~~Ajumma's day~~ czyli doki zjazd

Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Re: ~~Ajumma's day~~ czyli doki zjazd

Postautor: Mina » 17 maja 2012

Tsukush pewnie , że pamiętam o lodziku ;-) :P :kiss:
Myślę, że jesteś takim człowiekiem jakiego zawsze chce widzieć a widzę wokół głównie samych smutasów, którzy są bardzo nieszczęsliwi i co by im nie dać dalej tacy będą. A ty wprowadzasz pozytywny nastrój , także do miłego ....

Pewnie gdyby ci dać takiego jednego z drugim to już bys skakała do nieba :mrgreen: :lol:

Dużo zdrowia chorym i zmęczonym :fav:

Aha, ja jechałąm 6,45 h w przedziale z kobietami, które musiały obgadać swój marny los i myślałam, że wyskocze przez okno bo nawet spać nie mogłam a muzyka za cicho mi gra by je zagłuszyć :wall: :wall: :wall:

Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 17 maja 2012

Mina Nawet nie wiesz jak mi się teraz pyszczek cieszy na twoje słowa.....strasznie dziękuje :fav: Postaram się nigdy nie być marudą, żeby zawsze było wesoło:) Do zobaczenia i to szybkoo, mam nadzieję :)
(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 17 maja 2012

W takim razie ja też się cieszę :mrgreen: :D

Ale nie panikuj , być radosna dla siebie, reszta przy tym zyskuje bo i cieszy się że ty jesteś radosna i szczęśliwa no i przebywanie wśród takich osób zawsze wprowadza radość w serce i poprawia nasze życie na lepsze.

Ale marudzić tez czasem trzeba bo inaczej się udusimy ;-)

Mam nadzieje, że to z sensem napisałam ?

A jak nie to :kiss:
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 17 maja 2012

Ja marudzę tylko w porach ymm porannych :rolly: jakoś tak do 6 rano a zdarza się, że i do 9 nieraz tak więc jak jesteś w stanie tyle wytrzymać, to będziesz miała okazję o marudzenia mojego posłuchać :rolly: :kiss:
(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 20 maja 2012

Ajumma's day + harabuji event.

Zacznę trochę od końca - kiedy mijaliśmy most na Wiśle, zastanawialiśmy się, czemu trzeba jechać na tą komunię. Po stokroć wolałbym zostać z Wami. Nawet mimo tego, że Reira kazała nam już iść. Teraz kiedy mija kolejny weekend i siedzimy sobie w domu, jeszcze bardziej odczuwam brak Waszego towarzystwa.

Podziwiam Azz, Volli i Wiktora (kolejność alfabetyczna) za doskonałe zorganizowanie całego przedsięwzięcia. Na prawdę niczego nie brakowało, a dzięki spaniu na piętrowym łóżku poczułem się 20 lat młodziej przez te kilka chwil.

Na pewno zapamiętam spacer w deszczu, mimo, że nie miałem na początku jakiejś specjalnej ochoty z Wami iść, teraz miło będzie to wspominać.

Cukusz, następnym razem Cię odstrzelę ze słomkowej armatki na kulki z serwetek. Szczerze, to było mi trochę wstyd, że zachowałem się jak jakiś gówniarz ale widzę, że nikt na mnie nie pomstował specjalnie więc OK.

Dziękuję również za wspaniałe konkursy, naprawdę wymaga to wiele inwencji, a my gupki godzimy się wykonywać jakieś durne ruchy i akcje lub śpiewy, żeby wygrać kolorową beretkę z cekinkami. Normanie niemożliwe, a ile śmiechu przy tym.

A teraz żale...

A konkretnie to jeden wielki. Nie przebiłyście nam opon w aucie i pozwoliłyście odjechać.

Pozdrawiam wszystkich i do następnego razu.
[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 20 maja 2012

