SLW12/13

Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

SLW12/13

Postautor: Beniak » 02 wrz 2012

Właśnie dobiegł końca ostatni weekend wakacji i tak mnie naszło. Macie jakieś plany?

Z naszej strony mogę niestety tylko ze smutkiem poinformować, że miejscówka w Treście jest już niedostępna (nowa lokatorka). Natomiast jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy z osobami chcącymi się podjąć organizacji wspólnego powitania Nowego Roku. Możemy zaoferować skromny know-how :victory: trochę sprzętu grającego i być może wsparcie transportowo-logistyczne, ale to już zależy od wielu czynników (terminy, praca, odległość itp.)

Zapraszam do dyskusji.

[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Re: SLW12/13

Postautor: Azzel » 21 wrz 2012

No tak, cisza na morzu... nie powiem, chciałabym żeby coś zostało w tym roku również zorganizowane, ale ja organizowania się w żaden sposób podjąć w tym roku nie mogę, pomoc z chęcią ale niestety żeby brać na głowę całość - nie dam rady bo akurat początek roku wiąże się u mnie na chwilę obecną z wielką niewiadomą... mam nadzieję że doki kolejny rok też będzie chciało spędzić wspólnie ^^ <bo coś pustki w tym temacie... xD>
Obrazek
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 13 paź 2012

Temat trup. Trudno.
[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 07 lis 2012

kurczę.. szkoda no.. /sorki, wieki temu tu bylam ostatnioo/ no ja neistety podobnie jak wiekszosc z nas mieszkam jako sublokator,.. wiec.. hmm.. no jakby nei bardzo jestem w stanie pomoc w czymkolwiek.. a u mnei w okolicy to nawet za abrdzo nie ma lokalu mogacego pomiescic wszysktich.. /moze kiedys odziedzicze po dziadku dom to bedzie gdzie xD/ ale tak na serio.. szkoda D:
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |

Wróć do „Spotkania”