Majówka 2014

Awatar użytkownika
Akemi
Już poznaję aktorów ^^"

Majówka 2014

Postautor: Akemi » 24 lut 2014

Słuchajcie ludziska, jest pomysł spędzenia majówki w terminie 3-4 maja w Łodzi. Miejscówka noclegowa to Hostelik Wiktoriański, który ulokowany jest w ścisłym centrum Łodzi. Na tę chwilę zarezerwowałyśmy z Mizukiem pokoik 6-osobowy, w cenie tak 48zł na łebka i 4-osobowy, w cenie 49zł za łebka, oba ze śniadaniem wliczonym w cenę ;)
Akem na pewno zaciągnie wszystkich do Manufaktury na jakiś seans filmowy, do Niebieskich Migdałów oraz do knajpy Jerry's burger, w której mają genialne hamburgery, jak sama nazwa wskazuje ;) Oprócz tego będzie się starał skombinować jakiś tort żeby podświętować trochę własne urodziny xD Jeśli taka będzie wola ogółu możemy powłóczyć się po muzeach (świetną opcją jest muzeum włókiennictwa w manufakturze, czy też zwiedzanie Dętki (kawałka kanałów udostępnionego do zwiedzania pod Placem Wolności, ale to Akem musi zasięgnąć głębszej informacji jak jest ze zwiedzaniem). Miejmy nadzieję, że do tego czasu skończą rewitalizować Pietrynę, to będzie można pomacać grającego na fortepianie Rubinsteina po nosie xD

Ostateczny termin zgłoszeń to 24 kwietnia ;)

Na razie chętni to:
- Mizuki86
- Akem
- Ewczak*
- Konata (+ Koza?)

*nocleg we własnym zakresie, nie w hostelu

Wombat na chorobowym, jego funkcję przejął Baran.
Baran przyjmuje pacjentów na psychologicznym pastwisku od poniedziałku do piątku, w godzinach od 17:30 do 22:00. Pacjenci proszeni są o przyniesienie oscypków BIAŁYCH, NIE WĘDZONYCH w ramach opłaty za konsultację lekarską.
Awatar użytkownika
Akemi
Już poznaję aktorów ^^"

Re: Majówka 2014

Postautor: Akemi » 12 kwie 2014

Odświeżam temat - do załogi dołączył Konat :) Czy ktoś jeszcze chce przyjechać? Powoli zbliża się deadline...
Baran przyjmuje pacjentów na psychologicznym pastwisku od poniedziałku do piątku, w godzinach od 17:30 do 22:00. Pacjenci proszeni są o przyniesienie oscypków BIAŁYCH, NIE WĘDZONYCH w ramach opłaty za konsultację lekarską.
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Konata » 12 kwie 2014

Konat myśli że jest szansa że dotrze i zabierze koleżankę. Nie jestem w stanie zagwarantować na pewno, ale jestem dobrej myśli! Będziemy męczyć Akema :twisted: :twisted: :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Postautor: wiktor » 13 kwie 2014

Pamiętam, że Akem wspominała o temacie ...ale, ja raczej tym razem nie dam rady - ja nie wiedziałam, że mieszkanie oznacza tyle spraw na głowie... :panic:
Obrazek
Awatar użytkownika
Mayuko
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: Mayuko » 27 kwie 2014

Ups, za późno się skapnęłam. Przypadkiem mieszkam w Łodzi :D
Awatar użytkownika
Akemi
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Akemi » 27 kwie 2014

Mayuko, dokonałyśmy pewnych zmian i majówka będzie w Toruniu, więc z chęcią Cię przygarniemy. Daj nam znać jak najszybciej bo chcemy rezerwować miejsca w hostelu ;)
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 27 kwie 2014

Za Doki ciężko nadążyć... :rolly: :rolly: :rolly: :rolly:
Mizuki jedzie przez Łódź mogę pozabierać!!! Zgłaszać kto się stawia, w Toruniu jest nas więcej! W planach pierogarnia, makaroniarnia, pierniki toruńskie!

Volin przewodniczka!!!
Zwiedzanie fortecy nocą z pochodniami, duchami i nietoperzami!!!!
serio!
Ja tam duchem Wafla bym nie pogardziła...
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 01 maja 2014

Hej, Marud by wpadł na sobotę - jakoś 11:30 bym była w Toruniu, o 18 muszę się zbierać - nie wiem jak to się ma do Waszych planów.
Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 01 maja 2014

Maru ma sie to idealnie!
Awatar użytkownika
Akemi
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Akemi » 04 maja 2014

Ja chcę bardzo, bardzo wszystkim podziękować za uczestnictwo w majówce oraz wspaniale spędzony czas! Dopiero co wróciłam do domu, a już tęsknię za doki i mam ochotę na powtórkę! Szczególnie kusi mnie opcja zwiedzania Fortu z pochodniami!
Kocham Doki, naprawdę! Wspaniale było Was wszystkich zobaczyć, poznać Mizuka, która jest fantastyczną babeczką i powłóczyć się wspólnie po Toruniu (i zajumać poduszkę!). ^_____________^
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Konata » 05 maja 2014

Wolinie przede wszystkim dziękujemy za miejscówkę do spania i przepraszamy za ten bałagan :oops: :oops: , który po nas Ci pozostał, jeszcze wyczyściliśmy Ci lodówkę obiecamy poprawę!
Było genialnie, mamy śliczne zdjęcia (w końcu!!) i ja też kocham doki co mnei zawsze zaskakuje :crazy: :crazy:
Lama Katarzyna tak wspaniale dostarczała nam rozrywki :fav: :fav: Wszyscy tacy Kochani, makaron świetny, Wolin i te naklejki :puppy: :puppy: . Mizuk nam zrobił taka cudna jajeczniczke, Akem porobił super fotki, Ai_bot, Pino i Wiktorze bardzo sie ciesze że udało nam się spotkać i udało się dotrzeć (choć wiemy nie było łatwo).
I jeszcze udało się zdobyć tyle cute itemków! Kocham mojego pomidora :omg: dziekujemy bardzo za Poduchy Mizuku!!
i nawet Hajersow udało się obejrzeć :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 05 maja 2014

Majówka z doki - doznanie które zapadnie w mej pamięci...
Mizuk dowiedział sie, że nie lubi pomarańczowego koloru chociaż najlepszym warzywem jest dynia, że naklejki naprawde uszczęśliwiają człowieka, panicznie boi się duchów ( dziękuje, że trzymałyście mnie za rękę), a soju najlepiej smakuje z Doki!

Volin, Konata, Akem, Pino, Maura, Ai_tanu[bot], Wiktor - czarodziejki cudowne :fav: dziękuje za piękny weekend!!!
Pędzę kupić wiosła :rolly:
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 05 maja 2014

:fav: :fav: :fav: :fav: :fav:

a co, pobotuję sobie, jeszcze raz dziękuję za majówkę bo było super ;; wątróbka i nerki pozostaną w pamięci, podobnie jak drzwi Maury i jazda w 7 osób, dzięki, dzięki, dzięki! <3
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Postautor: wiktor » 05 maja 2014

wiktor dziękuje za wspólny makaron :mrgreen:
i przeprasza, że jest tak mało gościnna ....
życzę następnych spotkań równie udanych
:papa:
Obrazek
Awatar użytkownika
Mayuko
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: Mayuko » 11 maja 2014

Kurczę, zagapiłam się. Ale Toruń to i tak na razie nie na moją kieszeń, więc jedynie Łódź była dla mnie opcją ;< następnym razem :D

Wróć do „Spotkania”