~~Ajumma's day~~ czyli doki zjazd

Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Re: ~~Ajumma's day~~ czyli doki zjazd

Postautor: Reira » 12 mar 2012

Azzel pisze:Mam nadzieje że już ostatecznie przekładana data jest na 27-29.04. Mam nadzieję że wszystkim dalej pasuje
Hmm, mi może przestać pasować, bo mam wtedy późne zmiany i jakiś weekend w pracy, dowiem się jeszcze i wyklaryfikuję do końca tygodnia. A jeśli nie, niech ktoś do mnie napisze i mi przypomni... Azzel?

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 20 mar 2012

Uhhh, po pierwsze: złe wiadomości
- nocleg w forcie niestety nie wypala - zajęte wszystkie miejsca

ALE

są dobre wiadomości - zarezerwowany został gdzie indziej nocleg, troszkę, hm, dalekawo, ale może będzie większa radocha^^ niestety wychodzi trochę drożej - dokładnie 30zł/noc, ale jest pościel, koce, więc tego nie trzeba brać, jak już to ręcznik tylko^^
pokój mamy zarezerwowany 10osobowy - ale dorzuci się dwa miejsca tam gratis - nie ma z tym problemu, jedno łóżko polowe jest, w ostateczności wykombinuje się tą jedną karimatę więcej, dla mnie nie problem spać na ziemi więc w razie czego spokojnie mogę zająć taką miejscówkę^^ Zarezerwowanych zostało 12 miejsc (w tym mówiłam że 11 na piątek, 12 na sobotę)
Jesli dobrze kojarzę doba hotelowa jest od 16 do 11, meldowanie sie - od 16 do 20

INFO O MIEJSCU: tutaj
to jesli chodzi o nocleg

JEDZENIE - bardzo fajnie bo jest dostęp do kuchni, co prawda nie full wypas, ale jest lodówka, mikrofala, czajniki - więc śniadania spokojnie możemy sobie zorganizować, jakiś sklepik tam podobno jest ale podejrzewam,że ceny mało atrakcyjne, więc proponuję wcześniej zrobić składkę, zamówienia co potrzeba kupić, i jak pojedziemy z Volli tam wcześniej by obadać teren, to myślę że od razu zrobimy i podrzucimy na miejsce zakupy (może też przy okazji załatwi się wtedy ogniskowe zakupy)

ŁAZIENKA - jakby kogoś to interesowało - jest z dwoma prysznicami jakoś przy pokoju, chyba damy radę^^

OGNISKO - tu niespodziewanie fajnie wyszło, bo myślałam, że będzie trochę lipa, bo na stronie było że po godzinie 19 - 100zł/2h, ALE pani mi powiedziała że nie ważne jaka godzina - będzie 60zł/2h, więc licząc nas 12osób, spokojnie możemy się rezerwować na 4h, nie wyjdzie nas to więcej niż 10zł/os. Jeśli nie będzie sprzeciwów to następnym razem jak tam zadzwonię będę uzgadniała kiedy co i jak, bo przynajmniej w piątek przed, trzeba im dać znać (no, ale mamy jeszcze trochę czasu^^)

DOJAZD - bezpośrednio tam na miejsce nie ma nic, dopiero w sezonie coś jeździ, jedyna opcja to do samej barbarki dojechać np. tym a potem jest jeszcze 20-25min na pieszo przez las - uprzedzam tak na wszelki wypadek^^ <będzie radośnie wracając tam w nocy^^>

LISTA OSÓB <żeby wiadomo było kto jedzie i na kogo rezerwowałam:)>
    1.Reira (jedna noc)
    2. Mina
    3. Maura
    4. Ai
    5. Mootyl
    6. Maru
    7. Akire
    8. Tsukush
    9. Lily
    10. Day
    11. Volli
    12. ja^^

jeśli ktoś jeszcze chce się dołączyć - to nie gwarantuję że będą miejsca, może być tak że w innym pokoju, bądź jeśli zgodzą się tam by jeszcze jedną osobę w naszym dormie wcisnąć - to jest szansa, że będzie trzeba z własną karimatą czy śpiworem jechać. tylko uprzedzam (to info dla Kibou - więc mam nadzieję że da szybko znać czy chce się podłączyć to będzie można kombinować coś wcześniej - gdzieś tam ma być wesele w ten weekend, więc mogą się znaleźć ludzie którzy na ostatnią chwilę będą chcieli rezerwować jakieś miejsce)

PŁATNOŚĆ - nie musimy za rezerwacje płacić, jedynie przy zameldowaniu - płatność z góry, więc może tylko wcześniej zrobimy jakąś składkę śniadaniową.

