SLW11/12

Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Re: SLW11/12

Postautor: akire » 23 lis 2011

Spoiler! Eggieeeeeeee :fav: :fav: :fav: :giggle: ja też!

a w ogóle z tego co mi przemknęło w szałcie, to nie można 30.12 przyjechać, tak? czyli 31.12 mamy jakoś dotrzeć, hm, to trochę zmienia, trzeba się dogadać z dojazdem. w ogóle pytanie, czy są dwie osoby (no chociaż jedna) z okolic śląska jeszcze? bo jak nie to my będziemy z kajakiem musiały pociągować :cry: chyba że przeliczę i nie wyjdą kosmiczne sumy za benzynę, ale pewnie wyjdą uh.

aha, mi też dość dowolnie z noclegiem raczej.

edit: a no właśnie ja muszę z kajakiem razem spać bo mamy wspólny mózg ._____.

Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 23 lis 2011

Dobra - teraz z mojej strony, ponieważ jeden wyłączony z użytku pokój - musiałam stworzyć wstępna listę kto jak leży i z kim( na kim) :)

Pokój zeszłowroczny Azzelowy (pierwszy po prawej od wejścia do domku)
1) Wiktor
2) Azzel
3) Maru
4) Reira
5) Volli

Pokój w głębi (ostatni dostępny, w głębi obok azzelowego pokoju)

6) Ewa (nasza Ewa)
7) Piotruś
8) Beniak
9) Piżmak
21) Lilly

Salon
10) Piniacz
11) Tsukusz
12) Lusia
13) Ewczak
14) Rosia

Osoby salonowe muszą być najwytrwalsze :drunk:

Poddasze
15) Kibou
16) Akire
17) Ai
18) Eggie
19) Deli
20) Kajak

Osoby z poddasza maja pierwszeństwo kibelkowo-łazienkowe!!!

Ogólnie chciałabym dodać, że starałam się brać pod uwagę stopień waszych więzi i zażyłości.
Jakby coś nie pasowało, albo ktoś się chciał się zamienić to proszę o znaka.

Przyjazd 30 - możliwy o ile nie przeszkadza wam spanie na podłodze, karimatach i jaśkach - u nas w domu, bo mamy jeno 2 kanapy:(
Obrazek
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Kajak » 23 lis 2011

Piżmak, to jak coś to możesz mnie dopisać do tego poddasza też :D.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 23 lis 2011

Kajak pisze:Piżmak, to jak coś to możesz mnie dopisać do tego poddasza też :D.

Yay!!!

Eeee, opłaca się być na tym poddaszu, jeśli to oznacza pierwszeństwo na audiencji u TOPa :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 23 lis 2011

Piżmak pisze:Przyjazd 30 - możliwy o ile nie przeszkadza wam spanie na podłodze, karimatach i jaśkach - u nas w domu, bo mamy jeno 2 kanapy:(
Nie chce być party pooper, ale powiedziane było, że impreza jest od 30.12.2011 (nawet mam jakies wizje, że z tego powodu miała być większa składka, bo całe przedsięwzięcie będzie dłuższe). Ja wzięłam urlop na ten dzień, żeby przyjechać, a teraz się okazuje, że cenne 8h mojego urlopu przepadnie? :puppy:
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 23 lis 2011

Reira - przyjeżdżaj smiało 30 ..t.ylko nocleg u nas, bo Ewa niestetyz powiedziała chwile temu w zasadzie, ze imprezka u niej w domu owszem, ale od 31, więc ugościmy was - my...tylko dom będzie chwilowo inny.
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Myślę, że spokojnie można przyjechac, skoro piżmak zaprasza, ja chyba przyjadę bo trochę wyjscia nie mam, a impreza to się kręcić i tak będzie na okrągło :D
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 23 lis 2011

Że niby zostałam osobą salonową?! :rolly: najwytrwalszą? Jesteście pewni, że to ja, ta która zawsze znika z czata bo idzie spać o 22? :rolly:

Nie no wiece nie chce marudzić ( _^_ ) i wybrzydzać, ale ja jestem wybitnie nieimprezowa, ten sylwester to dla mnie wyzwanie, i moga mi sie baterie łatwo wyczerpać :rolly: i nie chciałabym wadzić komus, kto chciałby jeszcze posiedzieć i sie powygłupiac i tak dalej :( <imprezowe przerażenie>

