SLW11/12

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: SLW11/12

Postautor: Eggie » 20 lis 2011

Zeszłym razem było gotowanie wspólne, ale we własnym zakresie trochę serka chlebka etc. Ostatnio wstąpić można było do sklepu po przyjeździe, żeby sobie coś dokupić i nie taszczyć z domu :)

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 20 lis 2011

do do tej kawy (TAK BO JESTEM UZALEŻNIONA I TO BARDZO) to ja muszę mieć sypaną bo nie przeżyje zbyt długo, ale ostatecznie mogę wziąć swoją, bo nie każdy taką lubi. czy coś.
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 20 lis 2011

aha, czyli mogę sobie zrobić zapas płatków i jogurtów na miejscu? ok ^^

Hej kawosze, ja mam spieniacz do mleka i tak, wezmę go :rolly:
Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 20 lis 2011

(Maru, a syropy? *_________*)
Obrazek
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Postautor: wiktor » 20 lis 2011

ja też chcę kawę, pod każdą postacią /sypana niestety odpada :puppy: chyba, że dla zapachu/

Maru... :kiss: zabierz spieniacz

:victory:

:confuse: co do reszty , to chyba się dopasuję

i wody, wody .... ja nie jestem sokowa panienka :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 20 lis 2011

Maru- ze składki zostaną zakupione rzeczy pierwszej potrzeby, które oczywiście tez wcześniej uzgodnimy, by nie kupować zbędnych spożywek. Jeśli chodzi o jakieś wyrafinowane (ulubione rzeczy, smakołyki, jakiś specjalny alkohol) to każdy we własnym zakresie albo ze składki(o ile zostanie nam funduszy na tego typu rzeczy:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Kibou pisze:(Maru, a syropy? *_________*)

właśnie planuję do czego je przelać _^_

Na razie widać, że wszyscy o kawie i wodzie będziemy żyć :rolly:

Ale sklep gdzieś tam jest z tego co rozumiem? ^^
Obrazek
- Król Julian
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 20 lis 2011

Dobra co do tej kawy. Myślę, że bez sensu żeby każdy brał swój słoiczek i sobie robił, jak widać jest zapotrzebowanie dość duże wśród paru osób ;) Chyba, że wolimy każdy sobie, tylko mi powiedzcie żebym się zaopatrzyła wtedy.

Jeśli chcemy konkrety to ja osobiście popieram rozpuszczalną jako najprostszą opcję, dokładniej:
-> Nescafe Creme
jeśli nie to
-> Jacobs Gold
jeśli nie to
-> zwykłą Nescafe

Możemy zrobić mini głosowanie, chyba że ktoś nie ma preferencji to niech uważa tak jak ja ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 20 lis 2011

To ja mogę uważać.

A jeszcze jedno tak mi się przypomniało - zgłaszałam się na ochotnika do gotowania obiadu któregoś tam dnia. Jeśli nie ma sprzeciwów, żebym gotowała (trauma po zeszłorocznym bałwanie urodzinowym sushi?) to proponuję makaron ze szpinakiem a dla nielubiących szpinaku lub czosnku - makaron z pesto i oliwkami. Dodam tylko, że ze składkowych pieniędzy prosiłabym wówczas o zakupienie makaronu spaghetti oraz szpinaku w liściach i oliwek, ewentualnie żółtego sera - pozostałe składniki jestem w stanie zafundować. Hmmm... a co do terminu obiadku, to niech góra ustali harmonogram dyżurów kuchennych - ja się będę dostosowywać...

hmmm... nie wiem - teraz pytam co wy na to? tzn. bo nie żeby jakoś tak specjalnie chciała się pchać czy coś ale ktoś musi przecież gotować i nie może to być cały czas Beniak...

To tyle by było...
:volli:
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Maru - sklep będzie czynny, poniewaz mamy taki jeden z niewielu, w którym zawsze czy to święto czy tez nie - tętni życie.Byle za często do niego nie pędzic i zrobic jakąs rozsądna liste zakupów i życzeń;0
Volli - z gotowaniem sie wstrzeliłaś super, bo jeden dzień wolnego dla beniaka sie przyda. Składniki zakupimy te, co podasz...

I z ważnych spraw - dostarczajcie swoje propozycje dla Tsukusza, by mogła je wcześniej ściągnąc..Mysle, zę tego będzie dużo, więc skoro ona jest mistrzem DJ-owych imprezki, to żeby była przygotowana:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 20 lis 2011

kawa to dla mnie ważny temat, no, nie wiem to kupcie tą rozpuszczalną jak lubicie, ja sobie wezmę moją kochaną czarną, która od tylu lat ratuje mi życie *___*

i padło magiczne słowo 'oliwki' <33333 tak. tak. tak <3
szpinak też jest okej, ale oliwkiiiiii :rolly:
(ekhm sorry no)

jakby coś to gotowaniem mogę coś pomóc bo lubię, widzę że macie traumę z sushi więc to wam może daruję, ale zobaczymy :rolly:

a Tsukusz dobrze wie co ma puszczać :rolly: no oczywiście, że Teen Topy!
nie no a serio to ja sie przy wszystkim moge bawić, ale szczerze mam nadzieje że nie będzie wyłącznie azjatyckiej muzyki. bo może to niektorych dziwi. ale niewiele kpopowych rzeczy mogę słuchać bez końca jak nie mam jednocześnie formy wizualnej i trochę mogę zacząć szaleć? nie no oczywiście wiem że głównie będzie, ale w
każdym razie, niech leci też coś innego czasem, błagaaaam.

i nie wiem chcecie ultrastara czy nie? moze po prostu karaoke zwykle. albo nie wiem czy w ogole jest wieksze zainteresowanie, bo jak dwie osoby beda wyć to trochę bez sensu :D
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 20 lis 2011

Właściwie wszystko zostało już napisane odnośnie zapasów. Chciałbym od siebie dorzucić tylko prośbę o wypełnienie formularza:

https://docs.google.com/spreadsheet/vie ... MW5ndkE6MQ

Dzięki
[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Ai - nie wiem za bardzo czym jest ten Ultrastar, ale ja mam chęć wyć do mikrofonu bądź obok w ramach karaoke:)
Ja się piszę na wycie wspólne i znajdę choćby nie wiem co towarzyszy...Nawet na siłę:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Ja też kocham kuchnię, i generalnie lubię czuć sie potrzebna, więc jak coś to mogę pomagać wszelako, kroić, siekać, dusić i tak dalej.

Mogłabym się zając pieczeniem podwieczorków w formie muffinów, rogalików i drożdżówek, tylko ...boje sie piekarnika, bo nigdy nie piekłam na innym niż mój niby-wyapsiony elektryczny, a i tak mający swoje humory O_o
Obrazek
- Król Julian
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 20 lis 2011

w ogóle jak będziecie gotować mi dobre rzeczy, to ja mogę zmywać bo to jedyne, do czego się nadaję w obrębie kuchni :rolly:

a karaoke jest MUST okay!!!!
ultrastar musi być, chce śpiewać z Akire Hug me once w pełnej wersji a nie tylko refren jak ostatnio w Gda :rolly:
Obrazek

Wróć do „Spotkania”