Ah... jak miło upłynął ten czas. Przekonałam się, że jednak jestem w stanie wypić cztery piwa i nadal poruszać się o własnych siłach a... i toczyć umysłową rozgrywkę w memorca:) Tsukuszu jak mogłaś zapomnieć w co grałyśmy...tam przecież były moje zdjęcia:) Kurczę za krótko, ale wypadła nam rodzinna komunia i nic nie można było na to poradzić..dwie setki lżej w portfelu...realia:)
Miejsce, które wybrałyście dziewczyny - pierwsza klasa. Nawet pająki asystujące mi przy kąpieli nie zawadzały. Poczułam się tam bardzo spokojnie i jak u siebie. Cała atmosfera jaką stworzyliście kochane ludziki - relaksowała i spowodowała lekki niedosyt. Nie z każdym pogadałam sobie (niekoniecznie ze względu na spadek mojego poziomu intelektualnego w ostatnich dniach) powodem raczej był czas, którego zabrakło, by móc nacieszyć się wszystkim do woli. Ale popatrzyłam sobie na dwie śliczne istoty zupełnie odmiennej urody - mianowicie na księżniczkę z Zaplątanych panią M a także na kręcono-śliczno-włosą Maru:) A propo's - twój płaszczyk Maru - miodzio:)
Z Wiktorem i Volli zrobiliśmy sobie lekkie przedbiegi tydzień przed całym spotkaniem...było super, o czym one doskonale wiedzą. Zresztą z odpowiednimi ludźmi zawsze człowiek dobrze się czuje i sam szuka ich towarzystwa.
Tsukusz - znów się załatwiłaś tutaj czytam...eh to twoje gardziołko...może za mało desperadosów. Zresztą zawsze jakoś tak się dzieje, ze jak idę wcześniej spać albo nie ma mnie przy tobie do końca, to potem się okazuje, żeś się rozłożyła. Coś w tym musi być...Następnym razem mama cię przypilnuje dokładniej i napoi odpowiednimi ziółkami:)
A torciki to mi się jeszcze odbijały następnego dnia - lukier na tym jasnym jest nie do przebicia. Ciemny torcik także pyszniasty...Dobrze, ze zaczęło padać, bo zeżarłabym wszystko, co zostało do podziału.Ame - arigato:) Piii - kamsamida:)
czekam na następny tego typu wyskok za miasto i liczę, ze tym razem może się uda wam przyjechać do nas na działeczkę...Miejsca jest sporo, ci, co byli rok temu - wiedzą.Dzięki za wspólny wypad i masę dobrej zabawy:) :smoke2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 21 maja 2012

No dobrze...

Miałam napisać pierwsza, potem coś wypadło, potem jeszcze coś... Potem kac, wyjazd, działka, znowu kac... pisanie... Koniec końców spóźniam się o cały tydzień.

Ale to nic... I tak jak teraz próbuję sobie to wszystko ułożyć to nie wiem od czego zacząć... Chciałam wstawić tu zdjęcia wszystkich pięknych podarunków jakie dostałam, ale niestety - zdjęcia leżą sobie bezpiecznie w domu na dysku, a ja niestety w domu nie leżę. Ale

Tort :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: [Maru... naprawdę... i jeszcze do tego tam w nim Ryjki moje kochane były... :fav: to już w ogóle jakieś LOVE niepojęte i do dziś opad szczęki do podłogi i nie wiem... cud jakiś czy coś... BTW Ryjek zaprzecza totalnej kuchennej demolce, więc wszystko musiało się odbyć w ramach ryjkowej normy ^^]

Heroina - łącznie z zestawem uśmiechów... i w ogóle... Te prezenty Azzelowe wszystkie są - muszę powiedzieć - jak książka... Ich się nie ogląda, ich się nie używa... Je się CZYTA. Chociaż uśmiechów raz użyłam. W knajpie xD. Reakcje były dość niezwykłe.

Kubek do kawy - Piżmowce, skąd żeście wiedzieli? :fav:

i MICHAŁKI!!! - do kawy !!!! ... To w ogóle już jak michałkowa wisienka na torcie - coś boskiego, pysznego... i ojej :melt:

Barbarka... zakochałam się w tym miejscu... Nawet creepy stróż mnie nie zraził... :rolly: i dojazdy do Torunia i z Torunia :rolly: Tam jest przepięknie!!!

Nie będę dziękować nikomu z osobna... Jeśli się nadarzy jeszcze okazja to zrobię to na osobności... Ale chciałam Wam wszystkim podziękować grupowo - że byliście, że dobrze się bawiliście, że śmialiście się i wygłupiali... Tak jak Maura napisała - doki jest w stanie przekonać człowieka, że jest fajny... i może to właśnie jest tajemnica naszych spotkań? Kocham Was i kocham doki, które pamiętało o moich urodzinach, o których ja sama kilka dni wcześniej zapomniałam i tylko ze znużeniem westchnęłam kiedy mi o nich przypomniano. To były jedne z najlepszych - jeśli nie najlepsze - urodziny w moim życiu.

Dziękuję Wam z całego serca.
:volli:
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 21 maja 2012

No dobra, to ja też. Nie będę się rozwodzić: Dziękuję wszystkim przybyłym i organizatorom.

Mina, dobrze się spisałaś. Miałam taki odruch, żeby Cię poklepać po ramieniu i powiedzieć coś w stylu: "Odwagi, dasz radę!" ale dałaś radę i bez tego. :victory: Maura, mam nadzieje, że nie przeżyłaś szoku, że znam większość kawałków k-popowych, to przez Tsukusza, jej parodie i wieczne doki doki imprezy... :taniec: Volli, noc muzeów była super, żałuj, że nie przyjechałaś, leniuchu..... :lol:

Wróć do „Spotkania”