SLW11/12

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: SLW11/12

Postautor: Eggie » 21 lis 2011

Jak to Kibou? Obiecałaś, że bedziesz mnie karmić :rolly:

Nuna nuna jimaaaaaaaaaaaaa.... Teen topy yeah!

Ja szpinaki i oliwki to nie za bardzo, czy jakaś clean version będzie dostępna? :P Ja nie mam żadnych potrzeb jedzeniowych specjalnych, a co do muzyki to Tsukusz wie co ściągać :rolly:

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 21 lis 2011

och lol wersja bez oliwek też dostępna - nie problem ich nie dodać, czy coś... zawsze tez mogę pomyśleć nad innym wariantem makaronu... jakby co. Nie wiem... np. napoletana?
:volli:
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Postautor: Lily » 21 lis 2011

Ja oczywiście mówiłam Piżmakowi, że 51 % to na mnie za dużo. Wobec tego jeśli ktoś jeszcze by się zdecydował, to ja oddaje swoje miejsce, więc teoretycznie jedno miejsce jeszcze jest.
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Postautor: wiktor » 21 lis 2011

Lily pisze:Ja oczywiście mówiłam Piżmakowi, że 51 % to na mnie za dużo. Wobec tego jeśli ktoś jeszcze by się zdecydował, to ja oddaje swoje miejsce, więc teoretycznie jedno miejsce jeszcze jest.

Lily... :puppy: z kim ja będę słuchać TOPa?
:puppy: :puppy: :puppy: :puppy: Lily....
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 21 lis 2011

Wiktor, sądząc po tym, jak dostałyśmy głupawki/ spazmów na widok TOPa w zeszłym roku ( i to w toalecie) sadzę, ze ze znalezieniem takiej osoby problemu mieć nie będziesz :D
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Postautor: wiktor » 21 lis 2011

ale w tym roku TOP zostaje w domu... ma kare, że się urwał na zeszłoroczną impre sam :P

:giggle:
Obrazek
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Postautor: Lily » 21 lis 2011

wiktor pisze:
Lily pisze:Ja oczywiście mówiłam Piżmakowi, że 51 % to na mnie za dużo. Wobec tego jeśli ktoś jeszcze by się zdecydował, to ja oddaje swoje miejsce, więc teoretycznie jedno miejsce jeszcze jest.

Lily... :puppy: z kim ja będę słuchać TOPa?
:puppy: :puppy: :puppy: :puppy: Lily....

:rolly: :rolly: :rolly: och biedna ty, biedna...
Choć powiem wam, że moje szanse wzrosły ;) pogadałam dziś z kumpelą, która mi wisi kasę i niebawem będzie miała przypływ gotówki, więc najprawdopodobniej ta stówkę od niej wyrwę ;)
zostaje jeszcze uciułanie hajsu na podróż, ale to już jest więcej czasu, poza tym spróbuję opchnąć mangi na allegro. I tak miałam je dawno temu sprzedać, bo do szczęścia nie są mi potrzebne, ale chciałam poczekać na moment kiedy będę potrzebowała kasy - no i proszę, taki właśnie nadszedł.
Dlatego moje szanse wzrosły do 75 %, a to już jest coś ;)
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Postautor: wiktor » 22 lis 2011

:clap: jakie dobre wiadomości od rana :dance:
Obrazek
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 23 lis 2011

http://www.youtube.com/watch?v=WlIobwe2mFk

Raczej my wszyscy tam po trochu jesteśmy. Właśnie się dowiedzieliśmy, że jeden z pokoi będzie zamknięty i to ten największy (nie salon, ale sypialnia). W związku z tym czekają nas niedogodności - część z was będzie musiała spać na poddaszu - wejście przez garaż :shock: bez żadnego połączenia z domem, więc trzeba się będzie przespacerować 20m otwartym powietrzem. Wiemy, to kłopotliwe, ale nic innego na ten moment nie jesteśmy wstanie poradzić :confuse: Dla nas ta nowina też jest szokiem. W związku z tym proszę o wytypowanie 8 osób o raczej mocnym zdrowiu, które mogłyby się tam zainstalować. Na poddaszu jest światło i będzie grzejnik więc temperatura powinna być OK.

Ewczakis, jeśli przystajesz na takie warunki, to mogę cię dopisać.

Proszę o uzupełnienie ankiety kulinarnej tych, które tego jeszcze nie zrobiły.

Rozkochałem się chyba w tym ankietowaniu Was, następna jest króciutka i dotyczy terminów przyjazdu i wyjazdu.
https://docs.google.com/spreadsheet/vie ... bWt1TWc6MQ" onclick="window.open(this.href);return false;
[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Postautor: Lily » 23 lis 2011

Ja mogę na poddaszu, żaden problem ;) lubię takie spartańskie warunki od czasu do czasu, nawet nazwałabym to przyjemnością :rolly:
co do ankiet to jeszcze chwile się wstrzymam z ich wypełnieniem bo moja obecność ma na razie 75 % a nie 100 % (choć może mimo to powinnam wypełnić???), choć myślę, że raczej uda mi się przybyć :)

Spoiler!
wiktor pisze::clap: jakie dobre wiadomości od rana :dance:

Z czego ty się tak cieszysz, nawet mnie nie znasz :rolly: a może tak naprawdę jestem nikczemnym złoczyńcą i jadę tam tylko po to żeby wyciąć wam nerki i sprzedać je na czarnym rynku? pomyślałaś o tym?? trzeba być czujnym, licho nie śpi :rolly:
Co do słuchania TOPa... ach, ja już chyba nie dam rady :lol: ostatnio zapodałam TOPa koleżance, która jest zupełnie "nieazjatycka" i tak się biedna wkręciła, tak się nim zachwyciła, że teraz mnie ciągle zasypuje jakimiś filmikami, zdjęciami, no wszystkim... stworzyłam potwora :lol: uczeń zdecydowanie przerósł mistrza... co gorsza jeszcze nigdy nie widziałam jej w roli takiej psychofanki, dlatego jestem podwójnie zaskoczona. I dlatego obawiam się, że mimo całej mojej pasji do TOPa to jeszcze trochę i zacznę nim rzygać :rolly:

Ale dobra, będziem słuchać TOPa, bo jakże by nie!? :dance:
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 23 lis 2011

Ja NIE mogę spać na poddaszu. Mam kiepskie zdrowie, teraz jestem chora :ill: i kto wie, czy do sylwestra całkiem mi przejdzie.

A może część osób możnaby ulokować w salonie? Tak konwentowo by było... :thumb:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 23 lis 2011

Nie wiem jak na tym poddaszu ma być, ale jak jest zimniej niż w moim pokoju obecnie <gdzie mamy kaloryfer na 5 a i tak jest zimno:/> to ja też odpadam, już teraz jestem przeziębiona a gardło już w ogóle notorycznie mi wysiada przez niską temperaturę :/
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 23 lis 2011

Jakby co to ja na poddaszu dam radę. To tak orientacyjnie piszę.
:volli:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 23 lis 2011

Szczerze to nie wiem. Wolałabym nie, ale póki co moje zdrowie dopisuje, więc jak coś to mogę.

Spoiler! Off: Ja chcę z akire, kajakiem i Kibou i Ai i Maru!!!!!!!!! :D
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 23 lis 2011

Spoiler! Eggie :DDDDD <3333333

jak coś to dam radę i na poddaszu, mniej ważne gdzie, ważne z kim :D

Wróć do „Spotkania”