SLW11/12

Tsukush
Przyklejony do ekranu

Re: SLW11/12

Postautor: Tsukush » 12 lis 2011

Ekhem tak sobie myślę....... co do DJowania czy jesteście za tym żeby było to jak rok temu ??? Czy ktoś inny ma chęć w tym roku na spełnianie tejże funkcji ???

(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 12 lis 2011

ja jestem za, będą dzięki temu bisty :rolly:
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 12 lis 2011

Tsukush pisze:Ekhem tak sobie myślę....... co do DJowania czy jesteście za tym żeby było to jak rok temu ??? Czy ktoś inny ma chęć w tym roku na spełnianie tejże funkcji ???
Pod warunkiem, że będę mogła przywieźć johnnysy i trochę ich popuszczać :mrgreen:
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 12 lis 2011

Ja ogólnie tak się starałam puszczać rok temu to co kto chciał, żeby każdy był zadowolony, dlatego Reiro jak najbardziej :) z tym , że od razu ustalmy ( żeby nie było spięć) dajecie mi dyski czy cokolwiek innego na czym macie muzę i ja to puszczam , ustalimy też co kiedy ma być , żeby nikt nie czuł się pokrzywdzony ( jakaś kolejność itp.) Chodzi mi to żeby nie było czegoś w stylu "teraz ja puszczam" czy coś w tym, stylu żeby po prostu był ogólny porządek to wtedy i mi będzie lepiej to ogarnąć wszystko :)
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 13 lis 2011

Istotny updejt na pierwszej stronie dotyczący listy uczestników i organizacji spania.
[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 13 lis 2011

uh, kiedyś mówiłam Piżmakowi by mnie dopisać na 100% i mnie zapomniano jak widać .___. <idzie w kąt ;( >
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 13 lis 2011

Azz - wyłaź z kąta!!! Na mojej liście widniałaś, ale skoro Beniak stworzył swoją, to moja już okazała się niepotrzebna.Źle spojrzał i Cię nie dopisał widocznie, ale już naprawione ręką bożą:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 19 lis 2011

Dobra - może i zostało sporo czasu, ale napomkne juz teraz.
Jeśli życzycie sobie coś specjalnego ze spożywki bądź napojów tudzież owoców i warzyw - piszcie koniecznie. Ja sobie z tego zrobie sliczne notatki zanim wyląduje w biedronie, kauflandzie czy Lidlu (nie, tam nie wyląduje). Aha - wymieniajmy tylko rzeczy bez ktorych nie mozemy żyć a nie wydaje nam się, że nie mozemy żyć:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 19 lis 2011

No to ja napisze co już mówiłam na chacie - wodaaaa - ja w ogóle mam dziwne przyzwyczajenia żywieniowe i ten tego ale dietę obiecuję zostawić w domu. Bez wody jednak nie przeżyję... tak się przez ostatnie pól roku przyzwyczaiłam ... Tania ale butelkowana, żeby nie trzeba było grzać i odstawiać do wystygnięcia czy coś... Jesli przyjdzie mi jeszcze coś do głowy to dopiszę... ale woda is a must ^^

[fajnie by było też dostać butelkę coli light albo zero - ale to już fanaberia] ^^
:volli:
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 19 lis 2011

a ja za to mam pytanie, jak wygląda zaplecze kuchenne (: w sensie czy jest piekarnik, kuchenka, i cała reszta sprzętów, nie wiem, np jakiś mikser czy coś ....Bo od tego duuuużo zależy, co można sobie zażyczyć i co można samemu upichcić ( i nie będę ukrywać, że to bardzo lubię ^_____^)

Ale spokojnie, nie dam Pino noża :rolly:
Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 19 lis 2011

KAAAAAWAAAAAAAAAAAAA (i śmietanka. i cukier T___T)
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 20 lis 2011

Volli - woda wciagnięta na listę a butelka coli czy dwie - tez się znajdzie...
Maru - odnośnie zaplecza - jest kuchenka z trzeba działającymi palnikami, piekarnik owszem występuje i działa w owej kuchni, natomiast miksera raczej brak..moge swój z domu wziąć, byście nie taszczyły takich gratów z domu.
Akire - kawa ...jaka kawa? bo o wodzie już wiem jakiej szukać..kawa 3 w jednym, kawa 2 w 1? kawa rozpuszczalna, kawa parzona...może kopiko z brązowym cukrem(ostatnio moja ulubiona, chociaż nie najtańsza)
Obrazek
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 20 lis 2011

Skoro już jakieś sprawy organizacyjne ruszyły to i ja czuję się zobowiązana parę słów napisać . Odnośnie tego czego będziemy słuchać tudzież oglądać . Chciałabym żeby to wszystko miało jakoś ręce i nogi jako, że będzie nas dużo, prawie same kobitki i każda będzie chciała coś innego (wiadomo, że każdy lubi co innego) a ja nie chcę żeby ktoś się czuł urażony bo jakaś tam piosenka nie leciała ale też proszę nie wywierajcie na mnie presji bo ja będę sama a was kilkanaście. Rok temu myślę , że było dobrze jeśli chodzi o muzykę , starałam się żeby leciało to co kto tam sobie zażyczył. Ok nie chcę się zbytnio rozpisywać itd więc powiem krótko jak ktoś chce to niech zrobi sobie jakąś ładną listę piosenek , filmików itp. i mi ją jakoś dostarczy żebym ja to mogła ogarnąć ewentualnie ściągnąć, bierzcie ze sobą oczywiście jakieś dyski przenośne itp. ale fajnie by było żebym jakoś wcześniej widziała co na nich macie to wtedy szybciej ogarnę co i jak :) I tak to w sumie tyle bym od was chciała kochani :D I tak na koniec w sumie najważniejsza rzecz dla mnie, nie chciałabym żeby doszło do takich sytuacji typu " teraz ja puszczam itd.'' po to jestem żeby się tym zająć i postaram się "was zadowolić " , że się tak kolokwialnie wyrażę :) Z mojej strony to by było wszystko :) jakieś pytania lub wątpliwości kierujcie do mnie otwarcie ja się postaram do wszystkiego dostosować i też od was tego oczekuję :) Dziękuje za uwagę <3
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 20 lis 2011

ja w sumie też do wody się dołączam (wiec tak wzmożone zapotrzebowanie będzie^^), inne rzeczy to pewnie i tak w swoim zakresie zakupie/dokupię - biedronkowa niegazowana polaris rządzi (tania i wchodzi bez problemu^^)
Obrazek
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 20 lis 2011

a własnie - jak w ogóle wyglada sprawa z zapasami? :confuse:

Bo takie tam podstawidła np chleb, ser, dżem czy płatki sniadaniowe to robimy jakąś zrzute, dzielimy się co kto taszczy, czy ....jak? :confuse:
Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian

Wróć do „Spotkania”