Urodziny u Konata Włocławek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę
Posty: 270
Rejestracja: 22 cze 2009

Urodziny u Konata Włocławek

Post autor: Konata » 19 sie 2013

No więc Konat tak świetnie bawił się na doki koloniach, że chciałby zaprosić do siebie dokowiczów. 26.10 przypada akurat w sobotę i chciałabym wyprawić urodzinki i wszystkich serdecznie zaprosić nawet już w piątek gdyby ktoś miał chęć! :mrgreen: Miejsce do spania znajdzie się dla każdego, dysponuje kanapą, materacem i jest trochę wolnego miejsca na dywanie więc oczywiście damy radę! :)

W szczególności miło mi by było gościć Piżmaków wraz z Kermitem - niech młodzież się wzajemnie dręczy, kochanego Akema co nigdy nie narzeka, uroczego Volinka bo się nie nagadałam, Pino nawet bez parasola bo już uwielbiam, Maurę co by poopowiadała trochę o Korei, Luśkę bym dręczyła kpopem, Akire z jednorożcami i złośliwego Ewczaka... Ciężko tu wszystkich wymienić, ale jakby ktoś chciał to ja będę baaaaardzo happy pogadać ze wszystkimi i się lepiej poznać bo ostatnio to zbyt zmęczona byłam a Wiktor lubi TOPa :smitten:

Konata serdecznie zaprasza, wyżywienie zapewnia, pasztetu/gulaszu/pieczeni z królika nie będzie.


Awatar użytkownika
Akemi
Już poznaję aktorów ^^"
Posty: 88
Rejestracja: 03 cze 2011
Lokalizacja: Pastwisko

Re: Urodziny u Konata Włocławek

Post autor: Akemi » 19 sie 2013

Akem chce! Akem chce!
Akem zawita, choćby skały s*** a góry pękały! ;)
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu
Posty: 579
Rejestracja: 12 mar 2010
Lokalizacja: Traktor Mira brum-brum ^^

Re: Urodziny u Konata Włocławek

Post autor: EwCzAkIs » 22 sie 2013

Złośliwy Ewczak jeszcze niczego nie deklaruje, bo za wcześnie żeby przewidzieć co i jak, ale zobaczę co da się zrobić :V (w ogóle to zalogowałam się na doki w końcu, choć nie zupełnie konwencjonalnym sposobem :P <jest radość, jest moc> roll )
ODPOWIEDZ