Trrrrram taarrammm -> kolonie Dokidoki rok bieżący.

Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Re: Trrrrram taarrammm -> kolonie Dokidoki rok bieżący.

Postautor: wiktor » 01 lip 2013

może w razie co zamówić jeden kajak więcej :confuse: ja próbowałam dzisiaj Pandę namówić ....
a kasą będziemy się martwić później ....
Beniak ......

Obrazek
Awatar użytkownika
Akemi
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Akemi » 01 lip 2013

a jakby się tak ściepnąć po dychu żeby mógł jechać ktoś więcej?
Wombat na chorobowym, jego funkcję przejął Baran.
Baran przyjmuje pacjentów na psychologicznym pastwisku od poniedziałku do piątku, w godzinach od 17:30 do 22:00. Pacjenci proszeni są o przyniesienie oscypków BIAŁYCH, NIE WĘDZONYCH w ramach opłaty za konsultację lekarską.
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 01 lip 2013

Dzięki za zaproszenie :aww:
Chyba już po terminie, co? Sorki, nie mogłam wczesniej bo miałam różne atrakcje, egzaminy wyjazdy i inne takie... Ja bym chyba nawet chętnie pojechała ale nie wiem jak to będzie u mnie z urlopem, sytuacją w pracy i ogólnie życiem...., druga sprawa to to że autko mam w remoncie... i nie wiem jak dotrzeć do was (tzn wiem ale nie wiem jak niesamochodem ;P), i trzecia to to, zę się boję bo mnie zjecie, bo mnie tu dawno nie było, nie siedzę już w tym wszystkim i w ogóle, i w ogóle nieżyciowa i beznadziejna jestem :panic:

Także i chciabym i boję się i przez sytuacje w pracy nie moge zaplanować sobie życia nawet tydzień do przodu (i w ogóle po co ja Wam to piszę //chowa się pod stół)

PS: haha i nie piszcie ze nie gryziecie bo wiem, że to nieprawda :rolly:
Obrazek
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Postautor: wiktor » 01 lip 2013

Beniak ... to ja tym bardziej proponuję, by "zaplombować" awaryjny kajak ....
bo może jednak ....
daydreamer4 wychodź spod stołu, zabiorę dla ciebie karton ... :hug: nie bój się ja sama w strachu ...
ja też nie wiem, jak z robotą będzie /bo dzisiaj byłam na rozmowie, ale to jeszcze nic nie znaczy :ashamed: /...
ale jak się chce, to podobno połowa sukcesu ... :thumb:

p.s. oczywiście, że pogryziemy, :* ze szczęścia, że z nami pokajakujesz i porobisz nic .... i takie tam :drunk: .... :smoke2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 01 lip 2013

muszę przypominać ze pewnie pojadę na kredyt którego nie posiadam...? :rolly: <a rodzina za mnie płaci jeszcze w tym miesiącu za czynsz ;;stała praco przybądź!>
huh, ja w sumie też nie wiem co i jak ale chyba, ojej, co z tego? <zwłaszcza że mogę mieć badanie w ten tydzień co oznacza że może dojazd dopiero w sobotę będzie możliwy...> tak czy siak, jeśli Beniaki w końcu mi odpiszą odnośnie osoby gratis, to z Krakowa ktoś by może jechał i może akurat nadarzy się okazja, że samochodem :roll: a poza tym oprócz szwankującego pkp i pksów mamy jeszcze w tych czasach carpooling i inne zgadywanie się przez neta na dojazdy :roll: mogę się założyć, że jak człowiek pokoczuje odpowiednio wcześniej na odpowiednich stronach to znajdzie jakiś dojazd, nawet jak nie wprost to w pobliże, z którego łatwiej się dostać, krótko mówiąc - ruszyć pupki, zakręcić się trochę tu i tam, i jak się chce. to można się wybrać. To nie koreańska drama by dostać merca z nieba z szoferem gratis <najlepiej jeszcze z bogatym mężem/ żoną + willą i basenem na dostawkę - a szkoda w sumie :roll:>
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 01 lip 2013

Lilly - kajaki to nie mus, więc niech sobie płyną jeśli to jedyny finansowy kłopot. Jeśli masz czym dojechać...za co w sensie - to ładuj tyłek w sierpniu a nie żałuj go nam i widzimy się w Tomaszowie na pięknym dworcu.

