Trrrrram taarrammm -> kolonie Dokidoki rok bieżący.

Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Re: Trrrrram taarrammm -> kolonie Dokidoki rok bieżący.

Postautor: EwCzAkIs » 08 sie 2013

Spieszę donieść że my - czyli ja, Rośka, Martuśka i Lusia, zjawimy się w Tomaszowie około 20.00. Mamy nadzieję że godzina ta nie jest problematyczna :)

Awatar użytkownika
Akemi
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Akemi » 08 sie 2013

Ja będę o 17:54 na dworcu w Tomaszowie i zjawię się z Pino i Snejkiem jeśli plan wypali xD
Wombat na chorobowym, jego funkcję przejął Baran.
Baran przyjmuje pacjentów na psychologicznym pastwisku od poniedziałku do piątku, w godzinach od 17:30 do 22:00. Pacjenci proszeni są o przyniesienie oscypków BIAŁYCH, NIE WĘDZONYCH w ramach opłaty za konsultację lekarską.
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Postautor: wiktor » 08 sie 2013

Piżmaku, Beniaku.... nie mogę się z wami skontaktować, ... u mnie sytuacja wygląda tak: jutro w pracy robię wszystko, by nie musieć w sobotę być w robocie - pakuję się wieczorem w pociąg i jadę do was, ale w Tomaszowi mam być o 1.05 - zgarniecie mnie z dworca? plizzzzzzzzz nie chcę nocować na dworcu
/bardzo proszę o kontakt na telefon, bo idę spać/
Obrazek
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Postautor: Lily » 08 sie 2013

Spać na dworcu, nie marudzić!
Awatar użytkownika
Panda
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Panda » 11 sie 2013

Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 13 sie 2013

No i po koloniach i po spływie. Będzie krótko, bo nie za bardzo potrafię zebrać myśli, ale jest kilka rzeczy, które muszę koniecznie napisać.

Niesamowicie żałuję że nie było mi dane spłynąć ze wszystkimi. Co prawda dzięki temu pogadałam sobie z Pżmakiem, pogłaskałam Kermita, nawet trochę sobie pospałam, ale nic nie zastąpi przygód i zmagań z naturą, jakie były udziałem większości.

Raport zdrowotny: smarki, kaszle, chrypienie jak stare drzwi... ale nie ważne. Ważne że byłam!!!!

Po raz kolejny wielkie dzięki dla Piżmako-Beniaków - przede wszystkim, że wytrzymali z doki i że się nami tak pięknie opiekowali.

Nie będę wymieniać każdego z osobna - jak bardzo się cieszę ze ponownego spotkania, ale muszę wspomnieć o tym że szczęśliwa jestem z poznania Snejka, Konaty i Akemi. Odczuwam przy tym niedosyt jeśli chodzi o rozmowy i wymianę poglądów, oraz wdzięczność z powodu NIE utopienia Gumiaka.

To tyle co mi przychodzi na myśl ot tak, może gdy głowa mi odpuści i trochę oddechu złapię rozpiszę się więcej.

Tym czasem: fantastycznie było

P. S. Rosia, jesteś miszcz! :rolly:
:volli:
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 13 sie 2013

oooh Volli odważyła się napisać wreszcie, to ja tez jakoś krótko bo muszę \o/

podziękowania najpierw, bo zdecydowanie jest duuużo osób którym podziękować trzeba z osobna ;;
co oczywiste - dla Piżmaka i Beniaka, za zorganizowanie po raz kolejny czegoś naprawdę taaaaak świetnego <333 (mimo braku prądu w piątek :D) i naprawdę podziwiam Was :D
dla Konaty za udostępnienie kanapy w długiej i skomplikowanej przesiadkami drodze do Tomaszowa
dla ekipy toruńskiej za nocleg w drodze powrotnej (poza tym, wolinie, nie wiem czy wiesz, ale zrobiłaś mi krzywdę tym teledyskiem rano \o/)
i w ogole DLA WSZYSTKICH ZA TE PIEKNE ZYCZENIA URODZINOWE I PIEKNE PREZENTY I TORT, nawet jeśli nie mogłam go jeść, ale ;; co prawda byłam strasznie nieprzytomna ale <333 dziękuuuuję :D i ten piękny przewodnik, na pewno go wykorzystam, i to nie tylko żeby obejrzeć Minho-Yoshihiko :rolly:

