majówka 2011 - "cieciowa majówka"

Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Re: majówka 2011 (??)

Postautor: boom_boom » 31 sty 2011

Stare Jabłonki *_____*
No, ładnie tam jest. I tanio chyba się da.

A Grabina to nie TA Grabina, w każdym razie z Mostowiakami się nie widuję.

Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 31 sty 2011

http://wawrzkowizna.com.pl/index.php?page=cennik - to całkiem ciekawie wygląda i tak w miarę w połowie Polski, zeby każdemu było po równo. Ja podobnie jak Azzel na razie nie ejstem pewna swego udziału w tym przedsięwzięciu, jako że mamy z kellsem pewne plany dotyczące drugiej połowy tego roku do ktorych beda nam potrzebne pieniądze. a na chwilę obecną jestem bez pracy więc nie mam zielonego pojęcia jak bedę stała finansowo.. licze na to ze do konca lutego mi sie uda gdzies zaczepic.. gdziekolwiek..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 19 kwie 2011

Panie i panowie!

Odświeżam temat i zapraszamy was razem z Piżmakiem na majówkę do Tomaszowa 29.04.2011 - 03.05.2011. Liczba miejsc ograniczona do 10-ciu (w razie natłoku chętnych decyduje kolejność zgłoszeń). Zakwaterowanie w domku letniskowym z kuchnią i łazienką. Trzeba zabrać ze sobą standardowo karimaty i śpiwory. Składka skromna na jedzonko i inne art żywnościowe to 35 pln (może być płatne na miejscu) - zakupimy za to chleb, coś na grilla, coś na surówki oraz jakieś napoje. Jak poprzednio zapewnimy odbiór z dworca PKP/PKS. Fotografie miejscówki wrzucimy może jeszcze dziś. Szczegółowe pytania prosimy zadawać tu w temacie, na PW do mnie lub Piżmaka. Czat z gwiazdą, czyli powtórka burzy mózgów sprzed sylwestra w najbliższy piątek (22.04.2011) o godzinie 21.00.

Anioo
[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 19 kwie 2011

Czy oprócz tych 35 zł trzeba wziąć ze sobą jakieś jedzenie? Czy trzeba coś dodatkowo zapłacić za zakwaterowanie?
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 19 kwie 2011

To jest tak jak pisałem, na grilla czyli na kolacje/późne obiady. Myślałem nad tym, żeby plany zakupowe ustalić na miejscu - tzn. my z Piżmakiem fundujemy pierwszy posiłek czyli kolację w piątek i wtedy zbierzemy pieniądze i ustalimy wspólne, jak je rozdysponować. Tak racjonalnie rzecz ujmując, to za 35 pln nie da się przeżyć 4 dni na FB (śniadanie+obiad+kolacja). Najlepiej będzie, jeśli każdy weźmie ze sobą coś na śniadanie w sobotę, a później ustalona lista i wyjazd do sklepu. Zakwaterowani będziemy w naszej "letniej rezydencji" więc żadnych kosztów z tym związanych nie będzie.
[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 19 kwie 2011

Tu zgłaszamy się czy na pm? no i będziecie pisać ile wolnych miejsc? moje plany kwietniowo - majowe właśnie sie sypią przez głupią uczelnię więc chyba majówka wejdzie dla mnie w grę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 19 kwie 2011

Ja się zgłaszam, jestem chętna na majówkę.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 20 kwie 2011

aż poszłam sprawdzić stan mojego konta... 158,28 PLN - trochę mnie to przeraziło.. ale jeśliby Tsukusz albo Piniacz jechały, no i ktoś by mnie podrzucił na PKS-a powrotnego który odjeżdża z Tomaszowa o 6:00 rano (bo w środę mam o 14:30 zajęcia w przedszkolu i po prostu muszę tam być).. to byłabym chętna.. jeszcze muszę z mamą pogadać czy byłby bardzo nieszczęśliwa jakbym ją osierociła na weekend majowy, który zawsze spędzamy razem... ;)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 20 kwie 2011

To teraz parę słów ode mnie...
Za zakwaterowanie nie będziemy pobierać żadnych pieniążków, ponieważ to rodzinna działka i nie jedziemy na nią,by na kimkolwiek zarabiać:) Tym sposobem redukuje się część kosztów :) Sprawa się ma podobnie jak z działką sylwestrowa na Treście...Tam kupowaliśmy kosz - tu wystarczy, że będziemy się dobrze bawić, ogarniać po sobie i nie broić:)
Domek jest piętrowy - na parterze mieści się kuchnia i tzw living room z jednym łóżkiem (które już jest zarezerwowane dla dwóch osób) .
Więc postaram się historię ująć obrazkowo. Przyjechałyście (/liście, chociaż wątpię) i to właśnie macie przed oczami:
(Nie wiem czemu, bo jak zapisywałam były w dobra stronę, ale poodkręcajcie sobie pliz niektóre zdjęcia...zrobiły mi psikusa, którego z racji braku Beniaka pod ręką nie umiem naprawić:)