Jakieś pytania...?^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 20 mar 2012

Azzel pisze:Jakieś pytania...?^^
Ile kosztuje taksówka na miejsce? Serio, bo nie mam zamiaru się po jakimś obcym mieście przez las przebijać (choć może wynajmę mega zajebiste mieszkanie i będę spłukana i wtedy będę zasuwać przez las z walizami, a wy będziecie się ze mnie śmiać)

Po drugie: właśnie się dowiedziałam, że plan na moim projekcie się zmienił i będę mogła przyjechać w pt. Jeszcze nie jestem pewna, jak bardzo są zobowiązujące te zmiany, ale czy jest możliwość zmiany 1 nocy na 2 i do kiedy? (Do końca tygodnia będę wiedziała, co i jak)

Czyli wychodzi ok 80zł za całość bez przejazdu?
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 20 mar 2012

Z drugą nocą nie jest problem, jak pisałam - bierzemy i tak pokój dziesięcioosoowy z dostawieniem dwóch miejsc, wiec nie będzie problemu czy będzie nas 11 czy 12 bo i tak płacimy za pokój już na miejscu.
Kwota za nocleg+ognisko = 70zł; na śniadanio-ognisko będzie składka - chyba że każdy woli w swoim zakresie tachać jedzenie. Obiad - pierogarnia.
Taksówki - poszukamy ci numerów telefonu i możesz podzwonić i popytać się, i przemyśleć czy bardziej opłaca ci się przejście się trochę na pieszo czy wolisz jednak płacić za przejazd. W piątek pojedziemy tam wcześniej zostawić jakieś nasze rzeczy - więc potem bez problemu podjedziemy po przybyłych i pomożemy w razie czego tachać bagaż (choć też mamy ograniczone możliwości w tej kwestii, ale Tobie mogę Reira ponieść walizkę w razie czego^^)

///edit: może jeszcze dodam na wszelki wypadek, Reira, tak będzie dla Ciebie łóżko i pościel, nikt Ci nie każe spać na podłodze - tak na wszelki wypadek piszę^^///
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 21 mar 2012

Azzel pisze:///edit: może jeszcze dodam na wszelki wypadek, Reira, tak będzie dla Ciebie łóżko i pościel, nikt Ci nie każe spać na podłodze - tak na wszelki wypadek piszę^^///
Zrozumiałam to już w poprzednim poście, jak napisałaś, że się zgłaszasz na ochotnika do spania na podłodze :mrgreen:
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 21 mar 2012

pytanie: idziemy w końcu do piernika? muzeum znaczy się? :rolly:

a poza tym spoko, chyba wszystko jest dość jasne, tylko trzeba się zgadać z dojazdem, hm... czy Day nie jest przypadkiem z moich okolic? ktoś jeszcze z południa się wybiera może?
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 21 mar 2012

akire pisze:pytanie: idziemy w końcu do piernika? muzeum znaczy się? :rolly:

Podbijam pytanie? :)

akire pisze:a poza tym spoko, chyba wszystko jest dość jasne, tylko trzeba się zgadać z dojazdem, hm... czy Day nie jest przypadkiem z moich okolic? ktoś jeszcze z południa się wybiera może?

A chyba jestem ^^ Też sie tak zastanawiam - może wartobyłoby się dogadać zeby jakaś wieksza grupa się stworzyła - w łatwym do znalezienia się miejscu w Toruniu (czyt. dworzec :P) i wszyscy razem byśmy się przetransportowali na miejsce? Bo moje zdolności orientacji w środkach komunikacji miejskiej terenie są pożałowania godne :rolly:
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 21 mar 2012

Proponuję muzeum piernika w sobotę przed lub po obiedzie. Jeśli idziemy grupą może warto byłoby wykupić zwiedzanie grupowe. Anyway piszę z komórki więc się raczej nie rozpiszę, ale obiecuję zbadać dokładniej teren gdy tylko znajdę się w pobliżu jakiejś cywilizacji.

[edit]

........................................ okeeeey - to teraz czekam na lincz. 27 nie ma mnie w Toruniu. Jestem na Wawelu. Właśnie się dowiedziałam. Nie, nie da się z tym NIC zrobić.... :puppy: :puppy:

PRZEPRASZAM!!!!!!!!!!

:puppy:
:volli:
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 21 mar 2012

Volli pisze:27 nie ma mnie w Toruniu. Jestem na Wawelu. Właśnie się dowiedziałam. Nie, nie da się z tym NIC zrobić
COOOOOOOOO? :evil: :fist: :no: <wpada w szał> :usuck:
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 21 mar 2012

Volli pisze:........................................ okeeeey - to teraz czekam na lincz. 27 nie ma mnie w Toruniu. Jestem na Wawelu. Właśnie się dowiedziałam. Nie, nie da się z tym NIC zrobić.... :puppy: :puppy:

PRZEPRASZAM!!!!!!!!!!

