doki-doki sylwester 2010

Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Re: doki-doki sylwestra 2010

Postautor: Piżmak » 18 wrz 2010

Dziołszki Karolinów jest rzut beretem od Tomaszowa, więc musiałybyście dotrzeć tu do nas do Tomaszowa.Dojazd do domku to już ja zorganizuję.Są siakieś dwa auta, a nawet jeśli nie to na dwa razy się odbróci. Wchodzi 7 osób do doblo:) Zdjęcie zapodam jutro, bo beniak szukał i on zna namiar strony a teraz już spi - tylko my z Zimą nie spimy i zarażam ją SS:)

Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 18 wrz 2010

fajnie z emi wyszukiwarka polaczen PKP nie chce znalezc polaczenia do tomaszowa na grudzien.. chyba za bardzo wybiegam z moimi planami na przyszlosc xD ale jak kolo tomaszowa to faktycznie.. rzut beretem.. w zasadzie.
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 18 wrz 2010

Proszę oto stronka na której macie więcej zdjęć i parę informacji:)
http://www.serwis-noclegowy.pl/galeria, ... ,9807.html

Ev spróbuj znaleźć połączenia może z Piotrkowem Trybunalskim i od Piotrkowa do Tomaszowa. Sprawdzałaś pociągi czy autobusy toże?:)
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

chyabs tronka pkp ma jakis problem.. sproboje za jakis czas.

ejj noo super wypasiony ten domek! ja jestem za! bardzo fajny i super klimacik!

i mowilas ze tam ogrzewanie w podlodze jest.. ale to z kominka ono idzie czy jak?
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 18 wrz 2010

No chyba jedyne możliwości to do Piotrkowa i potem busem, albo do Łodzi i też busem (zdziwiłam sie ale ja nie mam do Tomaszowa żadnych PKSów xD). Skąd tam jeszcze moga być dobre połączenia Piżmak? Jeśli chodzi o domek - wypas. Mi się propozycja podoba mega, nawet z 15 osób może to pomieścić, 3 pokoje w których pare osób podłogowo się zmieści, do tego salon w którym miejsce jest na wspólne gromadzenie, nic nie mówiąc o kominku! <3 Ciepło miło i w ogóle;D Kolejne plusy takiego domku - mamy kuchnię możemy sobie gotować bez problemu więc zostać do 2 nie byłby problem, itp. Ja jestem ZA. tylko - jesli będzie nas dużo - co na to właściciel, no i jaka w końcu cena? Pytałaś się Piżmak w ogóle jak wygląda sytuacja w Sylwestra? Czy to aby na pewno nie podnosi kosztów?
Jeszcze pytania odnośnie miejscowości <no to chyba tez nie to co ja widziałam koło Piotrkowa xD> - jak daleko to jest od Sulejowa, albo Tomaszowa? Czy serio w razie czego nie byłby problem byś z Tomaszowa jakiś transport załatwiła Piżmak?
Obaczyłam, niech i inni widzą xD :
Obrazek

Swoją drogą tak przy okazji patrzenia na Karolinów znalazłam coś też ciekawego: http://www.gdzie-nocleg.pl/lodzkie/karo ... linow-Jola" onclick="window.open(this.href);return false; nawet moze być lepsze na więcej osób, mówię tu o 2(zwłaszcza) i 3 pozycji (na ok 11osób+pewnie ktoś sie jeszcze zmieści). Szkoda ze ceny nie podane, ale można by też to wybadać.
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

juz jak cos to ta druga pozycja tez okej.. i salon calkiem duzy.. ale genralnie to ten domek od alibaby wymiata jak dla mnie :D
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 18 wrz 2010

Khem, zależy ile osób się zadeklaruje. Jak ok. 10 to ta propozycja jest ok, ale wiecej osób - moze być ciasno, a tam jest więcej pokoi <nie powiem, miło się w łóżku przespać w razie czego;p>, i też duży salon, kominek... właściwie podobnie to wygląda xD Patrzyłam Evel akurat nie po dacie ale od ciebie da rade najlepiej dojechać do Częstochowy a potem co godzinę pociąg do Piotrkowa, i podobnie do Tomaszowa busy chyba.Niestety przesiadek nie unikniemy w żadnym wypadku. Luudzie, mówcie kto się pisze na tą propozycję, przynajmniej bedzie wiadomo czy wielkość pasuje czy coś;p
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 18 wrz 2010

mam nawet autobus do Piotrkowa z mojego miasta ;D pomijam fakt jazdy pięciu godzin xD Jeśli stamtąd się jakoś zorganizujemy to jestem za ^ ^