I teraz nie wiem jak z dojazdem - booooo, no my z pomorza to się w jeden dzień na jedną turę nie dotelepiemy :/
<chyba idzie szukac karimaty XD >
Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 23 lis 2011

Maru kochanie zostało to już zmienione , już nie jesteś w salonie , właśnie po dłuższym zastanowieniu doszłyśmy do wniosku , że możesz nie wytrzymać :rolly:
(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 23 lis 2011

Maru, jesteś w pokoju z Azzelem i resztą na tej liście :D

a co do dojazdu, to wiktor wyraził zgodę już, żebyśmy przyjechały 30 do Torunia, jakby co :>
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

A ja myślałam, że my razem będziemy jechać 30.... Ai, nie jedziemy razem? -_- Bo już zaczełam obmyślać trasę, gdzie by tu się dosiąść i w ogóle....
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Postautor: Lily » 23 lis 2011

Dobra, to dawajcie mnie do salonu, ja jestem człowiekiem który chadza spać przeciętnie ok 2 w nocy, ale 3, 4 czy nawet 5 nie jest dla mnie wyzwaniem ;) poza tym potrafię zasnąć w zasadzie w każdych warunkach :rolly:
W zasadzie to dopiero teraz tak zaczęłam się zastanawiać, że kurczę, przecież ja was nawet nie znam :lol: wy za to wszyscy się znacie (jak łyse, lub niełyse konie) i tak się obawiam czy w takim towarzystwie nie będę jakimś piątym kołem u wozu.
Czy jest chociaż jedna osoba, które też jedzie mimo, że osobiście nikogo z was nie poznała??
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 23 lis 2011

Ach, już myślałam, że zostanę na poddaszu~ Ale dobra, salon też może być i tak zasnę w każdych warunkach i o każdej porze~
Czy lista będzie się jeszcze zmieniać, czy to już w miarę ostateczna wersja?

Oj tam Lily, będzie dobrze~ Myślę, że w takim towarzystwie na pewno się odnajdziesz ;)
Obrazek
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 23 lis 2011

Lily Ty się w ogóle nie przejmuj takimi rzeczami :) Jak się nie znamy to się poznamy, po to są tez takie spotkania , ja jak jechałam rok temu to prawie nikogo nie znałam ( nie widziałam na żywo xD) trzeba zrobić ten pierwszy krok :) Postaraj się jechać i jeśli Ci się uda to masz miejsca już zaklepane w pokoju , udało nam się z Piżmakiem jakoś to ogarnąć . Mam nadzieję , że ogólnie nikt nie jest przeciwny swojemu zakwaterowaniu , takie mamy warunki a nie inne i trzeba to na spokojnie ogarnąć i zaakceptować mi się wydaje :)
(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Postautor: Lily » 24 lis 2011

Tsukush pisze:Lily Ty się w ogóle nie przejmuj takimi rzeczami :) Jak się nie znamy to się poznamy, po to są tez takie spotkania , ja jak jechałam rok temu to prawie nikogo nie znałam ( nie widziałam na żywo xD) trzeba zrobić ten pierwszy krok :) Postaraj się jechać i jeśli Ci się uda to masz miejsca już zaklepane w pokoju , udało nam się z Piżmakiem jakoś to ogarnąć.

Jadę, jadę, teraz to już nie odpuszczę :lol: za bardzo się już nakręciłam na to :rolly:
muszę tylko jeszcze trochę poczekać na kasę, więc wpłacę za jakiś czas (ale na pewno zdążę w terminie).
coż, teraz to już nie mam wyboru, muszę zaryzkować, na pewno lepsze to niż zostać w domu, schować się w kącie i płakać :rolly: a potem żałować, jak się naczytam opowieści, jak to fajnie było...
Jest ryzyko - jest zabawa :rolly:

No, to dopiszta mnie do tego salonu. Zaznaczam na wstępie, że ja zabieram ze sobą gipsowy odlew TOPa, naturalnych rozmiarów oczywiście i on będzie miał własny śpiwór, więc mnie można liczyć jak 2 osoby :rolly:

Wróć do „Spotkania”