Trrrrram taarrammm -> kolonie Dokidoki rok bieżący.

Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Trrrrram taarrammm -> kolonie Dokidoki rok bieżący.

Postautor: Beniak » 24 cze 2013

Termin
09-11.08

Miejsce to samo co rok temu.
Przewidywane atrakcje:
Piątek:
- kwaterunek i nocne rozmowy.
Sobota:
- rano, godzina 9.00 spływ Pilicą do Inowłodza (około 4h)
- posiłek w miejscowym przybytku - "Gospoda" - obiady domowe.
- zwiedzanie romańskiego kościoła z XI wieku http://pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_%C5%9Bw._Idziego_w_Inow%C5%82odzu
- zwiedzanie odrestaurowanych ruin zamku Kazimierza Wielkiego http://tomaszowmazowiecki.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1822014,zamek-kazimierzowski-w-inowlodzu-czeka-na-gosci-oficjalne,id,t.html
- powrót do miejsca obozowania podstawionym busem. Wieczorem grill/ognisko.
Nierdziela - wykwaterowanie.

Koszty per persona:
1. Dojazd - we własnym zakresie;
2. Nocleg - dzięki naszej gościnności :victory: naturalnie trzeba przytargać wyposażenie obozowe w postaci śpiwora i karimaty;
3. Posiłki - dwie kolacje (pt, sb) typu kiełbasa z grilla + pieczywo i sałatki/surówki; dwa śniadania (sb, nd) typu płatki na mleko, chleb z czymś do chleba, parówki lub coś podobnego; dodatkowo woda i jakieś napoje gaz./ngaz. w podstawowej ilości i asortymencie - Całość płatna na konto w kwocie 35 PLN
4. Kajaki - na ten moment bezpiecznie będzie przyjąć 40 PLN max. Jak będę miał dokładne info, to na pewno się dowiecie;
5. Obiad w sobotę - każdy wedle uznania z menu - rozmawiałem z Panią z lokalu "Gospoda" i mam już pewne info. Cena pełnego wypasu typu zupa dnia + kotlet szwajcarski, ziemniaki, mix surówek to 24 PLN. Mniej wyszukane posiłki kosztują w okolicach 20 PLN za zestaw zupa + drugie. Kuchnia serwuje również dania bez mięsa. Jedyne co trzeba zrobić, to skontaktować się dzień wcześniej i zamówić konkretną ilość i typy posiłków.
6. Obiad w niedzielę - w zeszłym roku miało być we własnym zakresie, ale zrobiliśmy składkę. Nie wiadomo kto o której będzie zmykał więc ten temat możemy omówić na miejscu z chętnymi.
7. Alkohol i inne używki - we własnym zakresie.

Żeby wszystko wypaliło, muszę mieć info do końca tego tygodnia (30.06.2013) - konieczna rezerwacja kajaków.

Pytania kierujcie jak zwykle tu, albo na PM mój lub Piżmaka.

Aktualna lista chętnych:
Kolejność losowa:

01. Pino :star:
02. Mary :star:
03. Azzel :star:
04. Akemi :star:
05. Ai :star:
06. Akire :star:
07. Konata :star:
08. Snake :star:
09. 1+ od Azz
10. Panda :star:
11. Lusia :star:
12. Lily :star:
13. Rosia :star:
14. Malutka Martunia :star:
15. Ewczak :star:
16. Tomi White :star:
17. Wiktor :star:
18. Piżmak :star:
19. Kermit
20. Beniak :star:

[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Trrrrram taarrammm -> kolonie Dokidoki rok bieżący.

Postautor: Volli » 24 cze 2013

Cześć!

No więc ja mogę się pisać na pierwszy termin... Tzn. zapisuję się w podskokach. Drugi odpada niestety kompletnie. Pytanie nr 1 - ile przelać wam za rezerwację / składka żywnościowa / grillowa? Oczywiście - własny śpiworek i karimata. Więcej pytań nie posiadam ^^
:volli:
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Cen jeszcze nie rozpoznawałem - w zeszłym roku wychodziło około 30 PLN za miejsce w kajaku/osobę. Myślę, że składkę żywnościową można zrobić w podobnej wysokości co rok temu no chyba że będą grzyby i szczaw obrodzi :lol: to będzie taniej.
Awatar użytkownika
Akemi
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Akemi » 24 cze 2013

Akem by chciał... BARDZO by chciał Ale musi przekalkulować całkowity koszt takiego wypadu i się określi :) (30zł na kajak MA!)
Wombat na chorobowym, jego funkcję przejął Baran.
Baran przyjmuje pacjentów na psychologicznym pastwisku od poniedziałku do piątku, w godzinach od 17:30 do 22:00. Pacjenci proszeni są o przyniesienie oscypków BIAŁYCH, NIE WĘDZONYCH w ramach opłaty za konsultację lekarską.
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Zgadaj się z dziewczynami, które były w zeszłym roku, to sobie określisz przybliżoną kwotę za całość - dojazdy, przejazdy, obiadek i takie tam. Ogólnie to jak nie mieszkasz w Ustrzykach Dolnych albo na innym końcu świata, to nie powinnaś się zrujnować bo chyba podróż jest tu najdroższa.