poza tym, było suuuuper, kajaki w tak wymarzoną deszczową pogodę :rolly: serio, nie zamieniłabym tego na coś innego jednak... tylko nadal żałuję że nie widziałam Pino z parasolką :(

i w ogole super było spotkać znajomych z doki, i poznać nowych, oczywiście za mało czasu było na porozmawianie dłuższy czas z kimkolwiek w naszym dużym gronie, jak to bywa, ale i tak <3 mam nadzieję że Snejk nie ma nas dość przez ilość kpopu itd XD

z innych uwag.
- szczególne pozdrowienia dla ekipy mafijnej, zwłaszcza kochanej Wiewióry :* love forever <3 i proszę pozdrowić +1 Maćka, który tak pięknie opowiadał o brutalnej serii morderstw w Biedronce
- Lusia ma kochać Jinka
- cytat z Volli: "Rosia, jesteś miszcz!"
- apeluję do Azzel o wstawienie zdjęć :rolly:
- BYŁO SUPER I KOCHAM DOKI!
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Postautor: Rosia-chan » 13 sie 2013

Ja tu też chcę dodać swoją krótką wiadomość o tym,że dziękuję za możliwość spędzenia z Wami weekendu ^^ Gospodarze jak zawsze NAJLEPSI! Towarzystwo zacne! Atrakcje wymiotły!
Moją koszulką chwalę się każdemu,bo dawno nic nie wygrałam xD
Palec nadal siny,ale pokazał się siniak na boku i wciąż nim ruszam,więc raczej się już musi zagoić ;)
Jesteście kochani i lubię Was :hug:
Obrazek
KAŻDY CZŁOWIEK NA KULI ZIEMSKIEJ MA SKARB,KTÓRY GDZIEŚ NA NIEGO CZEKA
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Postautor: EwCzAkIs » 13 sie 2013

To ja też napiszę ja też!!!! :D
Przede wszystkim strasznie się cieszę że mogłam się z wami spotkać, bo ostatnio mam bardzo ograniczone możliwości w kwestii wyjazdów. Smutno mi bardzo, że nie ze wszystkimi udało mi się pogadać, ale niestety tak to już jest.
Bardzo dziękuję Piżmakowi i Beniakowi za organizację tak fantastycznego weekendu. Beniakowi dodatkowo za przygarnięcie do kajaka - zapewne tylko dlatego jeszcze żyję :victory: . Przy okazji po raz kolejny przepraszam za stłuczenie czegoś bliżej nieokreślonego w łazience w noc bez prądu (wiadomo już w ogóle co to było??? :confuse: - na usprawiedliwienie dodam tylko że pierdoła + brak światła = katastrofa).
Co dalej... nadal szczerzę się ja głupia na wspomnienie piniacza z parasolką w kajaku - będę to wielbić aż po grób :rolly:
Koniecznie musimy jeszcze zagrać w mafię z Maciejem - choć wasze niesłuszne podejrzenia nie powinny się już powtórzyć - zapamiętajcie sobie że wiewióry są spoooko i nikogo nie krzywdzą no! :foh:
Leniwcu ty mój... przekaz uczuć odebrany i odesłany w twoją stronę :*
I w ogóle wielbię was i kocham i już tęsknie - a kajaki trzeba jeszcze zorganizować żeby volii z wiktorem też miały okazje się wykazać :wink:
I na zakończenie dodam że super było poznać kolejne osoby z doki takie jak Snejk, Konat, Akem czy Panda - tak cudnie jest poznawać fajnych ludzi czyż nie? :victory:
Awatar użytkownika
Akemi
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Akemi » 14 sie 2013

