majówka 2011 - "cieciowa majówka"

Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Re: majówka 2011 (??)

Postautor: Piżmak » 25 kwie 2011

Czyli mamy osiem osób w końcowym rozrachunku. Szału widzę z majówką nie ma...Szkoda - liczyłam, ze będzie większe zainteresowanie wypoczynkiem na działce. Na tych co będą...już się cieszę i to bardzo:)

Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 25 kwie 2011

Ja odpadam na 100%. Sorry za zamieszanie, zdecydowałam co innego, będę miała pewnie i tak okazje się zobaczyć z większością innym razem czy to w Łodzi czy w Katowicach.
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 25 kwie 2011

Ja się cieszę, bo nie mam działki :-) Szkoda, że więcej osób nie jedzie, ale w sumie lubię takie spotkania w małym gronie bardziej zjazdy :-) Szkoda Azz, że nie jedziesz, coś wymyślę z maseczkami :-D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 25 kwie 2011

Piżmak pisze:Na tych co będą...już się cieszę i to bardzo:)

i my też :kiss: :kiss:

Reira pisze:Ja się cieszę, bo nie mam działki :-) Szkoda, że więcej osób nie jedzie, ale w sumie lubię takie spotkania w małym gronie bardziej zjazdy :-)

ja ma mdziałkę, ale jeżdżę tam juz od 10 lat.. to tak dla odmiany bycie na czyjejś jest bardziej ekscytujące :D no szkoda tylko własnei ze tak malo osob sie zdecydowalo.. ale co poradzic.. zreszta, reira ma racje.. w takim kameralnym gronie bedzie wieksza szansa na fajne pogaduchy :)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 28 kwie 2011

Czy ktoś bierze ze sobą laptopa?
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 28 kwie 2011

ja nie bo nie posiadam, ale biorę głośniki i discmana i płytki z muzyką wiec będzie czego sluchać
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
zimorodek
Oglądam regularnie xD

Postautor: zimorodek » 28 kwie 2011

mnie sie nie oplaca brac na jeden dzien... poza tym beniak przeciez ma, ne?
ach, życie jest piękne po maturze!
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 03 maja 2011

Piniacz cała i zdrowa wróciła do domu z majówki "cieciówki"!
Dzięki wielkie Alibie i Beniaku za atrakcje na działce :
za cieciową granatowa kurtkę, a tobie Beniaku za wypożyczenie kalosza :lol:
Na majówce było świetnie , oprócz grillowania , aktywnie spędziliśmy czas, sędzia Reira sprawiedliwie podliczała punkty i kibicowała drużynom, a Mały Kerold biegał po boisku i wlepiał mandaty za przekroczenie lini
... dowiedzieliśmy się że Beniak wie wszystko...i szybko gna swoim naklejkowym Turbo samochodem..
Piżmak robiła za szofera i mogliśmy pozwiedzać okolice Tomaszowa..
Przewinęło się dużo ludzi, był ruch i była zabawa :rolly:
Evel znalazła mój bunkier i ubiła goblina z lasu....ehhhh
Obrazek
Obrazek
Pino padła :wink:

Pozdrawiam małego Kermita (Kalinke) :melt:
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 03 maja 2011

Ja też wróciłam, lewa ręka mnie boli od kręgli, ale na szczęście nie prawa :-D

Beniak! Może wkleiłbyś do wątku kulinarnego swój przepis na pizze. Tylko napisz w miarę szczegółowo, że do piekarnika trzeba wsadzić, na ile i takie tam. Dla ludzi, którzy nie czytali "Nastolatki gotują", choć chyba sobie pożyczę z biblioteki, bo mnie zafascynował ten wzór na policzenie ile na imprezie przypada żarcia na jednego gościa :mrgreen:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 03 maja 2011

Jeja.. to ja ostatnia jestem??? Może Marian wpadnie podzielić się tym jak to miło się z nami przebywało jak już ilość decybeli zmalała i wydałyśmy z siebie ludzkie głosy i podzieli się wrażeniami jak to się świetnie tańczy do "I'll be back" :P

Oczywiście, jak zawsze, Beniak&Piżmak, Piżmak&Beniak - i luv ya! :fav: Ale skoro Beniak wie wszystko, to to chyba też wie? W każdym bądź razie, Beniak - człowiek orkiestra! Po raz kolejny zgotowaliście nam świetną imprezę i za to naprawdę jestem wam niezmiernie wdzięczna! I kochany alib który się poświęcił, żeby nas odwieźć na PKS na 6 rano :*

Poza tym, rozważania na temat tego czy suka będzie psem czy suką, na temat tego czy chwilę temu Beniak jeszcze jechał przed nami czy nie, czy mamy krem do twarzy/rąk i dlaczego nie, czy kota można smażyć na grillu i dlaczego nie, różnicy między sałatką a surówką, oraz wiele wiele innych... po prostu świetnie się bawiłam, poza tym, pierwszy raz grałam w kręgle i dowiedziałam się jaka jest różnica między kręglami i bowlingiem, i... DWA razy zbiłam 7 kręgli, podczas gdy PINO tylko raz - looser! ;P hahaha..

