SLW11/12

Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

SLW11/12

Postautor: Beniak » 06 wrz 2011

Istotne ankiety dla wszystkich uczestników imprezy
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dEtlSUtpOXlhd3U2QmtabWZFMW5ndkE6MQ
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDJaR29BWTQ1ZnEwV0VtOEt1bWt1TWc6MQ

PRIMO: Termin
30.12.2010 do 02.01.2011 (Jeśli ktokolwiek chciałby przybyć wcześniej, prosimy o kontakt, być może będzie to możliwe)

SECUNDO: Uczestnicy

Osoby potwierdzone:

:arrow: 1. Volli
:arrow: 2. Reira
:arrow: 3. Piniacz
:arrow: 4. Ai
:arrow: 5. Wiktor
:arrow: 6. Tsukusz
:arrow: 7. Piotruś
:arrow: 8. Akire
:arrow: 9. Kajak
:arrow: 10. Kibou
:arrow: 11. Piżmakiewicz
:arrow: 12. Bębniak
:arrow: 13. Maru
:arrow: 14. Eggie
:arrow: 15. Deli
:arrow: 16. Azzel
:arrow: 17. Ewa (gospodyni domostwa)
:arrow: 18. Lily
:arrow: 19. Lusia
:arrow: 20. Rosia

Wobec powyższego lista podstawowa jest zamknięta, więcej zapisów nie przyjmujemy.

TERTIO: Prowiant

Oczywiście coś przyrządzimy :smoke2:
Każdy, kto będzie chciał nas czymś uraczyc i przygotowac to na miejscu :arrow: PW. zorganizujemy wszystkie potrzebne produkty i rozliczenie wciągniemy w składkowe.
Resztę zakupów i potrzebnych rzeczy kupujemy 30.12.2011 w trakcie jednych masywnych zakupów, czyli zasadniczo tak jak w zaszłym roku. Proszę o przemyślenie tematu, bo do najbliższego sklepu piechotą jakieś 0,5h przez pole, do tego sylwester, wieś więc różnie może być z zaopatrzeniem.
Zamówienia specjalne :arrow: PW.

Na dni przed Sylwestrem i po Sylwestrze musicie zapewnić sobie jakiś dodatkowy prowiant, w razie czego przewidywana jest pizza^^ - Tak było w zeszłym roku, teraz chcemy to wciągnąć w składkę czyli obiadki i kolacje ze wspólnego budżetu. Śniadania raczej każdy sam ze względu na to że będziemy o różnych porach wstawać, chyba że coś się zmieni i taka będzie wola ogółu możemy również śniadać razem.

QUATRO: Imprezy towarzyszące.
Bardzo popieram pomysł kuligu jeśli oczywiście aura dopisze, termin planuję na wczesne popołudnie 30.12.2010. O sanki się nie martwimy.
Przebieranki i konkursy okolicznościowe jak najbardziej za, zwłaszcza konkursy
Prosimy o podsyłanie muzycznych propozycji! Jeśli chcecie by leciało to lubicie dajcie wcześniej znać. Muzyka później sama się nie wyczaruje!

Ten punkt nie zmienił się od zeszłego roku

QUINTO: Pieniądze.
Składamy się na:
1. Kosz z dobrami wszelakimi dla właścicielki.
2. Na to co zjemy i czym będziemy to popijali
3. Na to co będziemy pili, czyli piwo, wino, wódka (jeśli ktoś lubi likier amaretto itp. mało standardowe alkohole :arrow: we własnym zakresie)
4. :?: Dekoracje, cuda wianki, petardy :?:
5. Zaproponuj...
Wszystko powinno się zamknąc w 110 PLN i taką ustalam składkę. Wszystko sobie na koniec porachujemy i ewentualne różnicę rozliczymy. Mam nadzieję że w rozszerzonym terminarzu zmieścimy się w tej kwocie ale prosiłbym o zachowanie jakichś 20 PLN w rezerwie.
Będzie specjalny numer konta do wpłat (taki sam jak w zeszłym roku - z jakichś powodów nie usunąłem tego subkonta) - każdy kto potwierdzi obecność via PW dostanie w odpowiedzi numer tegoż.
Termin ostateczny wpłat: 15.12.2010.

SEXTO: Cokolwiek innego.
Krzycz tu w temacie bądź PW

Informacja dodatkowa odnośnie sprzętu:
Jak w zeszłym roku, pamięci masowe z multimediami mile widziane.
Projektor będzie o ile lampa wytrzymie, bo jej licznik pokazuje już 34% ponadnormatywnego przebiegu :wow:
Nagłośnienie takie samo.
Laptopy, nettopy itp mile widziane, aczkolwiek mój też będzie jako zabezpieczenie w razie awarii.

Dziękuję za uwagę :mrgreen:

EDIT

Ważna uwaga, której nie wpisałem tu wcześniej, a niektórym może się to nie wydać tak oczywiste jak mnie -
śpiwór, karimatę i jasiek każdy musi przywieźć we własnym zakresie.

