Kolonie Doki 2012

Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Re: Kolonie Doki 2012

Postautor: Beniak » 02 lip 2012

Hello.

Jak na razie widzę marne zainteresowanie - Piżmak mówi, że czekacie na ostatnią chwilę. Rozumiem, że ciężko czasem zaplanować trzy kolejne dni, a co dopiero działania za miesiąc, ale chciałbym jednak, żebyście się w miarę prędko zdeklarowały. Jeśli ten wypoczynek miałby się sprowadzać tylko do posiadówy i pogadania, to nie ma problemu, możecie przyjechać prawie bez zapowiedzi, natomiast jeśli chcecie jakieś atrakcje, to musimy odpowiednio wcześniej to zorganizować dla określonej ilości osób (sprzęt, bilety, przewodnik, posiłek itp.)

Lily - trzymaj się ramy, to się nie pos...my :mrgreen:
Nie jest to coś, czego nie da się nadrobić.

[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 02 lip 2012

Ja chciałam powiedzieć, że w któryś termin przyjadę na pewno... Jeszcze tylko nie wiem co i jak... Tzn... chyba raczej lipcowy, o ile nie uda mi się dostać na niemiecki, czy coś... Bo chyba muszę do listopada się tego języka nauczyć... :/ Anyway - będę...
:volli:
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 03 lip 2012

Wstępnie piszę się na ten pierwszy, oświatowy termin w lipcu, ale jeszcze potwierdzę, bo w pracy muszę zerknąć, jaką mam wtedy zmianę.
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 03 lip 2012

@Reira
Nie jest powiedziane, że pierwszy z nich będzie oświatowy, tylko, że jeden z nich. Jeśli natomiast taka jest Twoja preferencja, to weźmiemy to pod uwagę.
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 04 lip 2012

Aaaa nie jest? To który jest? Nie ma mowy, żebym jechała na sportowy, jak ten drugi jest oświatowy, to dajcie mi znać, bo mi w sumie oba terminy są dla mnie w miarę OK)
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Postautor: wiktor » 04 lip 2012

piszę z wielkim :panic: :panic: :panic: .... moja najmłodsza siostra /choć wcale już taka młoda nie jest, bo jest już dawno pełnoletnia :victory: / zadzwoniła i potwierdziła, że zaszczyci mnie swoją osobą w ostatni tydzień lipca ... co pokrywa się z terminem 1 turnusu wakacjowania u Beniaków ....
proszę, mogę zabrać ją ze sobą ... proszę ... ona nie jest groźna ..... nawet siedzi w j-dramach :rolly: a przez mnie tylko obejrzała kilka pozycji koreańskich :rolly: ale ja jej do niczego nie zmuszałam :rolly:

proszę .... o pozytywne rozpatrzenie wniosku
Obrazek
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 04 lip 2012

Serdeczne zaproszenie dla siostry :)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 09 lip 2012

kurczę.. 27-29 jestem jeszcze przed urlopem a 17-19 jestem już po :( szczerze to miałam nadzieję na weekend 3-5.08 tak kaurat bym mogla poswiecic piatek zeby dotrzec i wracac w poniedziałek..

/ewentualnie moglabym sie pisac na ten termin sierpniowy bo szef kiedys gadal ze w sierpniu mamy wi3ecej luzow wiec jak cos to by mi mogl dac cos wolnego wiecej pzoa uropem ale to tylko w sierpniu..

btw, oświatowy? sportowy? :confuse: :confuse:
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 09 lip 2012

jest jeszcze jakaś szansa że na pierwszy "turnus" będę mogła jechać (50%?) ale to chyba tylko w ostatnim momencie będę wiedzieć (okazało sie ze mam egzaminy 26, tylko potem mam wyprowadzkę no i tu właśnie główny znak zapytania)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 09 lip 2012

to ja się zgłaszam że prawdopodobnie będę na drugim jednak... chociaż ciężko coś powiedzieć na pewno aktualnie ale szanse są duże no i bardzo chcę jechać.
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 09 lip 2012

ja powiem tak: na termin, na który przyjedzie większość doki i będzie tym przodującym terminem na ten przyjadę ;) - chcę zobaczyć się z jak największą liczbą osób. Czyli powiadomcie biednego mootylka o wybranym przez was terminie :D Ja się dostosuję ^ ^
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 09 lip 2012

a ja znów mieszam xD ogólnie, też trochę czekam na to by się więcej osób zdeklarowało na jakiś termin, na ten bym próbowała przyjechać, tak czy siak okazuje się że jest jeszcze jedno nieprzewidziane wydarzenie w pierwszym terminie o którym dziś się dowiedziałam i chciałabym tam być, więc wolałabym żeby większość na ten drugi się zjechała :puppy: w ostateczności najwyżej znów będę miała weekend na balkonie tylko z Piżmakiem do rana :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 09 lip 2012

ja tam wybredna nie jestem xD nie o ilość a o jakość chodzi :D
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 09 lip 2012

Ja na drugi się postaram :)
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 10 lip 2012

Piżmaku & Beniaku, proponuję dodać do sierpniowej daty gre w siatkę.. do tej pory nie mogę wyrzucić z pamięci wspaniałej postawy sędziowskiej Kerolda :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „Spotkania”