~~Ajumma's day~~ czyli doki zjazd

Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Re: ~~Ajumma's day~~ czyli doki zjazd

Postautor: boom_boom » 20 sty 2012

Dokładnie o to pytam, nie wiem, skąd ten "LOL" na początku. :)
Ale mi chodzi, że nawet, jakby miała przepaść zaliczka, to trudno; dobra, bo za wcześnie na takie dywagacje.

Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 21 sty 2012

LOL był na ten strumień świadomości... A co do wyłączenia kompów na ćwierć dnia to pewnie nie każdego da się powstrzymać, ale z doświadczenia wiem, że chcący - nie chcący i tak zwykle tworzą się podgrupy - jednym słowem - dla każdego coś miłego - czy to setna fotka Uke-lidera przed kompem, czy też rozmowa w kuchni albo na balkonie [do piątej rano...], albo pląsanie nad jajecznicą, tudzież czytanie bajek o smokach przy kieliszku bimbru... - oczywiście w miarę potrzeb i możliwości...
:volli:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 21 sty 2012

Powinien być konkurs: Kto najdłużej wytrzyma bez kompa, wygrywa randkę z Uke-liderem. Ale pewnie jest i tak za Uke dla Was, to nie ma co zaczynać. Ehhh. Ale chociaż może to spotkanie sprawi, że wymyślicie sobie nowe sygny... :rolly:

edit.
Chyba bardzo jest to offtop jak na standardy tego organizacyjnego tematu, wybaczcie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 21 sty 2012

Nie wiem na ile mi się wolno wtrącać, ale chyba najlepszą opcją jest 'wczesna majówka' - koniec kwietnia - raz, że na weekend majowy może być ciężko z zaklepaniem czegoś, bo się wszyscy rzucą, a marzec to chyba za wcześnie i bryy i zimno ....a w kwietniu to juz się można na spacerki udać (:

To i ja za już-nie-Lady-Boom-Boom mówie kompom śmierć, i z chęcią z kimś pospaceruję, pogadam, a i nad jajecznicą mogę tańczyć :rolly: znaczy się ja bez kompa absolutnie przeżyję _^_

Ooooooooo,..........zóbmy gdzies ogniskoooooooooo ^_____^ < jak się da oczywiście (: >

PS: Mootyl , nie boisz się wkroczyć samotnie do jaskini fangerli? :rolly:
Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Postautor: Lily » 21 sty 2012

Ja bym również chętnie dołączyła (już was znam więc nie musiałabym się bać takiego wyjazdu ;)) tylko jeśli faktycznie macie jakieś plany również majówkowe to na dwa wyjazdy nie wyrobię z kasą, a w dwóch opcji zdecydowanie wolałabym majówkę, bo wiadomo - wioooosna :smitten:

Co do kompów to popieram osoby powyżej. We wszystkim potrzebny jest umiar, a z tym bywa różnie. Na sylwestrze jak nie było już projektora to nagle się zebrało trochę ludzi w kuchni czy na balkonie i można było pogadać sobie o życiu, jakoś się poznać, to był zupełnie inny klimat niż wcześniej. Myślę, że trzeba pamiętać, że takie wyjazdy są po to aby się spotkać i przy okazji pooglądać/posłuchać skośnych, a nie odwrotnie.
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 21 sty 2012

Popieram Lily , też tak myślę .
Ja w domu przed kompem mnóstwo czasu spędzam więc chętnie od niego odpoczne.
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 21 sty 2012

no wiadomo, że rozmowy na balkonie i w kuchni są najlepsze, no nie. wiadomo, że kilkugodzinna faza przy oglądaniu selek ma swoje uroki, ale generalnie to jak jeżdżę gdzieś to żeby odpocząć od kompa, to jasne chyba :D
prawdę mówiąc czekam już na jakis znak o zmianie sygn bo tęsknie za onkeyem w profilu :rolly:
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 21 sty 2012