Obrazek

Następnie po lewej stronie od wejścia mieści się kuchnia:

Obrazek

Obrazek

Po prawej stronie najbardziej niezbędne pomieszczenie w domu - łazienka:) :

Obrazek

A w niej zasłużony i odrapany bojler, ubikacja, kilka misek do ręcznej przepierki albo do towarzystwa po nocnej libacji (ich zastosowanie jak tam żyją bywało różne)

Obrazek

i dla czyściochów - kabinka prysznicowa:

Obrazek

Do następnego pokoju wiedzie nas kolorowa podłoga w płytkach i kawałek mini przedpokoju:)

Obrazek

Tutaj kawałeczek pokoju i schody wiodące na poddasze...

Obrazek

Po procentach trzeba troszkę uważać wchodząc...

Obrazek

Docelowe miejsce spoczynkowe na samej górze:

Obrazek

Nudzi nam się siedzenie na górze, to złazimy:

Obrazek

A przed domkiem można ciało zająć na różne sposoby. Wersji jest kilka - dla głodnych lub chcących odpocząć taka wersja:

Obrazek

Dla lubiących nieco aktywniejszy tryb spędzania wolnego czasu;

Obrazek

Dla miłośników ogniska i siedzenia w kółeczku niekoniecznie pod dźwięki gitarki taka miejscówka:

Obrazek

Zapomniałabym o najważniejszej atrakcji dla totalnych leniuchów:

Obrazek

I ogólny rzut domu prezentowany przez małego autochtona:

Obrazek

W razie pytań Beniak ustalił chat z gwiazdą, więc nie ma problemu. Mam nadzieję, że zdjęcia choć trochę rozwiały wątpliwości. Na tej działce jeszcze się nie zdarzyło tak, by ktoś nie miał z kim pogadać, napić się, zagrać, pośmiać się czy posprzeczać:) A i nie bardzo wiem, jak wyobrażacie sobie organizację czasu, ale rzutniki i inne bzdety były na sylwestrze, filmików trylion dziesiatylion...W sumie zorganizowaliśmy to spotkanie, by przede wszystkim gadać, gadać i jeszcze raz - gadać, odpoczywać, grać, napić się w granicach rozsądku bądź też i bez (opcja do wyboru). W sumie jednym zdaniem poznać się lepiej i spędzić czas na świeżym powietrzu.
Beniak wspominał o dworcu i odbieraniu was...Z dworca bezpośrednio , prawie pod działkę podjeżdżają niektóre linie autobusowe. Przystanek na którym trzeba wsiąść do autobusu mieści się po stronie dworca PKS. Dziewczyny, które wysiadały na dworcu PKS i czekały na mnie tam - będą wiedziały o czym mówię:) Autobus, który dowiezie was do nas ma numerek 1:) Myślę, że tak będzie wygodniej - zarówno dla was jak i mnie, ponieważ wy nie musicie czekać na mnie, ja natomiast nie turlam się przez pół miasta na dworzec, zostawiam Kaliniaka na działce, albo wsadzam ze sobą i kiszę w aucie. To jest oszczędność czasu, który to znów można przeznaczyć na zakupy obejmujące kolejne dni majówki.

Jeśli przybędziecie 29 to kolacja czy obiad grillowy będzie naszykowany, więc o to nie musicie się martwić, jak zbierzemy się wszyscy to zrobicie swoje listy zakupów i ja z kimś chętnym podbijemy do sklepu i kupimy wszystko, co wam będzie niezbędne. Jak zgrabnie się wszystko ułoży, to nie trzeba będzie się kręcić w kolejne dni po sklepach, tylko od ręki wszystko wyląduje w lodówce i szafkach kuchennych:)
Ważna sprawa dla Azz - na działce rezyduje sobie psiak, całkiem duży psiak o krótkiej sierści, mieszaniec. Nie jest z nami cały czas, ale od towarzystwa raczej nie stroni i jak tylko papu znajduje się na stole, to jego mordka też jest gdzież tuż tuż, dlatego uprzedzam w razie czego. Mafia do domu nie wchodzi.

Chęć przyjazdu zgłaszajcie tu , w temacie - na pm-ki będziemy tuż przed wyjazdem dopinać szczegóły: godzinę waszego przybycia, brak np. karimaty, nagłą chorobę czy jakiś inny temat, który urodzi się chwilę przed wyjazdem.

