doki-doki sylwester 2010

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: doki-doki sylwester 2010

Postautor: evelinux » 04 sty 2011

Spoiler! :D hahaha! no i to jest myśl godna rozpatrzenia, nieśmiało dodam...

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 04 sty 2011

Ja nieśmiało dodam że 3 maja mam urodziny xd zawsze marzyłam o hucznych xD
(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 04 sty 2011

omg, dobra, czas się w końu zabrać za sklecenie kilku zdań. noszę się z tym zamiarem od shisus-jeden-wie kiedy, ale jak wróciłam do domu to po prostu zasypało mnie mnóstwo niekoniecznie miłych niespodzianek, takich jak:

- o, trzeba wracać na uczelnię!
- o, może warto byłoby się rozpakować?
- o, umieram ze zmęczenia i niewyspania, najpierw trza się wyspać (a ja taaak nie lubię tracić czasu na sen!)
- o, trzeba wracać do pracy
- o, może warto byłoby zrobić COKOLWIEK na studia, żebym miała złudne wrażenie, że jednak czegoś się nauczyłam przez te wolne dni
- OMG, ile zdjęc, trzeba je wszytskie zgrać i uporządkować D:
- o nie! nie mogę się na niczym skupić, bo wciąż mi w glowie dudni bistowe 'breathe in breathe out', a ponieważ nie mogę wyrzucić tego z głowy, to olewam wszystko i słucham bistów
- itd., itp....

tak, no i zapomnialam dodać że najgorszą niespodzianką po powrocie było to, że się rozchorowałam i nie umiem ruszać szyją i nie mogę pzrez to tańczyc sujowych układzików do odwołania ;( oraz nie mogę połykać sliny ani dotknąć okolic węzłów chłonnych. za to mogę mieć dreszcze, polecam, zabawna sprawa :D

a przechodząc do rzeczy...

pierwsze moje słowa podziekowania z głębi serca należą się organizatorom. Piżmaku, Beniaku, Tsukuszu, współżono Siwona, jesteście moimi hirołami. w ogóle naprawdę nie wiem czy jakiekolwiek słowa mogłyby wyrazić wdzięczność jaką do was czuję. gdyby nie wy, szanse na wspólnego sylwestra byłyby bardzo nikłe, by nie powiedzieć żadne :D (no chyba ze jednak ktoś tu jeszcze jest urodzonym organbizatorem, unlike me XD). wciąż nie mogę uwierzyć, że podjęcliście się tak trudnego zadania, a jeszcze bardziej nie mogę uwierzyć w to, jak świetnie to zadanie wypełniliście. wszystko dopięte na ostatni guzik, no mucha nie siada! nawet grzyby w jajecznicy nie zatrą świetnego wrażenia jakie zrobiliście na mnie jako organizatorzy. i od strony stricte technicznej, i kulinarnej i kazdej innej, bylo po prostu rewelacyjnie. dziękuję wam bardzo za tak cudownie spędzony czas! :smitten:

ps moi znajomi i rodzice nie moga uwierzyć ze ktoś w ogóle podjął się takiego zadania i do tego zrobił to tak ochoczo (tym bardziej ze wczesniej nie wszyscy się znaliśmy). ja wtedy rosnę w dumę i mowię: tak, bo tacy właśnie fajni są lduzie z doki :D

