~~Ajumma's day~~ czyli doki zjazd

Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Re: ~~Ajumma's day~~ czyli doki zjazd

Postautor: akire » 06 maja 2012

boom_boom pisze:http://www.facebook.com/events/224381751004135/

nie no musimy tam być :rolly:

co do mojego przyjechania to w skrócie jest tragedia haha, nie wiem jedyne sensowne połączenie jest o 6 rano, jeszcze pokombinuję, a o której jest zalecane przybycie tak mniej więcej?

Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 06 maja 2012

Akire słońce moje kochane (zawsze chciałam to napisać, wybacz mi :rolly: ) - oficjalnie niby meldunek od 16:00, ale jutro będę dzwonić (lub Azz będzie) i może będzie można zostawić bagaże tam wcześniej. Jak nie, to zrzucisz u mnie i na 16:00 pojedziemy na Barbarkę (tym bardziej że z tego co wiem Tsukusz i Ai też mają być wcześniej CHOCIAŻ NIE DOPISAŁY TEGO W TEMACIE JAK GRZECZNIE PROSIŁAM!!!!). A jak dla mnie - im wcześniej będziesz, tym lepiej - może cię wykorzystamy niecnie.
:volli:
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 06 maja 2012

uuuuuuuh Tsukusz mówiła że napiszeee O.o z tego co ja wiem to jakoś po 13 ten pociąg w Toruniu jest.
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 06 maja 2012

ooo no to spoko, bo ja wolę jechać o 6 i być o 13 niż o 10 i być na 18, bo jakoś tak czuję że mniej dnia tracę XD jest jeszcze opcja, że pojadę z obiadem w warszawie i będę o 16, z tego co tak patrzę. no to nie wiem, pewnie znowu ta opcja co ostatnio wygra i będę koło 13 :sun:
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 08 maja 2012

ustalanie, tak, uh, jak miło :sun:

cóż mogę napisać, zacznę może od osób~~

potwierdzone i które uważam za potwierdzone:
1 grupa - 4os.: akire, Ai, Tsukush, Martunia - przyjeżdżają ok 13 wszsytkie - zgarnę was z dworca na pewno^^
2 grupa - 4os. :ja, Volli, wiktor i Maru (jeszcze nie wiem o której godzine ale solidna firma będzie na pewno tylko info proszę jeszcze na pm^^)
3 grupa - 2os.: inne godziny, Reira ok. 20.35 i jak rozumiem wybiera taksówkę, i Mina ok. 18.30 (jakieś potwierdzenie na pm się przyda, nr tel kontaktowy czy coś, na pewno też po ciebie skoczę^^)

osoby niepewne:
1. mootyl oraz Piżmaki - o której godzinie będziecie, czy zostajecie na obiad w sobotę i muzeum pierników? proszę na dziś potwierdzenie jakieś bo do pierogarni trzeba by było zrobić dodatkową rezerwację by nie płacić dodatkowo pieniędzy.
2. Maura i Lily - nie wiem co i jak nie dajecie znać więc nie zaprzątam sobie głowy brania was pod kątem rezerwacji, druga 10 w razie czego jest też zarezerwowana, wiec na nocleg znajdzie się miejsce, a jeśli chodzi o obiad, muzeum, to albo dajecie dziś znać razem z mootylem i Piżmakami albo - będzie co będzie, niczego nie gwarantuje...

z organizacyjnych kwestii:

1. ognisko będzie w piątek od ok. 20, liczę że będzie nas na pewno te 12os. więc za 4h wyjdzie równo 10zł/os. do tego dochodzą koszty ogniskowo-śniadaniowe jak liczyłam na 15os wcześniej - wychodziło max 15zł od osoby, ale jako że ciągle nie wiadomo ile osób ma być to naprawdę bym prosiła do czwartku najpóźniej, jak będą robione zakupy, by jednak się określić, bo bez sensu kupować za dużo jak okaże się że jednak nas pare osób mniej jest.

2. Pierogrania - zamówiona jest na 9os te które uznałam za pewniaki (czyli lista powyżej,minus wiktor którego już nie będzie wtedy), jak niepewne sie zdecydują trzeba zrobić dodatkową rezerwację, bo za więcej niż 10os. płaci się 10% więcej z rezerwacji no i... po prostu nie warto, prawda?^^ więc cóż - od was zależy czy zrobi się tą rezerwację czy nie.

