doki-doki sylwester 2010

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: doki-doki sylwestra 2010

Postautor: Eggie » 17 wrz 2010

Dobra, je się deklaruję, mnie możecie liczyć. Będę w Polsce, jeśli chcecie robić po Wawą lub gdzieś w środku Polski, to ja jak najbardziej za.
Nie wiem, ile taka impreza by kosztowała, no ale jak za jedną noc, ew dwie, jeśli 1.01 nic nie jeździ, to myslę ze sam nocleg musi być 2 stówy góra. Bo dojazd, pociąg, ew jedzenie... Wszystko kosztuje.
To chyba rozsądna cena, co? Bo ja sie nie znam...

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 17 wrz 2010

też myślałam góra 50-60zł za nocleg, oczywiście przychylając się do niższych cen;) niech się deklarują też pewniejsze osoby bo jak najbardziej wydzwanianie nie ma sensu jak nie ma przybliżonej liczby osób, na którą mają być noclegi.
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 17 wrz 2010

niech się deklarują też pewniejsze osoby bo jak najbardziej wydzwanianie nie ma sensu jak nie ma przybliżonej liczby osób, na którą mają być noclegi.

Dokładnie to miałam na myśli - trzeba wiedzieć czego szukać. Jak będzie nas 4, 5 osób, to równie dobrze można sobie chyba odpuścić całą imprezę. Ja póki co nie deklaruję ceny, ponieważ wszystko zależy czy to będą pokoje czy domek wolnostojący. Lepszy byłby domek, ponieważ tam nikt z butami nie wejdzie obcy, swoboda działania i ruchy. A z pokojami bywa różnie, bo przecież nie wynajmiemy całego ośrodka dla kilku pokoi, ani też nie weźmiemy kilku domków obok siebie i nie wyjdziemy na dwór bawić się zimą przy ognisku:0 Chociaż brzmi nawet nie tak źle, ale zimno:(
Jeśli chodzi o ceny, to jak sprawdzałam parę miejsc domki wychodziły po 200/180 złotych za dobę za cały domek, tylko, że na ogół szło za tym ograniczenie w postaci liczby osób - na ogół 6 sztuk mogło korzystać z takiego domku.
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

jesli chodzi o te trójkątne domki to da się tam wpakować w więcej osób, spać na upartego też, tyle że konieczny śpiwór i ciepluchne ciuchy. A jeśli chodzi o 4-5 osób, myślę że bardziej do odpuszczenia byłyby 2-3 osoby bo to to nawet w zaciszu domowym gdzieś się znajdzie miejsce, 5 jest już dobra na taki domek i można się wybawić też dobrze^^

Może zróbmy tak, niech do końca przyszłego tygodnia zadeklarują się tu osoby które wstępnie: chcą być i mogą być jeśli cena będzie względna (powiedzmy +/- 50zł za nocleg),a obszar Polski to centrum (łódzkie, mazowieckie - co wolicie).
Po tym czasie przejrzymy oferty i zaczniemy wydzwaniać patrząc co najlepsze i najtańsze. Jeśli jakaś osoba się chce zadeklarować, a ma jakieś specjalne wymagania, to proszę też pisać (nie mówię tu o saunie czy czymś xp bardziej nie wiem - zdrowotne rzeczy, itp. - takie info przyda się przy rozmowie z właścicielami co i jak). Wiadomo że łazienka ma być ok <nie bieganie po lesie do niej> i ma być ciepło w samym domku/pokojach, więc o tym nie trzeba wspominać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Myślałam, że ma to być sylwester taki maksymalny:) Dlatego wspomniałam o opcji odpuszczenia sobie przy 5 osobach, ale skoro taka liczba jest zadawalająca, to będę sprawdzała dalej jakieś domki dostępne w mojej okolicy. Niedaleko mamy zalew Sulejowski, więc tych małych wypoczynkowych miejscowości jest sporo. Dzwoniliśmy wczoraj do Karolinowa w sprawie domku dla 6 osób za 200 złotych, ale nikt nie odbierał. Dziś przekręcimy jeszcze raz:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Piżmak - ale tam w propozycjach dałam dużo chyba opcji z okolic Sulejowskich:p ale jak jesteś bardziej na miejscu to może znasz coś lepiej w tych okolicach?^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Przeglądałam tamte linki też - jasne, że tak:) Jako, że nad Zalew mam jakieś 15 minut autem, to popytam wśród znajomych, popatrzę w necie, bo wiadomo, że człek od człeka czasem lepsze info otrzyma niż w necie znajdzie. W sumie im więcej opcji tym większe prawdopodobieństwo znalezienia czegoś zgodne z oczekiwaniami:) Nasze miasto raczej słynie ze sklepów monopolowych niż domków do wynajęcia, ale nie szkodzi popytać:)