No to czekamy teraz na głos Piżmowców w tej sprawie. Na razie konkretna propozycja jest, ale oczywiście mile widziane alternatywy. Co do terminu dla tego konkretnego eventu, to koniec kwietnia (przed majówką) wydaje mi się dość fajnym pomysłem... Oczywiste jednak jest dla mnie, że albo majówka - albo impreza z ahjummą... Jednym słowem - albo rybki albo akwarium. Dodam, że tam nie mam nic przeciwko majówkom.... I taaaak ognisko to naprawdę fajny pomysł [w forcie chyba mają jakieś miejsce ogniskowe - a może to był grill? hmmm... - z naciskiem na chyba]
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 21 sty 2012

Ja w ogóle nie rozumiem tego czegoś o ahjummach chyba... Ale może to ma być takie odwrócenie, że w tamtym roku było święto maturzystek (za które bardzo dziękuję :* ) i apoteoza młodości, a teraz o 180 stopni? :D (Ale to by trzeba thona zaprosić jako starszyznę też KONIECZNIE :P ) W każdym razie jakie tam z naszych forumowiczek ahjummy... Najwyżej pozapraszajmy się z matkami, ejjj, to nawet niezły pomysł... :rolly: WYOBRAZIŁAM SOBIE :rolly: Moja mama też by lubila AJa, bo ma fajny zgryz!!! :rolly:
Obrazek
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 21 sty 2012

No jako impreza tematyczna to raczej bardzo straciło na adekwatności, 'Przedmajówka' chyba bardziej czytelne ;p
Obrazek
- Król Julian
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 05 lut 2012

ja krótko bo ciężko mi myśleć dziś a nie chce dłużej odwlekać :/

1. tak, to taka przedmajówka, gadałam z Piżmakiem i mówiła, że nie chcieliby ciągle w domu siedzieć więc w innym miejscu było by fajnie się widzieć, a poza tym - na razie i tak sami nie wiedza kiedy by mieli wolne itp. tym samym wybieramy po prostu datę wg tych osób które faktycznie na razie się oferowały^^ więc proszę ANKIETA no a te miesiące do wyboru ==> bo taniej. Daty do wyboru zredukowane też pod kątem że komuś gdzieś tam nie pasuje ( i mam nadzieję że w sumie większość woli ten koniec kwietnia ;p)
2.miejsce z opinii tutaj wywnioskowanych i po ustaleniach z Volli - to jednak Fort, wyjdzie chyba nas najtaniej, i w sumie najciekawiej.
3. atrakcje itp jeszcze w rozmowie, na pewno bierzemy pod uwagę na sobotę: ognisko, pierogarnię i zwiedzanie fortu :)
4. taaa, Boom, wyczytałaś moje myśli, i po zabawie :(

p.s. jakby do końca tyg wypełnili ankietę będę wdzięczna, można dopisać na ile pewnym się jest że chce się jechać.

słyszałam że Volli sama chce organizować tenże wyjazd z Maru i Maurą, więc mam nadzieje że razem z Mirosławem się zabiorą do roboty same :foh:
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 10 lut 2012

Ponieważ zastój w temacie, daję znać, że ankieta przyniosła plon. Wnioski są takie, że większości najbardziej pasuje termin:

27-29.04.2012

Teraz tak. W przyszłym tygodniu będę dowiadywać się w forcie o możliwość rezerwacji w tym terminie i o kilka innych szczegółów, jak np. nocne powroty i takie tam ^^.

Jeśli okaże się, że są możliwości będę prosiła chętnych do uczestnictwa w imprezie raz jeszcze o potwierdzenie udziału - tym razem konkretnie w tym terminie [można to robić w zasadzie już teraz wysyłając PM-kę do mnie lub Azzela].

Być może trzeba się będzie liczyć z koniecznością wpłaty zaliczki za nocleg.

Ku chwale!

Volli.
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Postautor: wiktor » 14 lut 2012

ja powiem tak :
:puppy: :puppy: :puppy: ja wiedziałam, że tak będzie .... 27-29.04 = muszę wyjechać z Torunia :puppy: :puppy: :puppy:
Obrazek
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 14 lut 2012

Dzisiaj nie ma prima aprilis Wiktor, a poza tym to bardzo brzydki żart :evil:
Obrazek
- Król Julian
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 16 lut 2012

Jako wykwalifikowana ahjumma sie piszę pod warunkiem ,że jest ciepła woda i na łeb nie pada. Ja bym wolała jednak koniec miesięcy bo na majówkę mnie nie ma na bank.

Wróć do „Spotkania”