Trrrrram taarrammm -> kolonie Dokidoki rok bieżący.

Awatar użytkownika
Akemi
Już poznaję aktorów ^^"

Re: Trrrrram taarrammm -> kolonie Dokidoki rok bieżący.

Postautor: Akemi » 04 lip 2013

Z cyklu 'koncert życzeń': To ja może uprzedzę fakty i... przywłaszczę sobie kawałek podłogi przy ścianie, żeby nikt mi go nie zajumał zanim się zjawię :rolly: Proszę o wygospodarowanie przestrzeni przyściennej na kawał Wombata, czyli 178cm i 2mm na długość i jakieś 50cm na szerokość (wombaty śpią na boku ale lubią się wiercić, a poza tym trzeba wziąć pod uwagę szerokość karimaty). Albo zabawię się w snoba i wezmę sobie materac? :confuse: Dobra, w takim razie poproszę o jakieś 180x50 :rolly: :rolly: :rolly:

Wombat na chorobowym, jego funkcję przejął Baran.
Baran przyjmuje pacjentów na psychologicznym pastwisku od poniedziałku do piątku, w godzinach od 17:30 do 22:00. Pacjenci proszeni są o przyniesienie oscypków BIAŁYCH, NIE WĘDZONYCH w ramach opłaty za konsultację lekarską.
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 05 lip 2013

Wombacie ty masz prawie 180 cm wzrostu? Jeżu to takich długich miejsc w domku nie ma...wszyscy goście co przyjeżdżali byli krótsi.. :rolly:

przy twoim wzroście wchodzi w grę sen w pionie :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Akemi
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Akemi » 05 lip 2013

Piżmak pisze:Wombacie ty masz prawie 180 cm wzrostu? Jeżu to takich długich miejsc w domku nie ma...wszyscy goście co przyjeżdżali byli krótsi.. :rolly:

przy twoim wzroście wchodzi w grę sen w pionie :lol:

W pionie nie umiem spać, ale mogę się skurczyć w sobie jeśli będzie taka potrzeba :rolly: w każdym razie chcę przy ścianie xD
Wombat na chorobowym, jego funkcję przejął Baran.
Baran przyjmuje pacjentów na psychologicznym pastwisku od poniedziałku do piątku, w godzinach od 17:30 do 22:00. Pacjenci proszeni są o przyniesienie oscypków BIAŁYCH, NIE WĘDZONYCH w ramach opłaty za konsultację lekarską.
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 06 lip 2013

Jako pierwsza zamawiasz miejsce, więc spokojnie możesz na nie liczyć. Bez obaw:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 29 lip 2013

Ogłoszenie porządkowe:
Eggie;
Daydreamer;
Deli z piwnicy;
Lily z miasta na L.
Proszone są o pilne wyjaśnienie statusu. Jeśli ktoś ma z nimi kontakt, to sprawdzcie co z nimi.

Na chwilę obecną mamy zarezerwowane 10 kajaków czyli 20 miejsc. Umówiony jestem, że do przyszłego poniedziałku określę ostateczną ilość płynących. Mogę zrezygnować z kilku kajaków, ale dobrać już nie zdołam. Jeśli odliczą się wszyscy chętni + Tomi White, Musztarda i Kermit, będziemy mieli komplet. Jeśli dziewczyny z początku posta zrezygnują, ktoś może wskoczyć na wolne miejsce. Jutro roześlę numer konta do wpłat na PM do wszystkich potwierdzonych. Na przelewy czekam do przyszłego czwartku tj. 08-08-2013.