3. Muzeum piernika - jeszcze nie było rezerwowane (zdaje się), więc też dziś proszę się określić osoby niepewne czy chcą, jak nie to zarezerwujemy na ok. 10os. jutro i tyle. (koszt ok. 10zł/os)

4. wiadomo - na wieczór idziemy podbić imprezę kpopową, to już pewniak i nie ma odwrotu :D

Z kwestii organizacyjnych jeszcze - do składki jedzeniowej nie wliczamy raczej żadnych soków, alkoholi, na to proszę się przygotować przy drodze na barbarkę na zakup we własnym zakresie kto co chce wypić ewentualnie dogadać się na wspólny zakup. W kwestii jedzeniowej - na ognisku przewidujemy tradycyjnie to co można na ognisko czyli - kiełbaski, chleb, ziemniaki, musztarda, ketchup coś może do tego, a na śniadania - w planach jajecznica (może być plus to co zostanie z kiełbasy jak będa życzenia, cebula, szczypiorek, papryka, pieczarki, jak ktoś czegoś nie lubi niech pisze), ewentualnie będzie chleb do zrobienia kanapek + pastelle, biały ser, warzywka, wiec mam nadzieje że czymś się każdy zadowoli, jeśli inne życzenia - to zalecam kupno tego wcześniej w drodze na Barbarkę. A, no i herbata, kawa, mleko i takie tam dodatki niezbędne.
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 10 maja 2012

Update:

Muzeum Piernika - 12 maja o godz. 12:00, rezerwacja biletów dla grupy 13 osób dokonana.
:volli:
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 14 maja 2012

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 15 maja 2012

oho, nikt nie pisze więc może zrobię to jako pierwsza, jako tam ktoś kto to może zapoczątkował...?

Hm.
Ogólnie mam wrażenie, że co spotkanie jest ojej, coraz lepiej :fav: trochę co innego spotkania w małym gronie i co innego jak jest nas tyle. Ale część nas poznała się chyba już na tyle, że w sumie nie ma siedzenia ciągle z określonymi tylko osobami i mieszamy się coraz swobodniej, i jest coraz bardziej, i bardziej rodzinnie :fav: mam nadzieję że "nowe" osoby trochę poczuły od nas tego klimatu, który ja przynajmniej tak uwielbiam i mam nadzieję, że będą się jeszcze garnęły na jakieś wspólne spotkania ^^ Taaak, Martusiu, kochane urocze stworzenie, teraz już część chyba rozumie czemu tak strasznie się rozpływałam nad Tobą jak Cię poznałam ^^
Mootylu! Twoje nieświadome <i nieśmiałe;p> odwzorowanie Ra Im będzie chyba jednym z lepiej zapamiętanych wydarzeń tego dnia ^^ i mam nadzieję, że cieszysz się na przypadkowo przyporządkowaną Ci siostrę ^^ mam nadzieję, że następnym razem naprawdę zawitasz na dłużej bo czuję, ze odnalazł by się po paru godzinach wśród nas bez problemu :D
Mina, mam nadzieję że nie zraziliśmy Cię do nas, ani nie odstraszyły Cię deszczowe wyprawy w ciemnościach po lesie i jeszcze kiedyś potowarzyszysz nam przy jakiejś wyborowej butelce :)