A więc tak dryndnęliśmy do pani z Karolinowa z zapytaniem, bo wczoraj nie odbierała telefonu.Z rozmowy wyniknęły następujące rzeczy:
1)pani potrzebuje tygodnia do namysłu, ponieważ wcześniej nie wynajmowała tego domu i musi pomyśleć w spokoju.
2) Domek jest 6-osobowy, trzypokojowy po dwa łóżeczka w każdym, ale na ten moment nie ma problemu, by weszło do domku więcej osób, o ile przywiozą swoje spanie
3) W domku jest ogrzewanie podłogowe i ono jest droższe, więc pani musiałaby jakieś dwa dni wcześniej je włączyć, więc koszty się podniosą, bo do tej pory było to 200 zł /dom - teraz ile da nam odpowiedź w przyszłym tygodniu.
4) Nawet jeśli podniesie do 300- to rozsądna suma, bo powiedzmy byłoby nas 6 osób, to na dwie noce wychodzi po 50 złocisza na główkę
5) Cóż...czekamy do przyszłego tygodnia i jestem zainteresowana co o tym myślicie:)?
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Evel, ale moze wypowiedz się bardziej rzeczowo:p ja jestem na tak, tylko pytanie - co jesli zbierze się nas np. ok 15 os? bo jesli domek jest w miarę duzy, to śpiwory itd nie robi problemu, ale tak czy siak może być to przymałe, no i czy właścicielka musi znać ilość ludzi czy jej to nie interesuje? W sensie - jak zobaczy że nas duzo to podniesie znacznie cenę czy coś?
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 17 wrz 2010

Ja myślę, że to ciekawa propozycja ;) Byle było ciepło, śpiwora wprawdzie nie mam, ale zawsze się coś da wykombinować.
Teraz pytanie - jak z dojazdem? Bo to też jest kwestia ważna by każdy mógł się w dane miejsce dostać i wydostać. Zakładam, że większość jednak przyjedzie autobusem/pociagiem ;)
A i jeszcze. .. nie żebym była jakaś wyjątkowo wybredna, ale Alibabo masz może jakieś zdjęcia tego miesjca? Tak żeby sobie chociaż wyobrazić jak mniej więcej będziemy się organizować ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

a, skleroza, tez miałam się pytac o zdjęcia, ale bardziej by obaczyć jak dużo tam jest miejsca na oko, w razie czego Maura możesz zająć łóżko;p ja śpiwór mam, wystarcza mi zwykle kawałek podłogi by się zwinąć gdzieś w kłębek i przekimać < z resztą trenuję w razie czego dziś niespanie - 30h - mój rekord na razie xD>
Co do miejscówki - dobrze rozumiem ze to jest gdzieś przy Piotrkowie Trybunalskim? tak wypatrzyłam ze to chyba o to chodzi. Więc jesli chodzi o dojazd to najlepiej do łodzi w większości, ze śląska bezpośrednio do piotrkowa się da pociągiem na łódź, z w-wy - albo do koluszek/łodzi - piotrków. wielkopolska, północ, zachód - na łódź jechać, hmmm. a podejrzewam ze w piotrkowie to już jakiś autobus by kursował tam...tak?
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 17 wrz 2010

noo.. mam ciezki dzien za soba ale postara sie brzmiec bardziej rzeczowo.. w sensie ze pomysl mi sie podoba tak samo jak wam.. podłączam się pod prośbę Maury o zdjecia tego miejsca. dodatkowo sprawdzilam nawet gdzie to cale Karolinowo jest.. za Warszawą.. muszę sie spytac kolezanki czy by sie az tam chciala ze mna fatygowac..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Evel, patrz mój post wyżej, zdaje mi się ze nie o tym Karolinowie mowa. Przynajmniej ja tak wnioskuje ze chodzi cos z okolic mieszkalnych Alibaby więc by wypadało na Piotrków, a w tym momencie to mozecie do PT dojechać nawet pociągiem bezpośrednio <albo samochodem zabierając mnie po drodze;D>
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

ee.. no ja wpisalam w google maps i to sie wyswietlilo.. wiec nie wiem..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

a wziełaś pod uwagę ze jest parę miejscowości o tej nazwie i wybrałaś tą w łodzkim?
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

ee nie.. po prostu pokazało mi tylko te jedna miejscowość.. no to jak Łódzkie to nie ma problemu :)
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „Spotkania”