SLW11/12

Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Re: SLW11/12

Postautor: Maru » 24 gru 2011

Lily pisze:biorę aparat i będę waszym fotografem

<ucieka w popłochu> :panic:

Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Postautor: Lily » 24 gru 2011

Maru pisze:
Lily pisze:biorę aparat i będę waszym fotografem

<ucieka w popłochu> :panic:

Nie musisz uciekać :)
jeśli ktoś nie lubi być na zdjęciach (co sama rozumiem, bo ja też nie lubię, zawsze jestem z drugiej strony aparatu) to przecież nie będę katować. Ja jestem kulturalnym człowiekiem :)
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Kocham cię, Lily :fav:
Obrazek
- Król Julian
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 24 gru 2011

ja absolutnie nie cierpię być na zdjęciach, i skoro jest ten temat to z góry mówię że jeśli przypadkowo na jakichs będę to proszę ich absolutnie nigdzie nie umieszczać czy coś. sorry ale ja mam serio fobię poważną i nieuleczalną, tak już musi być, eh :rolly:
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 24 gru 2011

Ja uwielbiam być na zdjęciach, bo w życiu nikt mi zdjęć nie robił i czuję niedosyt :-D Co do dojazdu to prawdopodobnie Piżmak będzie odbierał w dworca i transportował w odpowiednie miejsce.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 24 gru 2011

horror klasy D ściągnęłam, pod koniec świąt zreorganizuję dyski i wrzucę wszystko w jedno miejsce, może poszukam jeszcze jakiś ambitnych dzieł jak koala, albo alien.

A tak ode mnie prośbo-pytanie:
czy jest możliwość by ktoś podrzucił mnie na dworzec 1 stycznia koło 23? wiem ze taka nieludzka pora i w ogóle, to jedyne połączenie jakie mam, a muszę wyjechać wcześniej do domu i Wrocławia, bo mam 3 stycznia obronę projektu i koło, więc siłą rzeczy muszę wcześniej się zebrać, a pks tomaszowki nie wiedzieć czemu 1 stycznia ma połączenia do Piotrkowa tylko w jakiś dziwacznych porach jak 10 i 23 o_O
Obrazek
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Ai- po prostu dorobią nam w fotoszopie kartony na twarzy :rolly:

Ja mam z kolei pytanie - bo grupa w składzie Ai, Kibou, Deli, Wiktor, Maru przybędzie planowo do Tomaszowa ok 12 dnia 31 stycznia ....no i dużo nas trochę, i nie wiem jak z transportem na miejsce docelowe O_o
Obrazek
- Król Julian
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Ja mam z kolei pytanie - bo grupa w składzie Ai, Kibou, Deli, Wiktor, Maru przybędzie planowo do Tomaszowa ok 12 dnia 31 stycznia ....no i dużo nas trochę, i nie wiem jak z transportem na miejsce docelowe O_o

ehm, planowo będziemy 10:18... (chociaż myślałam czy by nie jechać 30 około 20, skoro praktycznie wszyscy chcą 30, ale nie wiem czy ktoś by przyjechał o 1 w nocy po nas... :rolly: ) ale faktycznie, nas będzie 5 osób, więc raczej do jednego auta naraz nie wejdziemy... chyba że ktoś pójdzie do bagażnika :rolly:
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Postautor: wiktor » 24 gru 2011

Maru pisze:Ja mam z kolei pytanie - bo grupa w składzie Ai, Kibou, Deli, Wiktor, Maru przybędzie planowo do Tomaszowa ok 12 dnia 31 stycznia ....no i dużo nas trochę, i nie wiem jak z transportem na miejsce docelowe O_o

Lily, może udałoby się spotkać w Tomaszowie - w grupie zawsze raźniej :victory:
.... "zabierz TOPa"... ja jestem za podtrzymywaniem tradycji :victory:
Obrazek
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

wiktor pisze:Lily, może udałoby się spotkać w Tomaszowie - w grupie zawsze raźniej :victory:

Co do spotkania na dworcu to ja bardzo chętnie, tylko tak: ja mogę być w Tomaszowie ok 13.40 albo ok. 11. Zależy na którego busa pójdę, wcześniejszego czy późniejszego, są tylko dwa połączenia, więc wielkiego wyboru nie mam. Jeśli w tych godzinach ktoś inny jeszcze będzie się kręcił w okolicach dworcowych, to spoko :)

wiktor pisze:.... "zabierz TOPa"... ja jestem za podtrzymywaniem tradycji :victory:

Zabiorę TOPa, nie ma innej opcji! Bez TOPa nie ma tej imprezy! :rolly: :rolly: :rolly:
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Co do spotkania na dworcu to ja bardzo chętnie, tylko tak: ja mogę być w Tomaszowie ok 13.40 albo ok. 11

no więc jak my będziemy o 10:18 (wg planu - PKP kocham Cię nie zawiedź mnie) to możemy się umówić, że przynajmniej część z nas poczeka na Ciebie, żeby pojechać razem :D bo wszyscy sie do samochodu i tak nie zmieścimy. tylko że to będzie 31 grudnia^^ ale bardzo chętnieee :D
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Ai_tanu pisze:
Co do spotkania na dworcu to ja bardzo chętnie, tylko tak: ja mogę być w Tomaszowie ok 13.40 albo ok. 11

no więc jak my będziemy o 10:18 (wg planu - PKP kocham Cię nie zawiedź mnie) to możemy się umówić, że przynajmniej część z nas poczeka na Ciebie, żeby pojechać razem :D bo wszyscy sie do samochodu i tak nie zmieścimy. tylko że to będzie 31 grudnia^^ ale bardzo chętnieee :D

No ja chyba jednak też 31 grudnia się wybiorę. Okazało się, że mam trochę spraw do załatwienia, które przytrzymają mnie 30 grudnia w Lublinie, więc dobra, tak się wstępnie umówmy :)
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 25 gru 2011

ej ja przestałam ogarniać już tak szczerze to wszystko o czym mówicie ech. w każdym razie połączenia są wspaniałe (znaczy, nie ma ich :S) i tak tanie, że no hm 82% będziemy jechać SAMOCHODEM jednak, 30.12 do Piżmaków/Beniaków. ja tak tylko informuję.
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 25 gru 2011

akire pisze:ej ja przestałam ogarniać już tak szczerze to wszystko o czym mówicie ech. w każdym razie połączenia są wspaniałe (znaczy, nie ma ich :S) i tak tanie, że no hm 82% będziemy jechać SAMOCHODEM jednak, 30.12 do Piżmaków/Beniaków. ja tak tylko informuję.

Ekspęś karrr~`
By z Tsukuszem będziemy 30, bedziemy wam grzać miejsce :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 27 gru 2011

Odnośnie kwestii organizacyjnej dojazdu - poprosiłabym osoby, które przyjeżdżają innym środkiem transportu niż własny caar o telefon do mnie jak już będziecie blisko Tomaszowa albo już w Tomaszowie.
Mój numer:
503 854 135 lub 508 151 024
natomiast osoby, które podbijają autkiem własnym jak już będą w naszej mieścinie o kontakt na numer:
502 247 654

Wtedy podwiozę Was na miejsce naszego spotkania:)
Obrazek

Wróć do „Spotkania”