teraz tak... moje wy kochane panienki... bardzo się cieszę że miałam okazję was wszytskich poznać! na żywo jesteście jeszcze słodsze niz na forum. wiele osób znałam już wcześniej, i wszytskie je bardzo polubiłam, włączając evel, kajaka, akire, pino i azz. nie będę nawet już się rozpisywać nad tym jak bardzo was uwielbiam i jak się cieszę że jestescie. w ogóle PINO, ty mały gnomie, jeszcze raz dziękuję ci za prezent, jest boski:D evel - brak mi słow. to co zrobiłaś dla nas... po prostu... ty się marnujesz, dziewczyno. ty powinnas otworzyć kpopowy sklepik internetowy - dorobilabys sie fortuny i moglybyśmy wreszcie bez pzreszkód zwiedzić całą azję :D dziękuję za kalezdarz i za karty memo i ... omg, czy ja tu zdołam wszystko wymienic? kalendarz się mega przyda bo na mojej scianie wisi jeszcze jakis stary z 2009 roku i troche jakoś głupio to wygląda :D kajaku - dzięki za sungminka z problemami i za rozpaczliwie jęczącą ryjowcę! :* ale cóż za zdziwienie mnie ogarnęło na widok tego, co wylosowałam w konkursie azz i volli! nie wierzę, dziewczyny, że na to wpadłyście! jesteście po prostu ... no... nie wiem nawet jak to ogarnąc, okej? kocham was bardzo bardzo za yewooki, czy wlasciwie żółwiowcę. teraz będę musiała zamieszkać z kajakiem, bo żółw i owca ni emogą żyć oddzielnie (zwłaszcza ze owca wibruje - ten potencjał nie może się zmarnować! ^^). volli!jaka ty jestes... mg, jaką ty jesteś optymistyczną i ciepłą osobą! masz taki uśmiech który po prostu rozpuszcza serca, przynajmniej moje rozpuścił.

day! mam twoje wiaderko, kaloszki i w ogóle wszystko. kawę nawet mam! teraz nie ma innego wyjścia, musimy się kiedys zmówić zebyś mogła wreszcie posiąść podarowane ci dobra :D a już najlepiej by bylo jakbyś w koncu wpadła na doki meeting w kato, zabrzański ziomie! :)

reira, przepraszam, kajam się strasnzie i padam do twych stóp, I PRZYZNAJĘ - ZAWALIŁAM! wiem, ze dzielnie próbowalaś ratować honor naszej grupy a ja pociągnęłam nas wszystkie na dno^^ następnym razem się odegramy! :D

maura, omg, w ogóle wydajesz się być tak strasnzie miłą i ciepłą osobą! żałuję ze nie pogadałyśmy za wiele, ale ja jestem dobrym obserwatorem (tzn. czasem, jak się bardzo postaram :D) i wiem, ze chcialabym cię poznać bliżej, jesli bedzie ku temu okazja :)

w ogóle jeszcze raz azzel - jesteś straszna straszna straszna i powinnam cię znienawidzić za puszczanie bistów (których, pragnę zauważyć, bylo znacznei wiecej niz suju! :D), ale jakoś tak wychodzi na to, że mi się te bestyjki spodobały. i co teraz? wezmiesz za to odpowiedzialnosc? :D

tsukuszu once again! pamiętaj ze musimy się jakoś podzielić (sprawiedliwie) czasem spędzanym z siwonem! dziękuję ci za siwonowe zdjęcie oraz cudowny widok jakiego doświadczylam, kiedy wyszlas w hyun binowym dresie <33333 kocham twoja babcię forever XD

aaaand, last but not least, EGGIE! słońce, ja nie wiem jakim cudem to jest możliwe, ale mam takie same wrażenia po poznaniu ciebie, jak akire - jakbysmy się znały od lat. jestes tak otymistyczną, radosną osobą, ze omg! do tego masz wspaniałe poczucie humoru (do konca juz zostanie mi w glowie wizja kremowanych japonskich pieców :D), czytasz fiki i troche polubiłas suju i zamieściłas teledysk do 'padżama parti' na fejsbuku i w ogóle to naprawdę LOVE. ej zaproś mnie tam kiedyś do tej twojej anglii, przywiozę ci dużo suju, czy coś ^^ :***

omg, nie wiem nawet czy kogos pominęłam, jeśli tak, to przepraszaaaam! tzn. wiem ze pominęłam akire, ale zrobiłam to specjalnie bo ona też o mnie nic nie napisała więc wnioskuję, że mnie nienawidzi ^^ a tak serio to kajakowi i akire muszę podziękować z całego serca mego za sujowe fazy, za wielokrotne pokładanie się na podłodze (albo ze śmiechu, albo z powodu fikołków, ekhem :D) i za wspólne oglądanie ss2, co było tak wspaniałe ze kuhfruihdrhdgilhdflfkjfgn. <3<3<3 kocham. i akire, dzięki ci za szoferowanie!! z tego co słyszałam w pociągach w okresie sylwestra był niezły ścisk, chyba nie chcialabym tego pzrezywac :D i za wspaniale doznania w drodze powrotnej, kiedy 'cos tam odpadło' z twojego auta również dziekuję :D :*

