~~Ajumma's day~~ czyli doki zjazd

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

~~Ajumma's day~~ czyli doki zjazd

Postautor: Azzel » 19 sty 2012

no tak, po Sylwestrze jeszcze dobre wspomnienia gdzieś tam krążą więc hmm, nie czas pomyśleć o nowym spotkaniu?^^ być może jeszcze w większym składzie tym razem pod banderą dnia ajummowego, oczywiście każdy ajussi, czy w ostateczności oppa, też mile widziani^^
a teraz w czym rzecz

miejsce: Toruń
- 80% z nas chyba już zna, a jak nie zna, to myślę ze czas poznać, dojazd względnie dobry no i wiadomo - mamy tu ekipę pomocniczą na wszelki wypadek oraz pierogarnię, którą chętnie pewnie większość w razie czego z chęcią odwiedzi^^.

czas: marzec/kwiecień - weekend - który to do uzgodnienia (poprzez ankietę, ewentualnie proszę pisać kiedy na pewno odpada)

I teraz tak, trzeba się szybko zgłosić teraz czy jest się zainteresowanym w ogóle - jeśli uzbiera się przynajmniej te 12-14 osób do końca tygodnia (choć nie powiem że liczę na to że nawet ponad 20 jest możliwych^^) to idziemy dalej z organizacją - będzie ankieta, no i najpóźniej do końca miesiąca będą propozycje miejsc gdzie możemy się zatrzymać, i max 2 tygodnie na ostateczną deklarację czy jedzie dana osoba czy nie - wszystko z wyprzedzeniem bo jak chcemy coś zarezerwować to niestety potrzeba więcej czasu, już nic nie mówiąc o tym że rozeznać się trzeba wtedy w kosztach. Planowane są max dwie noce, jeśli np nie koniecznie wszyscy będą chcieli na dwie, to może Volli z Wiktorem wspomogą z przenocowaniem jakiejś mniejszej grupki ludzi (póki co przynajmniej z chęci Volli do 6 osób, jeszcze nie mam pojęcia co na to Wiktor, mam nadzieję że też się zgodzi - ale jak podkreślam to jest bardzo awaryjna opcja). I tu dochodzi do kolejnej sprawy nocleg i w sumie samo imprezowanie. Opcje są dwie:

- pokój dwudziestoosobowy w forcie : http://www.fort.torun.pl/_portal/117456 ... LEGI_.html" onclick="window.open(this.href);return false;
opcja dosyć tania, pojemna trzeba tez zauważyć, jeszcze do rozeznania, kuchnia do najmu - można zrobić posiłki tam - w tym coś wspólnie, zwiedzanie fortu itp, może dało by się tez tam po nocy imprezować ALE, właśnie, nie jest powiedziane że się da - więc tu głownie mamy problem, czy nie będzie trzeba i tak wynieść się na dłuższe nocne imprezowanie na miasto - do jakiejś knajpy i tam rezerwować, to trochę może zawyżyć koszta, no i na 90% nie będzie szansy na projektor, ultrastara itp.

- druga opcja - domek, plusy - jeśli znajdziemy coś odpowiedniego to wszelkie plusy jak na sylwestrze (oczywiście jak znajdzie się sprzęt - tu przy okazji pytanie czy znajdzie się ktoś by takowy sprowadzić - nie powiem - patrzę tu błagalnie w stronę Piżmaków, że zechcą przybyć i pod tym względem pomóc), minusy - może być troszkę drożej - choć liczę na to ze przy większej ilości osób pójdzie cena w dół, no i kolejnym problemem może być dojazd do domku, bo z pewnością nie będzie to centrum <chyba że to będzie np taki hostel http://www.hostel-torun.com.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;>, i tu też liczę trochę na to że choć jedna osoba jest się w stanie zaoferować z samochodem i pomocą w transporcie (chodzi oczywiście głownie o bagaż, jedzenie, itp bo sama miejscówka będzie wybierana tak by można było przynajmniej częściowo dotrzeć komunikacją miejską), jeśli się nie znajdzie, mówi się trudno, ale będą niestety wtedy też pewnie bardziej ograniczone możliwości, tak czy siak trzeba wypróbować doki zjazdu również w zupełnie obcych miejscach^^

I chyba to tyle słowem wstępu, czekam na chętnych i ewentualnie, która z opcji noclegowych bardziej będzie pasowała, bo jeśli chodzi o samą zabawę to myślę że co by nie było to pewnie i tak starczy nam własna obecność ^^
No i liczę na wszelkie osoby poznane i nieznane jeszcze - że może zechcą się ujawnić^^

I naprawdę proszę o wszelki komentarz i zaznaczenie chęci bycia, bo od tego w sumie zależy czy jest sens to robić.

Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Re: ~~Ajumma's day~~ czyli doki zjazd

Postautor: boom_boom » 19 sty 2012

Nie czuję się ahjummą, ale biorę pod rozwagę. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 19 sty 2012

ja zawsze pojadę to Torunia, zawsze!!!!
tak więc no, jak to dojdzie do skutku, to będę :D mam nadzieję że to nikogo nie odstrasza
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 20 sty 2012

Ja się wstępnie deklaruję. Pasuje mi koniec marca/kwiecień. Początek marca odpada. Co do opcji to wolę chyba coś w stylu tego fortu. Zawsze można oglądać coś w w kilka osób na laptopie, a inni mogą sobie w tym czasie pogadać. Nie widzę sensu przywożenia rzutników czy innych bajerów.