A co do bardziej bywałych osób:
Piżmaki i Beniaki! chyba mi brakuje słów :D po waszych próbach ostrzału sąsiedniego stolika za pomocą słomek i słonecznika (czy tez wszelkich innymi podręcznych dodatków), doszłam do wniosku, że wiem za co Was tak uwielbiam :fav:
Ewa - ojej, nie wiem czy przeczytasz, ale ogólnie podziwiam, że po raz kolejny jesteś z nami i do nas chyba coś Cię przyciąga, to jest strasznie ojej :fav:
Maru - szkoda że nie udało Ci się być do końca. Poza tym masz piękne zdjęcia i brak podstaw do kompleksów, a następnym razem zrobimy w razie czego kolejkę do masowania Marudowego brzucha, żeby nie bolał i będzie dobrze :fav:
Wiktor - eh, ty jesteś zawsze takim kochanym stworzeniem :fav: nawet jak zaniemożesz, więc się nie przejmuj :fav:
Maurze - wydaje mi się, że było bardzo dobrze nawet dla Ciebie, mimo że miało się tak nie zapowiadać. Strasznie się Cieszę że byłaś :fav: I za rozmowy przedmoriowe (z Leszkiem w tle :rolly: ) <a w ogóle Maur z Martunią podbiły chyba wszelkie zdjęcia dla mnie :fav: >
Reira! - chyba tworzy Ci się fanklub^^ słuchy takie gdzieś chodzą ^^ i ogólnie byłaś niezapomniana w klubie chyba przez wszystkich :fav: i strasznie się cieszę na spotkanie :fav: i chyba naprawdę muszę Cię odwiedzić, stęskniłam się za rozmową z Tobą i zdałam sobie z tego sprawę bo - teraz nie miałam z Tobą na nią zbytnio okazji :/
Tsukushu - ojej <3 ja nie wiem jak Ty to robisz :fav: Twoja wieczna gorączka poimprezowa... chyba zejdziesz kiedyś na jakiś zawał po spotkaniu doki... chyba zacznę Ci specjalnie melisę przywozić ;) a poza tym jesteś kochana :fav: i naprawdę chodzi mi po głowie by odwiedzić Olsztyn ^^
Ai - chyba znów w tak dużym gronie nie miałam okazji z Tobą porozmawiać, jedynie wspominam łapanie zasięgu na fazowanie z tumbrlem czy bez czego wy tam żyć nie możecie xD i wasz kącik fazerski z akire :P :fav:
Akire - a podobnież to Maru i Reira zwykle narzekają, a jednak nie, tym razem Ty zgarnęłaś tytuł marudy ;p a i tak kocham Cię :fav: dziękuję za huga pożegnalnego :fav: (przy okazji przepraszam tych których nie miałam okazji pożegnać ;/)
Volli!!! - :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: i w ogóle :puppy: dziękuję, ze podjęłaś się czynienia ze mną tego wszystkiego, i zrobiłaś tyle w sumie, i znosiłaś jak zwykle mnie i moje denerwowanie się, narzekanie, stresowanie i w ogóle :fav: i tak strasznie mi brak było tyci więcej chociażby rozmów "balkonowych" przy winie, ale wiem że nie ucieknie nic :fav: i za propozycję dworcową :fav: tak się ciepło na sercu strasznie zrobiło :fav: :fav: :fav: dlatego piszę tu na koniec o Tobie bo się chyba najbardziej rozklejam :rolly: :rolly: :rolly:

a poza tym przejrzeliście mnie - zdjęcia nie będą za szybko, choć ładuje się już chociaż bateria do aparatu - a na kolejny wyjazd potrzebny mi on, więc pewnie będę zrzucać zdjęcia to może się i zmobilizuję do zrobienia jakiejś paczki i rozesłania ^^ ( o ile nie wyjadę znów gdzieś w międzyczasie z brakiem dostępu do neta :rolly: )

Na koniec chciałam powiedzieć, że naprawdę KOCHAM DOKI. :fav:
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 15 maja 2012

Chociaż zawitałem do Torunia tylko przejazdem to jestem zadowolony, że udało mi się dojechać na tą krótką chwilę i poznać was osobiście :fav: Mam nadzieję, że na kolejne umówione spotkanie nie wypadnie mi żaden ustalony odgórnie wyjazd i poznamy się bliżej :P Nie no... Już prawie się rozkręcałem, ale to dobrze... Pozostawiłem po sobie niedosyt :rolly: i odrobinę tajemniczości, którą można odkryć przy kolejnym spotkaniu hahaha xD A tak na serio to naprawdę fajnie, fajnie i chociaż nie udało mi się ze wszystkimi porozmawiać i poznać to już trochę więcej osób będę kojarzyć i zapamiętam na przyszłość :) Bardzo pozytywnie i ogólnie dzięki, że komukolwiek chciało się na mnie czekać i mnie poznawać :P Przepraszam, że tak krótko obiecuję poprawę i proszę o rozgrzeszenie. O pokutę lepiej nie proszę!! :P hahaha xD