Konata - dopisałam...chociaż nie wiem kogo...Może ty łobuziara jakas jestes i wyjdzie żur...ale na moje barki to zrzucę najwyżej...mheehhehehe

Azz - pm-ka do mnie nie była słana, Beniak to oddzielny temat..za jego czytanie nie ręczę:) Ja swoje pm-ki czytam i z chęcią odpowiadam:) Tajemniczy osobnik na razie dopisany "w pamięci"

Snake...nie wierzę...

Teraz pora chyba Jordiego "wyrwać"...tylko gdzie on jest..ktoś wie?:) Pm-ka go dosięgnie i tym razem obiecam, ze nie zapomnę po niego wyjechać na dworzec...Słowo harcerza:)

Day...sprawy bytowo-zawodowe jakoś zawsze układają sie na ostatnia chwilę ale jakby udało Tobie sie z nami być to sprawiłabys nam niesamowitą radość. To, ze nie tkwisz w świecie dramowym mocno czy jakkolwiek o niczym nie świadczy dlatego śmiało snuj po woli plany w naszym kierunku:)

Akem - to jest niezgorsza myśl..kto popiera?

A ja jeszcze mam takie pytanko do Was - pamiętacie Musztardę i Whajta? Mogą sie zjawić jakiegoś wieczoru?
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 01 lip 2013

Popieram! Wszystko popieram ^^ I popieram wpadanie chłopaków!!! I ojejku jak się doczekać nie mogę! P.S. Może jednak przywiozę jakieś piwo dla Azzela ^^ i baton dla Pino ^^
:volli:
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Postautor: Lily » 01 lip 2013

Piżmak pisze:Lilly - kajaki to nie mus, więc niech sobie płyną jeśli to jedyny finansowy kłopot. Jeśli masz czym dojechać...za co w sensie - to ładuj tyłek w sierpniu a nie żałuj go nam i widzimy się w Tomaszowie na pięknym dworcu.

Aaaa no to luz :) Więc jeśli będę miała hajsy i będę wtedy wolna to z przyjemnością się zjawię :)
Póki co nie chcę się na nic deklarować na pewno, bo raz że nie mam grosza przy dupie, a dwa, że szukam roboty. Zresztą, ja nie wiem co jutro będzie, a co dopiero mówić o sierpniu. Ale przyjechać bym chciała, owszem.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 02 lip 2013

Volli :smitten:

W ogóle do listy oprócz tajemniczego K. chyb a jeszcze dojdzie Anna, bo coś pisała że przekonana nawet do przyjazdu, więc w siłach Piżma zostawiam dalsze nakłanianie ^^

Odzew mały z Łodzi również miałam, ale Roś mówił że dopiero koło 15 będą się naradzać co gdzie jak bo wszyscy w rozjazdach, w tym również z bolączkami pracowymi <jacy my starzy wszyscy - jęki na robotę z kazdej strony teraz lecą, już nie na maturę xD> Tak czy siak, mam nadzieję, że wpadną i się wypowiedzą co nieco wkrótce ^^

Teraz pora chyba Jordiego "wyrwać"...tylko gdzie on jest..ktoś wie?:) Pm-ka go dosięgnie i tym razem obiecam, ze nie zapomnę po niego wyjechać na dworzec...Słowo harcerza:)

