Magiczna Kraina Koreani 2012 w Poznaniu

Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Magiczna Kraina Koreani 2012 w Poznaniu

Postautor: mootyl » 19 wrz 2012

Znudzony ciągłym towarzystwem Han Seung Yeon, Lee Min Jung, Shin Min Ah, Han Ji Min i dawno zapomnianego Tae Min'a postanowiłem otworzyć się na świat czyt. skorzystać z okazji, że jest co oblewać i zorganizować doki spotkanie...

Magiczna Kraina Koreani w Poznaniu
..:: Cieszymy się i radujemy powrotem mootyla na studia!! :rolly: ::..

Wiem, że zaczął się już rok szkolny, a akademicki już tuż, tuż... Wiem, że wakacje się skończyły i trochę trudniej o płatny urlop, ale trzeba spiąć tyłeczki i wybrać się na spotkanko. Bo co innego jak nie Doki spotkanie poprawi nastrój w te chłodne, ciemne, długie jesienne wieczory? :rolly: Pomysł na spotkanie wpadł mi do głowy po moim nieudanym wyjeździe na Doki Kolonię :puppy: , a także z chęci podziękowania za trzymane kciuki podczas moich tegorocznych matur podejście numer 3 :) Nie owijając dłużej w bawełnę przejdę do konkretów:

1. Są dwa wolne terminy, w których owe spotkanie mogłoby się odbyć. Jest to XXXXXXXXXX 2012. Do tematu dołączam sondę, w której można wybrać dogodniejszy dla siebie termin. Ten, który zdobędzie większe poparcie będzie tym ostatecznie wybranym weekendem.
2. Nocleg będzie zależał od ilości chętnych. Ja posiadam mieszkanko i kilka osób przyjmę za darmoszkę pod swój dach, ale jeżeli uzbiera się kilkanaście osób wtedy trzeba będzie kombinować. Maur na ochotnika (tak po troszku ciebie wrabiam :P :rolly: ) zaproponowała podłogę dla kilku osób w swoich czterech kontach, a Vollin przyznała się do posiadania brata mieszkającego w Poznaniu :rolly: Oddzielne spanie w różnych lokacjach trochę psuje całą idee zjazdu więc jeśli uzbiera się naprawdę dużo pewniaków na wyjazd wtedy w rachubę wchodzi hostel. Przejrzałem kilka ciekawych ofert i wyjdzie on nam naprawdę tanio ;) Czyli noclegiem zajmiemy się gdy już ustali się ilość chętnych osób.
3. Składka. Na jedzenie to zapewne złożymy się jakoś symbolicznie, aby ten chleb zawsze gościł na stole i aby nikt nie przymierał głodem :rolly: Jakaś symboliczna sumka 10 maks 20zł od osoby. Alkohol myślę, że każdy załatwi w swoim zakresie. Każdy pije co innego :rolly: Co innego lubi ;)
4. Komunikacja miejska. W Poznaniu mamy bilety minutowe :grumble: więc najlepiej zaopatrzyć się w dobówkę (przy zwiedzaniu miasta), która kosztuje 6zł po studencku i 12zł normalnie :) Jeden zwykły bilet kosztuje 1,50zł ulgowo i 3zł bez zniżki xD
5. Atrakcje turystyczne. Zwiedzanie starówki i starego rynku, przemarsz św. Marcinem (główna ulica Poznania), Stary Browar, jak będzie ładna pogoda można wybrać się na Maltę bądź Cytadelę, palmiarnia to też ciekawe miejsce i mają bardzo tani wstęp ;) Obiady to zapewne jakaś pizzeria, studencki kebab czy KFC :rolly: (Jak ktoś będzie ciekawy możemy z Maurem się pochwalić gdzie studiujemy, ale zapewniam.... nie ma co oglądać :lol: )
6. Chętni. Osoby zainteresowane zjazdem proszę wyrażać swoją chęć przyjazdu w temacie. Można dodać jakiś pomysł i propozycję od siebie xD Mile widziana wszelaka współpraca :D

No to na wstępie chyba tyle... Gdy zobaczymy jaką popularnością będzie się cieszył ten pomysł doki zjazdu wtedy zaczniemy ustalać warunki noclegu ;)

♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Re: Magiczna Kraina Koreani 2012 w Poznaniu

Postautor: boom_boom » 19 wrz 2012

mootyl pisze:(Jak ktoś będzie ciekawy możemy z Maurem się pochwalić gdzie studiujemy, ale zapewniam.... nie ma co oglądać :lol: )

Nawet ich tak nie straszcie, już lepiej moją fabrykę obejrzyjmy :rolly:
Albo ich wywieźmy na moje nowe moraskowo zadopie i zróbmy bieg na orientację. Kto wygra- dostanie kij. Albo coś równie sybolicznego. (dokipodchody?????)

A nie lepszy drugi termin? Bardziej... Eeee... Weekendowy?
Ja mam pokój w Poznaniu, ale nie mieszkam w nim sama i generalnie mieszkam z ludźmi, co lubią spokój, więc będę przyjmować tylko niedobitki, co się nie będą miały gdzie podziać :P

Jakby Ci była, mootylu, pomoc jakaś potrzebna, to mnie możesz czymś obarczyć.