W razie pytań, pozostaję do dyspozycji.
[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Postautor: Rosia-chan » 29 lip 2013

Ze wstydem (bo tak późno) i nutką niepewności pragnę zapytać kochanych organizatorów w imieniu swoim,MalutkiejMartuni i Ewczaka czy przyjmiecie nas jeszcze,czy lista zamknięta? Wiem,że od czasu ogłoszenia kolonii dużo czasu minęło,jednak z przyczyn mniejszych i większych miałyśmy zwłokę w konkretnych ustaleniach :/
Jeśli nic się nie da zrobić,to rozumiem,aczkolwiek nie zaszkodzi zapytać ;) Tak więc: możemy się jeszcze dopisać??? ^^
Obrazek
KAŻDY CZŁOWIEK NA KULI ZIEMSKIEJ MA SKARB,KTÓRY GDZIEŚ NA NIEGO CZEKA
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 29 lip 2013

Nie zabrzmi to pewnie najlepiej, ale to zależy od tego czy inni się wypiszą, gdyż nie mogę dobrać kolejnych kajaków. Byłem tam dziś w sprawie transportu więc mam świeże info. Pogoda jest super i mają oblężenie co weekend.
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Postautor: Rosia-chan » 29 lip 2013

Okej,rozumiem :) W takim razie jest szansa xD Postaram się być na bieżąco. Jeśli do (powiedzmy) przyszłej środy nic się nie zmieni,to uznamy,że nie ma dla nas miejsca.
Obrazek
KAŻDY CZŁOWIEK NA KULI ZIEMSKIEJ MA SKARB,KTÓRY GDZIEŚ NA NIEGO CZEKA
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 29 lip 2013

Deli i Eggie nie mogą, czyli można je odpisać
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Konata » 30 lip 2013

Mi niestety wypadła ważna sprawa rodzinna i wydaje mi się, że na jakieś 80% nie dam rady przyjechać. Bardzo mi jednak zależy żeby spotkać doki także ostatecznie w śr mogłabym dać odpowiedź jak będę miała pewność, że nic się nie zmieni.
Obrazek
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 30 lip 2013

PeeMki rozesłane, lista uaktualniona, odliczamy dni...
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Snake » 30 lip 2013

Czy poza mną i Pino jest jeszcze ktoś, kto będzie się przesiadał (pociągiem) w Koluszkach? A pytam, bo możemy się tam się spotkać i razem jechać do Tomaszowa.
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 01 sie 2013

Jeszcze raz proszę o potwierdzenie statusu osób z pytajnikami tj.
Konata;
Daydreamer;
Lily.
W przypadku braku odpowiedzi do poniedziałku do godziny 8.00, skreślę te osoby z listy, choć bardzo nie chcę tego w ten sposób robić.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 01 sie 2013

Uhm, więc tak.

Osoba Azzel+1 na chwilę obecną niepotwierdzona (kwestia kasy i takie tam), do poniedziałku postaram się potwierdzić na 100%, przepraszam tutaj za utrudnienia.

Przelew - mam nadzieje, że nie problem również by zrobić go w przyszłym tygodniu jak ogarnę się po wszystkim co się dzieje teraz :roll:

Mój dojazd - nie wiem jak będę teraz dostępna przez te dni żeby uzupełniać cokolwiek, ale - jak sprawdzałam jakis czas temu, widziałam że mam autobus idealnie na "po pracy", koło 16, w Tomaszowie jest po 21. Mam nadzieję że nic się nie zmieni, chyba ze znajdę jeszcze jakiś carpooling z dogodniejszymi warunkami dojazdu :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 01 sie 2013

Tak jak pisałem, poniedziałek 8.00 jest terminem potwierdzenia nieprzekraczalnym i niezależnym ode mnie.
Przelew powinien się u mnie zameldować do czwartku - wtedy chcę rozliczyć kajaki i zrobić zakupy, bo w piątek już nie znajdę na to czasu więc pieniądze powinny być wysłane najpóźniej w środę przed 14-tą (ostatnie księgowanie międzybankowe). Mam nadzieję, że to już archaizm, ale jakby ktoś próbował przesłać pocztą, to jest to głupi pomysł - potrafią przetrzymywać pieniądze nawet 2 tygodnie, skany potwierdzeń itp. mnie nie interesują.

Rosia i Snake - dzięki za wpłaty :thumb:

Wróć do „Spotkania”