No, a teraz najważniejsze pytanie... Kiedy kolejne spotkanko? :rolly:

[edit]
no i Ra Im :melt: :lol: Azzel dzięki za przypomnienie mi o tym porównaniu.... no i za poznanie mnie i przypomnienie o mojej odnalezionej-zaginionej-w-sumie-nie-wiem-kiedy siostrze (noonie :P) :rolly: Zawsze raźniej z nowym członkiem rodziny xD xD xD

[edit2]
Boże co ja piszę! Gdzie moja składnia?! :lol: Mój polski? :rolly: Przepraszam za ten bełkot, ale widzicie co ta nauka robi z człowiekiem :P
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 16 maja 2012

Mina, mam nadzieję że nie zraziliśmy Cię do nas, ani nie odstraszyły Cię deszczowe wyprawy w ciemnościach po lesie i jeszcze kiedyś potowarzyszysz nam przy jakiejś wyborowej butelce

Azzel wyprawy w ciemnościach i to jeszcze po lesie to ja lubie najbardziej i nie żartuję :rolly:
A przy butelce to ja i oczywiście ale następnym razem nie tylko z tego zostane zapamiętana :wall: :omg: :lol:
Na pewno się nie zraziłam :D

Też chciałam podziękować za miłe przyjęcie i impreze K-popową po której teraz cały czas słucham Big Bangów i Exo :lol:
Dzięki również za taką troskę o człowieka ( podróż itp) widac że sie wszyscy o siebie troszczycie i jesteście bardzo fajnymi ludżmi :fav:
Moja mama się martwiła z kim ja to tam byłam ale jej wyjaśniłam...
Azja a szczególnie DOKI DOKI to na prawdę fajni ludzie :mrgreen:

Azzel podaj dane to ci prześlę to co trzeba , dzięki w ogóle za wszystko :kiss:

Volli dziękuje bardzo za twoją osobe za to jaka jesteś :kiss:

Wiktor Ewa , Maura, Reira, Tsukush dziękuje :kiss: i o kim zapomniałam dziękuje wam :victory:

Aha ...teraz jeszcze dokładniej będe sprawdzać autobusy i ich odjazdy jeśli nie będzie mnie stać na taksówkę :rolly: :rolly: :rolly:
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 16 maja 2012

Akire - a podobnież to Maru i Reira zwykle narzekają, a jednak nie, tym razem Ty zgarnęłaś tytuł marudy ;p a i tak kocham Cię :fav: dziękuję za huga pożegnalnego :fav: (przy okazji przepraszam tych których nie miałam okazji pożegnać ;/)

REALLY. naprawdę? mnie trzeba bić po łbie jak jestem niegrzeczna, serio byłam taka okropna? ;; w sensie, ja nie zauważyłam żebym była, tym gorzej, bo wynika że wszystko mi się podoba a i tak marudzę, ech, pewnie dlatego mnie nikt nie lubi lol.

w każdym razie, przepraszam, że nie będę każdego z osobna wymieniać i w ogóle ale ech doki, to był piękny wyjazd :3 wy wiecie, że ja was bardzo lubię nie? i tak fajnie było się spotkać z tymi, z którymi nie mam dużo kontaktu.

w każdym razie - do następnego :fav:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 16 maja 2012

ja też nie mam siły pisać o wszystkich ale noo, ja kocham doki no ;; :fav: nigdy nie wychodzi pogadać ze wszystkimi tyle ile by się chciało, ale naprawdę <3 chcę już następny raaaz ;;

osobno dziękuję Azzelowi i Volli za organizację, bo musiały sobie na pewno dużo nerwów napsuć :fav: następnym razem zwalcie to na kogoś innego tak ja już siebie widzę jak płaczę z bezsilności przy pierwszej napotkanej przeszkodzie :rolly:

dziękujęęę i czekam na następny raz :fav:
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 16 maja 2012

Mina pisze:Na pewno się nie zraziłam

Boshh, ja to i tak dalej mam jakieś takie wyrzuty sumienia, że wystraszylismy Minę, która w ogóle się nie odzywała :puppy:

Mam nadzieję, że po tej ilości kretynizmów, których sie nasłuchałaś nie będziesz się bała odezwać :rolly:

I ja też chciałam podziękować wszystkim, a w szczególności teamowi organizatorskiemu - macie serduszko :fav:

I jakos mi smutno teraz, i żal, że tylko tyle byłam, ale to ja jestem i wszystko zawsze muszę zepsuć, więc z reguły się nigdzie nie pcham :( ale bym chciała jeszcze :(

idę chlipać w kącie nad własną beznadziejnością .......
Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 17 maja 2012

Tak patrzę, że już prawie każdy napisał coś w temacie więc chyba pora na mnie. A jako,że kochacie moje posty a ja kocham je pisać, to uznałam, że będzie on tak długi i nudny, że nawet do niego nie zajrzycie :rolly: Gorączka jest? Jest! Gardło boli? Boli? A co to oznacza? Że Tsukush była na spotnakiu doki!!! :victory: Tak, tak tradycyjnie jestem chora.... gorączka, ból gardła i moja twarz wygląda jak dojrzały burak.... :puppy: Ale jak to się mówi, jak człowiek nic nie czuje to znaczy, że nie żyje, czy jakoś tak.... Znaczy Ja żyję i mam się dobrze jak na warunki panujące w moim już dawno spaczonym umyśle xD

