Kolonie Doki 2012

Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Kolonie Doki 2012

Postautor: Beniak » 10 cze 2012

Niektórzy z Was już wiedzą, że narodził się jakiś czas temu pomysł na taki letni event. W tym temacie będziemy mogli ustalić sobie wszystkie szczegóły.

Lista.

27-29.07
1. Wiktor
2. Volli (70%)

17-19.08
1. Wiktor
2. Azzel

[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Kolonie Doki 2012

Postautor: Azzel » 10 cze 2012

Tylko nadmienię dla osób zaciekawionych a nie wiedzących co i jak - że pomysł się oczywiście zrodził wcześniej w opcji okołołódzkiej, ale Beniak z Piżmakiem zaoferowali swoją działkę (okolice Tomaszowa Mazowieckiego), którą można wykorzystać w wersji domku bądź - rozbijania namiotów, czyli nie mamy jakiś większych ograniczeń jeśli chodzi o ilość miejsc, jako wieczna materialistka dodam, że wyjdzie nas to na pewno taniej niż domki gdzieś tam :ashamed: no i - pozostaje tylko kwestia by były chęci i wspólny termin, a reszta jakoś pójdzie^^

Ja się tylko dopytam czy w sierpniu tylko ten jeden weekend pasuje wam Piżmaki? bo ja odpadam na 50% z weekendów 4-5 i 18-19 w sierpniu, a sierpień jakoś mimo wszystko lepszy do wyjazdu, ale ja tylko tam trochę marudzę, najwyżej będę miała ciężkie wybory życiowe jak padnie na tą datę sierpnia, która mi niezbyt pasuje xD //eh, a na chwilę obecną przeważa :ashamed://
Obrazek
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 11 cze 2012

Właśnie tylko ten jeden weekend sierpniowy nam pasuje :(
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 11 cze 2012

Mnie wszystkie terminy pasują, ważne, żeby było w weekend albo około weekendu i żeby można było za wszystko zapłacić i przyjechać na gotowe :-D
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 20 cze 2012

no mnie by szczerze bardziej lipiec pasował - znaczy sierpień może też, ale znając moją rodzinkę to może być różnie (zwłaszcza że to tuż po 15.08)

w lipcu oba mi pasują na razie więc oba zaznaczyłem XD
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Postautor: Lily » 22 cze 2012

Gdyby wypalił pierwszy termin to ja się piszę na to :)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 22 cze 2012

szczerze najbardziej chyba jednak pisze sie na sierpień, no i można by skończyć z wybieraniem daty do końca tygodnia...? chyba dobrze by było wiedzieć co i jak, i w ogóle kto sie pisze na przyjazd ^^ mam nadzieje że dużo doki się zbierze :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 22 cze 2012

Azz, zbieranie głosów można skończyć w każdej chwili. Chciałem dac dużo czasu do namysłu i poukladania planów urlopowych/wakacyjnych. Takie ankiety to zawsze jest trochę głupi wybór, bo zawsze ktomuś pasować nie będzie. Na ten moment "wygrywa" manifest lipcowy - kiedyś to było święto. Wracając do tematu, bardzo smutno jest decydować między dwoma terminami, które mają prawie taką samą liczbę głosów, zwłaszcza mając w świadomości, że wybierając którykolwiek termin zawsze skazujemy kogoś na nieobecność.
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 22 cze 2012

A ja w sumie nie widzę problemu by zrobić jeden zlot lipcowy i jeden sierpniowy.Tylko trzeba przyjąć założenie, że na oba terminy zjedzie przynajmniej jakieś 5-6 osób, by było kogo gościć. Oczywiście, że można tez gościć jedną czy dwie osoby, ale większa frajda jest jak zbierze się większa liczba. Wtedy każdy sobie znajdzie odpowiedniego rozmówcę, kompana piwnego...
:smoke2:
I pozostaje jeszcze kwestia wolnej działki na oba terminy. Ja już się stęskniłam za niektórymi osobami(nie ukrywam) dlatego chętnie zobaczę różne osoby w zróżnicowanych terminach biorąc pod uwagę poprzednie założenie, ze działka będzie w sierpniu też wolna.
Obrazek
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 23 cze 2012

Naradziliśmy się właśnie z Piżmakiem i wprowadzamy zasadnicze zmiany.

Po pierwsze, z przyczyn niezależnych od nas, musimy zamienić termin. 20-22.07 na 27-29.07. Mamy nadzieję, że będzie on podobnie pasowny tym 10-ciu osobom głosującym na 20-22.

Po drugie, będą dwa turnusy. Czyli ten z końca lipca i ten sierpniowy. Będą się one różnić profilem wypoczynku. Jeden będzie bardziej kulturalno-oświatowy, a drugi turystyczno-sportowy.

Rozpoczynamy zapisy, można oczywiście przyjechać na oba turnusy. Nie zrażajcie się tym sportem - nie trzeba mieć żadnej kondycji, wystarczy pozytywne nastawienie. Orientacyjny koszt podamy do końca czerwca, jednak nie powinien on przekroczyć 70-80 PLN. W cenie będzie jedzenie oprócz obiadu w sobotę (będziemy się stołować w jakimś lokalu/barze), kawa, herbata i napoje (alkohol we własnym zakresie) oraz wejściówki/bilety na atrakcje. Trzeba zabrać ze sobą karimatkę, śpiwór, dobry humor, ewentualnie namiot w wypadku wysokiej frekwencji.

Anioo!
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 23 cze 2012

:( aż muszę z siebie to wylać bo zrobiło mi się smutno, na pierwszym z tych terminów na pewno być nie mogę, na drugim na 95% też nie, będę płakać zaraz :cry: :cry: :cry:
no cóż, nie zawsze może być pięknie, ale ;___; doki ;___;
/ok uciekam chowam sie w cornerze i już nie smęcę publicznie ;</
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 23 cze 2012

mi też smutno ;___; w lipcu jeden jedyny termin który na bank mi nie pasuje to właśnie ten z końca lipca :cry: więc mam nadzieje, że chociaż na sierpniowy wybierze się więcej osób :puppy: <w pewnym sensie mam wrażenie że dwa turnusy rozbiją skład bardziej :/>
btw
Czyli ten z końca lipca i ten sierpniowy. Będą się one różnić profilem wypoczynku. Jeden będzie bardziej kulturalno-oświatowy, a drugi turystyczno-sportowy.

na pierwszym pijemy kulturalnie wino i rozmawiamy o poezji, a na drugim oglądamy dramę w której połowa obsady pije na umór a my z nimi? :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Postautor: wiktor » 23 cze 2012

Azzel pisze:na pierwszym pijemy kulturalnie wino i rozmawiamy o poezji, a na drugim oglądamy dramę w której połowa obsady pije na umór a my z nimi? :mrgreen:

ja powiem tak... nie mam planów /jak na razie/ więc .... chętnie zajrzę :victory:
Obrazek
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 24 cze 2012

Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD