majówka 2011 - "cieciowa majówka"

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

majówka 2011 - "cieciowa majówka"

Postautor: evelinux » 05 sty 2011

no więc za sugestią Azzela, nowy temat do dyskusji i umawiania się..

na przykład: klik

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Re: majówka 2011 (??)

Postautor: Reira » 05 sty 2011

Ja bym się pisała, ale od maja mam zacząć pracę. Jak mi odmówią, albo powiedzą, że mogę się zjawić 4 to OK. A ile ona by trwała? Cały tydzień? Czy weekend?
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

no 1 maja to niedziela wiec mysle ze od piątku/soboty do wtorku (w sensie ze w środę powrót) - jeśli ja bym miala tam być, bo w środy mam lekcje.
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 05 sty 2011

Ogólnie okolice mi pasują - mam nawet koleżankę w Kocierzu i kolegę w Gilowicach, więc miałbym okazję odwiedzić. Ilość dni, a raczej nocy to 4 czyli od pt do wt. Odległość też ok - w normalnych warunkach max 4h jazdy więc luzik. Jedyne co, to cena trochę mogła by być niższa.
[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 05 sty 2011

Ja oczywiście jestem za, pisze się na to:) a jak by to było w kosztach?
(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

w wolnej chwili poszukam jeszcze po okolicach ofert jakiś.
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 06 sty 2011

Tsukush pisze:Ja oczywiście jestem za, pisze się na to:) a jak by to było w kosztach?

Przy pełnej obsadzie - 8 osób wychodzi 45 PLN za noc.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 06 sty 2011

pomyślę, pomyślę, i coś wykombinuję.

tak poprzeglądałam oferty z Międzybrodzia Bialskkiego:

Wicherek
liczba miejsc: 15

pokoje marta
liczba miejsc: 20
ceny od: 30 zł

Pokoje Gościnne Magdalena Grychnik
liczba miejsc: 10
ceny od: 30 zł

z tego pierwszego domku odpisali mi:

Domek LUX przeznaczony jest dla 8 osób.
Ewentualnie możemy zgodzić się na dodatkowe 2 dostawki w domku (dostawka to łóżko polowe z pościelą).
Cena dostawki to 20 zł od osoby za dobę.
Adres strony internetowej (zdjęcia, opis, ceny) http://www.wbeskidach.pl/74" onclick="window.open(this.href);return false;
W przypadku chęci rezerwacji lub dodatkowych pytań proszę o kontakt.
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 30 sty 2011

Chciałem powiedzieć HEELOOOŁ. Evel dała jakieś propozycje pod dyskusję i cisza nastała, a w sumie to już ostatni dzwonek na rezerwacje majowe.

Moje rozważania są takie, że pokoje mało dobre będą, bo ciasne i nie ma jak muzyki i wizji wstawić, no i właściciel może się :crazy: , jak sprzęty przytargamy i będziemy grali do późna to nas jeszcze :bejsbol: . W domku, to wiadomo, wolnoć Tomku i wyposażenie jest takie, że nic nie trzeba oprócz lapa i kabli, tylko ta cena mnie trochę odstrasza, bo raczej my byśmy byli w 3 łby x 4 noce x 45pln to się robi 540 pln. Trochę dużo, ale można zacząć wcześniej odkładać.

Zapraszam do dalszej dyskusji.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 31 sty 2011

Beniak, twoje komenty są wręcz bezcenne xD niestety w moich okolicach tylko takie domki są dostępne.. cena też mnie jakość szczególnie nie raduje.. ale może ktoś wie gdzieś o czym lepszym gdzieś w swoich okolicach..
Obrazek
JAPAN:
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 31 sty 2011

Ja to ogólnie nie mam żadnych propozycji , bo tu w moje tereny jest daleko i każdy pewnie by narzekał , więc trzeba wybrać coś żeby każdemu było dobrze :) Się oczywiście zgadzam z Beniakiem co do tego co wyżej napisał i cena jest też dość wysoka..... jeszcze dojazd liczyć i inne takie tam .... Ogólnie fajnie by było jakby to wypaliło akurat będą moje urodziny i cudnie byłoby spędzić je z wami <3 Mam nadzieję , że pomysł nie wygaśnie .....
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 31 sty 2011