Ja także pragnę gorąco podziękować!
Piżmakom - za wspaniałą organizację całkowitego eventu oraz wytrwałość w ciągłym kursowaniu na dworzec i spowrotem po kolonistów.
Całej ekipie - za tak liczne stawienie się oraz super atmosferę przez cały czas trwania eventu
Cieszę się, że w końcu poznałam Was wszystkich osobiście. Jesteście naprawdę super ludźmi i świetnie się czuję w Waszym towarzystwie (ale czy mogło być inaczej? xD ).
W każdym razie nie mogę się doczekać kolejnego spotkania z doki, bo mam niedosyt kontaktu z vollinem i wiktorem jeszcze ;)
Wombat na chorobowym, jego funkcję przejął Baran.
Baran przyjmuje pacjentów na psychologicznym pastwisku od poniedziałku do piątku, w godzinach od 17:30 do 22:00. Pacjenci proszeni są o przyniesienie oscypków BIAŁYCH, NIE WĘDZONYCH w ramach opłaty za konsultację lekarską.
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Snake » 14 sie 2013

Ja się też cieszę, że mogłem Was wszystkich poznać ^^. Zlot zacny, bo i ludzie zacni :mrgreen:

Podziękowania dla wszystkich, którzy mimo przeciwności losu pojawili się w Tomaszowie i podwójne podziękowania dla Piżmakowo-Beniakowych organizatorów :victory:
Awatar użytkownika
Panda
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Panda » 15 sie 2013

Postanowiłam też się dołączyć i dorzucić się do podziękowań.
:D

Cieszę się, że w końcu mogłam poznać część doki na żywo i pomimo trudności dopasowania ksyw do twarzy (troszkę za dużo bym mogła wszystkich ogarnąć, chodź dalej się staram) bardzo dobrze się bawiłam.
Czekam na następny zlot:D
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 16 sie 2013

Dzięki wielkie za te wszystkie miłe słowa pod adresem naszego zlotu.
Mnie też się strasznie podobało chociaż większość czasu byłam w rozjazdach. Jak obliczyliśmy kilometry to pokonałam 350 kilometrów...prawie dojechałam nad morze buhahah. Mam niedosyt rozmów przez próby Kermita i nieogarnięcie się w czasie z konkursem karaoke.
W konwersacji pominęłam niestety Pandę i Konatę. Mam nadzieję, że nadrobimy to następnym razem:)
Tak samo Azz...byłam tak padnięta zarwanymi wcześniejszymi nockami, ze nawet nie znalazłam chwili na porządną rozmowę.
Natomiast bardzo miło zaskoczyła mnie Akemi. Jesteś wyjątkowo sympatycznym stworzonkiem, ciepłym, uśmiechniętym i zrobiłaś ze mną "uczciwego" misia na pożegnanie.
Snejk był jak mentor całej grupy - opanowany, małomówny i bardzo spokojny.

Rosia- jesteś mega!!! Tylko ty potrafisz po jednym dźwięku rozpoznać utwór...chociaż uważam, ze to kwestia spuchniętego palca:) Opuchlizna dodaje moce.

Piniaczu, Volli, Wiktorze - stała ekipo...z Wami jak zwykle człowiek mógłby pleść największe pierdoły a jesteście ciałem, duchem , nastrojem z nami zawsze:) Za co nieprzerwanie dziękuję:)

Lilly - dzięki, że po raz kolejny mogłyśmy się zobaczyć, zapalić i pogadać o "życiu" buhahaha.

Wszystkim dziękuję za przybycie i przetrwanie survivalu w postaci spływu kajakowego i egipskich ciemności:)
P.S. W ogóle odbieranie Was z dworca to jest moment, który z niczym nie może się równać. jak dla mnie "tona radości" i te misie na prawo i lewo:)
Obrazek

Wróć do „Spotkania”