doki-doki sylwester 2010

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: doki-doki sylwestra 2010

Postautor: Eggie » 30 sie 2010

Ja też Szajni nie kocham, ale jak Szynka-loversów nie wpuścicie, to ja urządzam konkurencyjne party ^^

Łazienka być musi O.o Wróciłam właśnie z rejsu, uwierzcie mi - ŁAZIENKA BYĆ MUSI. Jak łązienki nie ma, to choćbyś był najczystszy na świecie, zaraz ci się chce umyć ręce, do kibelka, bez względu na potrzeby realne :D

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 31 sie 2010

ale wy naparzacie postów dziennie, o ludu...

http://www.dresso.pl/index2.html to generalnie mi się podoba i wygląda super XD

kells, Ty nie kochasz, delikatnie mówiąc, szajnów, a ja, DELIKATNIE BARDZO mówiąc, suju :rolly: damy rade :rolly:

te wytypowane przez Azzel wyglądają nieźle, ale znowu dla mnie część informacji niejasna, trzebaby było o wszystko wypytać...
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 31 sie 2010

um, to był przegląd, chyba oprócz dresso dobrze wyglądało to gdzie pisałam ze duży wybór, bo były różne różniaste domki,pokoje, wsio, ale musicie popatrzec czy da sie dojechać z łodzi bo nie sprawdzałam wszystkiego, jeszcze chyba jakieś propozycje z mazowieckiego mogłyby być, do wawy chyba też dobry dojazd dla większości~~
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 31 sie 2010

rikli pisze:kells, Ty nie kochasz, delikatnie mówiąc, szajnów, a ja, DELIKATNIE BARDZO mówiąc, suju :rolly: damy rade :rolly:

wiesz, ze gdybym napisala, ze nie zauwazylam, to bym bardzo sklamala?^^ ale przynajmniej lubisz wookiego (za to <3) i sungmina (to już gorzej;d), z tego co pamietam. ja nie mogę się niestety pochwalić sympatią do zadnego szajnia. aleale, kpop ma łączyć, a nie dzielić, co nie?:D

http://www.obiektyturystyczne.pl/najlep ... m;lodzkie/ to funkcjonuje cały rok, to dobrze wróży. a są gdzieś zdjecia jak to wygląda w srodku? kurzce, przydałaby nam sie mozliwosc wykorzystania tkaiej sali konferencyjnej, tudzież świetlicy, wtedy by było po prostu idealnie<3 oczywiscie domki tez trzeba by bylo wykupić, bo wiadomo ze gdzies sie umyć trzeba. i zarcie jakies zrobic, czy coś.

i ten osrodek gdzie azz pisala ze ejst duży wybor, tez wyglada ciekawie. ale tez nie wiem jak z dojazdem, lcize na to, ze evel ze swoja kumpelą mnie zgarną:D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 31 sie 2010

ładny research zrobilas Azzie.. ładnie, ładnie. mam nadzieje ze jutro będę bardziej na siłach żeby się temu dokładniej przyjrzeć bo dziś nie wyrabiam.. i nie zadzwoniłam do tamtego ośrodka.. po prostu kijowo się dziś czuję (i nie mówię tu bynajmniej o członku SHINee)..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 31 sie 2010

hahah, bardzo dobrze pamiętasz kogo lubię ;D chwali się ^^ nie da się kochać wszystkich ;P a szajny, mam nadzieję, kiedyś Cię dopadną, choćby ciut-ciut, jeden członek, cośtam... XD (a kpop tak łączy, że eter dostała kubek z kyu, hehe ^^)

sala konferencyjna to nieee, bo mogą być fotele na stałe, albo i tak kupa krzeseł z którą pewnie niewiele da się zrobić... o ile wygląda to jak porządna sala konferencyjna ^^ świetlica - o wiele bardziej. ciekawe, czy trzeba za taką jakąć grubszą kasę zapłacić...
no nic, ktoś będzie w najbliższym czasie gdzieś tam dzwonił? bo ja jakbym chętnie pomogła tak jeśli chodzi o dzwonienie... D; NO F*CKIN' WAY DDD; jedna z moich największych traum ;_; (a jutro mnie czeka dziekanat, niedobrze mi na samą myśl :/)
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 31 sie 2010