I WSZYSTKIM TYM KTÓRZY WYTRWALI NA FILMIE O KUPIE GRATULUJE Z CAŁEGO SERCA.

ps omg zapomnialam!!! dziękuję również za wspolny seans koreanskiego horroru, ktorego tytułu nie pomnę ( amoże i pomnę, czyzby to byla 'cinderella'?), ale który sprawił ze popatrzyłam na kajakową ryjowcę z doszywaną twarzą ryja z zupełnie innej perspektywy ^^ (może to lepiej ze ostatecznie to kaja została własciwielką tej strasznej ryjowcy po transplantacji yyy... ryj(k)a :D)

to chyba wszystko. jeśli mi się jeszcze cos przypomni to na pewno dopiszę. a teraz idę umierać w łózku bo trochę mnie wszystko boli, z głową i węzłami chłonnymi na czele (czy mi się wydaje czy 'z głową na czele' jakoś dziwnie brzmi? :D)

ps (któryśtam z kolei): jeśli mi wetnie jakimś cudem tego posta i się nie wyśle, to przysięgam że zadam internetowi bolesną śmierć. XD

o nie! jeszcze 8765585ty ps: beniaku, ty jeszcze nie masz nas wszystkich dość? XD

ps, nie wiem już który, straciłam rachubę, ale tak na logikę to 8765586ty: zapomniałam dodać, ze podziwiam dzielnych panów, którzy wytrzymali ze stadem fangerlującyh, piszczacych zwolenniczek koreanskich klimatów i miłośniczek boysbandów. nie mogę wyjsc z podziwu, że dotrwaliście do końca. dzięki, że nie wyrzuciliście nas wszystkich za drzwi :D
Awatar użytkownika
v3nom
Co to jest dorama? o_O

Postautor: v3nom » 04 sty 2011

Moje wrażenie po trzech dniach sylwestrowania: :crazy: :crazy: :crazy:

Oto najnowszy ranking uciążliwych rzeczy:
Spoiler! # 100 dB - młot pneumatyczny, dźwięk staje się uciążliwy dla ucha,

# 110 dB - koncert rockowy, (tam bywam często)

# 120 dB - samolot pasażerski na postoju,

# 130 dB - samolot pasażerski podczas startu,

# 140 dB - Concorde podczas startu, próg bólu, ryzyko uszkodzenia ucha.

# 150 dB - Dramowe maniaczki oglądające videa,

# 160 dB - Dramowe maniaczki na fazie oglądające videa,
# 200 dB - Dramowe maniaczki na fazie oglądające videa + :drunk: (wymiękam)

A tak na poważnie, to mimo wszystko bardzo mi się podobało nawet jeśli moja dusza i serce jest związane z Japonią.
Miło było cofnąć się 10 lat wstecz kiedy to ciągle jeździło się po konwentach i innych imprezach okolicznościowych.
Brakowało mi tego bardzo. Miło było zobaczyć nowe twarze oraz te stare. Do zobaczenia kiedyś gdzieś!
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 04 sty 2011

cieżko mi tu pisać gdy widzę to co widzę w sygnie kells ale postaram się xp

Kells - z chęcią wezmę odpowiedzialność za to, jeśli to oznacza że następnym razem wytrzymasz 2 razy wiecej bistów niż ostatnio :D i suju było więcej, chyba ze twierdzisz że wasza zespolona miłość do suju była mniejsza niż moja samotna do bistów;p

a ogólnie to chciałam tylko nieśmiało dodać ze weekend majowy skreśli nam z listy automatycznie osoby maturalne D:
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 04 sty 2011