:puppy:

ale to w sobotę rano już będziesz nieee? :cry:
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 21 mar 2012

Nie, nie będę. Na razie PRAWDOPODOBNIE wiem ,że będę mogła wracać w sobotę rano (czyli wieczorem toruń) - co z resztą nie jest wcale takie pewne, bo jeśli komuś odwinie i okaże się że będe musiała zostać to będę musiała zostać.... Jak dla mnie są teraz dwa wyjścia

1/ Albo zostaje jak jest i po prostu nie liczycie na mnie - co oznacza... no, wiadomo.... - że trzeba się będzie 2 razy bardziej ogarniać... czy coś...

2/ Albo po raz (kolejny!) przekładamy - w tył albo przód - np. na pierwszy albo drugi po długim weekendzie weekend majowy.

To są dwie opcję i błagam wszystkich aby się w miarę składnie i szybko wypowiedzieli w tej sprawie bo nerwy zjedzą Azzela a mnie poczucie winy.
:volli:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 22 mar 2012

dziś (22.03.) o 21 będę na chacie - prosiłabym osoby które jadą by się zjawiły i wypowiedziały odnośnie tego czy pasują im weekendy: 4-6.05. oraz 11-13.05. (ci, któzy już się wypowiedzieli - nie muszą). Zadzwonię dziś do naszej noclegowni i spytam się czy te terminy są w razie czego dostępne.

Jeśli ktoś nie chce na chacie się zjawiać - niech napisze tutaj, bądź na pm.

Póki co najmniej konfliktowy termin to ten 11-13.05. (dla 6 z 12 osób). Potrzebuję wypowiedzi dzisiaj, by w piętek zarezerwować w razie czego nowy termin.

1) Jeśli nie dogadamy nowego terminu - będziemy musieli zostać przy starym i liczyć że Volli dojedzie na wieczór (oraz zdawać sobie sprawę z tego, że Torunia nie znam, więc za nieomylnego przewodnika robić nie będę mogła), to samo w przypadku jeśli nie będzie wolnych miejsc w inne terminy.
2) Zakładam że wszyscy zainteresowani napiszą co myślą o podanych terminach, jeśli nie dostanę dziś żadnej wypowiedzi odnośnie: pasuje mi / nie pasuje mi - to uznam że zgadza się na każdą z ustalonych dat.
3) Jeśli na któryś z tych terminów mogłyby sie pisać osoby, które dotąd nie były w stanie, a teraz by im pasowało - proszę też o info^^

Przepraszam że tak do tego podchodzę - ale stresuje mnie to, że się to wszystko ciągle zmienia i chciałabym - pewnie jak większość - by była jedna data już ustalona i nic więcej się nie zmieniało. (a niestety zachodzą ciągle jakieś zmiany niezależne od nikogo i na coś muszę się decydować jako tzw. organizator) Tak czy siak - do piątku chciałabym rozwiązać tą kwestię.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
co do muzeum piernika - to wszystko tak i oczywiście^^ jak patrzyłam - nie ma większej różnicy czy idzie się indywidualnie czy grupowo - przynajmniej jeśli chodzi o cenę - mogę jeszcze do nich przedzwonić i sie dopytać. Bilety ulgowe - 8,0zł, normalne 9,5zł. Pokazy o pełnych godzinach od 9-17(ostatni pokaz). TU info
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 22 mar 2012

Mnie pasuje średnio, ale da radę. Ale wolałabym żebyśmy zostały przy tym, co ustalone. Może niech Volli poleci nam jakiegoś przystojnego znajomego jako przewodnika, żeby nam pomógł w razie czego, a sama dołączy w sobotę.
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 22 mar 2012

<wyciera smarki> :puppy:

Mi teoretycznie pasują dwa majowe terminy, wprawdzie lepiej by było, gdyby to był ten wcześniejszy, ale skoro większość jest za drugim, to trudno.... ale na dzień dzisiejszy oba mniej lub bardziej pasują :puppy:
Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 22 mar 2012

Przepraszam że dopiero teraz odpowiadam, ale wczoraj za kazdym razem jak probowałam wejsć na doki na złość rozłączał mi się internet i zrezygnowana poszłam spać ot! Ale do rzeczy.
Mi osobiście, na chwilę obecną pasuje termin 11-13, to tylko narazie bo jako że data odległa to wiadomo.. na przykladzie Volli, różnie bywa;) Niemniej mam nadzieję, że wszystko wypali, spotkamy się w maju (nie w lipcu itp) i będzie @!#%$^%&* fajnie :D ! O!
Obrazek

Wróć do „Spotkania”