SLW11/12

Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Re: SLW11/12

Postautor: akire » 24 lis 2011

Lily no weeeź, w zeszłym roku chyba nikt nikogo nie znał prawie że... w dodatku w sumie parę osób z tych co jadą widziało się właśnie rok temu, albo i w ogóle raz w życiu gdzieś pomiędzy lol, nie wydaje mi się, żeby to był jakikolwiek problem.

(a ja mogę wziąć malutkie gipsowe odlewiki uke lidera i miniGD? :3)

Spoiler! ohai poddasze!
Obrazek
ja chcę juuuuuż

//czemu znowu topuję stronę ;;

Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 24 lis 2011

Akire, bierz co masz, tworzymy trzyosobowy fanklub Tejken.

Wlasnie, niestety ale większość widziałam ostatnio rok temu :rolly: Co nie zmienia faktu że kocham was jak włąsne matki/ córki/ babki :rolly:
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 24 lis 2011

a w ogóle jak z laptopami? będzie Akirowy na poddaszu?

Spoiler! yaaaaaaaaaaaaaaayz będą hugi w śpiworach
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 24 lis 2011

Ogólnie, to Lily - cieszymy się, ze będziesz z nami...ale musimy cię wyekspediować do pokoju z ewą i Beniakiem i Piotrusiem. Jeśli to nie problem, bo w salonie zrobiło się strasznie tłoczno:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Postautor: Lily » 24 lis 2011

Piżmak pisze:Ogólnie, to Lily - cieszymy się, ze będziesz z nami...ale musimy cię wyekspediować do pokoju z ewą i Beniakiem i Piotrusiem. Jeśli to nie problem, bo w salonie zrobiło się strasznie tłoczno:)

O nie, nie, nie. Teraz to już się nie dam :rolly:
Nie, ale naprawdę, chciałabym w salonie... :puppy: Ja mogę nawet gdzieś pod stołem spać, pod kaloryferem, cokolwiek..
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 24 lis 2011

Lily, co to za różnica, skoro i tak spać nie bedziesz :D
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 29 lis 2011

http://www.greftek.net/blog/wp-content/ ... hones1.png

Wpadł nam dzisiaj tego typu sprzęt w łapy. Ultrastar paca, piosenki się ściągają, a Wy możecie ćwiczyć na konkurs!
Nasze pierwsze spostrzeżenia są takie, że trzeba się dobrze wytrenować w sprawnej wymowie koreańskich słów. Piszcie propozycje piosenek do ściągnięcia.
[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 30 lis 2011

JEJ panda! :victory: <kombinuje, jakby tu dostać 3GB piosenek do ultrastara od dziewczyn z johnnysowego> :plot:
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 30 lis 2011

Najprościej to chyba płyta DVD i poczta polska, tym bardziej, że nie potrzebne jest to na jutro.
[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 03 gru 2011

Reira im więcej tym lepiej...tylko ja muszę jedno wiedzieć. Czy to będą tylko piosenki japońskich wykonawców czy mieszane...Pytam, ponieważ zarejestrowałam się tutaj: http://usasian.forumotion.net/ i tam ludzie zrobili kawał dobrej roboty i wybór jest przeogromny. Zaczęłam ściągać na razie tylko koreańskie utwory, ale w następnej kolejności wzięłabym się za japońskie i inne, dlatego muszę wiedzieć co ewentualnie byłoby od dziewczyn.
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 03 gru 2011

Zapomiałam o tym, zajmę się tym w nadchodzącym tygodniu.
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 11 gru 2011

Ze spraw informacyjnych co dotyczy muzyki raz jeszcze.

Tak więc : muzykę będę puszczała ze swojego laptopa , ogarnęłam myślę większość tego co uważam , że będziecie chcieli słuchać ( w porozumieniu oczywiście z uczestnikami sylwestra) napisałam we wcześniejszym poście, żebyście mi podsyłali jakieś listy z muzyką co chcecie itd. nikt się do mnie nie odezwał więc wzięłam sprawy w swoje ręce gdyż zostało niezbyt wiele czasu a ja na ostatnią chwilę nie będę miała jak tego wszystkiego po prostu ściągnąć . Nie chciałabym zostać obsypana pendrivami czy dyskami przenośnymi gdyż przyznam , że jest to dość uciążliwe dlatego wole mieć wszystko pod ręką :) Jeśli chodzi o teledyski to postanowiłam , że jedna osoba , która ma dobrą pojemność dysku po prostu go ze sobą weźmie. Mam również prośbę do Azzela aby wzięła swój bo z tego co się orientuje to ma dużo filmów itp. ( na pewno coś oglądać będziecie chcieli) . Jeśli chodzi o muzykę Japońską to liczę tu na dysk od Reiry. Dziś padł taki pomysł aby było trochę muzyki typowo nieazjatyckiej jak wy się na to zapatrujecie ? ja uważam , że jest to dobry pomysł bo może ktoś nie przyjmuje na raz tak dużej dawki kpopu tudzież jpopu . Jeżeli macie swoje jakieś piosenki nieazjatyckie które lubicie i byście chcieli je usłyszeń na sylwestrze to bardzo proszę dajcie mi znać ( jakaś lista czy coś ) ja to wszystko pościągam . :)

Dziękuję za uwagę . Liczę na waszą pomoc gdyż chciałabym aby to wszystko miało ręce i nogi :)
(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 11 gru 2011

Eeee no jak zostanie przegłosowane to ok, ale ten sylwek to chyba all about asian pop jest, no nie? :D Jak ty w ogóle możesz twierdzić, że nie zniesiemy tyle tego wszystkiego na raz? :D
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 11 gru 2011

Eggie twierdzę tak ponieważ zostałam uświadomiona :D
(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 12 gru 2011

Ja może dysku nie będę miała, ale pendriva na pewno i jeszcze dojdą piosenki do Ultrastara, tylko muszę o tym pamiętać, bo co to za sylwester bez Kame i Kat-tunów :-D

Wróć do „Spotkania”