kells pisze:ps moi znajomi i rodzice nie moga uwierzyć ze ktoś w ogóle podjął się takiego zadania i do tego zrobił to tak ochoczo (tym bardziej ze wczesniej nie wszyscy się znaliśmy). ja wtedy rosnę w dumę i mowię: tak, bo tacy właśnie fajni są lduzie z doki :D

noo.. tobyło piękne i wspaniałe.. jedna wielka doki-family :D właśnie.. szczególnie ze sie na żywo wcześniej w zasadzie nie znaliśmy.. wiec można rzec ze Piżmak i Beniak przygotowywali imprezę dla obcych ludzi..

kells pisze:evel - brak mi słow. to co zrobiłaś dla nas... po prostu... ty się marnujesz, dziewczyno. ty powinnas otworzyć kpopowy sklepik internetowy - dorobilabys sie fortuny i moglybyśmy wreszcie bez pzreszkód zwiedzić całą azję :D

zacyznam powarznie rozpatrywać tę kwestię.. robocizna, wydruk materiałów.. Kajak, to za ile kupisz te karty? :>

kells pisze:dziękuję za kalezdarz i za karty memo i ... omg, czy ja tu zdołam wszystko wymienic? kalendarz się mega przyda bo na mojej scianie wisi jeszcze jakis stary z 2009 roku i troche jakoś głupio to wygląda :D

lol, no trochę ;P

kells pisze:aaaand, last but not least, EGGIE! słońce, ja nie wiem jakim cudem to jest możliwe, ale mam takie same wrażenia po poznaniu ciebie, jak akire - jakbysmy się znały od lat. jestes tak otymistyczną, radosną osobą, ze omg! do tego masz wspaniałe poczucie humoru (do konca juz zostanie mi w glowie wizja kremowanych japonskich pieców :D), czytasz fiki i troche polubiłas suju i zamieściłas teledysk do 'padżama parti' na fejsbuku i w ogóle to naprawdę LOVE. ej zaproś mnie tam kiedyś do tej twojej anglii, przywiozę ci dużo suju, czy coś ^^ :***

eeejj. .ja mam się zrobić zazdrosna już czy za chwilę? myślisz, że Eggie zaprosiłaby ciebie najpierw bez zapraszania mnie wczesniej? :P hę?? hę??

kells pisze:omg, nie wiem nawet czy kogos pominęłam, jeśli tak, to przepraszaaaam! tzn. wiem ze pominęłam akire, ale zrobiłam to specjalnie bo ona też o mnie nic nie napisała więc wnioskuję, że mnie nienawidzi ^^

poległam xD

kells pisze:I WSZYSTKIM TYM KTÓRZY WYTRWALI NA FILMIE O KUPIE GRATULUJE Z CAŁEGO SERCA.

yeah.. dwa razy nawet :D

kells pisze:ps omg zapomnialam!!! dziękuję również za wspolny seans koreanskiego horroru, ktorego tytułu nie pomnę, ale który sprawił ze popatrzyłam na kajakową ryjowcę z doszywaną twarzą ryja z zupełnie innej perspektywy ^^ (może to lepiej ze ostatecznie to kaja została własciwielką tej strasznej ryjowcy po transplantacji twarzy :D)

no bo az sobie o jeszcze raz obejrze xD zeby sie przekonać czy rece Pino też zaczną wyrastać z cienia xD XD

kells pisze:ps (któryśtam z kolei): jeśli mi wetnie jakimś cudem tego posta i się nie wyśle, to przysięgam że zadam internetowi bolesną śmierć. XD

no ale udalo ci sie.. nie musialas zabijac nam internetu..

kells pisze:o nie! jeszcze 8765585ty ps: beniaku, ty jeszcze nie masz nas wszystkich dość? XD

sama sobie zadaje to pytanie xD xD

v3nom pisze:# 200 dB - Dramowe maniaczki na fazie oglądające videa + :drunk: (wymiękam)[/spoiler2]

xD xD xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 05 sty 2011

DOBRA, bo ja widzę, że moja MARNA skądinąd egzystencja będzie jeszcze marniejsza jak tego nie zrobię.