Na ten moment Reira jest chętna , Azz i Evel się "klarują", oprócz nas będzie jeszcze mój brat, którego poznałyście na sylwestrze i kolega mój i Beniaka - Daniel z dziewczyną. Ja, Beniak, Kalinka i Piotruś śpimy grzecznie poza domkiem - w przyczepce - dla was, Daniela z dziewczyną - pozostaje dom. Oni śpią na dole, wam przydzieliliśmy górę.Oczywiście na działce mogą się w międzyczasie pojawiać różne osoby, ponieważ jak co roku - chcielibyśmy urządzić sobie turniej siatkarski. Wśród osób, jakie mogą zajrzeć znajdą się: koleżanka Binia wraz z potomkiem (albo bez, ale nie sądzę), Tomi (być może ze swoja córcią Anitką) , Marek Marecki (kolega), Agnes (koleżanka) i reszta osób pod znakiem zapytania stoi, bo jak jeden drugiemu przekaże, to może nas się zrobić nagle około 20 osób na działce:)Oczywiście oni nie nocują, bo nie maja gdzie. Chyba, że padną gdzieś na huśtawce albo koło basenu, to już ich sprawa będzie wtedy:)

Odnośnie ilości miejsc - na razie nie widzę zainteresowania tematem majówkowym zbyt wielkiego, ale jakby zdarzyło się tak, że chce jechać zamiast 4 osób - powiedzmy 12, to jeśli tylko posiadacie namioty - można śmiało je rozstawić na terenie działki, która jest odgrodzona i mierzy pół hektara...Jest miejsce - potrzebne są tylko namioty

Trochę tego wyszło a i tak mam wrażenie, że o czymś zapomniałam...Przemyślcie sobie na spokojnie sprawy, własne budżety, połączenia do Tomaszowa i do zobaczenia na szałcie w piątek o 21...
Obrazek
Awatar użytkownika
zimorodek
Oglądam regularnie xD

Postautor: zimorodek » 20 kwie 2011

Piżm, ty wiesz, jak sprawy sie ze mną mają - ja bym przyjechała, ALE... głupie matury zaczynają się 4 maja i WYPADAŁOBY się do nich pouczyć... Nie wiem kiedy, ale na bank się niedługo przypałętam na jeden dzień <może 29??>
buzia,
zima
ach, życie jest piękne po maturze!
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 20 kwie 2011

ja w sumie na 99% sie juz wybieram, musze tylko zdobyć fundusze ale nie bedzie to za duzy chyba problem, no. czyli można mnie dopisać, jakoś z Reirą się udam na miejsce do was to jakoś damy sobie radę ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 21 kwie 2011

Zimuś - najpierw tobie moja mała kulko odpowiem...Rozumiem cie doskonale..jakbyś miała wbić się na działeczkę nawet na tą jedną noc, to ja będę się cieszyła, Kalinka również i oczywiście z dziewczynami sobie pogadasz do woli:)
Spoiler! A odnośnie matury - miałam podobnie...nic już do głowy chwilę przed nią nie wchodziło, ale książkę w rękach musiałam trzymać albo gapić się na nią...Jakby tekst z niej miał przeskoczyć do mojej głowy, hehe.Ale zmierzam do tego, ze nawet jeden dzień będzie mega pozytywny, by cie zobaczyć.Poza tym nie będzie nas dużo, odpadły osoby, które liczyłam, ze bankowo będą, dlatego Zimuś - duże dzięki, ze mimo napiętej sytuacji z maturami, ogólnej nerwówki, itd - uda się Tobie przyjechać:)

Czyli póki co sytuacja przedstawia się w ten sposób:
1) Azz - chętna... na 50 procent.
2) Reira - jedzie (z ta panią nie ma żadnego problemu :wink: )
3) Zima - wpadnie na jeden dzień, do ustalenia kiedy...
4) Evel - jedzie na 100 procent
5)Piotruś - jedzie na 100 procent
6) i 7)Daniel plus osoba towarzysząca - będą na 100 procent
ósma - Piniacz - jedzie na 100 procent
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 21 kwie 2011

dokładnie tak, choć liczę na to że Pino i Tsukusz sie wybiorą..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 21 kwie 2011

Evel - w tobie cała nadzieja, ja z Piniaczem będę jutro rozmawiała na temat majówki, ale Tsukusza - jeśli mogę pozostawiam Tobie, bo ona ma już sprecyzowane plany. Ciężko ją będzie namówić - dlatego cała nadzieja w Tobie:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 23 kwie 2011

ja spadam na pozycje być może, czyt. 50%.
Obrazek

Wróć do „Spotkania”