No ja mimo tego dłuuugiego dojazdu to chyba się piszę ^ ^ To może być przebezcenne doświadczenie i nie chcę by mnie ominęło ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

no ja ofkors tez się piszę..liczę na to ze kells z kajakiem też :D
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 18 wrz 2010

Ja tu jeszcze dycham ^^ (ledwo bo ledwo ale jednak) ale widzę ze sie tu organizują takie świetne plany, że poprostu wstyd i hańba to ominąć. WIec jesli mnie przyjmiecie to ja bym teżchciaaaaałaaaaa :puppy:
Może to być moja jedyna okazja spotkania sie z wszystkimi no i sylwester z kpopem dramami i wszytskimi - helloł - impeza roku !! O spełnieniu marzeń nie wspominając :) Ale wiecie szkoda, że Sylwerster to tylko 2 dni ; ( xD

Tomaszów trochę daleko... pół Polski ^^ ale pociagi istnieją, a może zapakuję sie w moje zaprawione w bojach autko i przyjadę ;) Chciałabym, chciała - sygnalizuję bo pewnie wszyscy już o mnie zapomnieli na forum xP ale wiecie - jak się życie potoczy to jeszcze nie wiem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Kajak » 18 wrz 2010

No ja bym się pewnie pisała, najwyżej nie będę jeść żeby nazbierać na bilety, ale głupio by było odpuścić sobie coś takiego :D.
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 19 wrz 2010

wiem, że pewnie teraz od czapy zapytam i pewnie ktoś już o tym pisał, a ja znowu zgubiłam wątek... a ile w końcu kosztuje ta przyjemność? ;D bo musze obliczyć koszta i wtedy sie zdecydować, bo ciężko, ciężko!
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 19 wrz 2010

Póki co była mowa o tym że ten domek od Alibaby 200zł - dzielone na ludzi, moze być więcej, ale jak i nas więcej to i koszta mniejsze. Jak dobijemy do tych 10 osób to nie powinno być więcej niż 40zł za noc (przy radośnie dobrych wiatrach - 20zł^^), w pon moze zadzwonię jeszcze do tego drugiego domku co ty dawałam - gdzie by więcej osób mogło być - ile oni biorą. Day, pamiętamy o tobie jeszcze^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 19 wrz 2010

Ja się nie wypowiadałam, bo nie wiem, czy będę w Polsce, ale jeśli tak to na bank będę.
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 19 wrz 2010

Już mówię -padło parę pytań. A więc sprawa pierwsza;

1) dojazd do Tomaszowa -podajcie z jakich miast jesteście ja zapytam mego mega mózga i on trasę nakreśli optymalną:) Wiem tylko, że z Łodzi do Tomaszowa jest transport częsty, w dni świąteczne chodzą rzadziej,ale wystarczy dowiedzieć się w informacji. Najlepiej z tej Łodzi busem jechać, bo pociągów nie ma tutaj zbyt dużo.Łódź - Tomaszów połączenia są najbardziej optymalne.
2) Ogrzewanie podłogowe elektryczne, kominek jest, ale to swoją drogą:)
3) Kobitka od domku będzie oddzwaniała w piątek, więc czekamy
4) Cena za domek wcześniej była 200 złotych,ale ona musi tam nagrzać parę dni wcześniej i za to byśmy między innymi dopłacali. Myślę, że jak zaproponuje domek za 300zł/dobę to będzie w granicach normy.Powiedzmy dwa dni dla 10 osób i mamy 30 złotych/osoby za dzień. Dowiem się ceny w piątek jak przedrynda.
5) Propozycja druga ciekawa i pojemniejsza,ale z tego co wczytałam się wychodzi, że na terenie "Joli" będzie obsługa i pewnie właściciele, bo ktoś tam szykuje jedzonko, więc nie będziemy sami. Bardzo bym chciała, by wypaliła opcja z domkiem, bo to jednak jest luksus pozostania tylko z wami w tym domku. Ja mogę spać wszędzie, więc dla mnie to nie problem, że łóżko nie wypali:)Byle była łazienka i ubikacja:)
6) Karolinów jest oddalony o ok. 5 kilometrów od Tomaszowa. Dojazd byłby na bank, bo to naprawdę jest niedaleko. Autem może 15-20 minut:)
7) Dobrze naliczyłam - na ten moment chętnych jest mniej lub bardziej 9 osób?

Czyli pozostaje czekać i cieszę się, że wszystko nabiera tempa. Jeśli kobitka nie zgodzi się, to zostają nam inne opcje i trzeba będzie szukać dalej. Odnośnie "Joli" Azzel dryndniesz tam w poniedziałek?
Obrazek

Wróć do „Spotkania”