Jako że nie obędzie się bez public confessions jednak, to napiszę to, och, napiszę, tak jakby to nie było oczywiste jakieś.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

I ♥ MY OT3

well, that's it. dziękuję za uwagę ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 05 sty 2011

Hahahahhhahaha XD

Kells, bejbe, kocham cię ^^ Będziemy Keggie albo.... Egglls XD Niezły pairing XD Buhahahaha.
A zaproszenie jest otwarte, dla wszystkich i mówię poważnie :) I tak wszyscy mnie traktują jak bazę wypadową, gdzie się mogą zatrzymać XD Bilety nawet nie takie drogie, jak się przyjeżdża bez bagażu XD

U mnie weekend majowy niestety odpada :(
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 05 sty 2011

Keggie, o jak ładnie <3 to kiedy wychodzimy z tej szafy? bo trochę tu ciasno ^^

akire pisze:

I ♥ MY OT3

hm, to jakieś zupełnie niekonkretne jest. i takie niejasne! ze co, ze które OT3? ze sungmina z shindongiem i kyu na doczepkę? :> :*:*
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 05 sty 2011

Dziękujemy wszystkim za słowa pochwały. Z krótkiej, co prawda, perspektywy czasu mogę powiedzieć, że się urobiliśmy, ale nie zarżnęliśmy. Wasza wdzięczność jest dużą nagrodą i mimo tego, że na razie mam dość organizowania czegokolwiek, nie żałuję ani jednej "kropli potu" poświęconej w trakcie przygotowań. Mam nadzieję, że ten event utoruje drogę do innych tego typu spotkań w węższym lub szerszym gronie i z różnych okazji bądź bez okazji, bo po sylwestrze widać wyraźnie, że jest potrzeba takich imprez. Ze swojej strony mogę służyć radą i wsparciem dla ewentualnie "porywających" się na organizację czegoś podobnego. Jeszcze raz dziękuję.

Azzel pisze:ogólnie to chciałam tylko nieśmiało dodać ze weekend majowy skreśli nam z listy automatycznie osoby maturalne D:

Eggie pisze:U mnie weekend majowy niestety odpada :(

Wiem, że to może być przykre, ale wszystkim się nie dogodzi. Nie żebym jakoś specjalnie optował za tym czy innym terminem, ale:

- 3 tygodnie maja - matury;
- cały czerwiec - studenci mają sesję;
- lipiec i sierpień to dla niektórych wyjazdy wakacyjne do pracy;
- we wrześniu noce się robią zimne i imprezy bardziej plenerowe odpadają, z resztą część studentów toczy jeszcze boje;
- październik to początek roku dla studentów, przeprowadzki i ogólnie trochę burzliwy okres;
- w listopadzie leje zazwyczaj i trzeba powoli planować sylwestra;
- grudzień to już święta i w/w sylwester;
- dodatkowo każdy termin jest obarczony ryzykiem związanym z przypadkami losowymi (zła pogoda, obowiązki w pracy, strajk na kolei itp.).

Podsumowując, zawsze komuś coś może wypaść, z resztą na sylwestra maturzyści i nie tylko też nie przyjechali ze względu na rodziców/kasę/przypadki losowe/whatever i jakoś wielkiego lamentu nie było. Takie jest życie, mnie też wiele eventów ominęło z różnych przyczyn i jakoś żyję.
[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 05 sty 2011

Beniak pisze:z resztą na sylwestra maturzyści i nie tylko też nie przyjechali ze względu na rodziców/kasę/przypadki losowe/whatever i jakoś wielkiego lamentu nie było. Takie jest życie, mnie też wiele eventów ominęło z różnych przyczyn i jakoś żyję.

dodam że nawet osoby ktore juz dawno tą maturę zdały doświadczyły wszelkiego rodzaju wymówek ze strony rodziców.. więc myślę, że maturzyści jeszcze dłuuugo będą toczyli boje o pojawienie sie na takiej imprezie.. nie żebym złowróżyła czy coś..
Obrazek
JAPAN:
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 05 sty 2011

