Kolonie Doki 2012

Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Re: Kolonie Doki 2012

Postautor: Ai_tanu » 13 sie 2012

to ja jeszcze pisze że może będzie Deli. Tsukusz ma zdaje się wtedy spotkanie w Wawie o ile wiem.

Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 13 sie 2012

Super, więc ja już tez wiem co z Tsukuszem, Jordi da znaka, Evel - już przygotowana, pędzi na dworzec i jeszcze zostaje Mina...
Odnośnie atrakcji, to pozostaje nam kilka opcji, nie ukrywam, ze fajnie jakbyście zadecydowali na co chcecie się pokusić.
Mamy park linowy z różnymi trasami nad rzeką Pilicą położony....Koszt się plasuje w okolicach 30 złotych.
Następna atrakcja, to kręgielnia - cena toru (niezależnie ile osób na nim się znajdzie) - 17 złotych
Kolejny temat , to groty nasze tomaszowskie, wybudowano jakiś czas temu trasę wiodącą przez groty - jakieś 20 minut chodzenia w jaskini i zapoznawania się z tym, jak to kiedyś mogło wszystko wyglądać - koszt - uwaga:) 3 złote od osoby
Pozostaje nam na koniec - spływ kajakiem i wtedy koszta się plasują w okolicach 30-35 złotych. Spływamy kajakami Pilicą do Spały bodajże i stamtąd odbierają nas i przywożą na miejsce (jeśli czegoś nie pokręciłam:) )
Jeśli lubicie koniki, to moja znajoma ma tez stadninkę taką małą , fikuśną - można pojeździć na koniach.

Zrzutka na posiłki (kolacja plus śniadanie) - 25 złotych na dwie kolacje i dwa śniadania.
Pozostaje kwestia obiadów - pomyśleliśmy sobie, ze najlepiej byłoby wybrać się do pizzerii(jako, ze jest tam wybór pomiędzy mięsnymi rzeczami a warzywkami) i niedaleko od wspomnianej pizzerii jest taka jadłodajnia fajowa, tania i przede wszystkim jest w niej sporo miejsca, można komfortowo usiąść.

Reszta trunków - we własnym zakresie, już wydaje mi się na miejscu kupimy, bo nie wiem czy chce wam się flaszki tachać, chyba, ze wam się jednak chce:)

P.S.
W razie jakby było nas sporo czyli powyżej 10 osób, a na to się zapowiada potrzebuję na gwałt chętną osobę do przywiezienia namiotu i wyrażającą chęć spania w nim i jeszcze z kimś ewentualnie. Początkowo wydawało mi się, ze zainteresowanie jest niezbyt duże...a tu wychodzi, ze dom staje się za ciasny:)
Obrazek
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Postautor: wiktor » 13 sie 2012

czy ja już mówiłam, że ...mnie nie będzie ....

:puppy:

p.s. ważna sprawa zatrzymała mnie w Toruniu .... na warcie....

:puppy:
Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 13 sie 2012

Chciałam powiedzieć, że te atrakcje, o których mówi Piżm, są takie cudowne wszystkie, pomijając, że nie jeżdzę konno, nie wspinam się po linach i źle gram w kręgle :D Ale to mi nic a nic nie przeszkadza :)
I poróóóóóbmy jak najwięcej, jak już się zbieramy!
Miejmy takie fajne, "fikuśne" ( :) ) wspólne wspomnienia! ;)

Ahhh, i przy okazji. Jako, że ja będę wcześnie, szukam towarzyszy, którym też tak palnęło być przed siedemnastą (ba! przed południem :P ). Więc jeśli ktoś wie, że będzie, to proszę mi pisać tu albo na jakimś PW nawet, żebym wiedziała, że kogoś mogę straszyć. I dziękuję Piżmakom za pozwolenie na straszenie w Tomaszowie od rana w sumie :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 13 sie 2012

To ja bym przyjechała na piątek wieczór koło 20 i wróciła w sobotę wieczorem , dam znać na 100 % jutro dokładnie co i jak.
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 13 sie 2012

Kręgielnia - super. Spływ kajakiem i goty - niebardzo. Prawdopodobnie będę jechała po pracy, wiec będę w stroju biurowym z identyfikatorem, wszystkimi kluczami itp. Do tego tachać jeszcze buty do chodzenia po w/w miejscach... hmmm. Mogę stać przed grotą i podawać chusteczki nawilżające i napoje :-D
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 14 sie 2012

Mnie odpowiadają jak najtańsze rozrywki więc te jaskinie ciemności i kręgle bardzo chętnie :) Park linowy w moim przypadku odpada, kajaki chętnie - ale trochę drogo :( nie wiem czy mnie będzie stać :puppy: Myślę, że alkohol w Polsce wszędzie kosztuje tyle samo - czyli ja nie będę się tłuc z butelkami przez pół kraju :rolly: Co do zrzuty: ja się piszę na dwa śniadania i wynika z tego, że jedną kolację gdyż nasza ekipa przyjedzie po 00:00 w nocy z pt na sob.