A co z jedzeniem? Każdy swoje, czy będziemy chodzić do jakiś barów/restauracji?
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 20 sty 2012

Hm....... ja w sumie wstępnie mogę jechać , bo zawsze się chętnie z wami spotkam:) Ale jak to wypadnie finansowo to ciężki mi określić się na 100% bo teraz jest tyle wydatków , że nie ogarniam .... Poza tym Azzelu jakbym miała jechać do Ciebie tak jak rozmawiałyśmy wcześniej, to na Toruń raczej nie będę miała już środków ......
(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 20 sty 2012

dooobra to i ja się wstępnie zgłaszam, żeby nie było, że ktoś się obraża na moje 'chyba' :P tzn mam nadzieję że mnie przygarniecie? ^_________________^
Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 20 sty 2012

ja też się wstępnie piszę ^_____________________^
yayz poznam Maurę! \o///
Obrazek
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 20 sty 2012

ja oczywiście tak jak mówiłam też chcę :3 (tak napiszę, żeby było że tłum chętnych :rolly:), ale mam dużo różnych ograniczeń czasowych których nie zmienię // są ustalone odgórnie jakby. dokładniej odpadają mi na 100% weekendy w marcu: 3-4 oraz 17-18. w kwietniu... nie wiem czy nie ściągnę na siebie jakiejś klątwy rodzinnej jak się ruszę z domu 14-15... ale to jeszcze się okaże.
Obrazek
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 20 sty 2012

ja się tylko chciałam zapytać, czy jest w planach majówka, czy to zamiast majówki, czy jak ....bo nawet jakbym chciała i nic mnie nie przejedzie, to zdolności wyczarowania pieniędzy ze skarpety nie mam....
Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 20 sty 2012

Mnie się wydaje, że to jest taka wczesna majówka.
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 20 sty 2012

Nawet ja bym się pisała żeby was poznać, ale tez nie wiem jak z kasą .
Jak w końcu dostane nową prace w tym tygodniu to sie zdeklaruje.
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 20 sty 2012

wczoraj pisałem na czacie to dzisiaj napiszę tutaj xD znajdzie się miejsce może nie dla ahjussi ale dla nam dongsaeng'a? ^ ^ Chętnie w końcu bym was poznał osobiście :rolly:
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 20 sty 2012

Yeah, czas coś powiedzieć^^

1. może być majówka z tego ale - ceny od maja są już na bank wyższe (stąd termin marzec-kwiecień, choć na chwilę obecną właśnie jakoś koniec kwietnia najbardziej mi się widzi - ale będzie ankieta koło nd-pon, ot się okaże), chwile z Piżmem rozmawiałam <mam nadzieje że coś niedługo powiedzą od siebie> i coś napomykała nad dłuższym wyjazdem niż te 2-3 dni, 1-3 maja to wt-czw, z jednej strony dobrze z drugiej strony źle. Część z nas może i tak mieć problem z wolnym poniedziałkiem czy piątkiem, a druga rzecz - koszta, nie wiem ile osób by było stać na prawie tygodniowy wyjazd ( i ile osób chce na tak długo jechać).
2. I oczywiście zapraszamy dalej niepoznane jeszcze osoby^^ i Minę i Mootyla, już nic nie mówiąc o tym że Mootyl, ty w stażu na doki to nawet już nie ajussi jesteś^^
Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 20 sty 2012

Czy ja mogę apelować, żebyśmy wyłączyli tam kompy chociaż na pół dnia, no dobra, spoko, na ĆWIERĆ, czy o to chodzi właśnie, że musowo dalej siedzieć nad klawiaturą? :lol: No bo ehhh...
Aha, bo ja piszę, ale nie wiem, czy mnie będzie stać, bo mam w kwietniu imprezę życia przecież :rolly: Dlatego właściwie czekam na konkrety, a piszę tu, żeby samą siebie zmobilizować do zorganizowania się.
(13-16. kwietnia odpadam, bo impreza życia będzie TRWAĆ :rolly: )
I jeszcze pytanie: bo w koszt się wliczać będzie głównie spanie+skłądka na żarcie pewnie, czy może być tak, że skoro musimy się zadeklarować tak wcześnie, to mozna się zadeklarować tylko jakąś zaliczką za nocleg, bo się nie jest jeszcze pewnym na tym etapie?
Dobra, znowu się nakręciłam, kończę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 20 sty 2012

LOL - bum bumie... znaczy - pytasz się, czy można wpłacić zaliczkę za nocleg i nie jechać? No - to chyba zależy przede wszystkim od opcji noclegowej. Jeżeli już będzie wiadomo czy w ogóle w marcu/kwietniu (czy też w maju), i gdzie - reszta zależeć będzie od noclegowni. To trochę bardzo do przodu, ale jak już ostatecznie zgramy terminy i zgodzimy się co do miejsca, to będzie można podpytać się w tym kierunku. Dodam, że w schroniskach PTSM-owskich zazwyczaj za zaklepany a niewykorzystany nocleg nic nie biorą... [no - ale Fort jest prywatny jednak... więc...]
:volli:

Wróć do „Spotkania”