No tak Evel ma rację zgadzam się z tym :) nie uda się każdemu dogodzić... niestety smutne to jest. Ja tam jestem za spotkaniem zawsze xD moja mama już przestała mówić o sekcie więc wszytsko jest na dobrej drodze xD
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 05 sty 2011

Ja też ze swojej strony chcę bardzo podziękować za miłe słowa od Was. Nie ukrywam, że najbardziej ucieszyły mnie te pod moim adresem, bo sprzątać uwielbiam, więc za to nawet nie trzeba mi dziękować - hahahah. A tak serio - może i byliście obcymi ludźmi, ale biorąc pod uwagę fakt, że większość kobiet do nas zawitała - śmiem twierdzić, że najgorszą opcją awanturniczą byłaby jakaś szamotanina w kisielku:) Nie wiem jak to wytłumaczyć logicznie, ale ja wam dałam kredyt zaufania, znając zaledwie kilka osób ( a raczej widząc je wcześniej i zamieniając z nimi kilka słów).
Widzę, że już majówka poszła w ruch...W sumie jeśli nas będzie mniej, to nie stanie się żadna krzywda, ponieważ będzie możliwość porządnej rozmowy i poznania się bliżej. Nie wyobrażam sobie, że mogłoby zabraknąć na przykład Tsukusza( która ląduje na majówke ze swoimi urodzinami zresztą), Piniacza, Akire, Evel, Reiry, Volli itd . Oczywiście mój brat też pewnie zostanie zaproszony, bo jest zawsze na tego typu imprezach:)
Zostało jeszcze sporo czasu do majówki, ale jako grupa myślę, że potrafimy się zgrać i coś razem zorganizować. Będziemy myśleć:)

P.S. Dziś wielki dzień - gipsiak może przestanie być gipsiakiem:)
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 05 sty 2011

myśli, że jak powiesz bratu swemu że będzie ekipa z sylwestra to znów w ciemno przyjedzie?? :> a tak serio, to fajnie by było ajkby sie nam udało zorganizować kolejną imprezkę, tym razem na powitanie wiosny :D i gdyby nie to, że moja mamunia zwykle dlugie (i te krotkie też) weekendy spędza w naszym domku nad jeziorem żywieckim, to bym was tam mogla sprosić.. ehhh.. no ale jeszcze drugie pół życia przed nami.. ;) wiec no problem :D
Obrazek
JAPAN:
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 05 sty 2011

Mam nadzieję, że kolejna impreza dojdzie do skutku i że to nie jest tylko takie gadanie teraz a potem wyjdzie z tego wielkie nic! Widać było,że potrafimy się zgrać dlatego wierzę, że nasze plany zostaną zrealizowane:) Sylwestra planowaliśmy też dużo wcześniej więc nie widzę w tym nic złego żeby zacząć rozmyślać nad ewentualną datą spotkania i miejsce:) tyle możemy zrobić póki co:)

Chciałam napisać jeszcze jedną rzecz odnośnie Sylwestra. Bo na prawdę każdy tak ślicznie dziękuje za organizację itd. i zawsze jak piszecie o organizatorach piszecie też Tsukusz... a ja tak na prawdę nie zrobiłam nic wielkiego oprócz tego,że przyjechałam sobie wcześniej do nich. To im zawdzięczamy cała imprezę to, że mogliśmy się spotkać, poznać .... Odważyli się nas do siebie zaprosić, sama zadałam im te pytanie jak to się stało, że to właśnie tu będzie sylwester itd. Ja na prawdę nie zrobiłam nic wielkiego... cieszę się, że mogłam zrobić coś dla was, dla nas żebyśmy mogli wspólnie spędzić dobrze czas:) Wybaczcie, że tak smęcę xD ale musiałam to napisać i dziękuję wam za te wszystkie miłe słowa pod moim adresem :) jesteście wspaniali!

Wróć do „Spotkania”