doki-doki sylwester 2010

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Re: doki-doki sylwestra 2010

Postautor: Azzel » 19 wrz 2010

Dryndnę^^ Właśnie też mnie ta "obsługa zastanawia" ale zawsze można się jeszcze dopytać, a nóż właściciele na Sylwestra mogą wynajmować w taki sposób jak ten domek? Tak czy siak mozna jeszcze popatrzeć, może ten Karolinów ma więcej takich domków, może jeszcze w razie czego da się w czym poprzebierać, dopytaj się Piżmak czy w tym na 6os domku jak znajdzie się np. 15 to nie będzie przeszkadzało właścicielowi, bo bierzemy pod uwagę to, ze może ktoś się zdecyduje za mies czy 2 dopiero. Choć chyba wątpię by nagle nam z 10 osób się zrobiło 20.

W ogóle zima, jezioro... przypominają mi się Szczodre Gody i wyprawa na moczary, ciemność, mgła, błędne ogniki, ah ~~<3 //toż to ten okres prawie:)//

Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 19 wrz 2010

Ja to z Olsztyna jestem.... I za cholerke nie wiem gdzie to jest ^^ Daloby sie tam jakos ode mnie dojechac? :D
6 dych brzmi rozsadnie :)
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Olsztyn Główny
Tomaszów Mazowiecki
10.10.10
odj 07:28
przyj 14:34
-Jedyny najlepszy przykład, ale ogólnie od ciebie chyba najlepiej połączenie Olsztyn - Koluszki, a potem z Koluszek do Tomaszowa, pociągi widziałam są, a może jeszcze częściej jeżdżą busy jakieś z Koluszek, ewentualnie jakby nie pasowało ci możesz pokombinować z dojazdem do Łódź, lub Piotrkowa <wyjdzie prawie na to samo, bo pociągi które odbijają z Łodzi to i tak przez Koluszki jadą>. To co tu dałam to niestety jakaś teraźniejsza data bo pkp pokazuje że rozkład będzie ważny do któregoś grudnia a potem jak zwykle zmiany XD
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 19 wrz 2010

Eggie Z Olsztyna możesz popędzić do Warszawy i stamtąd do Tomaszowa bezpośrednio pociągiem (jest jeden na dobę) albo autobusem też bezpośrednio do Tomaszowa:)

Azzel tobie najwygodniej byłoby do Piotrkowa tak jak mówiłaś i z Piotrkowa do Tomaszowa, ale Beniak coś wspominał o busach tych prywatnych albo innych prywaciarzach przewoźnikach, którzy przejeżdżali by przez Radomsko i stamtąd albo do Piotrkowa albo do Tomaszowa - coś wspominał o takich połączeniach z Katowic i po drodze jakby się zatrzymywali u ciebie to byś dalej już prosto do nas popędziła, ale to już trochę bardziej skomplikowana sprawa, bo trzeba by było przedzwonić w kilka miejsc. Chyba prostsza opcja do Piotrkowa:)

Co do ilości osób - kobitka trochę cmokała na wieść o 8-10 osobach,dlatego w piątek zadamy jej to pytanie jeszcze raz, bo jak ma kręcić nosem na 10 osób, to musimy szukać innego rozsądnego rozwiązania i miejsca.Mogłaby się zgodzić - wiem, że obcy ludzie, widzi ich 1 raz, ale w sumie spanie w śpiworze wchodzi w grę i dla niej to czysty zysk a dla nas oszczędność.Bo im więcej ludi tym mniejsze koszta:)

Pozostaje czekać do Piątku i dzwonić w inne znalezione miejsca;0
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

z autobusami to dla mnie abstrakcja jest bo raz z Łodzi jadąc przejeżdżałam przez Sulejów <jechałam wtedy do siebie ze 4h i zaczęłam wątpić że jadę w dobrym kierunku xD>, ale na trasie jak patrze teraz to nie widze takich cudów xD Mam wrażenie ze autokary czasami trase sobie same wybierają xp Tak czy siak podtpytam sie w razie czego jeszcze kiedy na pksie.

a z Olsztynem - zdaje się że na Łódź i Koluszki lepiej patrzeć, nie jestem pewna ale jakiś bezpośredni pociąg jedzie z Olsztyna do mnie i dalej do Wrocławia więc musi przejeżdżać przez albo Łódź albo Koluszki, Piotrków.