Anthony w podpisie :thumb: - znam go.
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Postautor: wiktor » 24 cze 2013

piszę ja w podskokach, bo ja też chcę się topić w kajakacha....
ale jak to zrobić - do 31.07 jestem wyjechana i mam nadzieję, że wrócę zza oceanu i nie porwą mnie w słonecznym Rio, a 03.08 muszę się stawić jak ta piękna lala na weselu kumpeli .....
CZY MOŻEMY SIĘ PRZEŁOŻYĆ NA 10-11.08 ???????????????

plizzzzz .... jestem bez kasy, nie wiem, czy będę mieć robotę .... chcę się spotkać z doki :puppy:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 25 cze 2013

jaaa chcę bardzo, poki co termin bez znaczenia ale czuję wieelką potrzebę spotkania się z doki ;;
Awatar użytkownika
Akemi
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Akemi » 25 cze 2013

Akem melduje, że jednak nie ma ślubu w terminie 10-11. Ślub będzie tydzień później. Tak więc Akem jedzie, jeśli termin wybrany nie okaże się 17-18 sierpnia ^^

P.S. Beniak, mogę zrobić przelew po 10 lipca? Bo się spłukałam kompletnie na rower :giggle:
Wombat na chorobowym, jego funkcję przejął Baran.
Baran przyjmuje pacjentów na psychologicznym pastwisku od poniedziałku do piątku, w godzinach od 17:30 do 22:00. Pacjenci proszeni są o przyniesienie oscypków BIAŁYCH, NIE WĘDZONYCH w ramach opłaty za konsultację lekarską.
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 25 cze 2013

Spoko, byle byś się wyrobiła te dwa dni przed wyjazdem.
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 25 cze 2013

Beniak zaprosił mnie do przeczytania posta heheheh.
Tak sobie głośno myślę jak to zrobić...z tymi terminami, bo nie są one jednomyślne u wszystkich. Jakby się uzbierało przynajmniej kilka osób na 1 i kilka na 2 to spokojnie można rozbić to na dwa turnusy niahniahniah. Oczywiście, że najlepiej spotkać się w jednym czasie ze wszystkimi ale dorosłe życie, plany, imprezy okolicznościowe i stan portfela a i jeszcze wakacje skutecznie nam to weryfikują. Zapisujcie się kochani na terminy jakie wam pasują a potem zobaczymy (w zależności od ilości osób) czy wypalą oba terminy czy jeden.
Co Wy na to? :smoke2:
I mała prośba...o próby namowy męskiej części forum DokiDoki. Coby towarzystwo trochę jak w maglu ...przemieszało się:)

Po krótkim podsumowaniu:
termin 10-11 o który apeluje Wiktor jeszcze nie uprowadzona w słonecznym RIO pasuje jeszcze Ai Tanu i Akemowi ponieważ ślubu w tym czasie nie będzie.
Pozostaje nam ahjumma Volli w lipcu.
Chociaż Ai i Akemowi też pasowałby lipcowy termin - prawda?
Wyczuwam remis pomiędzy terminami i jedna z dwóch osób powinna intensywnie poszukiwać kompanów. Szantaż, przekupstwo i inne reklamówki mile widziane od teraz.
START!!!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 25 cze 2013

ej... ale ten drugi sierpniowy mi też pasuje! ^^ to tylko 3 sierpnia nie mogę!
:volli:
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 25 cze 2013

Czyli znów lekkie sprostowanie...10-11 sierpień daje radę...zaczynam widzieć główkę...
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 25 cze 2013

Ja się zgłaszam, o! 10-11 mi powinien też pasować, co prawda dopiero wtedy wypłata ale najwyżej zaciągnę z konta trochę na kredyt :roll:
btw - może być osoba towarzysząca też? obejrzała całe 3 dramy w życiu, powiedziałam, ze jako obejrzy jeszcze z 2 będzie prawie godny towarzystwa :rolly:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 25 cze 2013

mi pasuje na razie wszystko, ewentualnie jak znajdę pracę czy coś to będę kombinować ale to już by była siła wyższa czy cos :rolly: tak więęęęc tak \o/ 10-11 ładnie wygląda, trochę póóóóóźno ale co zrobić.

[akire, która zamarza na Islandii (taaak zazdrościmy jej wszyscy w naszych 40stu stopniach) pisała, że jej pasuje sierpień, więc widac że chyba przewaga sierpnia będzie jednak]
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 26 cze 2013

Ja tak na szybciutko bo jestem jeszcze przed śniadaniem i burczy mi w brzuchu przeokrutnie (odbija się nocne wciąganie kanapek z nutellą)

Finalnie zostawiamy termin 10-11 sierpień ponieważ (lol) wszystkim do tej pory pasuje a nam już jak najbardziej.
Oczywiście gorąca prośba o dalsze namawianie (w szczególności Any Banany i męskiej części widowni).

Beniak wyedytuje pierwszego posta jak tylko znajdzie chwilkę i zamieści listę chętnych, w razie jakichkolwiek zmian - piszcie proszę.

Piniacza muszę tutaj ściągnąć by się formalnie wpisała. Azz - gotowa zaciągnąć długi by tylko być z nami - thx:)

Jeszcze daleko ale już się cieszę. Chyba każdy z nas podskórnie odczuwa potrzebę takich spotkań...Jesli tylko pogoda dopisze, Kermit zostanie wydelegowana na większość czasu do babci - będzie super. Chociaż pragnę zaznaczyć, że w Kermicie zaszła ogromna zmiana - to już nie ten sam jajeczny potwór sprzed lat. teraz bardziej przypomina partnera do rozmów niż rozpierdzianego dziecioka trującego powietrze:)
I szkoda, ze Reiry nie będzie z nami ale wiem, że graniczy to z cudem, by przyleciała...aczkolwiek spytać się zawsze można. Cuda czasem się zdarzają:)
Obrazek

Wróć do „Spotkania”