Piżm, chyba ty jedyna oprócz Reiry masz jeszcze zaszczyt dzierżyć numer telefonu do Jordiego więc działaj ;p może faktycznie sprośmy jeszcze thona i wersalkę? ^^

a co Musztardy i Whajta, to jeśli ominie mnie pompowania wódki i zabierzecie mnie znowu do tego zacnego sklepu z piwem <w zasadzie to nie ma bata, sama się tam doczołgam jak będzie trzeba :twisted: > to jestem za :mrgreen: <w sumie ten jak i każdy inny powód dobry by to powiedzieć :rolly: a ogólnie to pewnie że jak najbardziej za ;)>
Obrazek
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Konata » 02 lip 2013

Piżmak pisze:Konata - dopisałam...chociaż nie wiem kogo...Może ty łobuziara jakas jestes i wyjdzie żur...ale na moje barki to zrzucę najwyżej...mheehhehehe

No mało się udzielam na razie na forum ale trochę już te dramki oglądam :D Namówili mnie na czacie na te całe kajaki. Konata chce nadmienić tylko, że pojęcia o wiosłowaniu nie ma żadnego a pływanie to jedynie przy brzegu mi wychodzi :mrgreen:
Jeżeli nic mi poważnego nie wypadnie i Wiktor mnie nie zje jak poznam to przyjadę :) Myślę, że będzie fajnie poznać doki. :rolly:
Obrazek
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Snake » 02 lip 2013

Konata pisze: Konata chce nadmienić tylko, że pojęcia o wiosłowaniu nie ma żadnego a pływanie to jedynie przy brzegu mi wychodzi :mrgreen:

Spokojnie. Rena też nie miała pojęcia, a założyła drużynę i wygrała zawody międzyszkolne. ;)
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 02 lip 2013

a pino wpadła zarezerwować kurtkę cieciówke, i kalosza Beniaka!____ bo Winter Is Coming :rolly:
Obrazek
Awatar użytkownika
Panda
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Panda » 02 lip 2013

Hejka! Wiktor mnie namawia na wypad, więc jest szansa, żeby mnie zapisać?
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 02 lip 2013

Buahhaha już nie wiem komu pierwszemu mam odpisywać...Ja jak nas się dużo robi, jak fajnie...ciesze się strasznie. Między Bogiem a prawdą to byłam przekonana, że uzbieramy z ledwością pięć osób i już myślałam czym te 5 osób nagrodzić...
Wstyd mi za te niecne myśli, miło, ze wyprowadzacie mnie z błędu i nadal chcecie przybywać licznie na nasz zapyziały Wąwał.

Lily - czyli sprawa kajaków załatwiona - gicior. Pozostaje tylko trzymanie za Ciebie kciuków byś uzbierała na przejazd...Chyba, ze stop, nauki u Azzela albo inna forma płatności za stopa...niahniahniah :melt:

Konato - po twych słowach upewniam się, ześ grzeczna dziewczynka, więc oczekujemy Cię a umiejętność pływania będzie potrzebna dopiero jak wrzucą cię do wody.

Pando - dopiska zawsze możliwa..No problemo. Im więcej tym weselej.

Azz...serio tylko ja i Reira? No to w te pędy zaczynam smarować esa. Jeśli chodzi o Anę - wszystko zależy od tego jak czasowo dziewczynom wyjdzie przejażdżka w obie strony, bo w niedzielę już muszą być w domu. Ale Ana wreszcie może sie zjawi..Odnośnie namawiania to ja ją już namawiam kawał czasu:0 Zawsze coś...jak to w życiu:)

Piniaczu - nie strasz zimą!!! Bad girl!!! Kurtka wisi razem z molami i czeka na ciebie, kalosz wygrzewa się w słońcu...
Obrazek
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 04 lip 2013

Przepraszam wszystkich za brak odzewu - zarobiony byłem. Zaktualizowałem już listę osób i informację o posiłku w sobotę. Bardzo się cieszę, że będzie nas więcej niż wcześniej zakładałem.
[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:

Wróć do „Spotkania”