1. cena - jak będziemy patrzeć na góry lub może i chcemy mieć komfot domku dla siebie - nie mamy co liczyć na szalenie niskie ceny, najtaniej będą pewnie wychodzić oferty z środka Polski, poza tym - trochę,hm, ciężko dostępne miejsca:/

2. co do domków - trzeba by przebadać, ale jak patrzeć po nie za wysokich cenach czy też względnie umiarkowanych <licze pomiędzy 25-35zł takowe> to:
* http://letniedomki.freehost.pl/index.html - zamknęłam strone skad to brałam ale było coś o 30miejscach noclegowych, czyli trzeba by bo się dowiedzieć po ile osób domek itd.

* http://meteor.turystyka.pl/agro-serpeli ... elice.html - daleko, tanio, na 20osób

* http://meteor.turystyka.pl/kormoran-gra ... abina.html - wzglednie, znów Płock, mało info

* http://meteor.turystyka.pl/jawor,skepe.html
http://www.jawor-skepe.com.pl/oferta.html - powiedziałabym ze nawet bardzo tanio

* http://meteor.turystyka.pl/umiroslawa-g ... nisko.html

* http://www.parkpowsin.pl/Domki jeśli jesteśmy zorganizowani w 15os. i na 3 noce to ujdzie w tłoku, no i przy stolicy

* http://www.soczewka32.com/ jak widać

* http://wawrzkowizna.com.pl/index.php?page=cennik - coś co znam, 35zł jeszcze ujdzie jak się bierze 6osobowe domki

ciężko niestety o domki na wiele osób, chyba ze byśmy szukali po całych pensjonatach które wynajmiemy xp Z resztą nie wiadomo ile nas sie będzie tym razem pisało...

3. a ja sama nie wiem czy będę - dopiero pod koniec lutego, początek marca mogę się wypowiadać coś na ten temat.
Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 31 sty 2011

W Grabinie jest ładnie, no taka zwykła miejscowość z lasem i i jeziorem, bardzo niedaleko mnie. No takie nic specjalnego, jest zjeżdżalnia i w ogóle okolice jeziorkowo-leśne.
Obrazek
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 31 sty 2011

boom_boom pisze:W Grabinie jest ładnie, no taka zwykła miejscowość z lasem i i jeziorem, bardzo niedaleko mnie. No takie nic specjalnego, jest zjeżdżalnia i w ogóle okolice jeziorkowo-leśne.

Zaraz, zaraz, czy to nie ta miejscowość z polskiej dramy "S jak Sarang"?

Azzel pisze:nie wiadomo ile nas sie będzie tym razem pisało...

I to jest właściwie clue całego przedsięwzięcia, bo nie problem zarezerwować i wpłacić zaliczkę. Później trzeba mieć kim te łóżka wypełnić, albo komuś trzeba mówić że nie ma już miejsc.

I jeszcze jeden problem mi się nasunął - komunikacja publiczna. Na sylwestrze wzięliśmy to na siebie, a konkretnie to Piżmak wzięła. Po tym doświadczeniu już wiadomo że lepsza jest opcja 15-20 minut pieszo do przystanku.
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 31 sty 2011

No okej to ja ogólnie bym proponowała gdzieś na Warmii i Mazurach, bo my mamy tu sporo ładnych miejsc i wiele ośrodków wypoczynkowych :) jak np. w Starych Jabłonkach tam jest wiele ośrodków, nie wiem czy ktoś z wam słyszał o takim miejscu, ale ja nie wysuwałam żadnych propozycji bo nie wiem jak to będzie z dojazdem tu jest jednak daleko..... a wiem,że mieszkamy setki kilosów od siebie.... sprawdzałam właśnie ceny i myślę, że nie ma tragedii jeśli chodzi o Stare Jabłonki np. ale są jeszcze Mikołajki, Dada, Zalesie i wiele wiele innych miejsc.....

Wróć do „Spotkania”