SLW11/12

Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Re: SLW11/12

Postautor: Reira » 05 paź 2011

Ja zapytam Otai czy innej osoby z Johnnysowego, zima też w sumie może o to zapytać, bo też ma wtyki :-) Oni to mają tak zorganizowane, że szczęka opada: mikrofony, linijki do śpiewania, na koniec ocena, kto śpiewał najlepiej i jaki był poziom zgodności z oryginałem :shock:

Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 05 paź 2011

Myślałam o gotowcach i to niekoniecznie azjatyckich... W zasadzie można zrobić mix. Z przerabianiem wszystkiego za dużo roboty chyba, chociaż kilka jak coś to da radę... Nie sprawdzałam jeszcze dokładnie, ale takie karaokowe gotowce można chyba z jutuba ściągnąć i dać na projektor? Chyba że ktoś ma inny pomysł / dostęp do sprzętu...

[edit] Reira - WOOOOW
:volli:
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 05 paź 2011

mikrofony, linijki do śpiewania, na koniec ocena, kto śpiewał najlepiej i jaki był poziom zgodności z oryginałem

to jest kochany Ultrastar, mam program i milion piosenek do niego (no dobra, w każdym razie jest ich dużo), mikrofony mogłabym pewnie zwinąć współlokatorkom, więc mozna spokojnie coś takiego zrobic :D <ah, uwielbiam wyć na ultrastarze :rolly: >
(mogę też pewnie wziąć matę do DDRa :D )
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 05 paź 2011

Ai_tanu pisze:
mikrofony, linijki do śpiewania, na koniec ocena, kto śpiewał najlepiej i jaki był poziom zgodności z oryginałem

to jest kochany Ultrastar, mam program i milion piosenek do niego (no dobra, w każdym razie jest ich dużo), mikrofony mogłabym pewnie zwinąć współlokatorkom, więc mozna spokojnie coś takiego zrobic :D <ah, uwielbiam wyć na ultrastarze :rolly: >

Mata była w zeszłym roku i nie było jakiegoś zainteresowania niestety.
[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 05 paź 2011

Uh, jeśli można dopiszcie mnie tam... Nie wiem pół będąca, pół rezerwowa - na razie nic nie wiem, za plecami współlokatorka już wyrywa neta mi, na uczelni tysiąc rzeczy do załatwiania i w ogóle lipa więc nie przyczynie się za bardzo w rozwoju jakiejkolwiek debaty na temat co i jak .__. (przepraszam za bezskład tej wypowiedzi, mam nadzieję, że za dwa tyg nie będzie za późno by się włączać jeszcze w dyskusję >_>)
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 05 paź 2011

Ai_tanu pisze:to jest kochany Ultrastar, mam program i milion piosenek do niego (no dobra, w każdym razie jest ich dużo), mikrofony mogłabym pewnie zwinąć współlokatorkom, więc mozna spokojnie coś takiego zrobic :D <ah, uwielbiam wyć na ultrastarze :rolly: >
Johnnysowe dziewczyny też mają ultrastara i mikrofony, ale pewnie zabierają na własnego sylwestra, więc skoro już wiesz o co chodzi, może się tym zajmiesz? (ukradniesz mikrofony, załatwisz piosenki i program) A ja pogadam z laskami z johnnysowego, żeby nam jeszcze troche piosenek podrzuciły, bo mają chyba z 2000 i nie tylko NEWSy i KAT-TUNy
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 09 paź 2011

:( ale wam fajnie... tez chce na sylwestraaaa :puppy: :puppy: przeciez pino sie beze mnie zanudzi na smierc.. komu bedzie kradla papcie?? i bedzie Kibouuuu :puppy: :puppy:
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 11 paź 2011

Mam dobrą i złą wiadomość.

Najpierw ta zła - projektor w niedzielę dokonał żywota - nie padła lampa natomiast nastąpiło spektakularne zwarcie podczas próby podłączenia do niego laptopa (który też zaliczył zgon permanentny).

Wiadomość dobra, to taka, że następny jest już w drodze i powinien do nas dotrzeć w przyszłym tygodniu. Lapek też się powoli organizuje więc do świąt odbudujemy park maszyn i powinno być klawo.

No to się już wyżaliłem, proszę wpisywać kod pocztowy, rozmiar buta tudzież biustonosza lub cokolwiek innego.
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Postautor: wiktor » 11 paź 2011

Beniak, jesteś najlepszy....
:thumb:
dobrze, że mamy Ciebie, bo pewnie o połowie rzeczy byśmy zapomniały... albo gdzieś zgubiły po drodze ...
dzięki za czujność i szybką interwencję ... :mrgreen:

p.s. kot chciał się dopisać do wspólnej zabawy, ale go pogoniłam, bo .... marudzi dzisiaj niedobrota
Obrazek
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 04 lis 2011

W kwestii organizacyjnej, to cały sprzęt już jest w komplecie. pozostaje didżejka do zrobienia, ale to już w drugiej połowie grudnia.
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 09 lis 2011

mam takie pytanko~ bo mam u siebie, że tak to ujmę, małego fangirla który nie ma z kim spędzić sylwka... sfazowana na Japonię jest (Gackt xD), na kpop też bo się przyjaźni ze mną (tak xD), nawet tumblra ma! xD
mogłaby spędzić tego sylwka w naszym dokidokowym gronie? plosiem. ^__________^
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 10 lis 2011

Jeśli chodzi o dodatkowe osoby, to ja się obawiam tylko jednej rzeczy - by nie było trolowania w pokojach. Wiadomo, ze pewne osoby lubią spędzać czas we własnym gronie i tworzą się grupki. Im więcej takich osób - tym więcej grupek. Jeśli koleżanka obieca, że nie będzie się trolowała to nie ma sprawy myślę..A i to jest wspólny sylwester..My jeno udostępniamy lokum, więc trzeba podpytać obecnych na nim, czy nie przeszkadza im ktoś spoza grona, które już się w większości zna:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 10 lis 2011

Wydaje mi się że chyba większości osób nie przeszkodzi poznanie kogoś nowego ~ przynajmniej mi nie <zwłaszcza jak będzie osoba więcej do fazowania itp> pytanie czy ona się odnajdzie wśród nas <w sensie by nie trafiła do emo kornera samotnie nie wiedząc co ze sobą czynić>. Może zachęć by tu przyszła, przedstawiła się, pomachała do nas <np łapką junhyunga :rolly: >, pokojarzy nas, my ją i takie tam~~?
Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 10 lis 2011

Deli jest bardzo otwarta na nowe fazy, myślę, że nie będzie problemu z dopasowaniem się do naszego towarzystwa i jakie emowanie, halo nie ma! ;D
brb zaraz ją tu przyślę, żeby się przywitała ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 12 lis 2011

Powiedzcie, że dla Egg sie jeszcze miejsce na Sylwku znajdzie? :D Kupiłam mega tani bilet do Polski własnie, wracam!!! Jest!
www.annyeongtozamalo.wordpress.com

Wróć do „Spotkania”