Jeżeli chodzi o namiot nie posiadam takowego... więc bardzo bym prosił o przygarnięcie mnie do domku :rolly: Będę grzecznym mootylkiem, owadem... obiecuję :lol: :rolly: To chyba tyle :D
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 14 sie 2012

Przepraszam, ale z powodów bardzo ciężkich i tragicznych dla mojej rodziny, nie będę w stanie z Wami być w ten weekend.
Obrazek
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 14 sie 2012

Dobra przyjadę na te kilkanaście godzin, tylko jeszcze z Alibabką na PW muszę parę słów zamienić XD

mootyl pisze:Mnie odpowiadają jak najtańsze rozrywki więc te jaskinie ciemności i kręgle bardzo chętnie :) Park linowy w moim przypadku odpada, kajaki chętnie - ale trochę drogo :( nie wiem czy mnie będzie stać :puppy:

Dokładnie - też wolę tańsze, bo w portfelu wieje pustką już po wojażach ostatnich XD Ja namiotu nie posiadam (cud, że śpiwór mam XD ). Na koniach z 10 lat nie jeździłem, to wolę nie myśleć, jakbym wyglądał :rolly: Co do posiłków to też na PW się zgadam XD Muszę znaleźć najtańszy środek transportu do TM i z powrotem XD
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 14 sie 2012

Kurczaki Wiktorze kochany i Lady...bardzo mi przykro, ze wypadły wam losowe sytuacje, bo wiecie..cieszyliśmy się, ale jednocześnie siła wyższa - rozumiemy. Na bank będzie okazja, by się spotkać jeszcze:) uszy do góry:)

Reira - groty nie musisz mieć specjalnych butów i możesz mieć tonę identyfikatorów i kluczy, ponieważ tam się idzie po równych kładkach i podróż trwa zaledwie 15 minut, ale decyzja należy do ciebie:)

czekam Jordi na twoje pm-ki:)

Czyli z atrakcji przyjęłam do wiadomości, ze decydujemy się końcowo na tańsza wybryki - czyli kręgle i groty. pasuje - świetnie:)

Mina - nie wygodniej byłoby Tobie wracać w niedzielę? Czy nie masz transportu żadnego w ten dzień?
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 15 sie 2012

Niestety ja też odpadam. Jestem chora i nie będę mogła przyjechać, przepraszam za zamieszanie. Ale może dzięki temu namiot nie będzie potrzebny? :D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 15 sie 2012

o jeja tu się ruch zrobił.. no to tak.. u mnie z kasą też trochę krucho.. ale tak to już jest jak się ma urlop zaraz po wypłacie.. i człowieku myślisz, spoko zostanie mi kasy a potem mina rzednie.. kajaki to na pewno nie - nienawidzę wręcz (tzn no wiecie.. które kajaki ;P).. ale jak coś chętnie zawsze mogę na brzeżku się usadowić i pooglądać obłoczki czekając na ekipę. Namiotu niestety nie posiadam.. jaskinie, kręgle, yay \o// zwłaszcza kręgle.. no ale mistrza jody-Reiry nie będzie, z kim ja będę konkurować?? wae?! ;; zresztą to nawet o atrakcje nie chodzi, tylko żeby się spotkać pogawędzić i się pośmiać :* i na to czekam najbardziej :D
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 15 sie 2012

Ja jednak nie mogę wcale przyjechać ;-( mnie też rodzina koniecznie potrzebuje, więc następny razem.
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 16 sie 2012

Choroba, to już jakaś klątwa być musi :( że tyle osób dopadły przykre zdarzenia.

Wszyscy, którzy przybędą jutro do Tomaszowa przed 17-tą, dzwońcie pięć-zero-dwa 2476 pięć-cztery. Po 17-tej pod ten sam numer lub do Piżmaka, jak ktoś ma.

Do zobaczenia.
[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 17 sie 2012

Zacznę może od jednego, wielkiego, smutnego PRZEPRASZAM! :puppy:
Nie uda mi się przyjechać na nasze spotkanie chociaż tak bardzo chciałem.... Nawet zacząłem się dzisiaj pakować... No ale po pierwsze: brak funduszy, po drugie rodzice, po trzecie wyjazd rodzinny i ogólna sytuacja. Nie będę was zadręczać i zanudzać całą tą sprawą.... nooooo :( smutno mi tylko, że się nie zobaczymy....

Przepraszam, przepraszam, przepraszam.... :( :( :( bubu
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG

Wróć do „Spotkania”