SLW11/12

Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Re: SLW11/12

Postautor: Beniak » 12 gru 2011

Z uwagi na wyjazd do Włoch i brak dostępu do internetu, do niedzieli nie będę przesyłał potwierdzeń wpłat więc proszę o cierpliwość. Jeśli będą jakieś wpływy jutro do 10.00 to postaram się jeszcze je potwierdzić, ale nic nie obiecuję - przed podróżą będę musiał kilka spraw w pracy domknąć i tempo będzie szaleńcze.

[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 14 gru 2011

Tsukush pisze:Nie chciałabym zostać obsypana pendrivami czy dyskami przenośnymi gdyż przyznam , że jest to dość uciążliwe dlatego wole mieć wszystko pod ręką

Jest możliwość jeszcze ci coś podrzucić? Zebrałabym w paczkę cos i ci podesłała byś nie szukała, chyba że problem będzie ze ściąganiem <odzywa się tu moje lenistwo, któremu nie chce się spisywać utworów xD>

Tsukush pisze:Mam również prośbę do Azzela aby wzięła swój bo z tego co się orientuje to ma dużo filmów itp. ( na pewno coś oglądać będziecie chcieli) .

Będę jechać po sylwestrze do Wrocławia więc prawdopodobnie zjawię się i tak z całym moim bagażem życiowym, a jak wiadomo znajdują się w nim moje przenośne dyski na miejscu uprzywilejowanym. Możecie być pewni, że nie odpuszczę i Pampers oraz cudowny film o Koali znajdą się ze mną :D Jak już mam filmowy dział (tak po części), to jakby ktoś miał jakąś propozycję filmu, który koniecznie trzeba zobaczyć wspólnie, w naszym szacownym gronie - nie obrażę się na pm w przeciągu tego tygodnia - postaram się ściągnąć, będzie można potem dręczyć (chyba;p) Tsukusha o seans ^^
Obrazek
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 14 gru 2011

Azzelu drogi jasne, podsyłaj mi co tylko chcesz na PM ja to wszystko sobie pościągam ogarnę itd. I to się do wszystkich tyczy kto ma jakieś specjalnie zamówienia, swoje piosenki których ja nie znam i nie są one koniecznie Azjatyckie :) Czekam , czekam tak więc wysyłajcie śmiało :)
(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 15 gru 2011

JA WNOSZĘ O OBEJRZENIE MOJEGO TURECKIEGO FILMU ALA GWIEZDNE WOJNY bo jest piękny i chyba trochę zachęciłam ostatnio? No nie wiem, możemy spróbować chociaż, bo to arcydzieło gatunku (mam na myśli ten gatunek do którego należą pampers i koala :3).

(btw będę mieć wszystko, znaczy dyski i laptopa ale to raczej nieistotne skoro i tak się nie przydadzą XD ja jednakże nie mogę tak bez się ruszyć z domu no cóż. mam jakieś klipy też i mvki z warriora pościągane :rolly: jakby coś)

Aha, ja jestem za muzyką tylko azjatycką. A co. Normalną to se możemy w domu słuchać :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 15 gru 2011

Akire, mój duchowy przewodnik, wypowiedziała się a propos muzyki :D Ja popieram :P Najlepiej jeszcze niech na okroągło leci Young Boy :D :rolly:

Co to za film o pampersach? :rolly:
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 15 gru 2011

Dziewczyny ja tylko chcę , żeby było każdemu dobrze a padły w moją stronę propozycję muzyki nie tylko azjatyckiej więc czemu nie. Właśnie w domu to ja sobie mogę słuchać tylko azjatyckiej a normalnej nie bardzo ..... przecież nic się nie stanie jak poleci pare "innych" kawałków :)
(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 15 gru 2011

Popieram wniosek Akire jeśli można. Dotyczący filmu tureckiego.

A co do muzyki? LOL - przecież to wyjdzie "w praniu" czy się przy tym dobrze będziemy bawić czy nie... Jak nie, to się przestanie puszczać, a jak tak to co za problem?

