kurcze, mimo, że widziałyśmy się pierwszy raz, to się czułam jakby to był 10, no nie wiem jak to powiedzieć. Generalnie <3. Azz, Reira - przepraszam, że wolę moje kpopowe fazy od spokojnych rozmów ;) Taka już moja druga (dominująca) natura... Ale dobrze was było zobaczyć :) Volli, Maura - też nie pogadałyśmy specjalnie, może jeszcze kiedyś się uda ;) Pino, ja nie wiem, widzimy się już któryś raz a ja cholera malutko mam z Tobą kontaktu XD Czemu taka karma? Ale dzięki za prezenta ^^

(wyjaśnienie: Kellsowi i Kajakowi to nic nie piszę nawet, w końcu skoro mamy jeden mózg to same wiedzą, right? ;p)

Co jeszcze? Twarz T.O.Pa to poznam w środku nocy, bez światła i z zamkniętymi oczami... Poranek bez bistów jako budzika zdaje się niestosowny... Bosz i ta podłoga była taka fajna i duża, kupcie mi na urodziny... prooooszę! Haj haj ajm soł haj!

Spoiler! Lol, już wiem po kim to mam:
Obrazek
Nawet się nie wywrócił! Bosz, jestem z niego dumna, GO JINKI!
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 04 sty 2011

akire pisze:Evel omg dziewczyno jestem pod wrażeniem, ile Ty tych rzeczy zrobiłaś i cholera full professional, weź Ty się gdzieś zatrudnij gdzie wykorzystasz te swoje zdolności :D

chcesz mnie gdzieś polecić? ale tak myślę, że mało kto chciałby kartuy memo z k-popem.. ale ale.. mzoe na allegro obsprzedam tkaie coś.. hmmm..

akire pisze: Spoiler! Lol, już wiem po kim to mam:
Obrazek
Nawet się nie wywrócił! Bosz, jestem z niego dumna, GO JINKI!

loool xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 04 sty 2011

Spoiler! Tak nieśmiało napiszę, że majówka w tym roku ma 4 dni...
[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:

Wróć do „Spotkania”