Trrrrram taarrammm -> kolonie Dokidoki rok bieżący.

Awatar użytkownika
Akemi
Już poznaję aktorów ^^"

Re: Trrrrram taarrammm -> kolonie Dokidoki rok bieżący.

Post autor: Akemi » 04 lip 2013

Z cyklu 'koncert życzeń': To ja może uprzedzę fakty i... przywłaszczę sobie kawałek podłogi przy ścianie, żeby nikt mi go nie zajumał zanim się zjawię :rolly: Proszę o wygospodarowanie przestrzeni przyściennej na kawał Wombata, czyli 178cm i 2mm na długość i jakieś 50cm na szerokość (wombaty śpią na boku ale lubią się wiercić, a poza tym trzeba wziąć pod uwagę szerokość karimaty). Albo zabawię się w snoba i wezmę sobie materac? :confuse: Dobra, w takim razie poproszę o jakieś 180x50 :rolly: :rolly: :rolly:

Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Post autor: Piżmak » 05 lip 2013

Wombacie ty masz prawie 180 cm wzrostu? Jeżu to takich długich miejsc w domku nie ma...wszyscy goście co przyjeżdżali byli krótsi.. :rolly:

przy twoim wzroście wchodzi w grę sen w pionie :lol:
Awatar użytkownika
Akemi
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Akemi » 05 lip 2013

Piżmak pisze:Wombacie ty masz prawie 180 cm wzrostu? Jeżu to takich długich miejsc w domku nie ma...wszyscy goście co przyjeżdżali byli krótsi.. :rolly:

przy twoim wzroście wchodzi w grę sen w pionie :lol:
W pionie nie umiem spać, ale mogę się skurczyć w sobie jeśli będzie taka potrzeba :rolly: w każdym razie chcę przy ścianie xD
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Post autor: Piżmak » 06 lip 2013

Jako pierwsza zamawiasz miejsce, więc spokojnie możesz na nie liczyć. Bez obaw:)
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Beniak » 29 lip 2013

Ogłoszenie porządkowe:
Eggie;
Daydreamer;
Deli z piwnicy;
Lily z miasta na L.
Proszone są o pilne wyjaśnienie statusu. Jeśli ktoś ma z nimi kontakt, to sprawdzcie co z nimi.

Na chwilę obecną mamy zarezerwowane 10 kajaków czyli 20 miejsc. Umówiony jestem, że do przyszłego poniedziałku określę ostateczną ilość płynących. Mogę zrezygnować z kilku kajaków, ale dobrać już nie zdołam. Jeśli odliczą się wszyscy chętni + Tomi White, Musztarda i Kermit, będziemy mieli komplet. Jeśli dziewczyny z początku posta zrezygnują, ktoś może wskoczyć na wolne miejsce. Jutro roześlę numer konta do wpłat na PM do wszystkich potwierdzonych. Na przelewy czekam do przyszłego czwartku tj. 08-08-2013.

W razie pytań, pozostaję do dyspozycji.
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: Rosia-chan » 29 lip 2013

Ze wstydem (bo tak późno) i nutką niepewności pragnę zapytać kochanych organizatorów w imieniu swoim,MalutkiejMartuni i Ewczaka czy przyjmiecie nas jeszcze,czy lista zamknięta? Wiem,że od czasu ogłoszenia kolonii dużo czasu minęło,jednak z przyczyn mniejszych i większych miałyśmy zwłokę w konkretnych ustaleniach :/
Jeśli nic się nie da zrobić,to rozumiem,aczkolwiek nie zaszkodzi zapytać ;) Tak więc: możemy się jeszcze dopisać??? ^^
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Beniak » 29 lip 2013

Nie zabrzmi to pewnie najlepiej, ale to zależy od tego czy inni się wypiszą, gdyż nie mogę dobrać kolejnych kajaków. Byłem tam dziś w sprawie transportu więc mam świeże info. Pogoda jest super i mają oblężenie co weekend.
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: Rosia-chan » 29 lip 2013

Okej,rozumiem :) W takim razie jest szansa xD Postaram się być na bieżąco. Jeśli do (powiedzmy) przyszłej środy nic się nie zmieni,to uznamy,że nie ma dla nas miejsca.
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 29 lip 2013

Deli i Eggie nie mogą, czyli można je odpisać
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Konata » 30 lip 2013

Mi niestety wypadła ważna sprawa rodzinna i wydaje mi się, że na jakieś 80% nie dam rady przyjechać. Bardzo mi jednak zależy żeby spotkać doki także ostatecznie w śr mogłabym dać odpowiedź jak będę miała pewność, że nic się nie zmieni.
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Beniak » 30 lip 2013

PeeMki rozesłane, lista uaktualniona, odliczamy dni...
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Snake » 30 lip 2013

Czy poza mną i Pino jest jeszcze ktoś, kto będzie się przesiadał (pociągiem) w Koluszkach? A pytam, bo możemy się tam się spotkać i razem jechać do Tomaszowa.
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Beniak » 01 sie 2013

Jeszcze raz proszę o potwierdzenie statusu osób z pytajnikami tj.
Konata;
Daydreamer;
Lily.
W przypadku braku odpowiedzi do poniedziałku do godziny 8.00, skreślę te osoby z listy, choć bardzo nie chcę tego w ten sposób robić.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 01 sie 2013

Uhm, więc tak.

Osoba Azzel+1 na chwilę obecną niepotwierdzona (kwestia kasy i takie tam), do poniedziałku postaram się potwierdzić na 100%, przepraszam tutaj za utrudnienia.

Przelew - mam nadzieje, że nie problem również by zrobić go w przyszłym tygodniu jak ogarnę się po wszystkim co się dzieje teraz :roll:

Mój dojazd - nie wiem jak będę teraz dostępna przez te dni żeby uzupełniać cokolwiek, ale - jak sprawdzałam jakis czas temu, widziałam że mam autobus idealnie na "po pracy", koło 16, w Tomaszowie jest po 21. Mam nadzieję że nic się nie zmieni, chyba ze znajdę jeszcze jakiś carpooling z dogodniejszymi warunkami dojazdu :)
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Beniak » 01 sie 2013

Tak jak pisałem, poniedziałek 8.00 jest terminem potwierdzenia nieprzekraczalnym i niezależnym ode mnie.
Przelew powinien się u mnie zameldować do czwartku - wtedy chcę rozliczyć kajaki i zrobić zakupy, bo w piątek już nie znajdę na to czasu więc pieniądze powinny być wysłane najpóźniej w środę przed 14-tą (ostatnie księgowanie międzybankowe). Mam nadzieję, że to już archaizm, ale jakby ktoś próbował przesłać pocztą, to jest to głupi pomysł - potrafią przetrzymywać pieniądze nawet 2 tygodnie, skany potwierdzeń itp. mnie nie interesują.

Rosia i Snake - dzięki za wpłaty :thumb:
ODPOWIEDZ