[edit] Osobiście wnoszę o Midnight Romeo :rolly: chociaż to właściwie jak k-pop
:volli:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 15 gru 2011

Muzyka - pewnie momentami i tak nikt na to nie będzie zwracał uwagi. Z doświadczeń zeszłorocznych jak się wystarczająco często "szepce" do ucha Tsukusha "bisty" to lecą bisty :rolly: no i Tsukush chciał propozycje od nas, więc jak ktoś podeśle "normalną" muzykę to pewnie też może polecieć, niech płacze potem ten kto nic nie podesłał i nie narzeka :P
Tureckie gwiezdne wojny, taaak - zrobię specjalny folder pozycji obowiązkowych, jakbyś tylko akire mogła mi podesłać napisy xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 15 gru 2011

hm, ogólnie jak robiłam listę dla Tsukusza to starałam się myśleć o gustach wszystkich, z kpopu to tam w sumie prawie wszystko było. na jpopie współczesnym się nie znam niestety, więc wymagam tylko czegoś Yuyi Matsushity, no i jakichś kattunów bo muszą być no :rolly:
a tak w ogóle to ja mogę się bawić przy wszystkim i różnicy mi tu nie robi, szkoda że nie chcecie Keshy albo Beyonce czy coś albo Macareny (Maru, zatańczymy i tak :rolly: ) ale trudno :D (zreszta, i tak to wyjdzie wszystko na miejscu jak zauważono XD)

no, ja też chcę gwiezdnych wojen, nie obrażę się też jak będziemy oglądać pampersa :rolly:
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 16 gru 2011

Wiesz Ai .....myślę, że jak same zaśpiewamy Macarene, to może być jeszcze śmieszniej :rolly:
Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 16 gru 2011

Ja podejmuję się ściągnięcia japońskich hitów. Zupełnie o tym zapomniałam i myślałam, że nie dam rady, ale dzięki forum Johnnysowemu mogę wszystko co 'najbardziej' wartościowe ściągnąć z jednego miejsca w HD więc jest GIT.

Ściągnęłam już Love Yourself - Kat-tunów, Yamapiego w ilościach hurtowych w tym jego piosenkę o majonezie, trochę Araszów, NEWsów. Jak będę miała więcej czasu, to zabiorę się za innych wykonawców.
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 18 gru 2011

Ai_tanu pisze:hm, ogólnie jak robiłam listę dla Tsukusza to starałam się myśleć o gustach wszystkich

Założę się, że o moich gustach nikt nie pomyślał :lol: Nie przejmujcie się tym, bo ja się do Was dostosuję, natomiast Wy do mnie (wnoszę po doświadczeniach z zeszłego roku) raczej nie.

Mam natomiast inną kwestię zasadniczą - jedzenie.

Dzień przyjazdu czyli 30.12.2011 "obstawiam" ja ze względu na to, że będziecie przybywały o różnych porach, a rozstawianie garnków, to nie jest raczej ulubione zajęcie od razu po podróży. Interesuje mnie natomiast to, co, kto z czego i kiedy robi, czyli wszystko od godziny 8.00 31.12.2011 do godziny 11.00 02.01.2011. Jednym słowem chciałbym, żebyście się zgadały na temat menu, potrzebnych produktów (bardzo istotna dla mnie informacja) itp. Niestety z braku czasu nie mogę w tych "negocjacjach" uczestniczyć. Zależy mi na tym, żeby do środy wieczorem wiedzieć od Was:
1) KTO;
2) CO;
3) KIEDY.
Do piątku chciałbym dostać informację od osób z punktu 1) na temat potrzebnych do tego produktów i ich ilości.
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 19 gru 2011

Sorki, może to tylko ja ale zupełnie nie rozumiem, co wynika z tego postu? Mamy napisać, co będziemy sobie przyrządzać do jedzenia jak przyjedziemy, czy co chcemy jeść i będzie jeden posiłek dla wszystkich? o.O
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 20 gru 2011

Tak, chodzi o to, żeby, zgodnie z pierwszą ankietą, chętni do gotowania uzgodnili ze sobą i napisali: w sobotę na obiad robię to i to i potrzebuję kilogram tego i dwa kilogramy tamtego.

Wyniki ankiety tutaj:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... WZFMW5ndkE
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 20 gru 2011

Przegladam ta ankiete i próbuję znaleźć coś, co się nie wyklucza _^_

To znaczy ...no ja bym chciała cos upichcić na słodko, pewnie muffiny jakieś bo proste, chyba nie będę się bawić w croissanty..

Ale się boje, że mi nie wyjdzie i lipa będzie :puppy:

Tylko nie wiem ile, bo nie wiem, czy ktoś też coś piecze, więc ilość produktów podałabym potem ...hmm ... zalezy jak są chętni, mogę zrobić po jednej na głowe, mogę więcej..

Poza tym możecie mnie zatrudnić jako pełnoetatowego pomocnika :)
Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian

Wróć do „Spotkania”