Jeszcze raz pięknie dziękuje za śliczny talerzyk z domalowanymi włoskami! Dojechał cały i zdrowy do domu i właśnie go obfotografowałam:
Spoiler! Obrazek

No ii nie zapomnijmy o tym, że namierzyliśmy szpiega Azzela nad zalewem Sulejowskim:
Spoiler! Obrazek

no i.. ściskam jajowego Kermita! :rolly:
PS. :wall: żeby ahjumma musiała się szarpać z 6-latką o swoją poduszkę z biasami.. ehh.. mała wie co dobre..

Pino pisze:sędzia Reira sprawiedliwie podliczała punkty i kibicowała drużynom, a Mały Kerold biegał po boisku i wlepiał mandaty za przekroczenie linii

ah ahh. .szkoda tylko że zabrakło nam czasu na ciąg dalszy tego zaczętego meczu...

Pino pisze:dowiedzieliśmy się że Beniak wie wszystko...i szybko gna swoim naklejkowym Turbo samochodem..

oj tak, turbo samochód to jest TO słowo!

Pino pisze:Piżmak robiła za szofera i mogliśmy pozwiedzać okolice Tomaszowa..

dokładnie, dokładnie, dzięki temu, że nas tak malutko było mieliśmy mnóstwo fascynujących wycieczek krajoznawczych i Tomaszów już nie ma przed nami tajemnic :D

Pino pisze:Evel znalazła mój bunkier i ubiła goblina z lasu....ehhhh
Obrazek
Obrazek
Pino padła :wink:

oł noł, teraz wszyscy sie będą mnie bali..

Reira pisze:Ja też wróciłam, lewa ręka mnie boli od kręgli, ale na szczęście nie prawa :-D

a jak z pośladkami??

Reira pisze:JBeniak! Może wkleiłbyś do wątku kulinarnego swój przepis na pizze. Tylko napisz w miarę szczegółowo, że do piekarnika trzeba wsadzić, na ile i takie tam. Dla ludzi, którzy nie czytali "Nastolatki gotują", choć chyba sobie pożyczę z biblioteki, bo mnie zafascynował ten wzór na policzenie ile na imprezie przypada żarcia na jednego gościa :mrgreen:

:lol: zapomniałaś dodać "bo ja się nie znam na gotowaniu" :rolly: jaaa.. to było slodkie! btw, sama bym chętnie zobaczyła taki przepis :D
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 03 maja 2011

evelinux pisze:Poza tym, rozważania na temat tego czy suka będzie psem czy suką, na temat tego czy chwilę temu Beniak jeszcze jechał przed nami czy nie
bo Beniak wydał mroczną japońską przeszłość akademicką Piżmaka. W tym Kimi wa Petto i od tego się wszystko zaczęło. :mrgreen:

Organizacja była super, a wycieczki jeszcze lepsze, nawet jeśli były do zamkniętego kościoła przerobionego na supermarket. Przynajmniej można było się obfotografować. No i poznaliśmy rodzinę i znajomych Piżmaka&Beniaka.

evelinux pisze:a jak z pośladkami??
No właśnie boli na odwrót, tak jak zapowiedział alibab, chyba nie tylko Beniak wie wszystko... :victory:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 03 maja 2011

Reira pisze:
evelinux pisze:Poza tym, rozważania na temat tego czy suka będzie psem czy suką, na temat tego czy chwilę temu Beniak jeszcze jechał przed nami czy nie
bo Beniak wydał mroczną japońską przeszłość akademicką Piżmaka. W tym Kimi wa Petto i od tego się wszystko zaczęło. :mrgreen:

zaiste, mroczna ta przeszłość.. :smoke2:

Reira pisze:Organizacja była super, a wycieczki jeszcze lepsze, nawet jeśli były do zamkniętego kościoła przerobionego na supermarket.

największa atrakcja dnia! Kubusie obok żydowskich znaczków i prince polo.

Reira pisze:No właśnie boli na odwrót, tak jak zapowiedział alibab, chyba nie tylko Beniak wie wszystko... :victory:

więc jednak.. alib ma chwile przebłysku :giggle: :giggle: to ja sie chyba za mało wczuwałam bo mnie ani jeden nie boli.. to chyba dlatego nie udało mi się zbić 9...
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Re: majówka 2011 - "cieciowa majówka"

Postautor: Beniak » 04 maja 2011

Dziękujemy serdecznie i jednocześnie przepraszamy, że dopiero teraz się odzywamy, ale na razie mamy akcję z kotem i jak się już pozbieramy, to zrobimy jakieś summary + nasz punkt widzenia. :mrgreen:
[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:

Wróć do „Spotkania”