No to w razie czego Piżmak jak coś znajdziesz jeszcze to wrzucaj, ja tak nie znam okolicy tam wiec nawet nie wpadłabym na ten Karolinów^^ Jakby co mogę trochę przedzwaniać. Bo już prawie mamy chyba 10osób a jest możliwość ze będzie nas więcej więc jakby na 10 osób miał właściciel kręcić już nosem to może lepiej szukać czegoś na większa ilość od razu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

No to w razie czego Piżmak jak coś znajdziesz jeszcze to wrzucaj,

Hai,hai Masta:)
Będę wrzucała jak tylko coś znajdę.
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 19 wrz 2010

ejj ale to bysmy chyba do 2 stycznia rano musieli zostac bo w Nowy Rok to raczej nigdzie sie nie wydostaniemy stamtad bo nci nie bedzie jezdzic albo malo co..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

no tak Evel, już pisaliśmy o ewentualności dwóch dni, ale to chyba nie jest problem, tylko bardziej miejsce by nas pomieściło i właściciel nie miał nic przeciwko ewentualnym dodatkowym osobom^^
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 19 wrz 2010

co prawda już to pisalam daaawno dawno temu, ale powtorze raz jeszcze, ze nic sie nie mzieniło i nadal jestem chętna, a ten domek proponowany pzrez alibabe jest pzrecudny *_* i ten saloooon<3
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 19 wrz 2010

aha.. bo jak mowiliscie o dwoch dniach to myslalam ze wam chodzi o sylwester+nowy rok.. to sa dwa dni.. i stad moje pytanie. .bo w takim razie bysmy 3 dni mieli miec czyli sylwester+nowy rok+2 stycznia :) oo a 2 stycznia to jest niedziela :D to nawet jakbym pracowala to nie mam problemu ze np 2 stycznia do pracy bede musiala isc czy cos :) fajno.
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

to nawet jakbym pracowala to nie mam problemu ze np 2 stycznia do pracy bede musiala isc czy cos :) fajno.

I wszystko zaczyna się układać w całkiem ładny plan:) Cieszę się - teraz tylko decyzja pani od domku w piątek i trzymać kciuki za większą ilość osób:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 19 wrz 2010

mnie możecie dopisać do listy chętnych, ale pod znakiem zapytania.
muszę jeszcze rodziców urobić, żeby mi pozwolili jechać. ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
v3nom
Co to jest dorama? o_O

Postautor: v3nom » 23 wrz 2010

A teraz głos zabierze nieznajomy pan X. ^_^
Jak domek wypali to będę jechał z Krakowa. W samochodzie będę miał 3 miejsca wolne. Tak wiec jak ktoś mieszka w miarę po drodze to mogę zabrać. Ewentualnie może dojechać do Krakowa i go zabiorę. Więcej info na priva.

A żeby nudno nie było na forum to mały quiz. Znam z tego forum jedną osobę i ona mnie tu zaprosiła. Kto zgadnie ten dostanie na sylwestra prezent. Jedna zasad - zgadujemy tylko raz -_^
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 23 wrz 2010

v3nom pisze:A teraz głos zabierze nieznajomy pan X. ^_^
Jak domek wypali to będę jechał z Krakowa. W samochodzie będę miał 3 miejsca wolne. Tak wiec jak ktoś mieszka w miarę po drodze to mogę zabrać. Ewentualnie może dojechać do Krakowa i go zabiorę. Więcej info na priva.

A żeby nudno nie było na forum to mały quiz. Znam z tego forum jedną osobę i ona mnie tu zaprosiła. Kto zgadnie ten dostanie na sylwestra prezent. Jedna zasad - zgadujemy tylko raz -_^

a do sylwestra się odezwiesz jeszcze ze trzy razy? <margot?>
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
v3nom
Co to jest dorama? o_O

Postautor: v3nom » 23 wrz 2010

evelinux pisze:
v3nom pisze:A teraz głos zabierze nieznajomy pan X. ^_^

a do sylwestra się odezwiesz jeszcze ze trzy razy? <margot?>

To wychodzi średnio raz na miesiąc hehe :mrgreen:

Piszę o konkretach, nie będę zaśmiecał forum.

Jeszcze szybki edit odnośnie przed sylwestrowego konkursu, odpowiedzi piszcie na PW, bo tak to nam się szybko krąg podejrzanych zawęzi i zabawa się szybko skończy. Bo teraz wszyscy już wiemy że nie był to <evelinux> ... No chyba że to tylko tak podpucha dla zachowania pozorów była ... :P

Wróć do „Spotkania”