~~Ajumma's day~~ czyli doki zjazd

Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Re: ~~Ajumma's day~~ czyli doki zjazd

Postautor: mootyl » 22 mar 2012

Kurczę ta zmiana terminu kompletnie mi nie pasuje :( Jak już wcześniej wspominałem czeka mnie podejście numer trzy w maju i tego raczej nie zmienię :cry: Jedyne co mi pozostaje to życzenie wam dobrej zabawy no i tego, że może jeszcze kiedyś uda nam się spotkać/poznać xD Odezwę się przy kolejnej okazji do spotkania ^ ^

♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 22 mar 2012

Jak na razie to mi każdy termin pasuje także luz
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 22 mar 2012

W razie czego nie będzie mnie jednak o 21, ale czekam w sumie już tylko na to co powie Lily i Day, więc wierzę że dacie znać mi tutaj lub na pm^^ W razie czego obie daty są wolne na pokoje 10os więc nawet jakby ktoś jeszcze chciał jechać w tych terminach można rezerwować miejsca.
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 22 mar 2012

Oj... not good.

4-6.05 byłby dla mnie idealny - brak zajeć, z pracą też nie byłoby problemów bo w końcu długi weekend. A planów majówkowych na razie nie posiadam. Następny weekend nieco gorzej sie zapowiada ale na razie też nie widzę przeciwskazań. Niestety może się okazać ze wypadną jakies kolosy zaliczenia spotkania z promotorem czy inne pierdoły - wiec moze sie okazać za 2 tygodnie ze nie bede mogła jechać ;/ Jak to w życiu.

Od razu już tez napiszę ze po 11.05 aż do 16.06 niestety mam juz inne plany. A i prawdopodobnie do końca lipca bedzie ciezko bo chcę się obronić.
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 23 mar 2012

Donoszę, że:

1. Zarezerwowałyśmy miejsca na 11-13 maja.
2. Na razie możliwość "dorezerwowania" pokoju, więc jeśli ktoś jeszcze chciałby jechać (ale boi się, czy coś) - niech daje znać jak najszybciej, bo nie wiadomo czy nam go nie "hapną" sprzed nosa :sun:
:volli:
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 25 mar 2012

super bo będe po wypłacie świeżo czyli coś mi jeszcze zostanie na wyjazd :-)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 25 kwie 2012

Czy ktoś chce jeszcze powiedzieć że będzie / nie będzie ? Do piątku chce jeszcze raz przedzwonić na miejsce i zatwierdzić wszystko ostatecznie, bo wyjeżdżam w sobotę i będę dostępna dopiero koło, hmmm, 9 maja, czyli kiedy już raczej nie będę w stanie wiele pozmieniać. Więc jeszcze jeśli ktoś się zdecydował dobrze by było by dał znać jak najszybciej, ewentualnie niech się kontaktuje z Volli lub musiałby dzwonić bezpośrednio na Barbarkę. Również - są jakieś pytania przedwyjazdowe jeszcze? To już tuż tuż :D cieszymy się prawda?^^
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 25 kwie 2012

No właśnie ja muszę wam przekażać tą smutną wiadomość bo nic się nie da zrobić. Okazuje się, że mam 11.05 całodniowe szkolenie z pracy w Wa-wie ;(((((( będę sie mogła zaladować do domu dopiero w sobotę rano. Wiedziałam że tak będzie ;------; Strasznie mi przykro ;(
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 27 kwie 2012

Day, może z wawy 12 na jedną noc chcesz wpaść?^^
na razie liczę tak:
11 osób na 2 noce i 1 na jedną noc, plus ten kto do 12 da mi znać jak sie deklaruje to doliczę.

ognisko będzie w piątek od godz 20.

Prosiłabym żebyście już zaczęli coś pisać odnośnie tego koło której możecie dojechać do Torunia ułatwi nam to zbieranie was, może ktoś w podobnym czasie będzie jechał itd. To by naprawdę zaoszczędziło trochę czasu nam (no i kto ewentualnie się deklaruje odnaleźć drogę samemu - też będzie dobrze wiedzieć^^)
Obrazek
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 27 kwie 2012

daydreamer4 pisze:No właśnie ja muszę wam przekażać tą smutną wiadomość bo nic się nie da zrobić. Okazuje się, że mam 11.05 całodniowe szkolenie z pracy w Wa-wie ;(((((( będę sie mogła zaladować do domu dopiero w sobotę rano. Wiedziałam że tak będzie ;------; Strasznie mi przykro ;(

no sobota rano, to dojedziesz spokojnie na wieczór ;) nie że coś, ale jakby się przypadkiem udało to by było fajnieee.
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 28 kwie 2012

Ja będę w pt pociągiem, który w Toruniu jest o 20:36, a dalej to chyba taksówką dojade :-D Muszę się jeszcze szefa spytać, czy mnie puści wcześniej w pt z pracy, ale powinno być OK.
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 28 kwie 2012

Według moich bardzo wstępnych ustaleń w Toruniu mogę być koło 18:30 a dalej to się zastanowię i ustalę coś w poniedziałek.
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 30 kwie 2012

Jest jakaś przedpłata, czy jak się rozliczamy...?
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 04 maja 2012

Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 04 maja 2012

Odnośnie zaliczki - ponieważ Azzelozaur bawi za granicą, za którą internet jest - podejrzewam - dobrem raczej deficytowym - jedyna zaliczka która wchodziłaby w grę to zaliczka na jedzenie - jakieś kiełbaski na ognisko, chlebek, coś na śniadanie. Nie podejrzewam, aby w grę wchodziła astronomiczna kwota, więc zaoferowałam się wyłożyć z własnej kieszeni - na kiełbaski. Sądzę - że jednostkowy wkład nie będzie tutaj przekraczał 20 zł (choć zdaje się, mocno zawyżam). Reszta (ewentualne alkohole) we własnym zakresie.

Konkretniejsze konkrety - po powrocie Azzel w niedzielę.
:volli:

Wróć do „Spotkania”