Kolonie Doki 2012

Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Re: Kolonie Doki 2012

Postautor: jordi » 11 lip 2012

Azzel kazała mi napisać to piszę XD

Niestety lipiec jednak u mnie odpada z braku kasy :( Więc zostaje sierpniowy termin ale na razie tak 50/50, bo nie wiem czy rodzinka czegoś nie wymyśli jak w zeszłym roku w okolicach 15.08, więc no sierpniowy jeśli już :-)

MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 11 lip 2012

Ach.... Niestety... Obydwa terminy u mnie - jak się okazuje - odpadają. Nagle porobiło się okropnie dużo pracy, i niestety nie dam rady... No, chyba żebym na rzęsach stanęła, ale mam takie ładne i długie, że mi ich tyci tyci szkoda... Toteż miłej zabawy życzę obydwu turnusom. Aloha!
:volli:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 12 lip 2012

gadalam z szefem! jade w sierpniu na 100% !!!!!!! :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: Pino, pakuj szyszki!
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 15 lip 2012

Hej Piżmaki, może jakiś update na temat tych wyjazdów. Ja deklarowałam się na pierwszy, ale widzę, ze cos ludzie się wykruszają i większość przyjedzie na sierpniowy, więc też bym chciała.

Napiszcie, jak to widzicie, bo 1 termin się zbliża wielkimi krokami.
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 21 lip 2012

Reiro, Twoje obserwacje są zbieżne z naszymi i mocno skłaniamy się do odwołania terminu lipcowego ze względu na nikłe zainteresowanie. Brak zainteresowanych - brak terminu.
Dlatego też proponujemy datę 17-19 sierpień. I licząc od teraz prosimy byście zapisywali się jeśli wam pasuje tutaj w wątku. O Evel już wiemy stuprocentowo, ze będzie...Liczymy na resztę ekipy:) No i poszedł update:)
[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 22 lip 2012

to ja się może wybiore na 90 % , musze jeszcze coś ustalić.
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Postautor: wiktor » 24 lip 2012

Beniaku... ja się zgadzam z waszymi wniskami .... to do zobaczeniu w sierpniu :*

[edit]

tzn. mam nadzieję, że się spotkamy, bo .... moje Audi ...

Spoiler! Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 01 sie 2012

Nadgoniłam parę postów wstecz i osób niezdecydowanych do końca i chcących przyjechać bankowo będzie około 10. To już spora ekipa, by zrobić grilla, pograć w siatę(niektórym postawa sędziowska Kermita wpadła w oko), pogadać, wypocząć. Tylko teraz moja prośba jest taka by osoby, które już wiedzą kiedy i gdzie to się odbywa porozmawiały z naszymi ludźmi z doki, którzy ten wątek mogli ominąć w masie innych. No i tak nie ukrywam, ze nie wiem co ze Snakem i dumnie chciałabym obwieścić światu, że wielce prawdopodobne jest to, ze wpadnie Volli...mimo, że nie na długo:) Jak już będę wiedziała 100-procentowo czy to będą małe półkolonie czy kolonia doki doki - wtedy wyznaczę sobie jakiś deadline do sprzątania działeczki:)
Dzięki za uwagę :smoke2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Postautor: Rosia-chan » 04 sie 2012

Chciałam oznajmić,że razem z MalutkąMartunią wybieramy się na sierpniowy termin :) Na pewno jeszcze o szczegóły będziemy dopytywać i śledzić temat,a póki co obwieszczam w imieniu nas obu,że się piszemy na zjazd :)
Obrazek
KAŻDY CZŁOWIEK NA KULI ZIEMSKIEJ MA SKARB,KTÓRY GDZIEŚ NA NIEGO CZEKA
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 05 sie 2012

ja jak cos potwierdzam ze bede tez :D
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 05 sie 2012

Dla tego zjazdu zrezygnowałam z pójścia na ślub znajomego, więc lepiej nic nie zmieniajcie, bo... :fist: :bejsbol:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 05 sie 2012

Dobra, ja też się stawię :*
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 06 sie 2012

Ale fajniutko się zrobiło:) Robi się z tego już nie półkolonia a kolonia Doki Doki:) Super, właśnie na taki odzew od Was liczyłam:) Reira - zjazd jest bankowo 17, więc nie bój żaby, niczego nie pozmieniamy...daję za to swoją głowę ściąć:)
Wiem, ze sporo osób może mieć już swoje plany wypoczynkowe, ale my mamy już plan dla tych, którzy zjadą i na pewno atrakcji nie zabraknie:) Odnośnie szczegółów typu zrzutka na jedzonko, zakupy, kto kiedy dokładnie i o której nastąpi desant - dogadamy się w najbliższym czasie .Myślę, ze góra do końca tygodnia, o ile każdy już będzie znał środek transportu i godzinę przyjazdu. Ja w piątek będę wracała z kursu w Łodzi, więc jakby któraś z was wiedziała już, że 17 przybędzie przed 16 - to proszę o szczegółowe informacje na ten temat na PM najlepiej:)

EDIT

Dodamy dzis wersje wypoczynkowe i jak to się wiąże z finansami.
a póki co oprócz osób, o których wiem(chyba, ze coś poknociłam, to poprawcie) - napiszcie proszę, czy się deklarujecie.
Na razie mam na liście:
1)Rosię
2)Volli
3)Reirę
4)Małą Martulę
5)Piniaczyka
6)Evela
7)Lady Boom Boom
8) Mootyla(chyba, coś słyszałam, ze zmierza;) )
9)Wiktora
10)Ai Tanu

Nie wiem jak się sprawy końcowo mają z Azzelem, Miną, Jordim, Tsukuszem i pewnie jeszcze z kimś , o kim zapomniałam, za co przepraszam:)
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 13 sie 2012

ja potwierdzam przybycie - dzis jade kupic bileta na pociąg żeby mi nikt nie wykupił :D
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 13 sie 2012

do jutra wieczora powinienem wszystko wiedzieć co i jak, a na teraz jest 75% pewny mój przyjazd XD
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:

Wróć do „Spotkania”