Właściwie myślałam już o tym co napisać gdy sama samiuteńka wracałam do domku te lekko ponad 2h...... zastanawiałam się nad tym postem bo nie chciałabym czegokolwiek pominąć. Tak więc jadę sobie w tym pociągu taka sama, samiuteńka, głowa mi opada po tych cudownych 2 h snu ale myślę sobie " Nie Tsukush nie możesz zasnąć myśl intenstwnie" i o to co z tego mojego myślenia wynikło. Otóż doszłam do wniosku albo nie inaczej.... Wiecie co jest dla mnie najlepsze w tych naszych spotkaniach? Te wszystkie ciepłe słowa jakie mogę zawsze od was usłyszeć. Tyle dobrych rzeczy na swój temat i ja się zawsze zastanawiam czy to na pewno ja? Mówią o mnie...? Rzeczywiście tak mnie postrzegają? Przez te zaledwie kilka godzin można poczuć się dowartościowanym chociaż przez chwilkę, to dobre uczucie, miłe, przyjemne :) Zanudzam was? Wiem może tak to wyglądać, ale oprócz mojego niedorozwoju umysłowego i lekkiego ADHD ( no dobra bardziej niż lekkiego xD) to chyba potrafię czasem powiedzieć coś tak od serca... i idealnie o tym przekonała się Volli! Kochana znów zdominowałyśmy to! Uwielbiam z Tobą rozmawiać i zwłaszcza do świtu! Zawsze wynoszę coś dobrego z naszych rozmów,dziękuje Ci bardzo za to:) Zdajesz sobie sprawę z tego jak ja Cię podziwiam? Dziękuje za te słowa, za to, że mnie przytuliłaś, że opowiedziałaś mi o sobie, dziękuje za to, że mogłam popłakać przez chwilę. Oby więcej takich rozmów :fav: Wiecie, że to były moje od 16..... no dobra ehh od 23 :puppy: lat najlepsze urodziny jakie miałam? Nigdy nie było tak cudownie.... nie sądziłam, nie spodziewałam się w ogóle czegoś takiego z waszej strony... co ja am takiego zrobiłam, że jesteście dla mnie tacy mili? Na prawdę nie rozumiem, nie ogarniam swojego szczęścia i to wszystko dzięki wam:) Gdy Azz weszła z tym tortem i te świeczki i wy śpiewający sto lat... nie wiem czy oddałam swoje emocje jak należy.... przepraszam jeśli nie oddałam ich dostatecznie, ale wierzcie mi, że byłam w większym szoku niż po tym jak pierwszy raz ujrzałam naga klatę Jonghyuna.... a to już coś! xD Dziękuje za te urodziny,zapamiętam je szczególnie.
Azzelu, wiesz ja dziękuje Ci za to, że mogę Cie poznawać, że się na mnie nie zamykasz, że się do mnie uśmiechasz. miłe to uczucie...... dziękuje Ci za ta całą organizację bo bez Ciebie ten weekend wyglądał by tak samo nudno jak każdy poprzedni, pewnie bym siedziała w domu jak zawsze i użalała się nad swoim marnym losem, bo cóż innego mi pozostało.... Martusia, Ewcia kochane moje! My zawsze będzie razem prawda? :rolly: ah Uwielbiam was cholery :fav: Akireeeee! Uh Ty wiesz, że ja żałuję, że się nie pożegnałyśmy.... ciepię i mam sobie za złe, że zaspałam....( spotkajmy się szybko!) Nie ogarniam tej fazy na Jinka :rolly: aż sama cofałam..... ale fajnie mi było :fav: ciesze się, że lubisz Kaia :rolly: Maura! Ja wiem, czuję to w kościach, że Ty już kochasz moje paridie tylko jeszcze o tym nie wiesz :rolly: :fav: Reira! Ja wiem jedno, jak będę szła na kolejną imprezę Kpopową to wiem kogo ze sobą tam zabiorę! Wytańczyłyśmy się, wybawiłyśmy mi było fajnie, oby więcej takich zabaw :fav: Piżmaki! Cóż ja wam rzecz mogę, wy wiecie, że z wami zawsze jest genialnie, szkoda, że tak krótko, ale ważne,że w ogóle ( czekam na zaproszenie :rolly: ) Beniak!!!!!!! Jeszcze raz będziesz we mnie pluł kulkami to nie ręczę za siebie :angry: ah i dziękuje za prezent kochani :fav: Ewa! Jestem Twoją fanką, jesteś moim masterem w tej grze no... no w tej co w nią grałyśmy, nie pamiętam oczywiście nazwy :rolly: Ciesze się, że byłaś, martwiłam się, że po sylwestrze nie będziesz chciała mieć z nami do czynienia, tak więc ogromne zaskoczenie z mojej strony o jednocześnie szacun :fav: Wiktorku kochany Mój ! Ja do Ciebie wzdycham, uwielbiam a moje serducho jak Cię widzi to się śmieje ładnie :fav: Nawiedzam Toruń i oglądamy Ciastka xD ( Mam nadzieję, że znasz pierwszą pomoc w razie jakby gdyby....) Maru! Kochana ja Ciebie już wyściskałam za tego torta, nie chwila to było dzieło! Pychotka ( najlepiej smakuje z widelca o 3 w nocy, polecam ! :rolly: ) dziękuje Ci za Twoją pracę, że też chciało Ci się to robić, jesteś wielka:) Moje Ciastkowe dekoracje, spoczywają sobie w Szajniowym pudełeczku i pilnują Uke Lidera :rolly: Niech no ktoś mi się tam zakradnie a będzie biedny :twisted: Mina! Kochana wiesz ja się cieszę, że byłaś i,że się nie wystraszyłaś nas xD Uśmiechałaś się do mnie więc myślę sobie " Jest Ok!" a po chwili myślę hm...." Nie zauważyła mojego spaczenia mózgowego? Jak to możliwe, że dalej się uśmiecha"? Może nie jest ze mną, aż tak źle nie wiem. ale dziękuje za ten uśmiech:) Liczę na Ciebie na kolejnych spotkaniach ( wiesz obiecałaś mi loda :rolly: ) :fav: Mootyl! Krótko ale zawsze, dobrze, że byłeś, miło było poznać a i na takich spotkaniach fajnie jak jest jakaś płeć przeciwna ( wiesz jak to z babami, ploty, ploty i jeszcze raz ploty :rolly: ) Mam nadzieję, że następnym razem zawitasz na dłużej bo my nie gryziemy i nie masz się czego obawiać. ( btw. miałam taki chitry plan zakościć Ci koszulkę jakimś cudem... ehh nie wypaliło :puppy: ale spokojna Twoja rozczochrana, jeszcze będzie okazja xD) Ah i bym zapomniała, obiecałeś Ra Im więc tym razem nie mogę tego przegapić xD