A bilet ulgowy kosztuje 1,30 zł i to już jest nie do przeżycia chyba :P

Good idea! :giggle:
Obrazek
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 19 wrz 2012

Nocleg mam u siostry w Pzn, zresztą ja i tak nocą nie funkcjonuję, mną się nie martwcie ....pewnie bym wpadła na parę godzin (:
Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 21 wrz 2012

nie wiem czemu nikt się nie odzywa, ja mogę w ten drugi z proponowanych terminów :sun: ewentualnie mam gdzie spać, choć wolę ze wszystkimi wiadomo, chociaż hm hm hm.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 21 wrz 2012

Poznań :D raz tam byłam , daleko .
Życzę udanej zabawy.
Ja mam szkołę .
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 21 wrz 2012

Ja już w sumie wspominałam - bardzo bym chciała być, ale mi pasuje jak już pierwszy termin, drugi na 90% będę miała zajęty.
Obrazek
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Postautor: wiktor » 21 wrz 2012

ja ... :puppy: przy całej chęci spotkania... :puppy: mi nie pasują oba terminy :puppy:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 22 wrz 2012

ja bym chciała być ale nie wiem jeszcze czy to będzie możliwe ;; ale będę się starać żeby było, uhhh.
Awatar użytkownika
teshnorka
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Postautor: teshnorka » 25 wrz 2012

ja bym bardzo chętnie wzięła udział w spotkaniu dopiero co wprowadzilam sie do Poznania i średnio ogarniam ludzi i miasto także to byla by mega opcjaaa :DD ale też pierwszy termin tylko (tylko kurde ja się w ogole nie udzielam na forum XD :( )
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 27 wrz 2012

Dobra, ja widzę, że ogółem może i chętnymi nie zasypało, ale z każdego serce się cieszy ;) Anyway, już trochę czas się posuwa, więc pytanie brzmi: drugi termin?
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 28 wrz 2012

Odzew jest słaby, ale i tak mam nadzieję, że uda nam się spotkać... Jak nie osobom spoza Poznania to chociaż nam, tubylcom :rolly:

Zostałem oskarżony o słabą promocję, ale cóż mogę zrobić? Założyłem temat, na fejsbuku też pojawiła się informacja dotycząca zjazdu, kilkakrotnie rozmawialiśmy o wyjeździe na czatcie. Cóż mogę więcej zrobić? Co do nieokreślonego terminu, Zjazd sierpniowy też długo był niewiadomą co do daty i co do listy osób... W tym przypadku, sonda pokazywała remis i dopiero ostatnio przeważył ten drugi. Dlatego wszem i wobec ogłaszam, że Magiczna Kraina Koreani 2012 odbędzie się w DRUGIM TERMINIE czyt. 12-14 października. Na chwilę obecną posiadamy małą ilość osób chętnych i większość z tego co widzę jest z Poznania... tak więc z noclegiem nie będzie problemów ^ ^

UWAGA!

Dodatkowi chętni i ci już potwierdzeni proszę jeszcze raz napisać swoją kandydaturę pod tym postem do końca przyszłego tygodnia czyli do 7 października. Wtedy ogłoszę "listę gości" i zaczniemy się konkretnie zgadywać co do godzin przyjazdu, spotkań, co do atrakcji, składek, spania itp. :)

Dziękuję za uwagę xD
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 28 wrz 2012

Hmm....Ja nie wiem czy przyjadę BO: termin jest ..no ZUY po prostu, to jest początek semestru, ja jednak te 7h drogi mam, a nie chcę/nie mogę opuszczać ot tak pierwszych zajęć na uczelni ...poza tym nie wiem, czy nie będę musiała siedzieć na tyłku i opracowywać badania do magisterki - life is brutal. ALE! jak przyjadę, to nie musicie sie o mnie kłopotać z żadnymi składkami czy noclegiem, bo mam w PZN siostrę, więc jak coś to po prostu wpadnę na trochę pogadać, jak to mam w zwyczaju :D
Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian
Awatar użytkownika
teshnorka
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Postautor: teshnorka » 29 wrz 2012

szkoda, że nie pierwszy termin z kumpela byśmy wpadły :((
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 29 wrz 2012

Mootylku... tak sobie myślę - bo mi ten termin też raczej średnio pasuje... - skoro tak mało ludzi daje radę w pierwszej połowie października, to może dałoby radę przełożyć? To tylko taki luźny wniosek, także do poddania pod publiczną dyskusję... <nieśmiało macha łapką>
:volli:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 29 wrz 2012

No właśnie ja tak sobie myślałam, poczekać miesiąc i w Marcinki zrobić zjazd? 10-11.11. Akurat weekend.
BTW, w sumie nagle się okazuje, że może mnie nie być w Poznaniu w ten drugi termin, bo może będę musiała wtedy jechać mamie pomóc z czymś-tam, ale nie oglądajcie się. :P
Obrazek

Wróć do „Spotkania”