[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: SLW11/12

Postautor: evelinux » 07 wrz 2011

ehhh szkoda ze mnie tam nie bedzie.. gdziekolwiek to sie odbedzie.. Pizmaku! Beniaku! Keroldzie! jak wroce to wiedzcie ze was nawiedze!! :rolly: :rolly:
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 07 wrz 2011

Evel, ja też już żałuję! Cokolwiek by to nie było, bawcie się dobrze!
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 08 wrz 2011

W sumie miałam napisać już dawno - byłoby fantastycznie,... tylko że napisać łatwo - ze swojej strony rozglądam się za chatynką ale czarno to widzę... nawet jak coś majaczy to na takim wyp... hmm... pustelni, że bez własnego samochodu ani rusz... tak więc. W każdym razie chciałam napisać, że jestem chętna i szukam w razie jak co.
:volli:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 09 wrz 2011

Eggie pisze:Evel, ja też już żałuję! Cokolwiek by to nie było, bawcie się dobrze!

ale na nastepnego sylwestra musimy sie spotkac :kiss: :fav:
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 09 wrz 2011

Volli pisze:W sumie miałam napisać już dawno - byłoby fantastycznie,... tylko że napisać łatwo - ze swojej strony rozglądam się za chatynką ale czarno to widzę... nawet jak coś majaczy to na takim wyp... hmm... pustelni, że bez własnego samochodu ani rusz... tak więc. W każdym razie chciałam napisać, że jestem chętna i szukam w razie jak co.

No bardzo Cię przepraszam, ale ostatni sylwester to nie był w metropolii, a i do PKS/PKP było 11 kilometry. Cały czas uważam, że większość spraw w naszym życiu to kwestia motywacji. W tym roku przyjechały 3 auta, więc jaki to problem, żeby ktoś kogoś z dworca odebrał, jakieś koła się znajdą zawsze, chociażby moje.
[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 09 wrz 2011

Kwestia motywacji - jasne. Tylko domek położony jest ok. 50 km. od najbliższej stacji kolejowej (zaznaczam, że nie jest to żaden węzeł) a ostatnie 10 km dojazdu w zimie może być nieprzejezdne. Chyba że sanie... Tym niemniej wystosowałam pytanie do właściciela i czekam na odpowiedź...
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 09 wrz 2011

Ja się na to pisze! Nawet jak będzie trzeba wezmę niepłatny urlop, żeby tam być. Koszt nie gra roli, byleby można było zapłacić i przyjechać :-) (Na razie nie mam czasu na uczestniczenie w organizacji)
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 25 wrz 2011

puk puk? bo ja nie jestem bardzo często na czacie więc nie wiem, czy w ogóle coś robimy w tym roku w takim razie? bo ja (z Kajakiem z tego co rozmawiałyśmy) też bym się pisała, ale prawdę mówiąc nawet nie wiem gdzie by szukać tego miejsca - moje rejony są hm, nie do końca atrakcyjne :rolly: a jako, że jest już późno, dobrze by było załatwić coś po znajomości chyba... no nie wiem.

ja pewnie będę mogła wziąć auto znowu, o ile się ono nie zepsuje do tego czasu, tyle mogę ze swojej strony zaoferować na pewno.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 05 paź 2011

widzę co chwilę jakieś rozmowy na czacie, więc chciałam z góry powiedzieć, że ja też pragnę przyjechać na sylwestra bardzo i zgłaszam oficjalnie chęć.

dziękuję za uwagę :bow:
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 05 paź 2011

deklaruje na 100% że będę ..no chyba ze borsuki mnie zagryza i padnę gdzieś pod drzewem ....Mam nadzieje, że Azzel się zjawi :wink: to ja idę robić Pijackie Statki...tylko o kogo będziemy się bić? Trafiony ?.... Zatopiony!
Maru, a ty się nie zastanawiaj tyle, tylko się szykuj na sylwestra Doki Doki
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 05 paź 2011

Wiadomo już coś o lokalizacji?
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 05 paź 2011

Kochani me serce się raduje na samą myśl o domku, który będzie cieplutki, oddalony o kilometry całe od cywilizacji i położony w głuchym , ciemnym lesie...(Piniacz...podoba ci się?:) )
Domek - ten sam, co w zeszłym roku:)
Parę szczegółów na początek - miejscówki starczy na jakieś 20 osób, to trochę więcej niż w zeszłym roku, ponieważ założyliśmy spanie osoba na osobie...żartuję...tyle wejdzie...na wcisk:)
Składka w zależności od ilości osób, na którą się składa haracz dla cioci za wynajęcie domu w postaci kosza z różnościami (jakieś 25 złotych od osoby zakładając, ze będzie nas min 10 osób) i na kolejne dni jedzonko, picie, jakieś alko, może ozdoby sylwestrowe jak starczy monet...Czyli składka wstępna proponowana wynosi jakieś 110 złotych. W tamtym roku było 70 zeta i było stykowo. W tym roku planujemy zacząć bawić się 30 i gnijemy do 2, ponieważ 1 słabo widzę odjazd z naszego pupidowa:)
Reszta chętnych osób niech najlepiej śle do mnie pm-ki, wtedy będę aktualizowała listę od ręki. Wszelkie pomysły dotyczące spędzania przez nas czasu wolnego plus zabawy sylwestrowej zawierajcie w wątku...zbierzemy to potem do kupy, obliczymy na co nas stać i co jest wykonalne i realne a co odpada i będziemy mieć jasną sytuację...Wszyscy razem:0
Do boju!!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 05 paź 2011

... a jaaaa?

:puppy:

********* [edit]

:puppy:

... jestem zerem?

Ja już mówiłam o tym na chacie ale jeszcze raz powtórzę - otóż - karaoke.

?
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 05 paź 2011

hahah - odnośnie karaoke...jakbyś zgłebiła temat - co potrzebujesz, co posiadasz,jakie pomysły? Bo ja teksty piosenek koreańskich na przykład mogę przerobić tak, by można je było zaśpiewać..nawet posiadam mikrofon, który jest prawdziwym, ale nie działa, natomiast o same te triki z wyświetlaniem linijek do śpiewania - trzeba zapytać Beniaka, bo to już cięższa sprawa jest.
Obrazek

Wróć do „Spotkania”