Czy ja o kimś zapomniałam? Jeśli tak to z góry przepraszam tą osobę, niech wie, że ją kocham <3 ale moja gorączka może mi niestety troszkę w tym poście przeszkodzić.... poza tym lekkie majaczenie i te sprawy. O czym to ja uhh ciężko się skupić jak mi pies skamle za drzwiami... chyba ma jakiś sen:D Idę z nim pogadać zaraz wrócę i coś jeszcze dopiszę,bo jakiś ten post przy krótki :D

Ah właśnie jakby ktoś chciał korniszonka to zapraszam! Mam cały słoik :D Tylko od razu uprzedzam, że on idealnie smakuje jedynie z domieszką Wyborowej w Wyborowym towarzystwie z Wyborowego kieliszka xD wówczas smak jest niedopisania. Zadnie prawda?:D

ah właśnie jeszcze jednoooo Mina!!!!!!!!!! widziałam w Twojej wypowiedzi, że słuchasz EXO :victory: :victory: Rada ja jestem temu co czynisz xD A jeżeli masz ochotę na jakieś korki to zapraszam do siebie, me wrota są otwarte :rolly: Kochaj EXO! :fav:

Ah i żeby nie było, że ja to nie ja http://25.media.tumblr.com/tumblr_m44vq ... o1_500.gif jak patrzę na to to mam jedno pytanie.... Jak żyć...? i milczę.... i jeszcze w stan depresyjny wprowadza mnie fakt, iż ów osobnik ma większą pojemność tego czegoś pod szyi nie od obojczyków bardziej w dól jakoś do połowy brzucha? w każdym razie wiecie o co mi chodzi.... większą ta pojemność jest od tej mojej.... cierpię... zastanawiam się kto będzie karmił nasze dzieci w takim razie....

Na tym chyba zakończę swojego posta:D Zimno mi jak diabli i już ledwo widzę co piszę, życzę miłego czytania jeśli takowe się w ogóle odbędzie :rolly: Co złego to nie ja za wszystkie grzechy bardzo żałuję, nie odpowiadam za ortografię i interpunkcję :D Nie przyznaje się do tego i zwalam wszystko na gorączkę.....

Matko nie chcieli byście mnie teraz widzieć.... i ten burak na twarzy... precz! No to idę......

Do następnego spotkania, odwiedzajcie mnie! Ja was też z chęcią:D Jak ktoś mnie tam chce w ogóle.....

A lubicie mnie..? :puppy: Dobra uh... majaczę... Cukusz idź się położyć....moje drugie Ja się o mnie troszczy... eh chociaż ono....

A właśnieee... wiecie, że zostawiłam tam gąbkę http://24.media.tumblr.com/tumblr_m1915 ... o1_500.gif Myślicie, że mi ja oddadzą :angry: bardzo ją lubiłam... chyba się do niej przywiązałam......

00:54 a jeszcze 13 ep Miśka O________o i co ja tu robię ! Myk i mnie nie ma! Dobra niech wam będzie... kochajcie EXO oni was kochają wiem to :rolly:

:victory: :victory: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav:
(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 17 maja 2012

Ojej miałam napisać jakiś pościk dziękczynny, ale ten wyżej tak mnie onieśmielił , że chyba zostanę przy prostocie :rolly:

Moi kochani! Dziękuję Wam bardzo! Jestem ogromnie ogroooomnie wdzięczna za ten weekend! To było jako kopniak zdrowej energii, który odbudował we mnie to wszystko co już podupadało.... Miałam nie przyjeżdżać już... i ... jakiż to byłby błąd! Naprawdę cieszę się, że byłam , w końcu mogliśmy sobie pogadać, powygłupiać się... doszłam nawet do wniosku, że kolejny zjazd mi już nie straszny i właściwie to wyczekuję!!! Zakochałam się w Was i uwielbiam każdego z osobna ;) Wszyscy tacy fajni jesteście :melt: i... ja też się poczułam fajna :cuddle: :cuddle: :cuddle: :cuddle: Dzięki jeszcze raz i do miłego~!! :fav: :fav: :fav:

Aha i przepraszam za moje chaotyczne biadolenie :rolly:
Obrazek

Wróć do „Spotkania”