doki-doki sylwester 2010

Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Re: doki-doki sylwester 2010

Postautor: Pino » 05 sty 2011

Każdy coś tam naskrobał w temacie to ja tez!
ja postaram się krotko bo pies morderca obślinia mi łapę i ciężko się stuka w klawiaturke:P.....przerwa pisk...spojrzenie psiaka identyczne jak kota ze Shreka..idę go wyprowadzić !...mogę pisać psa wygoniłam z pokoju!
Nie będę opisywać każdego i dziękować każdemu, bo to mi zaczyna gale oskarowa przypominać...chociaż z drugiej strony fajnie się to czyta...
Tak w ogóle to nie lubię was! dlatego dziękuje za laleczkę Voodoo, bo mogę się poznęcać i za mieczyk do dręczenia Teamina! i inne podarki:P
by dobrze zacząć dzień!! LOL GIPSIAK !!,a to moja reakcja jak budzę się rano!
Obrazek
ehh ale coś jest nie tak!!!
w 2011 miałam zostać adminem, a nadal jestem szaraczkiem!(chcę wlepiać bany!)
kalendarz jest śliczny, ale to jakaś ściema z tym adminem Pino! (thx Evel)
miałam nie dziękować, a właśnie to robię! ehhhhhh:/

Co do wspólnego oglądania filmów; to ja jakoś wole sama zawsze, bo gadanie innych mnie rozprasza, ale przynajmniej się odegrałam swoja cienista łapka!...
Gra w scandala genialna!!
Evelinuxie wyjdź z HP i nie bazgraj już w temacie sylwestrowym!!, za tłumaczenie Tamny się bierz!!!

PS.Kocham Was <333
Łap Alibie
Spoiler! Ukradłam ci Wooka to łap z papierosem!
Obrazek
chyba zacznę palić bo najciekawsze rozmowy mnie ominęły, jak parka organizatorów wychodziła na fajke z Akire Volli!

PS.2 próba kradzieży cekinowego dresa nie udana:/
PS.3 pomysł majówkowy mi się podoba!

Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 05 sty 2011

Pino pisze:w 2011 miałam zostać adminem, a nadal jestem szaraczkiem!(chcę wlepiać bany!)
:confuse: Ale... ale.... nie ma już banów. :victory:
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 05 sty 2011

Dokładnie Evel - zostało nam jeszcze sporo czasu do namysłu:) Macie taki domek - ołjeee - już zazdroszczę:) My tez mamy coś w zandrzu, ale na początku historii nie można zdradzać wszystkich tajemnic i niespodzianek - prawda?:)

Piniaczyku malutki śliczny pokręcony stworzeniu - na papierosie tworzą się historie, które potem ciężko zapomnieć, zawężają się więzi i można więcej z dana osoba poprzebywać, ale wierz mi jakbyś słuchała naszych rozmów - twój poziom intelektualny nie wzrósłby nawet o milimetr:) Volli jako jedyna trzymała poziom na balkonie, ja i Beniak to w ogóle odmienne dwie bajki i Akire, która przyszła później - rozśmieszała nas swoimi tekstami:) To wszystko jest ładne, cacy, ale Piniaczu nie warto zaczynać palić - następnym razem będziemy cie wyciągać jako biernego palacza na balkon - co ty na to?
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 05 sty 2011

Reira pisze:
Pino pisze:w 2011 miałam zostać adminem, a nadal jestem szaraczkiem!(chcę wlepiać bany!)
:confuse: Ale... ale.... nie ma już banów. :victory:

lol xD bany sie skończyły xD

Piżmak pisze:My tez mamy coś w zandrzu, ale na początku historii nie można zdradzać wszystkich tajemnic i niespodzianek - prawda?:)

nooo to tylko mnie zaintrygowałaś..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 05 sty 2011

evelinux pisze:nooo to tylko mnie zaintrygowałaś..

Klasyczny pokerowy blef w wydaniu Piżmakiewicza.

Mam propozycję - może się zrzucimy na weekend w Wiśle/Szczyrku dla Twojej mamy, a my będziemy okupować hacjendę :mrgreen:
[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 05 sty 2011

Beniak pisze:
evelinux pisze:nooo to tylko mnie zaintrygowałaś..

Klasyczny pokerowy blef w wydaniu Piżmakiewicza.

Mam propozycję - może się zrzucimy na weekend w Wiśle/Szczyrku dla Twojej mamy, a my będziemy okupować hacjendę :mrgreen:

szczerze.. zrzucić sie możecie.. czemu by nie xD ale ona sie na bank nigdzie się nie ruszy, bo na działce nie musi trzymać fasonu, bo jest u siebie xD ale tam są różne domki kempingowe do wynajęcia też.. myślę, że można by tam jak coś czegoś poszukać.

na przykład: klik
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 05 sty 2011

Oooo jakie fajne domki!!! kocham drewniane! zawsze o takim marzyłam ..... jestem za! xD to co kiedy jedziemy?
(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 05 sty 2011

Może nowy temat zakładajcie jak zamierzacie dalej ciągnąć rozważania o nowym spotkaniu lub zmieńcie nazwe tego na bardziej ogólny. Może znalazłyby się kolejne chętne osoby ale nie wchodzą do tematu sylwestrowego, który nie jest już raczej na czasie.
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 07 sty 2011

Volli, gratuluję bezcennych ujęć na zdjęciach xD ta śpiąca Kells z piwem, i Kajak wsadzajacy sobie kciuk w oko xD lool.. ale co sobie uświadomiłam z twoich zdjęć.. to.. boshe jaka ja jestem WIELKA T_T
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 07 sty 2011

Nic się nie martw Evel - ciebie jest i tak 1/2 mnie... a zdjęcia takie ot trzaskane sobie w ogóle nie oddają wdzięku, więc w pewnym sensie upośledzają wygląd... Mamo... co ja piszę... to przez ten ogromniasty drink z Finlandii chyba... Niech jakiś moderator zrobi z tym postem porządek, bo ja nie mam siły doprowadzić go do pionu.... Anyway... zdjęć jest mało ale... w sumie impreza na nich jest... LOL
:volli:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 08 sty 2011

Volli pisze:Anyway... zdjęć jest mało ale... w sumie impreza na nich jest... LOL

:lol: :lol: :lol: ładne podsumowanie xD xD poległam, a nie piłam finaldii ani drinka XD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 03 lut 2011

Tak ja to mam prędkość^^" Mam nadzieje że większość fotki dostała, jak nie działają linki czy coś nie tak to proszę o kontakt^^ jak było gdzieś coś bardzo tragicznego to usuwałam.
Obrazek

Wróć do „Spotkania”