um, ja od jutra bede tu sporadycznie, nie bardzo mam czas i sypiam w dzień więc nie bardzo, ode mnie poszły propozycje, wy popatrzcie gdzie jest dojazd jeśli nikt nie daje nic więcej, wszystko w okolicach jako tako Łodzi więc wystarczy wrzucić nazwy miejscowości w rozklady.com.pl i zobaczyć czy połączenia są czy nie, tam gdzie nie będzie to od razu możecie odrzucić, do reszty podzwonić czy jest taka możliwość by w sylwka itd. gdzieś kurcze któreś chyba było ze jest miejsc ok 30 i jest salka jakaś w środku, to a nóż jak się zajmie prawie cały hotel da rade tam imprezować xp działajcie ludu;p
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 01 wrz 2010

rikli pisze: a szajny, mam nadzieję, kiedyś Cię dopadną, choćby ciut-ciut, jeden członek, cośtam...

aleale to nie tak ze ja nie probowalam, probowalam i mialam dobre intencje (no ok, moze nie jakies superdobre, ale plyte se zarzuciłam;d) i.. nic. chociaz i tak wielki sukces ze cale dwa songi mi sie podobaja;d ale jesli chodzi o członkow... cóż, ja nie wiem, czy oni po prostu za mlodzi dla mnie, czy co;d
rikli pisze:(a kpop tak łączy, że eter dostała kubek z kyu, hehe ^^)

widziałam ten osławiony kubek, tez chce taki:D (no ok, taki to nie, ale taki z jakims innym juniorem co u mnie wyzej w rankingu stoi, to bym chciala^^ chociaz z drugiej strony, kyu tez bym nie pogardzila;d)

rikli pisze:sala konferencyjna to nieee, bo mogą być fotele na stałe, albo i tak kupa krzeseł z którą pewnie niewiele da się zrobić...

o ile nie bylyby przytwierdzone na stale, to te krzesla zawsze moznaby usunąć, ewentualnie powkladac jedno w drugie;d no chyba ze to jakies wypasione fotele, ale w to smiem watpic;d

rikli pisze:jedna z moich największych traum ;_;

aaaa, nie gadaj, moja też! :shock:
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 10 wrz 2010

hmmm pomysł już umarł?

szkoda... bo ja chętna byłam :(
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 10 wrz 2010

jak się nikt do niczego nie oferuje/nie szuka/itd. to jak ma "żyć"?
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 12 wrz 2010

no chyba tymczasowo tak... no nie wiem.. poki co mam troche zajecia innego.. czyli trza prace znalezc zeby miec za co balangowac..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 16 wrz 2010

Dobra widzę, że pomysł wyśmienity, tylko na razie echo i trzeba już w sumie znaleźć miejsce. mam pytanie jaka cena byłaby dogodna dla was? Bo od tego należałoby wyjść. Drugie pytanie - czy koniecznie woj łódzkie?Trzecie pytanie - ile osób już teraz wiedziałoby, że jest duża szansa na to, by pojechały?
Uważam, że byłaby to wspaniała szansa, by się poznać i wspaniale pobawić:)

Odnośnie poprzednich propozycji - czy to są domki całoroczne? Bo mogą być tylko letniskowe. pytam o inne miejsca jak na przykład mazury, bo wybór jest ogromny:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 16 wrz 2010

mowa juz o tym była - musi być centrum polski by każdy miał dojazd w miarę równy, była mowa o łódzkim, mazowieckim, podane propozycje - robisz Piżmak klik i czytasz czy całoroczne czy letniskowe, starałam się wybierać całoroczne, ale moze gdzieś mi coś czasem umknęło, czego nie zauważyłam, to chyba sensowne ze nie będę patrzyła za letniskowymi >< Najlepiej by było przejrzeć przez wszystkich zainteresowanych oferty, podać które pasują najbardziej, zrobić ich listę a potem przedzwonić i się więcej coś dowiedzieć jakie są możliwości, jaka cena itd. Jeśli będzie w miarę tanio to ja się piszę na to. jeśli mam wybulić dużo kasy na jedną noc, niestety odpadam. Ja się wysiliłam podałam propozycje, jeśli nie pasują - proszę podać swoje, w przyszłym tyg bede już nawet w stanie w razie czego podzwonić.
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 16 wrz 2010

Mimo wszystko należałoby wyjść od liczby osób chętnych na 100 procent, ponieważ jesli miałoby pojechać6-8 osob to można wynająć domek wolnostojący, jeżeli będzie to większa liczba to w grę wchodziłyby już pokoje i cena to też podstawa - jaką proponujecie?
Obrazek

Wróć do „Spotkania”